• Co kdybyste mohli své nastavení obchodování s kryptoměnami automatizovat?
 • Co kdybyste mohli kopírovat obchodní strategie jiných vítězných obchodníků?
 • Co kdybyste mohli vyzkoušet své strategie před vložením skutečných peněz?
 • Co kdybyste mohli obchodovat na více burzách z jedné platformy?

To je to, co Cryptohopper nabízí.

Platforma pro obchodníky s kryptoměnami, která existuje již dlouhou dobu a v kryptoprostoru si udělala velkolepé jméno.

Přestože je Cryptohopper určen pro profesionální obchodníky, má několik bezplatných funkcí, které může nováček obchodník použít. To vše se dozvíte v této podrobné recenzi Platforma Cryptohopper.

V obchodování s kryptoměnou počítá každá sekunda a používání robota, že vaše obchody budou mít zisk, i když spíte. Chcete-li usnadnit život, musíte použít kryptoobchodního robota, jako je Cryptohopper.

Co je to Cryptohopper?

Cryptophopper je cloudová krypto platforma, která je nečinná pro pokročilé i začínající obchodníky. I když jste ve fázi učení se obchodování s krypto, být součástí Cryptohopper vám pomůže zdokonalit své dovednosti jako profesionální obchodník.

Cryptohopper poskytuje nástroje na rozdíl od jiných, které mohou mít strmou křivku učení, ale jakmile se vám to podaří, možná jste objevili zlatý důl. Klíčem je strávit prvních několik nespočetných hodin učením se systému. Co se mi opravdu líbí, můžete vytvořte si vlastní strategii nebo vyberte existující strategii, proveďte zpětný test na minulá data, proveďte obchodování s papírem pro aktuální data a poté ji aktivujte. Díky takové sofistikovanosti je Cryptohopper jedním z nejlepších obchodních robotů v krypto průmyslu.

Pokud jste někdo, kdo teprve začíná s kryptoobchodem, můžete vždy použít jeho tržiště k výběru strategií / signálů (zdarma a placených) a použít je k automatizaci vašeho obchodování.

Začněte 7denní zkušební verzi bez rizika

Hlavní vlastnosti Cryptohopperu – v čem je výjimečný?

Cryptohopper je multifunkční platforma pro obchodníky s kryptoměnami. Pomocí platformy můžete nejen obchodovat na více platformách, ale můžete také budovat své vlastní obchodní strategie, provádět zpětné testy a automatizovat obchodování.

Jakmile začnete tuto platformu používat, objevíte spoustu funkcí. Zde zdůrazňuji některé oblíbené funkce, které musíte znát před registrací.

Řízení portfolia:

Úplně první věc, kterou můžete udělat s Cryptohopperem (který je zdarma), můžete propojit všechny své burzy a spravovat své portfolio z jednoho místa. Tato funkce je navždy zdarma a můžete ji použít ke sledování svého portfolia všech burz na jednom místě.

Vytváření strategie a zpětné testování:

Nejsilnějším aspektem Cryptohopperu je návrhář strategie, stavitel a komponenta zpětného testování. Můžete si vybrat libovolné indikátory nebo svíčky a navrhnout si vlastní strategii. Přesto můžete nově navrženou strategii zpětně otestovat a ověřit.

Jakmile budete šťastní, můžete jej nasadit do libovolného zásobníku (připojená burza).

Crypto Arbitrage bot:

Jednou z jedinečných vlastností Cryptohopperu je arbitrážní robot. Tento robot je k dispozici pro uživatele předplatného Hero a mohl by vám přinést zisk s malými změnami na trhu.

V Cryptohopperu jsou k dispozici dva typy robotů Arbitrage:

Market Arbitrage bot:

Tento robot najde cenový rozdíl mezi třemi různými mincemi na stejné burze, aby vám pomohl zvýšit množství vašich základních mincí. Podle slov Cryptohopperu zde funguje způsob, jak funguje robot na arbitráži na trhu

“Řekněme například, že jako základní mince máte BTC.” Že Hopper našel tržní arbitrážní příležitost, která zahrnuje mince Ethereum a Litecoin. Nejprve nakoupí na burze ethereum (48 ETH) za bitcoiny (1 BTC) (prodá bitcoiny). Zadruhé, ethereum (48 ETH), které Hopper právě koupil, se používá k nákupu litecoinů (153 LTC). Posledním krokem je zpětný odkup bitcoinů (1,005 BTC), dokončení trojúhelníku a zvýšení počáteční částky bitcoinů. “

Podívejte se na toto video níže, abyste pochopili, jak funguje robot Arbitrage na trhu:

Výměna arbitráže:

Cryptohopper vám umožní využít cenový rozdíl stejné mince na dvou různých burzách. Jediným požadavkem je, musíte mít na obou burzách stejnou minci. Například držíte minci LINK na Binance a Coinbase.

