Kde prodávat bitcoinové hotovosti (BCH) [Úplný seznam nejlepších burz BCH]

1. srpna 2017 se bitcoiny rozdělily na jinou měnu známou jako Bitcoin Cash (BCH).

Když se bitcoinová síť rozdělila, všechny hlavní bitcoinové burzy začaly nepřetržitě pracovat na připisování účtů jejich uživatelů nové kryptoměně (BCH).

Hned nato mnoho burz začalo také obchodovat s bitcoinovými hotovostmi, zatímco jiné burzy se stále snaží dohnat.

Ihned po rozdvojení ceny BCH vystřelily až o 100%. Tato cenová rally nebyla pro mnohé překvapením. Vzhledem k okolnostem, za kterých byl BCH spuštěn, šlo o očekávaný vzestup.

Mnoho majitelů BCH také začalo prodávat BCH kvůli dobrým maržím, aby si mohli za tyto peníze zdarma koupit buď BTC nebo svůj oblíbený altcoin..

Někteří uživatelé ale stále hledají spolehlivé burzy, které podporují vklad / výběr / obchodování bitcoinových hotovostí (BCH).

Pro ty členy komunity CoinSutra, kteří stále přemýšlejí, jak prodat své BCH, a dbali na naši radu, jak si ponechat své soukromé klíče ve svém vlastnictví, mě napadlo zveřejnit tento seznam oficiálních výměnných partnerů BCH.

Zde je tedy oficiální seznam bitcoinových hotovostních burz bez dalšího prodlení. Budu to neustále aktualizovat, jak bude podpora pro BCH růst. Zůstaňte tedy naladěni zde na CoinSutra.

Poznámka: Názvy jako BCH, BCC a Bitcoin Cash jsem používal zaměnitelně, protože tak se zobrazují na příslušných burzách. Čtenáři se však nemusí zmást, protože BCH i BCC jsou obě zkrácené formy bitcoinové hotovosti.

Název směny Vklad Vybrání Obchod
Binance Ano Ano Ano
Bittrex Ano Ano Ano
Kraken Ano Ano Ano
Bitfinex Ano Ano Ano
Poloniex Ano Ano Ano
CEX.io Ano Ano Ano
BTCBOX Ano Ano Ano
HitBTC Ano Ano Ano
Changelly Ano Ano Ano
ShapeShift Ano Ano Ano

Nejlepší webové stránky pro nákup / prodej bitcoinů v hotovosti za bitcoiny nebo jiné kryptoměny

1. Bitfinex

Bitfinex

Bitfinex je také jednou z největších bitcoinových burz. Stejně jako většina z největších BTC burz, Bitfinex po rozvětvení poskytl svým držitelům BTC také prostředky BCH. Distribuce ale nebyla v poměru 1: 1, na rozdíl od ostatních burz.

Bitfinex oznámil nový distribuční poměr zvaný „socializovaný distribuční koeficient“, protože v době distribuce očekávali přebytek nebo deficit BCH.

Tento poměr nebo koeficient se ustálil na 1: 0,8539 v době distribuce, to znamená za každý 1 BTC, držitel získal 0,8539 BCH.

Pokud si přejete vložit / vybrat / obchodovat s BCC (nebo BCH), jsou na Bitfinexu k dispozici následující obchodní páry:

 • BCH / BTC
 • BCH / ETH
 • BCH / USD

2. Bittrex

Bittrex

Bittrex je populární burza kryptoměn se sídlem v USA. Byli trochu kostliví před vidličkou svého rozhodnutí obchodovat s BCC, ale připsali si poměr 1: 1 prostředků BCH držitelům BTC po rozdvojení.

Zde řekli uživatelům:

Pokud máte zůstatek Bitcoin (BTC) na Bittrexu v době BCC UAHF 1. srpna, 5:20 PT (12:20 UTC), bude vám navíc připsána ekvivalentní částka Bitcoin Cash (BCC) v poměru 1: 1 základ. tj. 1 BTC na Bittrexu držený během momentky na burze vám přinese 1 BCC. Budou také připsány BTC zadržené na objednávkách. Pro BCC jsou způsobilé pouze BTC zadržené na vašem účtu.

Chcete-li začít, musíte si vytvořit účet Bittrex a ověřit se odesláním platných dokladů ID.

Pokud si přejete vložit / vybrat / obchodovat s BCC (nebo BCH), jsou na Bittrexu k dispozici následující obchodní páry:

 • BCC / BTC
 • BCC / ETH
 • BCC / USTD

3. Kraken

Kraken je údajná bitcoinová burza, která funguje ze San Franciska. Mají také oficiálně oznámila obchodní podporu za bitcoinové peníze. V souladu s tím byla všem uživatelům Krakenu, kteří měli v době rozdvojení zůstatek v bitcoinech (BTC), připsána stejná částka bitcoinové hotovosti (BCH) po rozdvojení.

Uživatelé zde mohou obchodovat se základním ověřením účtu. U vyšších obchodních limitů však budete muset zaregistrovat a ověřit sami sebe.

