Ja atrodaties tirgū, lai pirktu vai pārdotu kriptovalūtas, Eiropas tirdzniecības platformu Anycoin Direct ir iespēja, kas jāapsver, jo kopš 2013. gada tas palīdz jaunajiem lietotājiem iekļaut kriptogrāfijas valūtas telpā.

Viena no Anycoin Direct priekšrocībām ir tās tiešraides tērzēšanas atbalsts. Platforma ir uzrakstījusi plašas informatīvās lapas, lai palīdzētu tās lietotājiem saprast, kas ir kriptonauda, ​​un atšķirību starp viņu piedāvātajām kriptogrāfijām, vienlaikus piedāvājot atbalsta komandu, kas pieejama visu diennakti. Faktiski uzņēmums bija pirmais Eiropas kriptovalūtas brokeris, kurš visu nedēļu piedāvāja tiešraides tērzēšanas atbalsta pakalpojumu.

Tās platforma nesen tika atjaunota, lai kriptonauda būtu pieejama plašākai auditorijai, kurā ir mazāk lietpratīgi lietotāji. Visā platformā ir pielāgojama sānu atbalsta josla, kas lietotājiem dinamiski parāda atbilstošus jautājumus un atbildes par pirkšanas un pārdošanas procesu..

Paziņojumā presei tās CTO Julian van der Wijst paziņoja:

"Izmantojot šo jauno pieeju, mēs parādīsim, ka kriptovalūtā iekļūšanai nav jābūt grūtai vai bezpersoniskai."

Šajā ceļvedī mēs aplūkosim, kā lietotāji var izveidot kontu vietnē Anycoin Direct un izmantot to, lai pirktu un pārdotu kriptogrāfijas. Šobrīd tajā ir pieejamas vairāk nekā 25 kriptovalūtas.

Konta izveide

Pirmais solis līdz kriptovalūtu pārdošanai ar Anycoin Direct ir konta izveidošana platformā. Process ir diezgan vienkāršs: lietotājiem ir jānoklikšķina uz pogas “reģistrēties”, kas viņiem dos iespēju pieteikties vai reģistrēties.

Šeit izvēle būs reģistrēties. Šeit lietotājiem tiks piedāvāts ievadīt savu e-pasta adresi un piekrist Anycoin Direct vispārējiem noteikumiem un konfidencialitātes politikai.

Kad tas būs izdarīts, uz jūsu adresi tiks nosūtīts e-pasts ar četrciparu kodu. Izmantojiet šo kodu, lai verificētu savu e-pastu. Pēc tam jūs sagaidīs ar lapu, kurā tiks prasīta personiskā informācija, tostarp vārds un dzimšanas datums. Pēc šīs informācijas ievadīšanas un norādīšanas, vai tas ir uzņēmuma konts, varat turpināt, noklikšķinot uz “turpināt”.

Ir pienācis laiks ievadīt paroli. Ir svarīgi iestatīt unikālu paroli, kuru atceraties un kas ir pietiekami spēcīga, lai novērstu brutālu spēku uzbrukumus: jo garāka un detalizētāka, jo labāk. Anycoin Direct ir interaktīva smaidiņa, kas parāda iestatāmās paroles stiprumu.

Pēc noklikšķināšanas uz “turpināt” jums tiks piedāvāts iestatīt divfaktoru autentifikāciju (2FA). Šis ir izvēles solis, taču ļoti ieteicams, jo tas nodrošinās jūsu konta aizsardzību pat tad, ja kādam izdosies uzminēt jūsu paroli.

2FA iestatīšana ir diezgan vienkārša: jums jāievada tālruņa numurs, lai katru reizi, kad mēģināt piekļūt savam kontam, jums tiks nosūtīts sešciparu kods. Vēlāk ir iespējams arī iestatīt 2FA, izmantojot Google Authenticator.

Pēc 2FA iestatīšanas esat gatavs sākt pirkt un pārdot kriptogrāfiju vietnē Anycoin Direct.

