Ēteris, ētera gāze, gāzes limits, gāzes cena & amp; Maksas

Kādu dienu es gatavojos piedalīties ICO, kurā man bija jāpiedalās Ether (ETH).

ICO atradās Ethereum bloku ķēdē, kas nozīmēja, ka man vajadzēja nosūtīt savu ēteri (ETH) uz Ethereum viedā līguma adresi.

Drīz pēc tam es sapratu, ka MyEtherWallet (aka MEW) ir viens no labākajiem viedajiem līgumiem Ethereum makiem, tāpēc es sāku gatavot savu MEW ICO.

Tā kā es savā DApps rakstā esmu jums ieteicis rūpīgi izlasīt un izprast ICO prasības, es rīkojos tāpat un devos uz oficiālo ICO vietni, lai uzzinātu, kas no manis tiek prasīts.

Tur es saskāros, ka ICO pieprasīja minimālo ieteicamo “Gāzes limitu” 200000 un “Gāzes cenu” 70 Gwei, kas būtu jāpārvērš par maksu 0,014 Ether (ETH) vai 3,15 USD.

 • Skatiet arī: Kā nopirkt Ethereum (ETH)

Tajā laikā šie gāzes ierobežojuma un cenas noteikumi man bija sveši.

Neskatoties uz to, es veicu pienācīgu rūpību un veiksmīgi piedalījos ICO.

Kad es veicu pienācīgu rūpību un pētīju šos terminus, es sapratu, ka tie visi ir izskaidroti ļoti tehniski, un ap tiem bija daudz neskaidrību. Turklāt ir ļoti svarīgi saprast šos noteikumus, ja vēlaties piedalīties Ethereum balstītā ICO.

Tagad, kad ICO ir pabeidzis, es izdomāju ieviest šos terminus jums netehniskāk, lai neviens no coatsutra.community netiktu atstāts.

Bet pirms tam es domāju, ka noderēs ātra Ethereum, Ether un ICO apkopošana.

Kas ir Ēteris?

Ethereum ir uz blokķēdes balstīta platforma, kurā ikviens, kas zina Cietība valoda var rakstīt autonomus viedos līgumus un arī izveidot decentralizētas lietojumprogrammas (aka DApps).

Oficiālajā Ethereum projekta vietnē ir teikts:

“Ethereum ir decentralizēta platforma lietojumprogrammām, kas darbojas tieši tā, kā ieprogrammēts, bez jebkādas krāpšanas, cenzūras vai trešo personu iejaukšanās iespējas.”

No otras puses, Ēteris (ETH) ir kriptonauda, ​​kas veicina šos viedos līgumus, DApps un darījumus Ethereum blokķēdē.

Tāpat kā Bitcoin, arī ETH ir vienādranga valūta, taču atšķirībā no BTC tai ir dažādas lietojumprogrammas..

Ēteru (ETH), atšķirībā no BTC, var ieprogrammēt daudziem lietojuma gadījumiem, piemēram, DApps veikšanai, viedo līgumu iespējošanai, žetonu ģenerēšanai ICO laikā un arī standarta P2P maksājumu veikšanai. Tāpēc tiek saukts arī Ethereum (vai Ēteris) programmējama nauda.

Ievads Ethereum Based ICO

Parasti Ethereum bāzes ICO izskatās šādi:

 • ICO vietnē tiks paziņoti ICO termiņi.
 • Tad viņi paziņos savu viedo līgumu iespējoto adresi (ICO adresi).
 • Dalībniekiem jānosūta ETH uz šo adresi, norādot konkrētu gāzes limitu un gāzes cenu, ko ICO iesaka noteiktā termiņā.

Tagad, ja jūsu ETH darījums ir izrakts un tam ir pietiekami daudz gāzes ierobežojuma, kā to prasa ICO līgums, lai izpildītu, tad jūsu ICO žetoni tiks ieskaitīti jūsu makā..

Pretējā gadījumā, ja nepietiek ar gāzes ierobežojumu, starp ICO viedo līgumu izpilde neizdosies, un dalībnieki nesaņems savus ICO marķierus.