V jednom okamžiku jsou náklady na LINK na Binance 4 $, zatímco na Coinbase je to 4,20 $.

Robot vám pomůže automaticky prodat LINK na Coinbase a současně nakoupit na Binance, což vám pomůže trochu vydělat na arbitrážní příležitosti. Mince musíte převádět z jedné burzy na druhou ručně.

Znovu se podívejte na toto video, abyste pochopili, jak fungují roboti Arbitrage:

Bot Making Market:

Obchodní terminál:

Kromě automatizace vám CH nabízí také ruční obchodní terminál, který funguje ve spojení s vaším nastavením násypky. Nastavení zásobníku můžete kdykoli změnit v „Základní konfiguraci“. Zde je video průvodce vysvětlující, jak přistupovat k ručnímu obchodnímu terminálu:

Zpětné testování strategie:

Kromě návrháře strategií máte možnost otestovat strategii pomocí zabudovaného nástroje pro zpětné testování.

Jakmile budete s výsledkem zpětného testování spokojeni, můžete si strategii uložit a otestovat ji pomocí obchodování s papírem, než bude spuštěna. Nebo pokud se cítíte velmi sebejistě, můžete tuto strategii oživit připojením k jednomu z násypek.

Obchodování s papírem:

Pokud chcete z Cryptohopperu vytěžit maximum a udělat z něj výnosnou cestu, měli byste otestovat své strategie (své vlastní nebo dokonce stažené) pomocí obchodování s papírem. Každé předplatné vám umožňuje získat jeden papírový obchodní účet a nejlepší způsob, jak přistupovat, je:

Nejprve vyzkoušejte svoji strategii pomocí obchodování s papírem, než ji uvedete do života.

Tímto způsobem zajistíte, aby vaše strategie fungovala ve stavu živého trhu. Vždy můžete mít spuštěnou jednu živou strategii a jednu testovací strategii pomocí papírového obchodního zásobníku.

Poznámka: V ekosystému Cryptohopper se obchodování s papírem nazývá „Simulátor“.

Tržiště:

Cryptohopper nabízí tržiště, kde si můžete koupit nebo stáhnout bezplatné strategie, šablony a signály.

Pojďme pochopit rozdíl mezi těmito třemi:

 • Šablony jsou pro pokročilejší uživatele. Umožňuje vám vytvořit šablonu pro vaši násypku a nastavit spouštěče pro její načtení, když se trh bude chovat určitým způsobem.
 • Strategie je založena na technických ukazatelích. Můžete si vytvořit vlastní strategii s návrhářem strategií, nebo si můžete stáhnout strategie z tržiště.
 • Signály provádí technický analytik, který vám zasílá signály o tom, kdy koupit nebo prodat svá aktiva. To je nečinné pro uživatele, kteří chtějí použít signály od jiných analytiků. Nezapomeňte zkontrolovat a zjistit, zda má signalizátor osvědčené výsledky a že důvěřujete signálům, které vysílá.

Zde je snímek obrazovky s jedním z těchto signálů:

A když se posunete dolů do dolní části příslušné signální stránky, zobrazí se vám další podrobnosti, například:

Pokud plánujete používat signály k obchodování na Cryptohopperu, nezapomeňte strávit dobrý čas nakupováním dobrého signalizátoru.

Podporované burzy Cryptohopper:

V době psaní této recenze podporuje Cryptohopper následující burzy.

 • Bitpanda Pro
 • OKEX
 • Binance
 • Binance.us
 • Poloniex
 • Bittrex
 • Coinbase Pro
 • Bitvavo
 • KuCoin
 • HitBTC
 • Bitfinex
 • Huobi
 • Kraken

To je dlouhý seznam některých známých jmen v oboru. Určitě bych v blízké budoucnosti rád viděl nějaké další burzy jako Bybit, FTX.

Jak začít používat Cryptohopper:

Zde je návod, jak začít s Cryptohopperem:

 • Vytvořte si účet na Cryptohopperu
 • Jakmile jste přihlášeni, klikněte na své zásobníky a klikněte na průvodce konfigurací (vpravo nahoře).
 • Klikněte na „Spustit průvodce“

 • Nyní vyberte burzu, na které máte účet, a pomocí metody API se připojte.

A jakmile se připojíte k účtu burzy, můžete nakonfigurovat svůj Hopper pomocí předem připravených šablon, přihlásit se k odběru signálů nebo konfigurovat pomocí vlastních strategií.

