Izveidojiet galveno tirdzniecības stratēģiju, izmantojot Crix Exchange

Tirdzniecība jebkurā tirgū var būt ļoti sarežģīta, it īpaši, ja emocijas pārņem tirdzniecības stratēģiju. Bailes palaist garām (FOMO) vai panika, kad tirgus rīkojas noteiktā veidā, ir kopīgas jūtas, kuras piedzīvo visi tirgotāji. Lai neļautu emocijām uzvarēt, ir nepieciešamas lielas zināšanas un izpratne par tirgu, taču kļūdas pieļauj pat vispieredzējušākie tirgotāji. Arī tagad ar kriptogrāfijas tirgiem, kas darbojas visu diennakti, ir gandrīz neiespējami vienmēr skatīties cenu darbību šajā lieliskajā pirkšanas brīdī.

Tāpēc dažreiz vislabāk ir izmantot datorprogrammu tirdzniecībai. Izmantojot Trading Bot programmēšanu, tirgotāji var izveidot programmu, kas ļauj ieprogrammēt darījumu veikšanu tiešsaistes biržā, nosakot, kad pirkt vai pārdot un ar kādiem nosacījumiem. Tirgū ir daudz Trading Bot programmu, taču tās visas noved pie viena jautājuma: visiem ir piekļuve tām, tas nozīmē, ka tirdzniecības stratēģiju izmanto simtiem citu tirgū, samazinot tās efektivitāti.

CRIX apmaiņa piedāvā visu laiku pirmo apmaiņu ar kriptogrāfijas tirdzniecības algoritma funkciju, kas ļauj lietotājiem ieprogrammēt pirkt un pārdot signālus, ļaujot viņiem pārbaudīt stratēģiju pirms palaišanas, kas lietotājiem sniegs noderīgus datus, lai noteiktu iespējamo peļņu un tirdzniecības stratēģijas panākumus nākotne. Šī unikālā iespēja ļauj kriptogrāfijas tirgotājiem jebkur izveidot savu stratēģiju un to pārbaudīt, pirms naudas zaudēšanas atrast to, kas ir izdevīgi. Viedā tirdzniecība noņem cilvēka emocijas, ļaujot vienai programmai kontrolēt tirdzniecību bez panikas. Lai gan tas sākotnēji var šķist sarežģīti, CRIX ir izstrādājis lietotājam draudzīgu saskarni, kas ļauj ikvienam ieprogrammēt viedās tirdzniecības stratēģiju, iepriekš nezinot jebkāda veida programmēšanu..

Kā izveidot un pārbaudīt kriptogrāfijas tirdzniecības algoritmu, izmantojot CRIX

Izmantojot CRIX Exchange Smart Trading funkciju, ikviens var izveidot savu tirdzniecības stratēģiju, izmantojot dažādas idejas, kas radīs jaunus veidus, kā gūt peļņu kriptogrāfijas tirgū. Izņemot emocijas, mašīna visu izdarīs jūsu vietā. Pirkšanas un pārdošanas signālu iestatīšana ir vienkārša. Jums nav nepieciešamas zināšanas par programmēšanu. Jūs varat pārbaudīt daudz dažādu stratēģiju un atrast sev piemērotākās stratēģijas. Tāpat kā iepriekš minēts, visus robotus, kas šodien ir tirgū, izmanto simtiem tirgotāju, pārvēršot šo tirdzniecības stratēģiju par viegli paredzamu, un diemžēl daudziem veiksmīga tirdzniecība ir atrast šo uzvarošo formulu, kuras nav nevienam citam.

Lai sāktu iestatīt tirdzniecības algoritmu ar CRIX Exchange, jums vienkārši jāreģistrējas vietnē crix.io. Tikai izmantojot šīs vietnes programmēšanas funkciju BOTS, jūs varēsit sākt procesu. Ir daži algoritmi, kurus varat izmantot bez maksas jau no paša sākuma, piemēram, “Trend Reversal” vai “MACD Strategy”. Šie piemēri palīdz izprast sistēmas darbību un dažas idejas mainīgajiem. Lai arī sākotnēji tas izskatās sarežģīti, programma jums izveidos pamata programmēšanu. Algoritma pamatā ir Python, kas ir labi pazīstama programmēšanas valoda, kuru mūsdienās izmanto daudzi izstrādātāji. Lietotājam draudzīgā saskarne ir ļāvusi lietotājiem daudz vienkāršāk ieprogrammēt savas stratēģijas, galvenokārt tāpēc, ka visa pamata kodēšana jums ir iepriekš sagatavota.

Tirdzniecībai izmantotie dati jau tiek iegūti no pašas biržas, ļaujot lietotājiem noteikt, kurus datus viņi īpaši vēlas izmantot un kuras kriptovalūtas un kapitāla bāzi piemēro tirdzniecības stratēģijai. Jūs to varat pielāgot, kā vien vēlaties!

Piemēram, var pielāgot tirdzniecības biežumu, kas ļauj jums izlemt, kad tirgot. Tas var būt ikdienas bāze vai minūte vai diapazons. Jūs varat izvēlēties, cik daudz datu varat izmantot tirdzniecībai. Arī viegli definējams aktīvs, kuru vēlaties tirgot. Progresīviem lietotājiem ir arī mašīnmācīšanās, kas palīdzēs jums pilnveidot savas stratēģijas veidos, kas nav iespējami bez sarežģīta AI.

Lai saprastu, cik svarīgi ir iegūt tiešraidi no apmaiņas, vispirms ir jāsaprot ļoti pamatjēdziens. Katram cenu punktam ir kāda loģika, katra izvēle vai zemas cenas sniegs jums svarīgu informāciju, lai izveidotu tirdzniecības stratēģiju. Veiksmīgai tirdzniecības stratēģijai būs nepieciešams, lai pirkšanas un pārdošanas darījumi, kurus mēs algoritmā ieprogrammējam, būtu balstīti uz šo informāciju, tāpēc izmantojot tirgū veidotos potenciālos modeļus, kas varētu radīt peļņu. Koncentrēšanās uz cenu darbībām ir vienkāršākais veids, kā tam piekļūt.

Lai gan sākotnēji tas var būt milzīgs, to faktiski ir ļoti viegli uzstādīt. Lūk, a video kas palīdzēs jums veikt visus soļus, kas nepieciešami, lai pārbaudītu viedo tirdzniecības stratēģiju, lai jūs varētu pilnībā izmantot šīs unikālās funkcijas priekšrocības, kas pieejamas tikai vietnē CRIX.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map