Kā konvertēt bitkoinus skaidrā naudā [USD, EUR, INR]

Vai vēlaties izņemt Bitcoin?

Vai ir pienācis laiks rezervēt nelielu peļņu un konvertēt savus Bitcoins uz tradicionālajiem rēķiniem?

Lasiet tālāk, lai uzzinātu veidus, kā izņemt Bitcoin naudu un iegūt reālas naudas naudu.

Lēni, bet vienmērīgi, visi cilvēki pasaulē tiek iespiesti jaunajā Bitcoin idejā. Un visbiežāk uzdotais jautājums joprojām ir – vai jūs jau esat ieguldījis Bitcoin?

Un kāpēc gan ne, ņemot vērā, ka tā ir labāka par zeltu un tradicionālo fiat valūtu, nemaz nerunājot par to, ka tās piegāde ir ierobežota, un uz to attiecas dažādi ekonomikas likumi, kas liecina arī par tās turpmāko izaugsmi.

Arī šo iepriekšējo rakstu es aplūkoju savā iepriekšējā rakstā:

 • Kas nosaka Bitcoin vērtību? [6 iemesls, kas jums jāzina]

Tomēr es vēlētos atkārtot pirmā Bitcoin evaņģēlista vārdiem – Trace Majers.

Zelts ir pamatota nauda, ​​un tā piedāvājums ir ierobežots, taču tas nepārvietojas labi. Dolārs pārvietojas labi, bet tā piedāvājums nav ierobežots. Bitcoin pārvietojas labi un ir ierobežots piedāvājumā, tāpēc tas ir pārspējis abus kopš tā izveides 2009. gadā.

Ir tikai dabiski, ka tā vērtība laika gaitā pieaug, neatkarīgi no tā, ko saka speciālisti, un, kad tas ir saistīts ar tās vērtības pieaugumu, rodas acīmredzams jautājums par jūsu peļņas realizēšanu.

Lai realizētu peļņu, jāpārdod BTC apmaiņā pret fiat / cash, kas ir pieņemams viņu dzimtajās valstīs.

Tāpēc es domāju, ka ir piemēroti runāt par jautājumiem, kas nāk prātā, pārdodot Bitcoins par skaidru naudu.

 • Kā konvertēt Bitcoins dolāros (USD) vai jebkurā citā fiat?
 • Kā izpirkt Bitcoins par naudu?

Kā pārvērst Bitcoin skaidrā naudā?

Ir daži vienkārši veidi, kā pārvērst BTC USD, INR, EUR vai GBP, no kuriem daži ir uzskaitīti zemāk.

Tomēr, pirms izvēlaties kādu no uzskaitītajām metodēm, jums jānoskaidro, kā vēlaties saņemt savu fiat. Jūs varat pārdot Bitcoins klātienē par skaidru naudu vai arī pārdot biržās un iegūt naudu tieši jūsu bankas kontā.

Jums ir arī iespēja iztērēt savu Bitcoin, lai iegādātos preces no Amazon, izmantojot tādus pakalpojumus kā Lolli vai Bitrefill.

Tomēr es pieņemu, ka šobrīd jūs vēlaties pārdot savus Bitcoins un saņemt skaidru naudu personīgi vai tieši savā bankas kontā.

1. Izmantojot Fiat akceptējošās biržas

Vieglākais veids ir uzzināt, kā jūsu valstī tiek pieņemtas apmaiņas. Pēc tam jūs varat pārdot viņiem savus Bitcoins apmaiņā pret tādiem fiatiem kā USD, EUR vai GBP. Dažas apmaiņas, kas ļauj to izdarīt, ir uzskaitītas zemāk.

 • CEX – USD
 • CoinMama-USD / EUR
 • Monētu bāze-USD / EUR
 • BitFlyer– USD / JPY
 • CoinSpot (Austrālija): AUD
 • WazirX (tikai Indija) – BTC konvertēšana uz INR vai USDT

Es saprotu, ka visas iepriekš minētās opcijas var nedarboties globāli, jo kases sistēma dažādās valstīs atšķiras.

Šādiem pārdevējiem ir vēl viena iespēja P2P pārdot / iegādāties Bitcoins, izmantojot LocalBitcoins (aka LBC).

2. Izmantojot LocalBitcoins

Vietējie-Bitcoins

LocalBitcoins ir Bitcoin jaunuzņēmums, kas atrodas Helsinkos, Somijā un darbojas kopš 2012. gada. Tā ir P2P Bitcoin birža. Tai ir pircēji un pārdevēji uz vietas vairāk nekā 15 000 pilsētās 248 valstis. Iespējams, jūs atradīsit pircēju savā valstī, izmantojot LocalBitcoins.

Localbitcoins skaistums ir tas, ka jūs tieši sazināties ar pircēju un jūs varat saņemt naudu jebkurā no atbalstītajiem formātiem (bankas depozīts, PayPal, Payoneer, skaidra nauda). Kad runa ir par Bitcoin konvertēšanu fiat, Localbitcoins ir viena no vēlamākajām izvēlēm tiem, kuri nevēlas izmantot apmaiņu.