Pokud začínáte poprvé, vyhledejte volné signály výběrem možnosti „konfigurovat se“ nebo „přihlásit se k odběru signálů“. Použil jsem „Nakonfigurujte se“ a vybral jsem si jednoduchého robota „Koupit extrémní pokles“, abych využil výhody extrémní volatility.

Doslova mě to vzalo <5 minut na konfiguraci mého prvního robota.

A za den jsem začal vidět nějaký zisk. Nezapomeňte, že tehdy nebyl můj robot příliš optimalizovaný, ale bylo potěšující vidět výsledky během několika hodin.

Poznámka: Později jsem na svůj účet přidal jednu prémiovou strategii a během několika hodin se výsledek začal sypat.

Zisk kryptohopperu

Nyní vám nechám objevit další vlastní funkce, protože Cryptohopper nabízí bezplatnou zkušební verzi, která je dostatečně dobrá, aby vám pomohla naučit se a otestovat platformu před zakoupením prvního placeného předplatného. Podívejme se na cenu Cryptohopperu.

Cryptohopper Ceny:

Cryptohopper ceny uspokojí publikum všech velikostí. Bezplatný plán „Pioneer“ vám umožní nastavit 20 pozic a bezplatnou správu portfolia po celý život. Poté můžete použít plán „Průzkumník“ atd.

Předplatné můžete připojit k jedné násypce najednou. Můžete vytvořit více násypek, ale současně můžete s jedním ze svých předplatných provozovat pouze jednu násypku. Například mám sponzorovaný účet Hero, takže i když jsem vytvořil 3 různé násypky, mohl jsem s předplatným provozovat pouze jeden po druhém..

Dobrá část je, že mohu své předplatné kdykoli přiřadit jinému botovi. Přiřazení předplatného lze provést na stránce násypek. Přejděte na „zobrazit všechny své násypky“ a jednoduše klikněte na tlačítko označené „předplatné“ v pravém horním rohu a přiřaďte požadované předplatné násypce.

Přidáním dalšího předplatného ke svému účtu mohu povolit všechny 3 násypky. Snadný způsob, jak pochopit slovo „Hopper“, je, že jde o běžícího robota. Každé placené předplatné vám nabízí dvě násypky. Jeden živý násypník a jeden násypník pro obchodování s papírem.

Chcete-li provozovat více násypky, můžete mít více předplatných. K dispozici je bezplatný tarif a první placený tarif je pouze 19 $ měsíčně, což se zdá být rozumné. Nejoblíbenějším plánem mezi profesionálními obchodníky je plán Hero, který stojí přibližně 99 USD měsíčně.

Přál bych si, aby měli jakýsi neomezený plán botů, to by bylo super. Hodnota, kterou by jeden bot mohl poskytnout, a je třeba také zvážit náklady na provoz takového špičkového robota.

Možnosti platby:

Cryptohopper podporuje několik platebních možností, které zahrnují platby prostřednictvím PayPal, debetní / kreditní karty, Bitpay, Pay with balance a mnoho špičkových kryptoměn. Tyto možnosti platby lze použít k nákupu jakéhokoli předplatného CH, včetně placených signálů.

Závěr: Recenze Cryptohopperu

Cryptohopper je zavedená kryptoobchodní platforma pro zkušené obchodníky. Funkce jako tvůrce strategie, zpětné testování, automatizace vám pomůže obchodovat nepřetržitě bez stresu. Dokonce i pro nováčky, kteří nedávno začali, mají spoustu průvodců a jejich blog je zlatý důl dozvědět se o různých strategiích, které fungují. Rozhraní Cryptohopper se nepodobá žádnému jinému, které jste použili, takže buďte připraveni naučit se nový stroj, který může chvíli trvat.

K dispozici jsou placené a bezplatné signály, které by mohli začít používat začínající obchodníci, i když nemají žádné nebo jen malé zkušenosti. Věřím však, že existuje prostor pro zlepšení ve všem, a Cryptohopper by to mohl udělat s dalšími průvodci nápovědou týkajícími se jejich platformy, což je obrovský stroj. Naše objevování vyžaduje čas, ale stojí to za to. Vždy se můžete dostat na podpůrný chat nebo dokonce mluvit s komunitou Cryptohopper pro případ, že byste potřebovali pomoc.

Vytvořte zkušební účet Cryptohopper

Používali jste Cryptohopper? Jaké jsou vaše zkušenosti s Cryptohopperem? Dejte mi vědět v sekci komentářů níže … Pokud se vám líbí tato recenze Cryptohopperu, sdílejte ji se svým přítelem obchodníků s kryptoměnami.

Pokud máte dotaz ohledně Cryptohopperu, zeptejte se níže v sekci komentářů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me