Plānojat iegādāties Bitcoin šodien?

Un kāpēc gan ne?

Šis viens no mazāk pazīstamajiem mūsdienu finanšu noslēpumiem ir padarījis daudzus cilvēkus par miljonāriem. Savā vairāk nekā 10 gadu pastāvēšanas laikā tas ir uzacis no bankām, politiķiem un pat visgudrākā finanšu padomdevēja, par kuru mēs zinām.

Tomēr, ņemot vērā tā vērtības pieaugumu un pieprasījuma pieaugumu, Bitcoin cena turpina pieaugt. Gadījumā, ja jūs nezināt, būs tikai 21 miljons Bitcoins un 18 miljoni Bitcoins jau tiek iegūti.

Šeit ir norādītas darbības, lai iegādātos Bitcoin:

 1. Izvēlieties Bitcoin maku
 2. Atrodiet tirgotāju / vietni, kur iegādāties Bitcoin (uzskaitīts zemāk)
 3. Atlasiet maksājuma veidu
 4. Pērciet bitcoin un glabājiet savā makā

Pērciet Bitcoin tūlīt

Piezīme:

 • Jūs varat iegādāties daļu no Bitcoin. Piemēram, 0,1 BTC vai 0,0023 BTC.
 • Jūs varat iegādāties Bitcoin 100 USD vai 10000 USD vērtībā.

Tālāk ir norādītas detalizētas darbības, kuras jūs varat izmantot uzreiz, lai uzzinātu, kā iegādāties Bitcoin.

Bet pirms tam …

Es zinu daudz cilvēku, kuri domāja par Bitcoin iegādi, kad tas bija USD 300 un pēc tam, kad tas sasniedza USD 3000. Katru reizi, kad viņi izteica attaisnojumu, sakot, tas ir pārāk dārgi, un to neatbalsta visas valdības, un nokavētie to pērk.

Daudzi no viņiem garām arī to, ka būs tikai par 21 miljonu Bitcoins, un viņiem būs patiešām paveicies pat turēt 1Bitcoin. Tātad, ja jūs domājat būt par vienu no vīriešiem, kuri domā citādi un tic matemātikai un kriptogrāfijai, un saprot, kāpēc Bitcoin jau ir nākamā lielā lieta.

Iedomājieties kaut vai uz brīdi

Atrodoties 2011. gadā, kad Bitcoin cena bija 10 USD, būs kāds, kurš jums teiks, ka neiegādājaties Bitcoin, jo:

 • Viņi nesaprot Bitcoin
 • Viņi nesaprot finanšu sistēmu
 • Viņi uzskata, ka dzīve ir saistīta ar algas un algas atalgojumu
 • Viņi nekad nelasīja par Satoshi Nakamoto

Mums visiem ir tādi draugi, un, ja jūs esat lasījis pats vai arī jums ir vadošais spēks, kurš jums paskaidroja par Bitcoin, un jūs esat veicis pētījumu, jūs esat uz pareizā ceļa, lai nopirktu Bitcoin.

Šī rokasgrāmata par Bitcoin iegādi vai domājiet par to kā savu dzīvi mainošo soli palīdzēs jums saprast visus aspektus, kas saistīti ar visnepietiekamāko ieguldījumu veikšanu jūsu dzīves laikā. Nav joks, ka Bitcoin tiek salīdzināts ar zeltu, jo tam ir raksturīga vērtības uzkrāšanas būtība.

Mēs to izskatīsim gaidāmajā sadaļā. Tomēr, tāpat kā ikvienam finanšu ekspertam, man ir jābrīdina, ka Bitcoin pirkšana ir riskanta, un tā satur līdzīgu risku, kādu uzņematies, ieguldot ieguldījumu fondos, pērkot Zeltu vai pat ņemot aizdevumu.

Augšupvērstais ir tas, ka ieguldījumi Bitcoin varētu atbrīvot jūs no šīs mūža ciešanām, un jums tūlīt vajadzētu būt praktiskam un gudram, it īpaši, ja esat tikai viena soļa attālumā no savas finansiālās brīvības.

Ienirstam tieši iekšā

Ir vairāki veidi, kā jūs varat iegādāties Bitcoin. Labākā Bitcoin iegādes metode ir atkarīga no tā, kurā valstī esat un kādus maksājuma veidus vēlaties izmantot, lai iegādātos Bitcoin.

