Nadace Apollo, která vyvíjí post-blockchainovou infrastrukturu a decentralizovaný internet

Firma vyvíjí konsensuální technologii DAG a ARKnet, decentralizovanou aplikační platformu.

New York / 12. srpna 2019 / Nadace Apollo ohlašuje Apollo 2020, plán firmy pro budoucnost po blockchainu. Klíčovou iniciativou je vývoj DAG (směrovaný acyklický graf), díky čemuž je Apollo jedním z prvních kryptoměnových projektů na vybudování decentralizované post-blockchainové konsensuální technologie.

Nadace vyvine: ARKnet, decentralizovanou aplikační infrastrukturu; možnosti inteligentních smluv; tokenizační platforma; Apollo Cloud, decentralizovaná služba cloudového úložiště; a národní měnová iniciativa v Africe, ve spolupráci se skupinou ADF.

ARK: DAG Consensus Protocol

„Vize Apolla do roku 2020 se má stát kryptoměnou post-blockchain nové generace. Vytváříme architekturu technologie post-blockchain distribuované účetní knihy (DLT) na základě pokročilých principů konsensu DAG (směrovaný acyklický graf), “říká Steve McCullah, ředitel rozvoje podnikání. “Tato technologie zvýší vlastnosti Apolla nad konkurencí.” S očekávaným TPS (transakce za sekundu) ve výši nejméně jednoho milionu bude Apollo nabízet schopnosti, které překonají cokoli, co je dnes na trhu. “

Směrovaný acyklický graf (DAG) funguje jako síť vzájemně propojených větví, která v několika roste směrem ven

Pokyny. Transakce lze potvrdit o řád rychleji, zatímco zůstávají decentralizované, protože každý uzel potvrzuje pouze předchozí.

Mezi výhody DAG patří:

 • Vysoké transakce za sekundu (TPS)
 • Nízké transakční poplatky
 • Nano transakce a mikroplatby
 • Škálovatelnost

DAG řeší problémy se škálovatelností, vysokými poplatky a dlouhou dobou potvrzení. Se společností DAG bude nadace usilovat o následující:

 • Vyřešte problémy se škálovatelností stávajících DLT
 • Rozlišujte platformu Apollo od tradičního úložiště založeného na blokových knihách využitím vylepšené verze stávajících protokolů založených na DAG
 • Zpracovat alespoň jeden milion TPS (transakce za sekundu).

ARKnet: Decentralizovaná aplikační infrastruktura

Nadace vyvíjí ARKnet, infrastrukturu decentralizované aplikace (dapp) v rámci ekosystému Apollo. Umožní vytvoření decentralizovaného internetu bez omezení současných blockchainových systémů. ARKnet bude nejvýkonnější decentralizovanou aplikační infrastrukturou na trhu. Bude nabízet výhody, jako je bezpečnost, transparentnost a vytrvalost v provozních procesech.

Dapps decentralizuje informace, díky nimž jsou data neměnná a chráněná před vnějším rušením.

Tokenizační platforma

Tým Apollo chce plně využít potenciál nové decentralizované post-blockchainové infrastruktury.

„Spustíme vylepšenou tokenizační platformu, která umožňuje rychlé a efektivní uzavírání bezproblémových inteligentních smluv,“ říká McCullah. “Umožní výměnu tokenů přímo na naší decentralizované burze (DEX).” Peněženka Apollo může také fungovat jako platforma ICO a prodej tokenů pro okamžité získávání finančních prostředků. “

Apollo se snaží být lídrem v tokenizaci tím, že nabízí:

 • Rychlejší rychlost
 • Vyšší TPS (transakce za sekundu)
 • Vydání jedním kliknutím
 • Nejjednodušší možnosti chytré smlouvy
 • Technologie budoucnosti

Cloud Apollo

Cloud Apollo se stane jedním z prvních decentralizovaných, téměř neomezených cloudových úložných systémů. Bude to cenově dostupné a praktické.

Tento decentralizovaný systém pro ukládání souborů umožní komukoli vydělat poplatky rozdělením místa na pevném disku jedním kliknutím. Uživatelé mohou bezpečně ukládat soubory téměř neomezené velikosti s bezpečností a ochranou soukromí decentralizace.

S tradičním cloudovým úložištěm, jako je Dropbox, jsou uživatelé nuceni spoléhat na centralizovanou společnost s přísnými podmínkami a dohodami, dodržováním celosvětových předpisů v oblasti vymáhání práva, požadavky KYC a také na centralizované servery, které jsou citlivé na manipulaci a přístup zaměstnanců a hackerů.

Osobní údaje uživatelů a citlivé soubory jsou v rukou společnosti. Současné decentralizované možnosti jsou navíc výrazně omezeny odpovídajícím blockchainem. Velikost je omezená a úložiště je nekonzistentní, protože při odstraňování uzlů spouštěných uživateli se odebírají také informace. Cena je navíc ve srovnání s tradičními metodami astronomicky vysoká a pro více nebo větší soubory nepraktická.

Tady jsou funkce Apollo Cloud:

 • Data jsou uložena v síti
 • Uživatelé mohou ukládat své informace a vytvářet ostatním možnost ukládat data
 • Uživatelé mohou vydělávat poplatky poskytováním služeb úložiště

Národní měnová iniciativa

Apollo se také zaměří na dosažení skutečného masového přijetí prostřednictvím své národní měnové iniciativy. Prvotním cílem je africký kontinent, kde nadace navázala partnerství se skupinou ADF, aby se zapojila do všech 54 zemí na kontinentu s 1,2 miliardami.

Nadace vyvíjí nástroje pro masové přijetí, včetně aplikace lite peněženky. Mobilní aplikace bude mít QR kód i funkce obchodníka. To pomůže společnosti Apollo získat celosvětové přijetí obchodníka.

Aktualizace najdete na adrese Apollo Foundation:

Cvrlikání:     @ApolloCurrency

Telegram: @apolloofficialannouncements

Kontakt: [email protected]

Toto je placená odeslaná tisková zpráva. Blockgeeks nepodporuje ani nezodpovídá za žádný níže uvedený materiál a neodpovídá za žádné škody ani ztráty spojené s produkty nebo službami uvedenými v tomto článku. Blockgeeks vyzývá čtenáře, aby provedli vlastní výzkum s náležitou péčí o společnost, produkt nebo službu uvedenou v tiskové zprávě.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map