„Blockchain“ je vzrušující technologie. Mnoho technologických učenců a prvních uživatelů blockchainu označilo „blockchain“ za největší vynález po internetu.

A stejně jako v raných dobách internetu je pomalý, není uživatelsky přívětivý a není dokonalý. Také věřím, že to, co internet udělal pro informaci, blockchain udělá pro všechno ostatní.

Ale stejně jako většina lidí nevěděla o internetovém boomu, velká část lidí si neuvědomuje revoluci, kterou blockchain chystá přinést.

Cítím to proto, že blockchain je složitější než internet a také proto, že věci nejsou dostatečně jasné, proč je tato technologie tak důležitá!

Některé z mýtů a teorií kolem blockchainu také jednotlivcům brání ocenit plný potenciál blockchainu. Vím také, že někteří lidé se nezapojují, protože si myslí, že je to čistě technické. nesouhlasím.

Blockchain je samozřejmě technologie a je vysoce technicky uchopitelná, ale je toho víc než jen to. Blockchain je sloučením matematiky, počítačové vědy, filozofie, psychologie a nedůvěry.

To je důvod, proč si myslím, že někteří jsou někteří základní nájemci blockchainu, každý by měl vědět, zda je člověk technický. Tento článek píšu s cílem představit blockchain naší komunitě CoinSutra a odstranit některé mýty obklopující tuto technologii..

Tento článek také považuji za příležitost říct vám všechno, co vím & pociťujte „Blockchain“ a důrazně vám doporučuji, abyste si přečetli můj předchozí zápis.

  • Tady to je: Ultimate Guide to Understanding What A “Blockchain” Is? Nyní, když jste si přečetli výše uvedený článek, věřím, že byste měli docela dobrý nápad o blockchainu pro začátečníky.

Dále vám doporučuji projít ručně vybraná videa, která jsem uvedl níže, abyste se chytili technologie blockchain.

9 Pro začátečníky musíte sledovat videa z blockchainu

1. Co je Blockchain?

Toto video vám přináší Světové ekonomické fórum, organizace, které si velmi vážím. Toto video názorně popisuje, jak byl blockchain vynalezen a jak / kde jej lze implementovat mimo arény, pro které byl koncipován. Také říká, kdo může být poraženým nebo vítězem v perspektivě blockchainové technologie.

2. Blockchain – krátký úvod

Toto video ukazuje, jak se z bitcoinu objevil a vyvinul blockchain. Jako příklad vychází z peněz a ukazuje, jak levný může být blockchain pro platby. Také vám říkám, jak lze blockchain použít k vytvoření jedinečné digitální identity pro peníze a vše ostatní, co známe, a tím předcházet podvodům.

3. Co je Blockchain? | Vysvětluje CNBC

CNBC v tomto videu staví jedinečný pohled na blockchainovou technologii. Současně uznává skutečnost, že technologie blockchain byla použita k nákupu drog, zbraní a dokonce k financování neetických půjček, ale hlavně se zaměřuje na její pozitivní případy využití. Je dobře vidět, že organizace jako UNICEF si stále myslí, že blockchain může být silou dobra a jak tradiční banky čelí hrozbě vyhynutí z nových fintech startupů založených na blockchainu.

4. Blockchain, jak to funguje

Toto video ukazuje důležitost údržby knih vzhledem k tomu, jak těžkopádná a nákladná byla údržba těchto knih / databází s růstem globálního obchodu. Poskytuje dobrý vhled do případu použití blockchainu, který jde nad rámec financí. Vezmeme-li například diamantový průmysl a jeho různé kontrolní body na blockchainu, můžeme poskytnout lepší, bezpečnější, levnější a efektivní obchodní model.

5. Pochopte Blockchain za dvě minuty

První zabijáckou aplikací Blockchainu jsou bitcoiny, o kterých všichni víme. Vynález bitcoinu nám ale představil technologii blockchainu měnícího hru, která má potenciál vytvářet digitální identity všeho, co na Zemi známe. Toto je jedno z nejlepších krátkých videí na blockchainu, které důkladně vysvětluje funkce blockchainu.

6. Nové děti na blockchainu

Toto video vám přináší Lorne Lantz, učitel blockchainu a bitcoinů. Lantz vysvětluje, jak blockchain bitcoinu funguje a proč je to důležité. Video také vrhá světlo na schopnosti řešení problémů v reálném životě blockchainu.

Toto video také pojednává o tom, jak lze vyřešit problém korespondenčního bankovnictví, pokud banky implementují technologii blockchain a ušetří spoustu peněz pro sebe a své uživatele. Ukazuje také, jak vám blockchain může pomoci ověřit autentičnost vašich denních léků a bot, které nosíte například.

7. Blockchain Demystified

Toto video sahá do historie a sleduje původ a vývoj internetu i finanční krizi z roku 2008, která se shodou okolností nebo záměrně týká původu blockchainu.

Říkám shodou okolností nebo úmyslně společně, protože nikdo neví, zda bitcoinový papír Satoshi Nakamota byl dobře načasovaný tah nebo jen náhoda hned po zhroucení světového měnového systému v roce 2008.

8. Jak blockchain radikálně změní ekonomiku

Toto video hovoří o základní technologické instituci (tj. Blockchainu), která změní způsob výměny hodnoty, a vypráví vám o decentralizované ekonomice, kterou vytvoří v příštích letech. Rovněž hovoří o tom, proč tradičně důvěřujeme institucím v různých průmyslových odvětvích a jak fungují ke snížení nejistoty.

Ale co když tyto důvěryhodné zprostředkovatele institucí k fungování nepotřebujeme? Přesně o tom toto video je.

9. Blockchain: Masivně zjednodušený

Řečník ve videu nás zavede zpět do raných dob internetu, kdy byl nefunkční, pomalý a neúčinný, a poté nám představí současnou situaci internetu. Podobně blockchain, který nyní víme, není tak dobrý, ale může být stejně dobrý nebo ještě lepší s časem, jak jsme viděli s vývojem internetu.

Hovoří také o mezeře, kterou blockchain pomáhá překlenout, což je také zásadní pro lidskou existenci.

Nejlepší videa z blockchainu

To je z mé strany v tomto článku vše. Také jsem si vypůjčil obsah jiného, ​​abych sdělil, co je blockchain a proč je to důležité.

Rádi bychom od vás slyšeli:

  • Co si myslíte o Blockchainu?
  • Myslíte si, že to bude větší než internet?
  • Které z těchto videí se vám líbilo nejvíce?
  • Znáte další zajímavá videa na blockchainu?

Dejte mi vědět odpovědi na tyto otázky v sekci komentářů níže!

Připojte se také k CoinSutra a podívejte se na nás na následujících platformách, protože se také snažíme překlenout propast mezi vámi a technologií kryptoměn / blockchain:

A zde je několik souvisejících čtení:

  • Co je přepínač zabití VPN & Proč tě to zajímá?
  • Kryptoměna PIVX: Vše, co potřebujete vědět
  • Zde je návod, jak můžete urychlit zablokované bitcoinové transakce
  • Komplexní průvodce pro začátečníky po kryptoměně Factom
  • Bytecoin: podvod nebo špatně spravovaný krypto projekt?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me