Ikviens, kurš ir bijis daļa no revolucionārās kriptovalūtu pasaules, zina par kriptovalūtas apmaiņu. Jo tie ir vārti daudziem no mums kriptosfērā.

Tomēr arī viņiem ir taisnīga daļa trūkumu.

Pieminot dažus:

 • Tie ir centralizēti
 • Viņi ir pakļauti uzlaušanai
 • Viņi izaicina visu decentralizētās pasaules ideju

Un tomēr mums neatliek nekas cits kā tos pieņemt, jo nav citu efektīvu veidu. Tāpēc kļūst svarīgi, ka, to darot, jūs pārvietojaties ļoti piesardzīgi.

Pirms uzticaties viņiem ar savu naudu, vajadzētu rūpīgi izlasīt pārskatus un dzirdēt citu domas par šo apmaiņu.

Vietnē CoinSutra mēs esam pārskatījuši daudzas kriptovalūtas apmaiņas, taču šodienas pārskats ir īpašs.

Tas ir par vienu no vecākajām ķēdes kriptogrāfijas biržām Bittrex.

Šajā pārskatā mēs pievērsīsimies šādiem jautājumiem:

 • Kas ir Bittrex?
 • Darba sākšana ar Bittrex
 • Bittrex’s Dashboard
 • Kriptovalūtas, kuras Bittrex atbalsta tagad
 • Bittrex maksu struktūra
 • Bittrex atbalsts
 • Secinājums

Kas ir Bittrex?

Kas ir Bittrex

Bittrex ir plaši pazīstama kriptovalūtu birža, kas šajā telpā darbojas kopš 2014. gada. Šīs biržas dibinātāji ir kiberdrošības inženieri, kas dod mums vienu iemeslu mazāk uztraukties par tās drošību.

Tā ir ASV balstīta apmaiņa, kas atbilst ASV noteikumiem, un tādējādi tās mērķis ir veicināt inovācijas blokķēdes un kriptogrāfijas telpā.

Tas sākās kā kriptogrāfijas-kriptogrāfijas apmaiņa, bet tagad tas atbalsta arī fiat pārus. Vairāk par to vēlāk.

Bittrex komanda

Bittrex noteikti ir uzticama šifrēšanas birža, un tās dibinātāji aktīvi darbojas arī čivināt. Arī Bittrex ir oficiāls čivināt rokturis. Šāda pārredzamība palīdz veidot labu tirgus reputāciju, un Bittrex ir guvis panākumus ar krāsainām krāsām.

Sākot ar 2020. gada aprīli,

Stefans Stonbergs ir Bittrex global izpilddirektors.

Darba sākšana ar Bittrex

Kā es dalījos, Bittrex ir jāatbilst Bankas slepenības likumam, ASV likumiem par ekonomiskām sankcijām un citām juridiskām un normatīvām prasībām. Tāpēc Bittrex lietotājam ir jāveic rūpīga KYC pārbaude pēc reģistrācijas.

Pagaidi. Tas, ka tas ir obligāts, nenozīmē, ka tas ir garlaicīgs. Lai sāktu darbu ar Bittrex, jums vienkārši jāreģistrējas, izmantojot savu e-pasta ID un tad pārbaudiet savu identitāti.

Saskaņā ar jūsu verifikāciju jums tiks piešķirti šāda veida konti (Avots: Bittrex atbalsts):

 1. Jauni / nepārbaudīti konti: Nepārbaudītiem kontiem ir 0 BTC izņemšanas ierobežojums.
 2. Pamata verificētie konti: Pamata kontiem limits ir aptuveni 3000 USD dienā, kas ir aptuveni 0,4 BTC. Šī summa periodiski mainās, lai pielāgotos Bitcoin cenai. (Piezīme: Pārbaudīt kontu kā pamata kontu vairs nav iespējams. Visiem kontiem tagad jāveic ID verifikācija)
 3. ID verificētie konti (bez 2FA): Verificētie konti pašlaik var izņemt 1 (vai līdzvērtīgu) BTC dienā.
 4. ID verificētie konti (ar iespējotu 2FA): Šie konti var izņemt 100 (vai līdzvērtīgu) BTC dienā, ja ir iespējoti divu faktoru faktori. Kad esat pārbaudīts, lūdzu, iestatījumos iespējojiet divfaktoru autentifikāciju, lai palielinātu ierobežojumus līdz 100 BTC maks..

Bittrex’s Dashboard

2017. gada beigās, kad lietotāju interese par kriptogrāfiju visā pasaulē pieauga, Bittrex bija jāpārtrauc jaunās reģistrācijas ierobežotās infrastruktūras dēļ.