Kriptovalūtu pirkšana

Tagad, kad jūsu konts ir izveidots, varat sākt izmantot apmaiņu, lai iegādātos kriptonauda. Anyccoin Direct mājaslapā ir zila apmaiņas josla, ko var izmantot kriptonauda pirkšanai. Šeit jūs varat ievadīt summu, kuru vēlaties iegādāties, un atlasīt vēlamo kriptovalūtu.

Šis attēls parāda, kā mēs pērkam BTC. Pēc tam, kad būsim ievadījuši summu, kuru vēlamies iztērēt, vai pirkt BTC summu, otrais lauks tiek automātiski atjaunināts. Noklikšķinot uz pogas “nopirkt bitcoin”, mēs nonāksim lapā, kurā tiks jautāts, kur bitcoin būtu jānosūta.

Ja vēl neesat uzstādījis seifu, tur ir dažādas iespējas. Vietnē CryptoCompare ir pieejami seifu saraksti, kurus varat filtrēt atbilstoši atbalstītajām monētām, sniegtajai anonimitātei, lietošanas ērtumam, papildu pakalpojumiem un citam..

Pēc tam, kad esat izvēlējies, kur nosūtīt līdzekļus, un vēlreiz pārbaudot ievadītās adreses pareizību, ir pienācis laiks ievadīt bankas kontu vai kredītkartes informāciju pasūtījumam. Varat izvēlēties verificētu kontu vai kredītkarti vai pievienot jaunu.

Kad tas ir izdarīts, ir pienācis laiks izvēlēties vēlamo maksājuma veidu. Anycoin Direct parādīs pārskatu par pieejamajiem maksājumu veidiem, paredzamo ilgumu, ja tie tiks izmantoti, un maksu, kas tiks iekasēta.

Nākamais solis būs pasūtījuma pārskatīšana. Tiks parādīta lapa, kurā būs redzama jūsu ievadītā maka adrese, kopējās izmaksas, maksājuma veids, iesaistītās maksas un kredīti. Ir svarīgi pārskatīt pasūtījumu, lai pārliecinātos, ka ar darījumu nekas noiet greizi.

Pēdējais solis ir darījuma apstrāde, kas nozīmē faktiski nosūtīt maksājumu kriptonauda pirkšanai. Atkarībā no izvēlētā maksājuma veida jūs tiksiet novirzīts uz citu lapu ar norādījumiem, lai pabeigtu maksājumu.

Kad maksājums būs apstrādāts, kriptonauda tiks nosūtīta uz jūsu maku.

Kriptovalūtas pārdošana

Ja vēlaties pārdot savu kriptovalūtu vietnē Anycoin Direct, process ir diezgan vienkāršs. Vienkārši dodieties uz pārdošanas lapā un maiņas joslā atlasiet pārdodamo monētu skaitu vai fiat daudzumu, kuru vēlaties saņemt.

Ja jūs jau esat verificējis bankas kontu tirdzniecības platformā, jums tas vienkārši jāizvēlas nolaižamajā izvēlnē, kas parādīsies pēc noklikšķināšanas uz zaļās pogas “pārdot bitcoin”. Līdzekļi tiks nosūtīti uz jūsu bankas kontu pēc pārdošanas pabeigšanas.

Pēc bankas konta izvēles jums būs pasūtījuma kopsavilkums. Vēlreiz ir svarīgi visu pārskatīt, lai pārliecinātos, ka viss norit gludi.

Tagad ir pienācis laiks pārvietot savu bitcoin uz Anycoin Direct adresi, lai pasūtījumu varētu izpildīt. Jūsu makā būs jāizvēlas “nosūtīt” vai “izņemt” un jāpārvieto naudas līdzekļi uz seifa adresi, kas jums parādīta pēdējā ekrānā.

Kad monētas ir saņemtas, pārdošana tiek apstrādāta un līdzekļi tiek nosūtīti uz jūsu bankas kontu. Darījumu apstrāde aizņem līdz 2 darba dienām, un jūs varat pārraudzīt kriptogrāfijas darījumus, izmantojot blockchain explorer. Ja jums nepieciešama palīdzība, Anycoin Direct atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti septiņas dienas nedēļā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me