Ievads Ēteris, gāzes limits, gāzes cena un darījumu maksa

Lai kaut ko darītu Ethereum platformā, jums par to ir jāmaksā, un maksājums (vai maksa) tiek aprēķināts ēterā (ETH), izmantojot starpnieka etalonu ar nosaukumu gāzes ierobežojums un gāzes cena.

Šo vienādojumu izmanto, lai aprēķinātu ETH (vai darījumu maksu):

Ēteris = Tx maksa = gāzes limits * gāzes cena

Sapratīsim katru šī vienādojuma komponentu pa vienam:

Kas ir ēteris (aka Tx maksa)

Ethereum tīklā galīgā darījuma maksa tiek aprēķināta ētera valodā. To iegūst, reizinot gāzes limitu un gāzes cenu.

Piemēram, skatiet šo Ether darījuma saiti vietnē etherscan.io:

Ētera darījums

Tas parāda Tx maksu (t.i., gāzes limitu * gāzes cenu) USD un ETH.

Šo maksu nepieprasa maki vai citi pakalpojumu sniedzēji; tā vietā to maksā kalnračiem par darījumu bloku ieguvi un par Ethereum blokķēdes nodrošināšanu. Šo maksu lietotāji maksā kalnračiem un atskaita no visas viņu darījuma summas.

Lai saprastu pārējos divus vienādojuma komponentus (gāzes robeža & ņemiet šo piemēru:

Pieņemsim, ka jums ir automašīna, kas patērē 1 galonu benzīna 10 jūdzes vērtībā par jūdzi. Tagad, ja jūs braucat ar automašīnu 5 jūdzes, tas jums izmaksās 50 USD. Tas nozīmē, ka, ja automašīnai ir jādarbojas (vai jābrauc) 5 jūdzes, jums būs jāiztērē 50 ASV dolāri, ieliekot tajā 5 galonu gāzes.

Līdzīgi, lai palaistu koda rindiņu vai veiktu operāciju Ethereum, jums ir jāsadedzina attiecīgais gāzes ierobežojums (piemēram, automašīnā), kur katram “gāzes limitam” (piemēram, automašīnas benzīnam) būs cena par vienību, ko sauc gāzes cena ”.

Lai precizētu vairāk:

 • Automašīnā 10 USD (gāzes cena) par galonu (gāzes limits).
 • Ethereum 10 Gwei (gāzes cena) par gāzi (gāzes limits).

Piezīme: Gwei ir gāzes cenas mērvienība (es to tālāk apspriedīšu rakstā).

Kas ir gāzes limits

Parasti, runājot par “gāzi” Ethereum, viņi atsaucas uz “gāzes limitu”. Tas vienkārši nozīmē, ka ir nepieciešams zināms daudzums degvielas, lai izpildītu šo darbību vai palaistu konkrēto viedā līguma kodu.

Gāze ir vienība, kas tiek pārvērsta tālāk ēterā (ETH) kā izmaksas par šīs darbības (vai darba) veikšanu. Pieprasītājs maksā šīs izmaksas kalnračam, kurš faktiski raktuvē un apstiprina šo darījumu (vai darbību).

Ethereum gāzes robežu mēra “gāzes” vienībā. Piemēram, ja vēlaties Ethereum veiksmīgi izpildīt 5 koda rindas, tam būs nepieciešamas 5 gāzes vienības. Padomājiet par to tāpat kā par savu automašīnu, kas 5 jūdžu braucienam patērē 5 galonu benzīna.

Ethereum jau ir noteikti gāzes ierobežojumi atkarībā no tā, cik daudz koda ir nepieciešams izpildīt blokķēdē konkrētai operācijai.

Ja jūs spēlējat gudri un sakāt, ka barosiet mazāk gāzes, lai palaistu noteiktu kodu / darbību, tad tas neizdosies un izmetīs kļūdu “Out of Gas”. Tāpēc, lai no tā izvairītos, veiksmīgi jāaizpilda pareizais ieteicamās gāzes daudzums operācijas vai viedā līguma kodam..

