Vai jūs vēlaties sākt ar Grid tirdzniecības robotiem?

Nu, ir tikai daži Grid roboti, kas ir diezgan ievērojami, un pēdējos mēnešos man bija iespēja izpētīt daudzus no tiem. Es infact izmantoju tos visus, lai palaistu režģa robotu, un šeit ir viens no maniem tirdzniecības rezultātiem ar Grid auto tirdzniecības bot:

Vai pamanāt tirdzniecības biežumu (laika zīmogs).

Tagad es jūtos pietiekami pārliecināts, lai dalītos dažās atziņās par savām mācībām un šo tīkla tirdzniecības robotu izpēti.

Tomēr, ja jūs šeit esat jauns, es ļoti iesaku izlasīt par labākajiem kriptogrāfijas tirdzniecības robotiem.

Tagad pāriet uz tīkla tirdzniecības robotprogrammām …

Režģa tirdzniecība vislabāk darbojas diapazona sānu tirgū, un, izmantojot robotu, jūs varētu īstenot savu stratēģiju pat tad, kad guļat. Tīkla tirdzniecība dod jums peļņu ar cenu svārstību kāpumiem un kritumiem tirgū, un vislabāk darbojas, ja kāds konkrēts pāris atrodas diapazonā bez skaidras augšupejošas vai lejupejošas tendences ilgākā laika posmā..

Atruna: tirdzniecība ir prasme, un robota izmantošana negarantē, ka jūs nopelnītu naudu. Jums drīzāk vajadzētu ieguldīt laiku, apgūstot pamatus, un pēc tam stratēģijas automatizēšanai jāizmanto robots. Man vajadzēja vairāk nekā gadu, lai gūtu rezultātus, tāpēc NESKRUSI!

Informācijas atklāšana: Šajā rakstā ir iekļautas saistītās saites, taču katrs vārds ir objektīvs un balstīts uz reālo pieredzi.

Tie, kas nodarbojas ar galvas ādas tirdzniecību, var arī izmantot Grid robotus, lai automatizētu savu tirdzniecības stratēģiju. Šeit es esmu apkopojis labāko pieejamo Grid automātisko robotu sarakstu ar savu piezīmi un pieredzi. Daži no tiem ir bez maksas, un daži no tiem ir samaksāti.

Mans ieteikums ir izmēģināt vienu vai divus vienlaikus un noskaidrot, kurš no tiem atbilst jūsu tirdzniecības stilam.

Te nu mēs esam…

3 labākie automatizētā tīkla tirdzniecības roboti:

1. BitUniverse

BitUniverse ir bezmaksas tirdzniecības robots, kas piedāvā dažāda veida režģa robotus. Kas man patīk Bituniverse (izņemot to, ka esmu bez maksas), tas piedāvā daudzas uzlabotas funkcijas, kuras neviens cits līdzīgs rīks nepiedāvā.

Piemēram,

 • Stop loss funkcija
 • Izmantojiet AI stratēģiju, lai automātiski iestatītu tīklu
 • Manuāla režģa iestatīšana (ieteicamais)
 • Piesaistīts GRID Bot
 • Maržas GRID Bot

Darba sākšana ir arī vienkārša, un tā darbojas ar visām populārajām apmaiņām.

Kopumā daudziem, kuri vēlas sākt bez maksas, BitUniverse režģa robots ir labākais pieejamais variants. Jūs izveidojat savienojumu ar savu apmaiņu, izmantojot API atslēgu, un tā kā jūsu kriptogrāfijas aktīvi netiek glabāti BitUniverse, jūs esat drošībā. Viņiem patiešām ir daži papildu produkti, kurus es neesmu pārbaudījis, un es iesaku neko nemēģināt, izņemot manuālo bot tirdzniecību BitUniverse. Kad man būs sīkāka informācija, es uzrakstīšu atsevišķu rakstu par to pašu.

Izveidojiet bezmaksas kontu vietnē BitUniverse

2. 3Commas Grid Bot

Es ilgu laiku esmu bijis 3Commas lietotājs, un man ļoti patīk viņu interfeiss un mobilā lietotne, lai izsekotu veiktspēju vai apturētu robotu. Šeit es savā 3Commas pārskatā esmu padziļināti runājis par 3Commas, kas jums jāpārbauda.

3Commas piedāvā papīra tirdzniecību, kas ir dīkstāvē tiem, kuri vēlas pārbaudīt Grid bot, pirms faktiski ievieto īsto naudu. Tas darbojas arī ar visām populārākajām kriptovalūtu biržām, un to bezmaksas apmācības un ceļveži palīdzēs apgūt tīkla tirdzniecības mākslu.