Jūs varat satikt pircējus / pārdevējus tiešsaistē un veikt darījumus bezsaistē. Jūs varat maksāt skaidrā naudā vai pārskaitīt summu. Jūs varat izvēlēties arī dažādas citas iespējas, piemēram, PayPal vai SEPA, vai tiešos bankas depozītus, lai Bitcoins konvertētu skaidrā naudā (USD, EUR, INR, JPY, CNY, AUD, Dinārs utt.) [Viss atkarīgs no pircēja / pārdevēja].

Vietējie-Bitcoins

Varat vienkārši filtrēt valsti, pamatojoties uz izvēlēto maksājuma veidu. Lai jūs zināt, visas maksas šeit nosaka pārdevējs, kamēr LocalBitcoins darbojas kā darījuma pārvaldnieks.

Uzmanību: Noteikti pārbaudiet pircēja / pārdevēja reputāciju; augstāka reputācija nozīmē uzticamāku pircēju / pārdevēju.

LocalBitcoin noteikti ir vienkāršākais veids, kā jebkuras valsts iedzīvotājam izpirkt savu Bitcoin par naudu.

Pievienojieties Localbitcoins

Lasiet arī:

 • LocalBitcoins apskats: vai LocalBitcoins ir drošs & Kā izmantot

3. Konvertējiet BTC USDT, piemēram, Digital Fiat

Ja nesteidzaties konvertēt savu BTC uz savas valsts valūtu, varat konvertēt Bitcoin USDT (Piesiet).

Izmantojot USDT, ir savas priekšrocības, salīdzinot ar darījumiem ar USD vai EUR, ja plānojat iegādāties Bitcoins vēlāk. Regulāra naudas pārskaitīšana uz bankas kontu un no tā var būt laikietilpīga.

Turklāt, pārejot uz USDT, jums nav jāuztraucas par kriptovalūtu svārstīgumu, jo USDT vienmēr saglabā paritāti ar faktiskajiem ASV dolāriem, tādējādi vienmēr saglabājot tā vērtību 1 USD par USDT.

Tas arī samazinās jūsu galvassāpes vienmēr pārskaitīt fiat valūtās uz biržām, lai iegādātos Bitcoins, jo USDT var izmantot, lai vēlāk nopirktu Bitcoins, ja vēlaties.

Un USDT labā lieta ir tā, ka atšķirībā no daudzām fiat biržām USDT atbalsta daudzas biržas visā pasaulē. Dažas no šīm apmaiņām ir uzskaitītas zemāk. Pats esmu izmantojis šo starpproduktu pārvēršanas USDT iezīmi.

USDT (Tether) atbalstītās biržas:

 • Binance
 • Wazirx
 • Bitfinex

Secinājums: Bitcoin konvertēšana skaidrā naudā

Šie ir daži populāri veidi, kā jūsu Bitcoins konvertēt USD vai attiecīgā jūsu valsts skaidrā naudā.

Drīz mēs nāksim klajā ar valstij piemērotu Bitcoins pārdošanas un pirkšanas iespēju sarakstu, kas atvieglos jūsu dzīvi, mainot Bitcoins skaidrā naudā.

Inkasējot savus Bitcoins uz naudu, ņemiet vērā nodokļus. Ja tā ir liela summa, jums jāmaksā nodokļi. Lai aprēķinātu nodokli par savu Bitcoin pārdošanas peļņu, varat izmantot tādu rīku kā Koinly.

Vēl viens veids, kā pārvērst savu Bitcoin skaidrā naudā, ir Bitcoins pārdošana draugiem un ģimenei.

Ja jūsu iemesls ir gūt peļņu, nevis tāpēc, ka nejūtaties pārliecināts par Bitcoin nākotni, ideāla izvēle ir Bitcoins pārdošana tieši draugiem un ģimenei.

Tas viņiem arī palīdzēs sākt darbu ar Bitcoin, un jūs abi ietaupīsit uz darījuma (starpnieka) maksu.

Tomēr šo maršrutu izvēlas tikai daži, jo mēs jau iepriekš ieteicām nevienam neatklāt savu Bitcoin ieguldījumu un turēšanu.

Mēs vispirms plānojam sākt ar zemāk minētajām valstīm un iekļaut arī dažas trešās pasaules valstis, piemēram, Somāliju, Sīriju, Irāku utt..

 • Amerikas Savienotās Valstis
 • Indija
 • Eiropa
 • Austrālija
 • Ķīna
 • Japāna

Ja vēlaties ieteikt citus vārdus, kas mums būtu jāietver, dariet mums to zināmu zemāk esošajā komentāru sadaļā.

Ja atradāt šo rakstu informatīvu, lūdzu, dalieties tajā ar draugiem un ģimeni, kuri vēlas uzzināt par Bitcoins konvertēšanu skaidrā naudā.

Šeit ir daži citi ar rokām izvēlēti raksti, kurus varat lasīt tālāk:

 • CEX.io apskats: vai šo platformu var droši iegādāties Bitcoin & Ēteris?
 • Kā sākt ieguldīt Bitcoins – iesācēju ceļvedis
 • Vai LocalBitcoins ir drošs – visaptverošs ceļvedis iesācējiem
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map