Lielākā daļa Binance darbinieku uztver kriptogrāfiju kā atalgojumu, kāpēc viņi palielina BNB?

Kopš pēkšņas sejas parādīšanas 2017. gada vidū, Binance ir strauji pieaudzis no neatbilstības uz leģendāru statusu kriptogrāfiskās ekosistēmas ietvaros. Daudzi pat pielīdzinātu starta krāšņo kāpumu hokeja nūjas formai. Interesanti, ka atšķirībā no brāļiem Huobi, ShapeShift, starp citām nozares grupām, Bitcoin avārija ir maz palīdzējusi ne Binance centieniem, ne arī tās peļņai..

Faktiski uzņēmuma emitētā kriptovalūta, kuras nosaukums ir Binance Coin (BNB), ir parādījusi žokļa kritumu, jo šķietamās vērtības piedāvājums šķietami tikai uzpūtās nesenajā atmiņā.

BNB operē plašākas kriptogrāfiskās krīzes apstākļos

Kad decembra sākumā Bitcoin kritās, grāmatojot zaudējumus, kas investoriem liktu nodrebēt, pat sarosīties, viena kriptonauda izcēlās līdzīgi kā sāpošs īkšķis, taču ar labu ieganstu. Šis aktīvs bija BNB. Turpmākajās nedēļās, kad Bitcoin kritās zem galvenajiem atbalsta līmeņiem USD 4000 un pat USD 3500 apmērā, populārais aktīvs turējās samērā spēcīgi, šķietami izaicinot plašākas tirgus lejupslīdes smagumu..

Galu galā kriptogrāfijas aktīvs sāka šķist šķietami pretrunā ar visām izredzēm. No 1. decembra līdz Jaungada dienai BNB vērtība pieauga no 4,9 līdz 6,4 ASV dolāriem – 30% pieaugums. Aktīva vairākuma brāļu sniegums turpinājās arī 2019. gadā, jo sacīkšu automašīna, kas ir BNB, turpināja bez aizķeršanās notriekt pa taisno..

Kaut arī dažas skrūves atlaidās šeit un tur, aktīvs turpināja darboties, raksta rakstīšanas brīdī no cenu avota 6 USD gada atklāšanas brīdī līdz 11,56 USD. Tātad, pat ja Bitcoin cena cīnījās, jo pārdošanas puses spiediens noslīdēja uz galveno kriptonauda ad nauseam, BNB kaut kā neievēroja neizteiktos noteikumus.

binance

Binance iekšējās kriptovalūtas, kas drīz atradīsies savā pilnvērtīgā blokķēdē, zvaigžņu veiktspēja, šķiet, pat pamudināja darbiniekus augšējā stūrī pārskatīt kompensācijas plānu.

Saskaņā ar ekskluzīva intervija no kriptogrāfijas ietekmētāja RallyQT, kurš apsēdās pie izpilddirektora Čangpena Žao, Binance “gandrīz visi komandas locekļi” ir izvēlējušies saņemt darbinieku kompensāciju BNB. Patiesībā Zhao, labāk pazīstams kā “CZ”, atzīmēja, ka daudzi no tiem, kas nolemj izmantot kriptovalūtu kā atalgojumu, iet uz visu, kur faktiski 100% no viņu kompensācijas ir denominēti BNB. Izpilddirektors īsi pieskārās savu darbinieku pamatojumam:

“Viņi zina, ko mēs darām un kā mēs to darām, burtiski no iekšpuses uz āru. Un viņiem ir viegli pieņemt lēmumu. ”

Bet kas īsti pievilinātu komandas dalībniekus izcilā starta brīdī, lai viņi spertos uz priekšu un visas savas naudas veltītu kriptogrāfijas pasaulei?

Kas notiek Binance?

Nu, atbilde uz jautājumu varētu būt vienkārša. Vēl labāk, tas varētu būt tieši mums zem deguna.

Lai gan citi uzņēmumi ir guvuši panākumus pašreizējos tirgus apstākļos, tostarp 8 miljardu dolāru lielais milzis, kas ir Coinbase, un vienmēr esošais, visvarenais BitMEX, Binance ir jāuzņemas kūka, kad runa ir par labāko sniegumu sliktākajā posmā. Uzņēmuma nerimstošā inovāciju tieksme ir ļāvusi uzsākt aizraujošus, potenciāli paradigmas maiņas pasākumus.