Vēl viens svarīgs faktors, kas jāpatur prātā, ir tas, kur vēlaties glabāt savu Bitcoin. Labākais veids, kā to izdarīt, ir, izmantojot Bitcoin aparatūras maku, kas nodrošina maksimālu jūsu Bitcoin drošību. Ja plānojat izmantot Bitcoin maksājumiem regulāri

Šī ir pilnīga iesācēju rokasgrāmata ikvienam no jebkuras pasaules malas, lai uzzinātu, kā iegādāties Bitcoin. Mēs esam dalījušies ar dažiem visbiežāk izmantotajiem un uzticamākajiem veidiem, kā jūs varat iegādāties Bitcoin jeb digitālo zeltu.

Ko tas nozīmē jums?

Pirms iztērējāt grūti nopelnīto naudu, ļaujiet pavadīt tikai nākamo stundu (burtiski 60 minūtes), lai uzzinātu visu, kas jums jāzina, lai nopirktu Bitcoin.

Šis raksts būs jūsu pamatprincips, un es esmu saistīts ar izvēlēto resursu, kas palīdzētu jums apgūt Bitcoin pirkšanu un turēšanu.

Esmu saistījis ar mūsu labākajiem resursiem, kas palīdzēs jums padziļināt un uzzināt vairāk par metodi, kuru vēlaties izmantot, lai iegādātos Bitcoin. Tomēr es apsolu jums, ka nākamo 60 minūšu laikā jūs varēsiet iegādāties bitcoīnu, un jūs būtu viens no tiem laimīgajiem, kuriem piederētu daļa no Bitcoin.

Sāksim lietas ar 1. darbību

Pērciet Bitcoin uzreiz ar kredītkarti:

Ātrākais veids, kā iegādāties Bitcoin, izmantojot debetkarti / kredītkarti. Izmantojot šo metodi, dažu minūšu laikā jums var piederēt Bitcoin. Turklāt jūs varat iegādāties, izmantojot nelielu summu vienu reizi vai regulāri. Ir daudz finanšu regulētu uzņēmumu, kas, iegādājoties Bitcoin, nodrošina vislabāko Bitcoin cenu.

Šeit ir vietnes, kur nopirkt Bitcoin ar kredītkarti.

 • CEX
 • Coinmama
 • CoinBase

Šo divu vietņu izmantošana ir vienkārša un pat tad, ja jūs nekad iepriekš neesat iegādājies Bitcoin, tas būs viegli.

Kā jūs pērkat Bitcoin:

 • Dodieties uz CEX vietni
 • Izveidot kontu
 • Pabeigt KYC un konta verifikāciju (aizņem apmēram 2–5 minūtes)
 • Izmantojiet savu karti vai bankas kontu, lai finansētu savu CEX kontu

Starptautiskais vai vietējais bankas pārskaitījums ir bez komisijas maksas. Jūs varat izmantot karti, lai finansētu savu kontu, kas ir tūlītējs process.

Kad fonds ir pievienots, noklikšķiniet uz Buy Bitcoin un ievadiet summu, par kuru vēlaties iegādāties Bitcoin:

Kā nopirkt Bitcoin

Dažu sekunžu laikā jūs kļūsiet par lepnu Bitcoin īpašnieku.

Pērciet Bitcoin no biržām:

Bitcoin apmaiņa ir vēl viens labākais veids, kā iegādāties Bitcoin. Tie piedāvā augstu likviditāti, kas ir ideāli piemērota gadījumā, ja vēlaties pārdot savu monētu.

Tomēr apmaiņas izmantošana nav tik vienkārša kā vietnes, kas pārdod Bitcoin.

Šeit ir top Bitcoin apmaiņas:

 • Binance
 • Kraken (pieņem arī ASV pilsoni)

Izmantojiet Bitcoin bankomātu:

Ir daudzas valstis, kur Bitcoin iegādei varat izmantot bankomātu.

Šeit ir norādījumi, uz kuriem jums vajadzētu atsaukties:

 • Kā izmantot Bitcoin bankomātu
 • Kā atrast Bitcoin bankomātu pie jums

Pērciet Bitcoin, pamatojoties uz savu valsti:

Ir daudz katrai valstij specifisku vietņu, kas ļauj jums iegādāties Bitcoin vietējā valūtā. Tas ir dīkstāvē, ja vēlaties iegādāties Bitcoin, izmantojot bankas kontu.

Pērciet Bitcoin Lielbritānijā CEX
Pērciet bitcoin ASV Monētu bāze
Pērciet Bitcoin Austrālijā Naudas monēta
Pērciet Bitcoin Krievijā Binance
Pērciet Bitcoin Indijā Wazirx
Pērciet Bitcoin Kanādā Coinmama
Pērciet Bitcoin Nigērijā Binance
Pērciet Bitcoin Venecuēlā Coinmama

Ja vēlaties, lai pievienotu vairāk valstu, vienkārši nomest komentāru, es pievienošu jūsu vietni, kas paredzēta valstij, lai nopirktu Bitcoin.

