‘Blockchain’ ir aizraujoša tehnoloģija. Daudzi tehnoloģiju speciālisti un agrīnās blokķēdes pieņēmēji ir nosaukuši par “blokķēdi” par lielāko izgudrojumu pēc interneta.

Tāpat kā interneta pirmajās dienās, tas ir lēns, nav lietotājam draudzīgs un nav ideāls. Es arī uzskatu, ka tas, ko darīja internets informācijas nolūkos, blockchain darīs visu pārējo.

Bet tāpat kā lielākā daļa cilvēku nezināja par interneta uzplaukumu, liela daļa cilvēku nezina par revolūciju, ko drīz ienāks blokķēde.

Es to jūtu, jo blokķēde ir sarežģītāka nekā internets un arī tāpēc, ka lietas nav pietiekami skaidras, kāpēc šai tehnoloģijai ir tik liela nozīme!

Daži no mītiem un teorijām ap blokķēdi neļauj indivīdiem novērtēt pilnīgu blokķēdes potenciālu. Es arī zinu, ka daži cilvēki neiesaistās, jo viņi domā, ka tas ir tīri tehnisks. ES nepiekrītu.

Protams, blokķēde ir tehnoloģija, kas ir ļoti tehniski saprotama, taču tajā ir vairāk nekā tikai tā. Blokķēde ir matemātikas, informātikas, filozofijas, psiholoģijas un neuzticības apvienošana.

Tāpēc es domāju, ka daži ir daži blokķēdes īrnieki, kuriem ikvienam būtu jāzina, vai persona ir vai nav tehniska. Es rakstu šo rakstu ar mērķi ieviest blokķēdi mūsu CoinSutra kopienai un noskaidrot dažus mītus, kas ap šo tehnoloģiju..

Es arī uzskatu šo rakstu par iespēju pastāstīt jums visu, ko es zinu & jūtieties par ‘Blockchain’ un ļoti iesaku izlasīt manu iepriekšējo rakstu par to pašu.

  • Te tas ir: Galīgais ceļvedis, lai saprastu, kas ir “Blockchain”? Tagad, kad esat izlasījis iepriekš minēto rakstu, es uzskatu, ka jums būtu diezgan laba ideja par bloku ķēdi iesācējiem.

Turklāt es iesaku jums iet caur manuāli atlasītiem videoklipiem, kurus esmu uzskaitījis zemāk, lai iegūtu blokķēdes tehnoloģiju.

9 obligāti jāskatās videoklipi Blockchain iesācējiem

1. Kas ir Blockchain?

Šo video jums ir devis Pasaules ekonomikas forums, viena no organizācijām, pret kurām es ļoti cienu. Šajā videoklipā spilgti aprakstīts, kā tika izveidota blokķēde un kā / kur to var ieviest ārpus tām arēnām, kurām tā sākotnēji tika iecerēta. Tas arī stāsta, kas var būt zaudētāji vai uzvarētāji blokķēdes tehnoloģiju perspektīvā.

2. Blockchain – īss ievads

Šis video parāda, kā blokķēde parādījās un attīstījās no Bitcoin. Tas sākas no naudas kā sava piemēra un parāda, cik lēts blokķēdes maksājums var būt. Pastāstot arī to, kā blokķēdi var izmantot unikālas digitālās identitātes veidošanai par naudu un visu pārējo, ko mēs zinām, un tādējādi novērst krāpšanos.

3. Kas ir Blockchain? | CNBC izskaidro

CNBC šajā videoklipā rada unikālu skatījumu uz blokķēdes tehnoloģiju. Vienlaikus atzīstot faktu, ka blokķēdes tehnoloģija ir izmantota narkotiku, ieroču pirkšanai un pat neētisku aizdevumu finansēšanai, tā galvenokārt koncentrējas uz tās pozitīvajiem lietojumiem. Ir patīkami redzēt, ka tādas organizācijas kā UNICEF joprojām domā, ka blokķēde var būt labs spēks un kā tradicionālās bankas saskaras ar izmiršanas draudiem no jauniem blokķēdē balstītiem fintech jaunajiem uzņēmumiem.

4. Blockchain, kā tas darbojas

Šis video parāda grāmatiņu uzturēšanas nozīmi, ņemot vērā to, cik apgrūtinoša un dārga ir šo grāmatu / datu bāzu uzturēšana, pieaugot globālajai tirdzniecībai. Tas dod labu ieskatu par blokķēdes lietošanu, kas pārsniedz finanses. Piemēram, dimantu rūpniecība un tās dažādi bloku ķēdes kontroles punkti var nodrošināt labāku, drošāku, lētāku un efektīvāku tirdzniecības modeli.