Pirms dažām nedēļām uzņēmums atklāja, ka tas sāks kriptogrāfijas – kriptogrāfijas ārpusbiržas (OTC) galdu saviem vairāk biļešu klientiem, kuri ir izgājuši cauri Binance „2. līmeņa” zinošo klientu lokiem. . Tiek uzskatīts, ka uzņēmums izmēģina savus spēkus, lai nodrošinātu ēdināšanu institucionālai auditorijai, jo tas paredz būt iekļaujošs ar savu jau tā plašo produktu sarakstu.

Vēlāk Maltas galvenā mītne pievienoja integrāciju ar kriptovalūtai draudzīgu maksājumu pakalpojumu sniedzēju Simplex, kas ļauj veikt fiat-to-crypto (un otrādi) darījumus. Lai gan maksa par šo piedāvājumu ir augsta, tas ir pirmais gadījums, kad vadošā Binance platforma ir pieņēmusi tiešas fiat ieplūdes, Bitcoin, Litecoin, Ethereum un XRP ne mazāk.

Runājot par fiat, uzņēmums pēdējās nedēļās uzsāka virkni fiat maiņas ieroču. Jaunākais sākums bija Binance’s Jersey birža, kurā desmitiem, ja ne simtiem tūkstošu eiropiešu pulcējās, lai iesniegtu savus dokumentus piekļuvei. Džersijas piedāvājums tomēr ir tikai aisberga virsotne. CZ vairākās intervijās un uzņēmuma paziņojumos ir atzīmējis, ka viņa uzņēmums plāno 2019. gadā uzsākt desmit platformas ar vietējām fiat iespējām.

Binance pat atkārtoti mēģināja būt par monētu sākotnējo piedāvājumu (ICO) veicinātāju, no jauna palaižot Launchpad ar zvaigznēm acīs. Interesanti, ka, neraugoties uz īslaicīgu žagošanu, kas kavēja ICO uzsākšanu, Binance Launchpad jau tika uzskatīts par pārliecinošu panākumu. Jaunais lietotājs 15 minūšu laikā pārdeva 60 miljardus BitTorrent žetonu (BTT), kuru vērtība pēc tam bija aptuveni 7 miljoni ASV dolāru..

Lai gan tas viss ir labi un labi, ķiršiem virsū ir jābūt gaidāmajai Binance Chain palaišanai un pavadošajai decentralizētajai apmaiņai (DEX). Pavisam nesen uzņēmums izlaida sava blokķēdes un DEX publisko beta versiju, kuru uzņēmums dara visu iespējamo, lai pārbaudītu un veicinātu. Džao atzīmēja, ka, lai “pārbaudītu elli” no decentralizētās platformas, viņa firma testnet tirdzniecības sacensību ietvaros piešķirs BNB USD 100 000 ASV dolāru vērtībā..

USD BNB nākotnes cenu katalizatori – 1. Binance ķēdes tīkla palaišana 2. Pieņemšana ar dažiem esošiem projekta marķieriem 3. Pieņemšana ar jauniem projekta marķieriem 4. Binance Dex kļūst par lētāko veidu, kā izveidot, uzskaitīt marķieri un unikālus žetonu pārus. Laiks spēlēt 4-6 mēnešus. HODL.

– Gautams Čhugani (@GautamChhugani) 2019. gada 2. marts

Tiem, kas nokavēja piezīmi, CZ atzīmēja, ka ķēde izmantos konsolidēto mehānismu attiecībā uz deleģēto akciju apliecinājumu (DPOS), savukārt BNB darbosies kā tīkla gāze, tāpat kā ETH ir Ethereum. Binance dedzīgais līderis pat komentēja, ka Binance Chain barebones rakstura dēļ – virtuālas mašīnas trūkums nenozīmē viedus līgumus – tīklam vajadzētu būt iespējai ģenerēt vienas sekundes blokus, no kuriem katrs attiecas uz “pāris tūkstošiem” darījumiem. Lai gan daži ir noturējuši Binance par mēģinājumiem konkurēt ar sevi, Zhao skaidri norādīja, ka DEX ir nākamais solis kriptovalūtu tirgus attīstībā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map