Ethereum má v současné době po bitcoinech druhý největší tržní strop.

Z tohoto důvodu se nyní mnoho investorů shromažďuje na ethereu. Přirozeně to zvýšilo poptávku po bezpečnějších peněženkách Ethereum.

A podle mého názoru to musí mít všechny zabezpečené kryptoměnové peněženky:

 • Soukromé klíče – Peněženky, kde ovládáte své soukromé klíče.
 • Snadnost použití – Elegantní uživatelské rozhraní pro snadné použití.
 • Rozvojová komunita – Aktivní rozvojová komunita.
 • Záloha & bezpečnostní – Funkce zálohování a obnovení.
 • Kompatibilita – Kompatibilní s různými operačními systémy.

Věřím, že pokud peněženka žádnou z těchto věcí neobsahuje, vaše mince mohou být ohroženy a můžete si způsobit velkou bolest hlavy. Při hledání peněženek se ujistěte, že jsou splněny výše uvedené požadavky, než do nich své mince uložíte.

Pokud se chcete okamžitě zmocnit ETH pomocí bitcoinu nebo jiné kryptoměny, použijte níže uvedený widget.

 • Přečtěte si: Kryptoměna Ethereum: Vše, co začátečník potřebuje vědět
 • Jak koupit Ethereum (ETH)
 • Jak okamžitě nakupovat etherea kreditní kartou

Zde jsem uvedl nejlepší peněženky pro Ethereum. Všechny splňují výše uvedené požadavky.

Před tím jsou zde hlavní burzy s trhem Ethereum:

 • Binance
 • Cex
 • Changelly

Nejlepší dostupné peněženky Ethereum

1. Ledger Nano X

Toto je nejmodernější hardwarová peněženka ETH, kterou jste mohli získat. Ledger je průkopníkem v oboru hardwarových peněženek a podporuje Ethereum všechny tokeny řetězce Ethereum.

Právě teď je integrace Ledger Ethereum dostupná přes MyEtherwallet, což vám usnadní správu vaší mince Ethereum. Kromě ETH můžete ukládat také mnoho dalších mincí.

Toto je nástupce populárního Ledger Nano S. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že má baterii a bluetooth, takže mobilita výrazně vzrostla. Navíc můžete spravovat více mincí současně.

Používání Ledger Nano X je stejně snadné jako Ledger Nano S, který jsem zmínil níže. Cena je pouze 119 $ a všechny budoucí aktualizace firmwaru jsou zdarma. Cena zahrnuje také dopravu zdarma.

Koupit Ledger Nano X

2. Ledger Nano S (hardwarová peněženka)

Ledger Nano S je jednou z nejlevnějších dostupných hardwarových peněženek Ethereum (59 $). Zde je Ether uložen offline na zařízení. Kdykoli chcete utratit Ether, Ledger jej podepíše pomocí soukromého klíče uloženého v zařízení.

Můžete uložit oba ETH & ATD. Publikoval jsem několik vidoe příruček o používání Ledger Nano S, které si musíte prohlédnout. To vám pomůže dozvědět se vše o Ledger Nano S..

Nejlepší na Ledger Nano S je, že je dodáván s malou OLED obrazovkou, která vám umožní ovládat vaše transakce. Zabezpečení je tak robustní, že můžete zařízení Nano S používat i na hacknutém počítači.

Kupte si Ledger Nano S hned teď

3. Trezor (hardwarová peněženka)

Trezor

Trezor byla první hardwarová peněženka vynalezená pro bitcoiny. Nyní však lze Trezor použít i pro Ethereum s webovým rozhraním MyEtherWallet.

Rovněž ukládá Ether offline na zabezpečený elektronický čip, který lze aktivovat pouze při přihlášení pomocí hesla.

Je to velmi lehké a přenosné zařízení.

Dodává se ve 3 barvách – bílé, šedé a černé – a stojí 99 USD.

Kupte si Trezor hned teď

4. Atomová peněženka (stolní a mobilní)

Atomic Wallet je dokonalým řešením pro tokeny Ethereum a ERC20. Peněženka vám umožňuje ukládat, vyměňovat a nakupovat ETH s bankovní kartou. V budoucnu bude Ethereum k dispozici pro výměnu s Atomic Swaps, což je plně decentralizovaný způsob výměny kryptoměn bez zapojení zprostředkovatelů.

Atomic Wallet podporuje více než 300 kryptoměn a poskytuje vám rozhraní pro všechny tokeny ERC20. V zásadě můžete zadat kontaktní adresu a mít svoji vlastní minci ve své atomové peněžence. Peněženka šifruje vaše soukromé klíče ve vašem zařízení a poskytuje vám plný přístup a kontrolu nad vašimi prostředky.