5. Saprotiet Blockchain divās minūtēs

Blockchain pirmā slepkavas lietotne ir Bitcoin, par kuru mēs visi zinām. Bet Bitcoin izgudrojums iepazīstināja mūs ar spēli mainošo blokķēdes tehnoloģiju, kurai ir potenciāls padarīt digitālu identitāti visam, ko mēs zinām uz zemes. Šis ir viens no labākajiem īsajiem videoklipiem, kurus saņemsit blokķēdē, kas rūpīgi izskaidro blokķēdes funkcijas.

6. Jauni bērni blokķēdē

Šo video jums ir iesniedzis Lorna Lantza, blokķēdes un Bitcoin pedagogs. Lantzs paskaidro, kā darbojas Bitcoin blokķēde un kāpēc tas ir svarīgi. Video arī izgaismo blokķēdes reālās dzīves problēmu risināšanas iespējas.

Šajā video tiek apspriests arī tas, kā korespondentbankas problēmu var atrisināt, ja bankas ievieš blokķēdes tehnoloģiju un ietaupa daudz naudas sev un tās lietotājiem. Tas arī parāda, kā blokķēdes var palīdzēt jums pārbaudīt ikdienas medikamentu un apavu autentiskumu, piemēram.

7. Blockchain demystified

Šis video atgriežas vēsturē, lai izsekotu interneta izcelsmi un attīstību, kā arī 2008. gada finanšu krīzi, kas nejauši vai ar nolūku ir saistīta ar blokķēdes izcelsmi..

Es saku sakritību vai ar nolūku kopā, jo neviens nezina, vai Satoshi Nakamoto Bitcoin dokuments bija savlaicīgs solis vai vienkārši nejaušība tieši pēc pasaules monetārās sistēmas sabrukuma 2008. gadā.

8. Kā blokķēde radikāli pārveidos ekonomiku

Šis video runā par fundamentālu tehnoloģisko iestādi (t.i., blokķēdi), kas mainīs vērtību apmaiņas veidu, un stāsta par decentralizētu ekonomiku, ko tā radīs nākamajos gados. Tajā runāts arī par to, kāpēc mēs tradicionāli esam uzticējušies institūcijām dažādās nozarēs un kā tās darbojas, lai mazinātu nenoteiktību.

Bet kā rīkoties, ja mums nav vajadzīgi šie uzticamie iestāžu starpnieki? Tieši par to ir šis video.

9. Blokķēde: masveidā vienkāršota

Video runātājs mūs atgriežas interneta sākumposmā, kad tas bija bojāts, lēns un neefektīvs, un pēc tam iepazīstina ar pašreizējo interneta situāciju. Tāpat blokķēde, kuru mēs tagad zinām, nav tik laba, bet ar laiku tā var būt tikpat laba vai pat labāka, kā mēs to redzējām ar interneta attīstību.

Tas arī runā par plaisu, ko blokķēde palīdz pārvarēt, kas ir būtisks arī cilvēka eksistencei.

Labākie Blockchain videoklipi

Tas ir viss no manas puses šajā rakstā. Esmu arī aizņēmies citu saturu, lai nodotu, kas ir blokķēde un kāpēc tā ir svarīga.

Tagad mēs vēlētos dzirdēt no jums:

  • Ko jūs domājat par Blockchain?
  • Vai jūs domājat, ka tas būs lielāks par internetu?
  • Kurš no šiem videoklipiem jums patika visvairāk?
  • Vai jūs zināt vēl kādus interesantus videoklipus par blockchain?

Dariet man zināmu atbildes uz šiem jautājumiem komentāru sadaļā zemāk!

Pievienojieties arī CoinSutra un pārbaudiet mūs šādās platformās, jo mēs arī cenšamies pārvarēt plaisu starp jums un kriptonauda / blockchain tehnoloģiju:

Un šeit ir daži saistīti lasījumi:

  • Kas ir VPN nogalināšanas slēdzis & Kāpēc tam ir nozīme?
  • PIVX kriptonauda: Viss, kas jums jāzina
  • Lūk, kā jūs varat paātrināt iestrēgušos Bitcoin darījumus
  • Visaptverošs ceļvedis iesācējiem par Factom kriptovalūtu
  • Bytecoin: krāpšana vai nepareizi pārvaldīts kriptogrāfijas projekts?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me