Pokud si přejete vložit / vybrat / obchodovat s BCC (nebo BCH), jsou na Krakenu k dispozici následující obchodní páry:

 • BCH / BTC
 • BCH / EUR
 • BCH / USD

4. HitBTC

HitBTC

HitBTC je globální obchodní platforma pro více kryptoměn fungující od roku 2013. Také mají oficiálně oznámeno na podporu bitcoinové hotovostní vidlice.

Uživatelům HitBTC po vidličce byly připsány páry BTC / BCH v poměru 1: 1. A již obchodovali s futures opcemi BCH, které byly po vidličce dodatečně připsány jeho uživatelům spravedlivým způsobem.

Pro obchodování s BCC pro podporované fiat měny vyžaduje HitBTC dokončení procesu ověření. Zde je zásady ověřování a průvodce ověřováním. U obchodování s kryptoměnami není v HitBTC ověření vyžadováno, ale tato funkce má omezený limit.

Pokud si přejete vložit / vybrat / obchodovat s BCC (nebo BCH), jsou v HitBTC k dispozici následující obchodní páry:

 • BCC / BTC
 • BCC / ETH
 • BCC / USD

5. BTCBOX

BTCBOX

BTCBOX je údajná tokijská burza bitcoinů, která nyní také začala obchodovat s bitcoinovými hotovostmi.

Mělo se začít obchodovat hned po rozcestí, ale 2. srpna 2017 to začalo trochu pozdě.

Pokud chcete vložit / vybrat / obchodovat s BCC (nebo BCH) v japonské měně, můžete tak učinit z této burzy.

Na BTCBOXu jsou k dispozici následující obchodní páry:

 • BCC / JPY

6. Changelly

Changelly je populární burza s více kryptoměnami. Výměna Changelly je dalším způsobem prodeje vašeho BCC (Changelly označuje Bitcoin Cash jako BCC).

Changelly vám umožňuje vyměnit své BCC prostředky za 30+ altcoinů a také za originální BTC. Pokud si tedy nyní chcete vyměnit bitcoinové peníze, měli byste se vydat směrem k Changelly.

7. ShapeShift

ShapeShift.io také nabízí výměnnou platformu podobnou Changelly. Používáme Changelly kvůli jejich konkurenčním směnným kurzům & funkce historie transakcí.

V současné době Shapeshift 30+ kryptoměn (včetně bitcoinové hotovosti). Zde také můžete prodávat své bitcoinové hotovosti (BCH nebo BCC) výměnou za jakoukoli podporovanou kryptoměnu.

Pokud potřebujete postup výměny měn krok za krokem na ShapeShift, přečtěte si našeho průvodce ShapeShift zde.

Poznámka: Ačkoli tento průvodce slouží k výměně ETH za BTC, postup je stejný pro výměnu bitcoinových hotovostí za BTC nebo jakýkoli jiný podporovaný altcoin.

Než se však rozhodnete prodat bitcoinové peníze na ShapeShift, přečtěte si jejich oficiální prohlášení týkající se BCH.

“BCH je online na ShapeShift.” Uvědomte si, že čekáme na další potvrzení pro vstupy BCH a kvůli dlouhým dobám blokování může být vaše výměna zpožděna o několik hodin. Pokud prodáváte BCH a citlivě na cenu, použijte precizní k uzamčení sazby. Při rychlém použití získáte sazbu v době, kdy zpracováváme vaši transakci. “

ShapeShift

Některé další burzy, které podporují Bitcoin Cash, jsou:

 • CEX
 • Bithumb
 • Huobi
 • Korbit
 • QuoineEX
 • Okcoin
 • Okex

Závěr

Vidlice jsou a budou nedílnou součástí trhu s kryptoměnami. Tato historická událost bitcoinové vidlice je dalším probuzením pro nás všechny milovníky kryptoměny, abychom mohli ovládat své soukromé klíče. K ovládání vašich klíčů nemusíte věřit žádné třetí straně. S peněženkami, jako jsou Ledger Nano S, Trezor a Jaxx, můžete bezpečně ovládat své soukromé klíče a můžete být svou vlastní bankou.

A pokud budete mít štěstí, můžete si užít stejnou výhodu rozvětvení, pokud se v budoucnu vidlice stane znovu.

A není třeba říkat, že bude zajímavé sledovat, jak se odtud odvíjí příběh BCH.

To je tedy z mé strany v tomto článku vše.

Nyní je čas, abyste od nás slyšeli: Které peněženky nebo směnárny BCH používají? Prodáváte své BCH nebo HODLING? Dejte mi vědět v komentářích níže!

A pokud se vám tento příspěvek líbil, nezapomeňte ho sdílet na Twitteru & Facebook!

Zde je několik ručně vybraných článků, které si můžete přečíst dále:

 • Nejlepší bitcoinové burzy na světě pro obchodování s bitcoiny
 • Jak si vyrobit papírovou peněženku s bitcoiny & Jak utratit bitcoiny
 • Nejlepší bitcoinové peněženky
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map