Īkšķis: ja vēlaties maksāt mazāk un pazemināt gāzes limitu zem ieteicamās gāzes robežas, tas nedarbosies. Tā vietā mēģiniet pazemināt gāzes cenu.

Gāzes cena

Ja vēlaties maksāt mazāk par savu darījumu, varat to izdarīt, mainot citu mainīgo, kas nosaka arī darījuma galīgās izmaksas (vai Tx maksu). Šo mainīgo sauc par “gāzes cenu”.

Bet ņemiet vērā, ka pazeminot gāzes cenu, darījuma ieguve prasīs ilgāku laiku. Tas notiek tāpēc, ka visi kalnrači vēlas izraktu darījumu, kuram ir augstāka ieguves atlīdzība (t.i. lielāka Tx maksa).

Ethereum gāzes cenu mēra vienībās Gwei. 5 koda rindiņām, kurām nepieciešamas 5 gāzes vienības, tas maksātu 5 Gwei.

Kāpēc neizmantot ETH tieši gāzes cenas vietā?

Faktiski tas tiek darīts, lai atsaistītu jebkuras operācijas izmaksas no Ētera tirgus cenas. Kā jūs zināt, kriptovalūtu cenas ir ļoti svārstīgas, un ETH nav izņēmums. Tāpēc Ethereum blokķēdē katras operācijas gāzes limits ir nemainīgs un fiksēts, lai tirgus nestabilitāte neietekmētu Ethereum lietošanu.

Vienkārši iedomājieties scenāriju, kurā tā vietā, lai izmantotu šo netiešo fiksēto gāzes limitu un mainīgo gāzes cenu veidu, mums bija noteiktas ETH izmaksas. Pieņemsim, ka 1 ETH cena bija USD 1000 … Neviens neizmantos Ethereum platformu, jo tas būtu pārāk dārgi.

Tāpēc ir viegli apiet šo tirgus svārstīgumu un vienlaikus samazināt operāciju izmaksas, izmantojot citu mainīgo.

Secinājums: ētera gāze

Parasti normālos laikos (kad ICO nedarbojas Ethereum), standarta darījumiem tiek izmantots 21 000 gāzes limits. No otras puses, ICO laikā tiek izmantots 200 000 gāzes ierobežojums.

Par vidējām gāzes cenām varat pārbaudīt ethgasstation.

Šie 3 veida gāzes cenas tiek ieteiktas P2P darījumu regulārajos laikos:

 • Ātri (40 Gwei)– Jūsu darījums, visticamāk, tiks uzņemts jau nākamajā blokā.
 • Vidēji (4 Gwei)– Jūsu darījums, visticamāk, tiks uzņemts dažos nākamajos blokos.
 • Lēns (0,6 Gwei)– Jūsu darījums, visticamāk, tiks izvēlēts pēc vairākām minūtēm.

Bet ICO laikā vidējā gāzes cena sasniedz astronomisko līmeni. Jūs varat paturēt acu priekšā šeit par jaunākajām ieteicamajām gāzes cenām un gāzes ierobežojumiem. Jūs varat arī to izmantot saite aprēķināt vidējo darījuma maksu un vidējo apstiprināšanas laiku attiecīgajai gāzes cenai un gāzes limitam.

Tāpēc tas viss ir no manas puses šajā rakstā, un es ceru, ka tas palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli pats.

Tomēr jums ir jautājumi par Ethereum gāzes cenām un gāzes ierobežojumiem? Jautājiet prom zemāk esošajos komentāros!

Patīk šis ieraksts? Neaizmirstiet to kopīgot!

Šeit ir daži ar rokām izvēlēti raksti, kas jums jāizlasa, lai uzlabotu savas zināšanas par kriptogrāfijas valūtām:

 • Ethereum kriptonauda: viss, kas jāzina iesācējam
 • Kas ir viedie līgumi saistībā ar Ethereum?
 • Kā uzreiz nopirkt Ethereum ar kredītkarti / debetkarti
 • Labākie Ethereum [ETH] maki, ko izmantot 2019. gadā

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me