Zakladatel společnosti Teloscoin uvádí na trh optimalizovaný produkt pro těžbu CPU

Zakladatel Teloscoinu (TELOS), Pascal Papara, pomohl vytvořit nový produkt pro příznivce kryptoměny, optimalizované těžební zařízení CPU, které omezuje spotřebu energie a zajišťuje maximální hashrate.

Produkt je minimalistické zařízení podobné Raspberry Pi, upravené pro efektivitu těžby kryptoměny. Běžné desky Vim3 stojí kolem 150 EUR, tedy přibližně 190 USD. Sám Pascal objednává přizpůsobené desky Vim3 zaměřené na horníky: tyto jsou zbaveny všech nepotřebných komponent, aby se snížila jejich cena.

Vzhledem ke snížení nákladů může být pro horníky snazší dosáhnout zisku. Jako obvykle. Velká objednávka se připravuje, čím více kupujících, tím lépe, protože společnost, která je vyrábí, bude schopna snížit také náklady a přenesení úspor na horníky.

V současné době se připravuje šest různých možností, přičemž většina verzí je specifická pro typ kryptoměny používané k placení za stroje: Teloscoin Edition je pro ty, kteří platí pomocí TELOS, zatímco XBTX edice je určena pro ty, kteří za ni platí pomocí Bitcoinů Subsidium (XBTX).

Šest možností je:

  • Early Bird Edition
  • Miner Edition
  • Vydání XBTX
  • Vydání TELOSCOIN
  • Miner NHS Edition
  • Klastrová edice

Bez ohledu na to, jakou platební metodu si kupující zvolí, vždy budou odměněni stejnou přizpůsobenou deskou Vim3, která těží kryptoměnu, i když některá vydání mohou být levnější. Vydání Early Bird bylo vytvořeno pro ty, kteří si objednají jako první, aby zajistili, že budou stanoveny minimální počty, a přijdou s malou slevou.

Důl TELOS a XBTX bez placení elektřiny

Edice XBTX a Teloscoin upravené těžební desky Vim3 přicházejí s tričkem zdarma pro TELOS nebo XBTX, v závislosti na objednávce jednotkových minerů. Navíc existuje 3% sleva spojená s platbou Teloscoinem, vzhledem k vztahu mezi TELOS a online obchod, kde se stroje prodávají Blueboxing, protože oba jsou součástí projektu Transcendence.

To znamená, že platby za TELOS za upravenou desku Vim3 jsou stále levnější. Blueboxing také nabízí uživatelům možnost hostovat samotné stroje a platit uživatelům příjmy plynoucí z nich.

To znamená, že horníci nemusí platit elektřinu, aby mohli těžit TELOS nebo XBTX pomocí upravených desek Vim3. V ostatních edicích – platí se za používání jiných měn – náklady na hostování strojů v Blueboxingu jsou 50 EUR (59 USD).

Pokud se v určitém okamžiku horníci rozhodnou, že chtějí hostovat své vlastní těžební operace, mohou požádat Blueboxing o jejich stroje, které budou dodány po zaplacení poplatku za doručení.

Ušetřete hromadným nákupem

Je také možné ušetřit na upravených deskách Vim3 hromadným nákupem v takzvaných klastrových edicích. U velkých objednávek – například 100 desek – je možné získat slevu navíc k dostupným slevám při platbě pomocí TELOS.

Na Discordu Pascal odhalil, že plánuje v blízké budoucnosti objednat stroje z továrny, což by mohlo znamenat čas do objednejte si přizpůsobenou desku Vim3 z Blueboxu brzy skončí.

Mince, které těžíte – XBTX a TELOS – si můžete nechat v aplikaci PolisPay a použít je k nákupu poukazů nebo k vyplnění předplacených karet MasterCard.

Budoucí plány společnosti TELOS

V blízké budoucnosti plánuje blockchain Teloscoin spuštění nové kryptoměnové peněženky podporující TELOS i XBTX, s integrovaným tržištěm, které uživatelům umožní nejen ukládat své mince, ale také je používat, kdykoli je to pro ně výhodné.

Kromě toho budou uživatelé moci snadno přidávat vytěžené mince do peněženky nebo nastavit masternode, který jim dá podíl na odměnách vydávaných horníkům za zajištění blockchainu. Teloscoin, stojí za zmínku, používá konsenzuální algoritmus proof-of-stake a proof-of-work a v blízké budoucnosti přidá algoritmus proof-of-gain.

Můžete se dozvědět více o Teloscoin na svých oficiálních webových stránkách. Chcete-li objednat upravenou desku Vim3, přejděte na Bluebox.

Toto je sponzorovaný příběh. Jeho obsah nepředstavuje finanční poradenství. Pamatujte, že hodnota investic a jakýkoli příjem z nich může klesat i stoupat, takže můžete získat zpět méně, než investujete. Pokud si nejste jisti vhodností své investice, vyhledejte radu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map