Alternatīvi veidi, kā nopirkt Bitcoin:

Tagad jūs, iespējams, esat no valsts, kurā nav viegli iegādāties Bitcoin. Tādā gadījumā šeit ir daudz alternatīvu veidu (Maksājuma metodes), kurus varētu izmantot, lai iegādātos Bitcoin:

Pērciet Bitcoin, izmantojot PayPal

Pērciet Bitcoin anonīmi un bez ID

Pērciet Bitcoin ar skaidru naudu

Vai Bitcoin ir labs ieguldījums?

Jā, Bitcoin ir vērts ieguldīt pat 2021. gadā.

Līdz šim Bitcoin ir bijis augsta riska ieguldījums ar lielu atlīdzību. Sācis tikai ar dažiem centiem, un tagad Bitcoin vērtība pārsniedz USD 28000. Bitcoin būtu jāiekļauj ikviena portfelī ar paaugstināta riska un atalgojuma ieguldījumu. Kā ieteica daudzi profesionāļi, jums vajadzētu ieguldīt tikai šo summu Bitcoin, kuru zaudējat.

Vai ir gudri pirkt Bitcoin?

Īsa atbilde: Jā, tā ir gudra izvēle iegādāties Bitcoin.

Bitcoin ir jauna vecuma valūta, un tā pastāv jau pēdējos 10 gadus. Daudzi cilvēki, kas iegādājās Bitcoin, ir nopelnījuši ievērojamu naudu. Tomēr pirms Bitcoin iegādes ir svarīgi saprast, kā darbojas Bitcoin, un citu informāciju. Informācija, piemēram, no kurienes jūs pērkat Bitcoin, kā jūs to glabājat, ir svarīga informācija pirms bitkoīnu iegādes.

Cik daudz Bitcoin man vajadzētu nopirkt?

Jums vajadzētu izmantot dolāru izmaksu vidējā tehnika uzkrāt Bitcoin. Tā vietā, lai iegādātos vienreizēju (ir izņēmums, kad Bitcoin cena) ir īpaši zema, jums vajadzētu pirkt regulāri, tāpat kā SIP, lai nodrošinātu vidējās pirkuma izmaksas.

Vai jūs varat iegādāties mazāk nekā 1 Bitcoin?

Jā, jūs varat iegādāties mazāk nekā 1 Bitcoin. Jūs varat iegādāties jebkuru summu, sākot no 5 USD līdz jebkurai lielākai summai.

Vai ir likumīgi iegādāties Bitcoin?

Bitcoin ir likumīgi iegādāties daudzās valstīs, tostarp ASV, Japānā, Lielbritānijā, Kanādā un lielākajā daļā citu attīstīto valstu. Daudzās valstīs (kamēr tā nav paziņota par nelikumīgu), jūs varat iegādāties Bitcoin.

Hcik ilgi nepieciešams nopirkt bitcoin?

Jūs varat uzreiz iegādāties Bitcoin no daudzām biržām, piemēram, CEX, Coinmama. Tomēr verifikācijas process var ilgt dažas minūtes līdz stundas. Kad jums ir verificēts konts, jūs vienmēr varat uzreiz nopirkt vai pārdot Bitcoin.

Can jūs pērkat daļu no Bitcoin?

Jā, jūs varat iegādāties Bitcoin līdz 8 (0,000 000 01) zīmēm aiz komata. Gandrīz visas Bitcoin vietnes ļauj jums iegādāties daļējus bitkoīnus, kurus varat uzglabāt makā.

HCik vecs, lai nopirktu bitkoinu?

18

Lai gan jūs varētu iegādāties Bitcoin, ja esat 18 gadus vecs, tomēr lielākajā daļā biržu jums ir jāizdara KYC, kas ir pieejams 18 gadu vecumam. Ja jums ir jaunāks par 18 gadiem, jūs varat darīt KYC uz vecāku vārda un pēc tam iegādāties Bitcoin.

Vai jūs varat iegādāties Bitcoin, izmantojot Google maku?

Paxful ir daudz pārdevēju, kas ļautu jums iegādāties Bitcoin ar Google pay maku.

Secinājums: Pērciet Bitcoin

Jūs varat pievienot šo resursu grāmatzīmei turpmākai izmantošanai vai dalīties tajā ar citiem, lai palīdzētu viņiem iegādāties Bitcoin.

Jums vajadzētu izlasīt arī šīs rokasgrāmatas, lai uzzinātu vairāk par Bitcoin:

 • Kā ieguldīt Bitcoin
 • Labākie Bitcoin maki

Ja jums ir papildu jautājums par Bitcoin iegādi, jautājiet zemāk komentāru sadaļā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me