Atomic Wallet je k dispozici téměř pro jakýkoli operační systém pro stolní počítače a bude na zařízeních Android a iOS.

Stáhněte si Atomic ETH Wallet

 • Také: Recenze atomové peněženky

5. Guarda (stolní + mobilní)

Guarda je nevázaná peněženka pro ukládání Etherea. Peněženka Guarda má intuitivní rozhraní a nabízí vysoký stupeň ochrany. Peněženka je k dispozici pro stolní počítače, mobilní a webové rozhraní.

Když nastavujete peněženku Guarda, jste jediný, kdo ovládá soukromý klíč. Tímto způsobem máte úplnou kontrolu nad svými mincemi Ethereum a dalšími mincemi, pokud si přejete ukládat na Guardu. K používání peněženky Guarda, která se stala de facto standardem mezi všemi špičkovými peněženkami Ethereum, nejsou vyžadovány žádné osobní údaje.

Stáhněte si peněženku Guarda

6. Argent

Argent je nejmodernější mobilní peněženka pro Ethereum. Toto je jedna jedinečná peněženka ETH, která není uschovatelská, ale neumožňuje vám uložit soukromý klíč. Peněženka je konfigurována pomocí vaší e-mailové adresy a mobilního čísla a lze ji pomocí stejné obnovit.

Jedinečnou vlastností této peněženky je integrace s compound.finance, která vám umožní půjčit vaše Ethereum a umožní vám hromadit úroky. Peněženka má také prohlížeč dAPP a pokud chcete, aby vaše netechnická rodina a přítel používali peněženku Ethereum, je to pro ně i pro vás nejjednodušší.

Stáhněte si peněženku Argent

7. Exodus (stolní peněženka + mobil)

Exodus je první peněženka pro stolní počítače s více kryptoměnami na světě. Je zdarma k použití a má atraktivní uživatelské rozhraní. Jakmile otevřete peněženku Exodus, výsečový graf zobrazí celé vaše portfolio mincí.

Podporuje sedm kryptoměn (včetně Ethereum) a je první peněženkou pro stolní počítače, která má zabudovanou funkci ShapeShift pro výměnu kryptoměn.

Při používání aplikace Exodus však musíte být vždy připojeni k internetu, ale nemusíte se bát, protože vaše soukromé klíče nikdy neopustí váš počítač.

Funkce, jako je obnovení e-mailu jedním kliknutím a záložní klíče pro obnovení vaší peněženky, zajišťují bezpečnost vašich prostředků.

Aktualizace: Exodus nyní podporuje téměř 100 kryptoměn! Mají také více výměnných partnerů (nejen ShapeShift), což znamená, že mohou nabízet více vyměnitelných aktiv. Díky získávání likvidity od různých partnerů byla směna v Exodu rychlejší a spolehlivější.

Rovněž nevyžadují osobní e-mail – toto je volba pro ty, kteří si přejí obdržet odkaz na zálohu e-mailu. Lze použít libovolnou e-mailovou adresu – nebo vůbec žádnou! E-mail se k odeslání záložního odkazu použije pouze jednou. Ochrana soukromí je pro Exodus velmi důležitá a neukládají žádné osobní údaje zákazníků – ani e-mailovou adresu.

Uživatelé Exodu mohou také posílat prostředky a přijímat prostředky z inteligentních smluv.

Podporované platformy Mac, Linux a Windows
Soukromí Vyžaduje osobní e-mail
Podpora inteligentních smluv Ne

Stáhněte si peněženku Exodus

8. Jaxx (mobilní peněženka)

Jaxx je peněženka s více aktivy vytvořená kanadskou společností, Decentrální. Podporuje 13 kryptoměn (včetně ETH) a má elegantní design s robustními bezpečnostními funkcemi.

Na Jaxxu soukromé klíče nikdy neopustí zařízení a funkce, jako jsou seed klíče, vám umožní obnovit vaše prostředky, kdykoli je to nutné.

Má úžasnou vývojovou komunitu, která se stará o inovace a údržbu produktu.

Podporované platformy Desktop (Windows, Mac OS, Linux), rozšíření (Chrome, Firefox), mobil / tablet (Apple, Android)
Soukromí Není nutná žádná registrace ani osobní údaje
Podpora inteligentních smluv Ano

Peněženka Jaxx je k dispozici pro Android, iOS, Mac OS, Windows, Linux. V nadcházejících měsících také uvádějí na trh hardwarovou peněženku.

