Ātrgaitas brīvības atņemšanas biržu izmantošana: DeversiFi apskats

Pašpārvaldes biržas kriptovalūtas telpā bieži tiek uzskatītas par nepieciešamību: kad centralizēta tirdzniecības platforma cieš no drošības pārkāpuma vai nepareizi pārvalda līdzekļus, lietotāji zaudē naudu. Pašbildība nozīmē, ka lietotāji pārvalda savus līdzekļus, un pat tad, ja platforma neizdodas, lietotāji saglabā kontroli pār saviem līdzekļiem.

Tomēr vairums pašpārvaldes tirdzniecības platformu nespēj izpildīt centralizētās biržas noteiktos standartus un pieredzi. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad esat profesionāls tirgotājs vai fonds. Dažiem ir nepieciešama ārkārtīgi liela maksa par tirdzniecību, citiem ir plānas pasūtījumu grāmatas un nelikvīdi tirdzniecības pāri, bet citi vienkārši nav lietotājam draudzīgi, neuzticami vai pietiekami ātri.

Pašnodarbinātā tirdzniecības platforma, kas izceļas, ir DeversiFi. Tā kā platforma izmanto StarkWare sērijveida tehnoloģiju, tā ar savu lietotāja interfeisu vai API var norēķināties vairāk nekā 9000 darījumu sekundē. Tirdzniecības pieredze kā tāda konkurē ar centralizētas biržas pieredzi, vienlaikus piedāvājot dažas interesantas platformas unikālas priekšrocības

DeverseFi ir paredzēts profesionāliem tirgotājiem

Atšķirībā no citām pašpārvaldes tirdzniecības platformām, DeversiFi nekavējoties notīra un atjaunina lietotāju līdzsvaru, novēršot neveiksmīgu darījumu atcelšanas draudus. Tās pasūtījumu grāmatas ir ārpus ķēdes, savukārt norēķini notiek Ethereum blokķēdē. Rezultātā tirgotāji gūst labumu no ātri mainīgajām pasūtījumu grāmatām, neuzticoties pašai biržai.

Turklāt tas izmanto nulles zināšanu pierādījumus, lai nodrošinātu, ka lietotāju atlikumi un tirdzniecības stratēģijas paliek privātas un drošas no pārtveršanas, neskatoties uz to, ka norēķini atrodas blokķēdē. Vietnē ir rakstīts:

"Pēc tam Ethereum blokķēdē periodiski tiek publicēts kriptogrāfisks nulles zināšanu apliecinājums par DeversiFi stāvokļa atlikumiem.."

DeversiFi tirgotie līdzekļi, saskaņā ar biržas vietni, tiek nodrošināti ar stingri pārbaudītiem viedajiem līgumiem, nodrošinot, ka pat tad, ja platforma nonāks bezsaistē, lietotāji var iegūt savus aktīvus. Tā ir veidota tā, lai lietotāji varētu tirgoties tieši no sava maka vai izmantojot uzņēmuma aizbildnības risinājumus.

Likviditāte arī nav problēma, jo DeversiFi apkopo likviditāti gan no centralizētās biržas, gan no citiem brīvības atņemšanas avotiem. Tādā veidā tirgotāji var gūt labumu no zemas paslīdēšanas un stingra piedāvājuma. Tās priekšrocības ietver arī konkurētspējīgas maksas.

Pakalpojumā DeversiFi maksa svārstās no 0% līdz 0,2%, līdz pat 50% no biržas ieņēmumiem paredzēts pirkt un sadedzināt vietējo NEC marķieri no tirgus caurspīdīgās izsolēs, kas paredzētas katru nedēļu. Saskaņā ar tās vārdiem, tā piedāvā “tādas pašas konkurētspējīgas maksas, kādas varētu sagaidīt no lielas centralizētas biržas, un ievērojami zemākas maksas, salīdzinot ar pašpārvaldes tirdzniecības vietām.”

Nākotnē DeversiFi ir gatavs paplašināt savu piedāvājumu, izmantojot sekundes pēc sekundes atpakaļskaitīšanas taimeri, kas precīzi parāda, kad tiks apstrādātas jūsu izņemtās naudas summas.

Kā lietot DeversiFi

Tā kā DeversiFi ir pašnodarbinātais kriptovalūtas tirdzniecības platforma, tradicionālais e-pasta un paroles reģistrēšanās process netiek piemērots. Tā vietā mums ir jāpieslēdz savs maks apmaiņas centram, lai mēs varētu izmantot savus atlikumus, lai ar to tirgotos.

Lai to izdarītu, viss, kas mums jādara, ir biržas vietne noklikšķiniet, lai sāktu tirdzniecību, un atlasiet izmantojamā maka veidu. Ir dažas pieejamās iespējas, tostarp MetaMask, Ledger wallet un Keystore vai local maku izmantošana. Ievērojiet, ka MetaMask attiecas uz pārlūkprogrammas makiem – piemēram, darbojas Brave un Opera iebūvētie kriptovalūtas maki..

Vietējais maks redzēs, kā DeversiFi izveidos maku, ko mēs varēsim izmantot, tirgojoties uz platformas. Šie maki tiek automātiski ģenerēti, un tos var dublēt, izmantojot paroli.

Pats tirdzniecības interfeiss ir vienkārši lietojams. Labajā pusē mums ir mūsu marķiera atlikumu logrīks – parādot gan atlikumus mūsu makā, gan tos, kas ir gatavi tirdzniecībai biržā. Lai izmantotu DeversiFi, mums būs jāieslēdz naudas līdzekļi tirdzniecības platformas viedajā līgumā, ko varētu uzskatīt par līdzvērtīgu līdzekļu noguldīšanai centralizētā biržā..

Pārējā tirdzniecības platforma atgādina profesionālās centralizētās platformas platformu, ieskaitot visaptverošus kartēšanas rīkus, tirgus un ierobežoto pasūtījumu funkcionalitāti, pasūtījumu vēsturi utt., Tāpēc nav daudz atšķirību, kurās iedziļināties. DeversiFi tomēr dara, ir ārpusbiržas (OTC) tirdzniecības iespēja, ļaujot lietotājiem pašiem noteikt likmes un tirgoties ar konkrētu darījumu partneri pilnīgi decentralizēti un neuzticami

Šie ārpusbiržas darījumi netiek kopīgoti biržas parasto pasūtījumu grāmatā, un tos var kopīgot ar unikālu URL starp tirdzniecības partneriem vai pārraidīt kā publiskas tirdzniecības iespēju. Maksa par šiem darījumiem, ko var izmantot, lai izpildītu lielākus pasūtījumus, neietekmējot žetona cenu, ir tik maza kā 0,02%.

DeversiFi ārpusbiržas darījumus var izmantot arī tad, ja tirdzniecības puses neuzticas viena otrai. Piemēram, svešinieki, kas apmainās ar žetoniem, var izmantot ārpusbiržas darījumus, lai nodrošinātu, ka neviens netiks krāpts, jo viedais līgums nosaka, ka tirdzniecība tiek nokārtota tikai pēc tam, kad abas puses ir izpildījušas darījuma beigas.

Tas viss nozīmē, ka, lietojot DeversiFi, lietotāji vairāk kontrolē savus līdzekļus nekā centralizētās tirdzniecības platformas, neapdraudot funkcionalitāti. Šīs biržas priekšrocība salīdzinājumā ar citām decentralizētām apmaiņām ir tās infrastruktūra un zemās maksas, kas ļauj konkurēt ar centralizētām platformām, kad runa ir par kvalitatīvu pieredzi..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map