Tomēr 2020. gadā viņi ir atgriezušies spēcīgi un mēģinājuši uzlabot savu lietotāja interfeisu, lai konkurētu ar tādām biržām kā Binance un Huobi.

Neskatoties uz veiktajām izmaiņām, tie nav tik ātri un tik efektīvi kā Binance un Huobi, kuriem abiem ir gluds lietotāja interfeiss un liela likviditāte. Binance un Huobi tomēr ir mijiedarbības ar fiat ierobežojums, kas nav gadījumā ar Bittrex.

Dažus jūs uzvarējat, dažus zaudējat. Vai tas tā nav, pareizi?

Kad piesakāties, jūs sagaidīs šī krāsainā sākumlapa:

Bittrex informācijas panelis

Šeit jūs atradīsit tirgus sadalījumu BTC, ETH, USD un USTD.

Konkrētajā tirdzniecības pāru meklēšanā jūs atradīsit ērtu diagrammu intervālu 15 minūtes, 30 minūtes, 1 stunda, 3 dienas, 1 nedēļa, 1 mēnesis utt., Kā arī dažus tehniskās analīzes rīkus.

Bittrex tehniskās analīzes rīki

Kriptovalūtas, kuras Bittrex atbalsta tagad

Kriptovalūtas, kuras atbalsta Bittrex

Pašlaik Bittrex atrodas CoinMarketCap kriptogrāfijas apmaiņas sarakstā ar numuru 12 ar +16 000 BTC apjomu.

Likviditāte, kas pārsniedz 16 000 BTC, nebūt nav zema, un viņi pastāvīgi pievieno jaunas funkcijas, kas padara tos par vienu no 10 labākajām biržām.

Turklāt Bittrex izbeidzas no ASV, tāpēc pēdējos mēnešos tā ir izsvītrojusi daudzas spekulatīvas drošības monētas. Kā lietotājs tas arī dod mums mieru, jo apmaiņa ir regulēta, un mūsu līdzekļi šeit ir drošāki salīdzinājumā ar citām neregulētām apmaiņām.

Neskatoties uz to, tā ir vairāk nekā 280 kriptovalūtu pāru sarakstā, un tas ir iecienītākais monētu ar darbu apliecinošs galamērķis.

Turklāt Bittrex vienmēr atradīsit visas populārās kriptovalūtas, piemēram, BTC, ETH, DASH, LTC, NEO, ETC, lai izbaudītu to augsto likviditāti.

Arī Bittrex ir sācis tirgot fiat pārus populārām kriptovalūtām, piemēram, BTC / USD, ETH / USD, & USDT / USD.

Bittrex maksu struktūra

Salīdzinot Bittrex maksu ar Binance, Bitfinex vai Huobi, jūs atradīsit, ka tā ir nedaudz augsta, bet uzlabojas, palielinoties jūsu tirdzniecības apjomam.

Tāpēc šī viņu teritorija prasa kapitālo remontu. Bet pagaidām maksa ir 0,25% gan pircējiem, gan pārdevējiem par katru veikto darījumu.

Bittrex atbalsts

Bittrex atbalsta sistēmā ir ievērojama atpalicība. Es to saku no pieredzes. Es nekad neesmu varējis saņemt atbildi 24 stundu laikā pēc reģistrēšanas. Arī tikai izmantojot biļešu sistēmu, jūs varat piekļūt Bittrex atbalstam.

Bez tam viņu atbalsta sadaļa ir piepildīts ar FAQ, a ziņu sadaļa, kā arī a Twitter, rīkojieties lai jūs informētu par jaunākajiem notikumiem Bittrex biržā.

Bittrex pārskata secinājums: atgriešanās uz pareizā ceļa

Bittrex ir viena no populārākajām kriptogrāfijas biržām, un pēdējā laikā, 2020. gadā, tā ir izlīdzinājusi spēli. Apmaiņa ir bijusi kādu laiku, un daudzu veterānu tirgotāju uzticības faktors joprojām pastāv ar Bittrex.

Šajā brīdī Binance vada kriptogrāfijas apmaiņas ainu, taču Bittrex vajadzētu būt jūsu radarā.

Es teikšu nobeigumā, ja vēl neesat lietojis Bittrex, šodien jums vajadzētu apskatīt un sajust produktu.

Izveidojiet kontu vietnē Bittrex

Ir pienācis laiks no jums dzirdēt: Vai esat lietojis Bittrex iepriekš? Vai jums patīk tā jaunā lietotāja saskarne? Ko jūs domājat par tā nākotni? Dariet mums zināmas savas domas zemāk esošajos komentāros!

Patīk šis ieraksts? Neaizmirstiet to kopīgot!

Šeit ir daži ar rokām izvēlēti raksti, kurus jums vajadzētu izlasīt tālāk:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me