9. MetaMask (Desktop Wallet + mobile wallet)

MetaMask

MestaMask je jedna z mých oblíbených peněženek Ethereum.

Je to jako prohlížeč pro přístup k síti Ethereum. Umožňuje nejen ukládat a odesílat ethereum, ale také vám umožňuje přístup k decentralizovaným aplikacím ethereum.

Má intuitivní design, kde můžete rychle přepínat mezi testovací sítí a hlavní sítí Ethereum. Zde je video představující, jak MetaMask funguje:

Soukromé klíče jsou šifrovány heslem a jsou uloženy ve vašem zařízení, které můžete kdykoli exportovat.

Podporované platformy Rozšíření Firefox, Brave a Chrome
Soukromí Není nutná žádná registrace ani osobní údaje
Podpora inteligentních smluv Ne

10. MyEtherWallet (Webová peněženka)

MyEtherWallet

MyEtherWallet se liší od ostatních tradičních webových peněženek.

Proč? Protože na rozdíl od jiných webových peněženek zde ovládáte privátní klíč Ethereum na svém počítači.

Jedná se o peněženku s otevřeným zdrojovým kódem bez serverů třetích stran můžete psát a přistupovat k inteligentním smlouvám. Harsh o tom napsal článek. Má vestavěné swapové zařízení BTC na ETH (a naopak). Můžete také připojit svůj Trezor nebo Ledger Nano S a získat přístup k vašim prostředkům v prostředí prohlížeče MyEther.

Podporované platformy Webová peněženka, rozšíření pro Chrome
Soukromí Není nutná žádná registrace ani osobní údaje
Podpora inteligentních smluv Ano

11. Coinbase (Webová peněženka)

Coinbase

Coinbase je jednou z nejpopulárnějších bitcoinových webových peněženek. V letošním roce zahrnovali také podporu Ethereum.

Jedná se o levný a rychlý způsob ukládání ethereum, pokud slouží vaší zemi. Můžete zkontrolovat, zda je jejich služba ve vaší zemi k dispozici tady.

Pokud ano, použijte Coinbase takto:

 • Zaregistrujte se na Coinbase.
 • Získejte svou veřejnou adresu.
 • Přeneste svůj ETH na veřejnou adresu Coinbase.
 • Uchovávejte ETH na Coinbase.

Nicméně Nevýhodou je, že soukromé klíče nemáte pod kontrolou protože jsou uloženy na hostovaných serverech Coinbase.

To znamená, že je to slušný způsob krátkodobého ukládání ETH. Pokud plánujete dlouhodobě držet Ethereum, měli byste použít metodu papírové peněženky nebo hardwarovou peněženku jako Ledger Nano X.

Podporované platformy Webová peněženka, aplikace pro Android a iOS
Soukromí Je nutná registrace e-mailem a osobní údaje
Podpora inteligentních smluv Ne

12. KeepKey (hardwarová peněženka)

KeepKey je nejnákladnější dostupná hardwarová peněženka Ethereum (120 USD). Udržuje vaše ETH v zabezpečeném offline prostředí a nabízí stejné funkce jako Ledger Nano S nebo Trezor.

Má větší obrazovku než ostatní dva konkurenti a je trochu těžký (tj. Není snadné jej nosit).

Díky plastovému tělu KeepKey je náchylné k poškození v případě náhodného pádu, ale pokud se vám jeho rozhraní líbí, může to být ta pravá peněženka pro vás.

Top 12 Ethereum peněženky

Ethereum je pouhých 5 let a na trhu je stále docela mladý. Proto má ekosystém peněženky právě teď velmi omezené možnosti.

Ale jsem si velmi jistý, jak technologie dospívá, nové peněženky Ethereum a budou k dispozici pro každý typ uživatelů.

Dávejte pozor na vzrušující zprávy o Ethereum!

Doufám, že tento seznam peněženek Ethereum vám pomůže udělat správné rozhodnutí při výběru, kam uložit své tokeny Etheru. Rád bych slyšel vaše zkušenosti, pokud jste použili některou z výše uvedených peněženek nebo jakoukoli jinou peněženku Ethereum. Dejte mi vědět své myšlenky v komentářích níže!

A pokud se vám tento příspěvek bude hodit, sdílejte ho se svými přáteli na Facebooku & Cvrlikání!

Líbil se vám tento článek? Zde je několik dalších článků, které byste si neměli nechat ujít:

 • Nejlepší kryptoměny
 • Proč byste si měli objednat 2 nebo více hardwarových peněženek současně?
 • Jak koupit Ethereum (ETH) za nejlepší cenu (Průvodce krok za krokem pro začátečníky)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me