Kryptoměna krytá Coinbase raketově vzrostla o 75% za jediný den

Se všemi akcemi, které se dějí na trhu kryptoměn, by většině lidí chyběla kryptoměna zvaná MATIC. Bitcoin vzrostl z 5000 na 8000, což je 60% procentní nárůst během několika týdnů, ale MATIC zaznamenal 75% nárůst během jediného dne obchodování. ROI na MATIC se zdá být neuvěřitelné vzhledem k tomu, že se jedná o relativně neznámý a nový produkt na trhu. Díky této události si však v nadcházejících dnech jistě získá pozornost mnoha.

The Sidechain

Jedním z nejvýznamnějších problémů s technologií blockchain je limit na velikost bloku, zejména na mincích, jako je bitcoin. Jedno zjevné řešení je zvětšit velikost bloku, ale to je za cenu, že se velikost celého blockchainu stane příliš velkou, takže velikost bloků by měla být přiměřená. Jedním z řešení tohoto problému je postranní řetězec. Vedlejší řetězce jsou rozvíjející se mechanismy, které umožňují bezpečné použití tokenů a dalších digitálních aktiv z jednoho blockchainu v samostatném blockchainu a v případě potřeby jejich přesun zpět do původního blockchainu. Postranní řetězce nejenže zrychlí celou síť, ale také umožní mikrotransakce, jako je tipování číšníka.

Více o MATIC

MATIC se zaměřuje na problém škálovatelnosti a jejich řešením je použití sítě postranního řetězce na Etherea. Matic Network (MATIC) je token kryptoměny vydávaný na platformě Ethereum. Byla spuštěna na launchpadu Binance, platformě pro prodej tokenů pro inovativní projekty, která pomáhá tokenům vyniknout na již přeplněném trhu. Velká většina tokenů, které byly spuštěny na platformě, prokázala vynikající výkon. MATIC byl vydán teprve před měsícem a od té doby zaznamenal exponenciální růst cen. Nejdůležitějším faktem o MATIC je, že může rozšířit možnosti postranního řetězce na jakékoli mince založené na ethereu.

Toto bylo oficiální oznámení MATIC na jejich Twitteru:

„Matic Network se oficiálně připojil k iniciativě Binance Info za transparentnost. Sdílením informací souvisejících s projekty, jako jsou zprávy a zprávy o pokroku na Binance Info, přispívá Matic k informování komunity. “

Nedávné aktualizace

Nedávná hybnost na trhu trochu ovlivnila cenu, ale nejvlivnějším kouskem je zpráva o tom, že se Matic připojil k iniciativě transparentnosti Binance Info. Matic sdílí informace související s projektem, jako jsou zprávy a zprávy o pokroku, na Binance Info, a přispívá tak k průběžnému informování komunity. Binance Info si klade za cíl poskytnout uživatelům přesné a komplexní údaje o kryptoměnách, novinky a zprávy o hodnocení projektů. To by znamenalo, že na rozdíl od mnoha jiných projektů si uživatelé budou dobře vědomi všeho, co s projektem souvisí. Mnoho lidí doufá, že to pomůže projektu uspět.

Další novinkou, která byla pro MATIC příznivá, byla skutečnost, že tým MATIC dokázal zajistit financování z Coinbase. To bude zahrnovat peněženku Coinbase poskytující podporu MATIC a také MATIC poskytující funkce postranního řetězce Coinbase coin USD (USDC).

Stejně jako u všech mincí, které v poslední době prudce vzrostly v cenách, několik lidí ve vesmíru vzneslo proti MATIC také obvinění z čerpání. Coin Divine, krypto společnost se sídlem v Indii, tweety na svém profilu:

“Takže obchodování zasvěcených osob je hotové, že?” @maticnetwork

U Před vydáním zprávy minci předem načerpal.

Nerobíte žádnou akci na mincích, které provádějí obchodování zasvěcených osob? @cz_binance @binance

Není to v rozporu s etikou obchodování? @BittrexExchange @BitMax_Official @BithumbOfficial ”

Existuje dlouhá cesta k tomu, aby byla tato mince mainstreamová. I když je to technicky možné, existují podobné projekty. Partnerství se společností Coinbase spolu s Binance jí na cestě hodně pomohou a také ji vyčnívá z davu. Škálování je velkým problémem kryptoměn od jeho založení, postranní řetězce byly navrženy jako schůdné řešení tohoto problému. Několik řešení bočních řetězců již bylo nasazeno, včetně vlastní bleskové sítě Bitcoinu, ale masového přijetí ještě nebylo dosaženo. S projekty jako MATIC nemusí být hromadné přijetí postranních řetězců příliš daleko.

Tweet1Sdílet15PodílWhatsApp

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map