Kriptosfērā viņi saka, ka naudu pelnīt var tikai tie, kas beidzot var analizēt tirgu vai ir dienas tirgotāji. Bet tā nav taisnība!!

Kriptosfērā ir vairāki veidi, kā jūs varat gūt peļņu un nopelnīt skaistu naudas summu. Pats labākais ir tas, ka jūs varat izvēlēties sev piemērotāko veidu un attiecīgi pielāgot savu atalgojuma / riska attiecību.

Viens no šādiem veidiem, kā nopelnīt kriptosfērā, ir a masternode, bet pirms es jums saku, kā to izdarīt, vispirms ir svarīgi vispirms saprast, kas ir masternode.

Kas ir Masternode?

Masternode ir vienkārši pilns kriptovalūtas mezgls vai datora maks, kas glabā pilnu blokķēdes kopiju reāllaikā, tāpat kā jūsu rīcībā Bitcoin pilni mezgli un vienmēr ir augšā & skriešana.

Bet masternodes pēc funkcionalitātes ievērojami atšķiras no parastajiem mezgliem.

Tie ir atšķirīgi, jo tie veic vairākas citas funkcijas, izņemot tikai pilnīgas blokķēdes saglabāšanu un bloku / darījumu pārsūtīšanu, kā pilns mezgls to dara Bitcoin / Litcoin.

Dažas no īpašajām funkcijām, kuras veic šie mezgli, ir:

 • Darījumu privātuma palielināšana
 • Veicot tūlītējus darījumus
 • Piedalīšanās pārvaldībā un balsošanā
 • Kriptos iespējojiet budžeta plānošanu un kases sistēmu

Šie masternodi nav patstāvīgi, bet tie vienmēr sazinās ar citiem šādiem mezgliem, lai izveidotu decentralizētu tīklu, un tos īsā formā bieži dēvē par MN.

Piezīme: Galvenokārt masternodes veic uzdevumus, kurus esmu uzskaitījis iepriekš, taču tas var nedaudz atšķirties no kriptonaudas līdz kriptovalūtai atkarībā no tā, kā masternodes ir ieviestas. Bet vairāk vai mazāk viņi šīs funkcijas veic kriptovalūtā.

Kas nepieciešams, lai palaistu Masternode?

Tāpat kā pilnus mezglus kriptovalūtā, masternodus var vadīt ikviens. Tomēr ir ieviesta barjera, lai nodrošinātu, ka sistēma nekļūst ļaunprātīga. Ieejas barjera ir tas, kas nepieciešams, lai apņemtos vai nodrošinātu noteiktas šīs kriptogrāfijas valūtas vienības, lai palaistu masternodu.

Tas tiek darīts, lai nodrošinātu, ka masternode īpašnieks neapkrāpj un nesabojā sistēmu, un vislabākais ir to izdarīt, ieliekot šo ieejas barjeru, kur masternode operatoram ir kaut kas apdraudēts visā spēlē.

Tātad, protams, kļūst mazāk ticams, ka masternode operators krāpsies, jo viņam ir nozīme visas sistēmas vadīšanā, un pat tad, ja viņš to izvēlēsies, viņš tiks sodīts viņu pašu HODLingu devalvācijas veidā.

Tagad, kad esat sapratis masternode jēdzienu, ļaujiet mums redzēt, kas viss ir nepieciešams tā iestatīšanai:

 • Nepieciešams minimālais monētas no šī konkrētā kriptogrāfijas. (DASH MN jums ir nepieciešamas 1000 DASH vienības, bet PIVX MN – 10 000 PIVX vienības) Tātad šis minimālais skaits atšķiras no kriptogrāfijas līdz kriptogrāfijai
 • Nepieciešams VPS vai serveris, lai mitinātu šo maku 24 x 7
 • Tam ir nepieciešama īpaša IP adrese
 • Lai saglabātu blokķēdi, ir nepieciešama neliela vieta

Šīs ir gandrīz vienādas prasības jebkurai masternode kriptovalūtai.

Tagad es zinu dažus, kurus jūs domājat, ka, lai izpildītu visus iepriekš minētos priekšnoteikumus, vispirms ir jāiztērē, tad kā tad kāds nopelnīs?

Pilnīgi pareizi! Un tas mani aizved līdz nākamajai šīs raksta sadaļai, kas sniedz papildu skaidrību par šo tēmu.

Kā masternodi ir noderīgi kriptocoin ieguldītājiem?

Masternodes ir ļoti noderīgi kriptogrāfijas investoriem, jo ​​masternode vadīšana jums tiek stimulēta. Apsveriet to tāpat kā nopelnīt ikmēneša vai nedēļas procentus par saviem kriptogrāfijas krājumiem.

Dažādām kriptovalūtām ir dažādi stimulu modeļi, ar kuru palīdzību MN operators var pienācīgi nopelnīt ikmēneša vai nedēļas ienākumus. Es to saucu par gudru pasīvo ienākumu.

Ja esat ieguldījis kriptovalūtā, kas ļauj vadīt masternodu, jums noteikti jāizpēta šī nopelnīšanas iespēja.

Vēl viena lieta, kas šeit jāsaprot, ir tā, ka jums vajadzētu izvēlēties pareizo valūtu ieguldījumiem, ja jūs ieguldāt tikai masternode vadīšanā. Jums vajadzētu salīdzināt procentuālo ienesīgumu ar ieguldījumu. Īsāk sakot, jums vajadzētu gudri aprēķināt savu IA.

Pašlaik tirgū ir daudz kriptogrāfiju, kas ļauj jums vadīt masternodu, taču ne visus no tiem ir vērts palaist, jo tie nodrošina niecīgus stimulus.

Kas ir Nākamais?

Es zinu, ka nākamā lieta, par kuru vēlaties, lai es runāju, ir tas, kurus kriptogrāfijas izvēlēties, lai palaistu masternodu, vai arī daži no jums vēlētos uzzināt, kā noteikt, vai kriptogrāfija, kurā kāds jau ir ieguldījis, ļauj vadīt masternodu.

Cilvēkiem ar šādiem vaicājumiem ir dažas saites, kurās varat pārbaudīt, vai jūsu kriptogrāfija ļauj mitināt MN vai nē.

Es vēlētos lūgt viņus sekot līdzi CoinSutra, jo es gatavoju rentablu masternode monētu sarakstu, ar kuru es drīz dalīšos.

Tagad ir pienācis laiks no jums dzirdēt: Kuros kriptos jūs esat ieguldīts? Vai jūs jau vadāt masternodu? Dariet mums zināmus savus komentārus & pieredze, vadot MN, ja jūs to jau darāt.

Ja atradāt šo ziņu informatīvu, lūdzu, kopīgojiet to ar savu tīklu!

Šeit ir daži ar rokām izvēlēti raksti, kurus jums vajadzētu izlasīt tālāk:

 • 5 populārākie veidi, kā nopelnīt Bitcoin
 • 7 galvenās ienesīgās kriptovalūtas
 • 5 populārākie veidi, kā nopelnīt Bitcoin
 • 5 populārākās vietnes, lai iegādātos Ripple (XRP)
 • Dogecoin nākotne: vai ir vērts ieguldīt?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me