3Commas arī piedāvā AI balstīta tīkla tirdzniecība, kur jūs ļaujat viņu AI izlemt tīkla augšējo un apakšējo robežu. Vai arī jūs varat iestatīt manuālu režģa lieluma augšējo un apakšējo robežu.

Šeit ir daži no maniem rezultātiem pēc režģa robotu izmantošanas:

Tam noteikti trūkst stop-loss jeb automātiskā režģa lieluma maiņas iezīmes, kas daudziem iesācējiem var radīt daudz atšķirību. Atšķirībā no citiem, 3Commas nav bezmaksas, un režģa robotu tirdzniecībai tas maksā apmēram 49 ASV dolārus mēnesī. Tomēr jūs saņemat trīs dienu izmēģinājumu, kas ir pietiekami labs, lai jūs varētu pārbaudīt sistēmu. Katrā ziņā, pēc manas pieredzes, 3Commas ir stabila izvēle lielākajai daļai starpnieku un pieredzējušu tirgotāju.

Veiciet 3 dienu izmēģinājumu ar 3Commas

3. Quadency

Quadency ir vēl viens populārs kriptogrāfijas tirdzniecības robots, kas piedāvā režģa robotu kā bezmaksas funkciju. Tomēr viņu robots atšķiras no virs 2, jo augšējo un apakšējo robežu nevar iestatīt manuāli.

Ja godīgi, es nevarēju atrast daudz sīkāku informāciju par to, kā Quadency nosaka tīkla cenu, taču man tas patīk; tas ļauj kontrolēt, kā rīkoties, kad tiek sasniegta izejas cena. Šeit ir 4 iespējas:

 1. Atkārtoti izveidojiet režģi ap izejas cenu un turpiniet tirdzniecību

  Izmantojiet šo opciju, ja jums ir pietiekams cenu un bāzes atlikums, lai atjaunotu režģi vietā, kur cena iziet no režģa. Piezīme – tas ietver visu atvērto pasūtījumu atcelšanu un atvērto pozīciju aizvēršanu ar tirgus rīkojumu.

 2. Atcelt visus pasūtījumus un apturēt robotu

  Izmantojiet šo opciju, ja vēlaties atcelt visus atlikušos pasūtījumus un apturēt robotu. Šī opcija neaizvērs nevienu atvērto pozīciju. Pozīcija ir atvērta, ja robots ir iegādājies daudzumu, bet nav pārdevis tādu pašu summu vai otrādi, ja tas ir pārdevis, bet nav atpircis to pašu summu.

 3. Atcelt visus pasūtījumus, aizveriet visas pozīcijas un apturiet robotu

  Izmantojiet šo opciju, ja vēlaties aizvērt visas pozīcijas papildus visu atlikušo atvērto pasūtījumu atcelšanai.

 4. Neko nedarīt

  Izmantojiet šo opciju, ja vēlaties drīzāk gaidīt, kamēr visi atvērtie pasūtījumi galu galā tiks izpildīti. Kad cena atkārtoti nonāk tīklā, robots atsāks tirdzniecību. Tomēr, ja cena nekad neatkārtojas tīklā, pasūtījumi paliek atvērti uz nenoteiktu laiku, līdz tiek manuāli atcelti.

Jūs varat lasīt vairāk par Quadency režģa robota iezīme šeit.

Izmantojiet Quadency bez maksas

Ir vēl dažas iespējas, piemēram, Pionex, kas galvenokārt ir birža, bet piedāvā robotu tirdzniecību. Lai gan es neesmu veicis šīs apmaiņas rūpību, tāpēc es neuzticētos tam ar savu naudu, jo tas prasa mums noguldīt fondu. Atpūtiet citas iepriekš uzskaitītās iespējas, ļaujot jums izveidot savienojumu ar apmaiņu, izmantojot API, un tādējādi jūsu līdzekļi ir vairāk vai mazāk droši.

Secinājums: kuru režģa robotu izmantot?

Nu, Bituniverse vajadzētu būt jūsu pirmajai izvēlei, jo tā ir bezmaksas.

Ja esat diezgan jauns, izmantojiet 3Commas, jo tie piedāvā 3 dienu izmēģinājumu un viņu palīdzības ceļvedis ir pietiekami labs, lai sāktu.

Pašreiz es sekošu līdzi vairākiem jauniem robotiem, kas ienāk tirgū, un iekļaušu to, kas ir pietiekami cienīgs, lai šeit tiktu iekļauts mūsu CoinSutra resursos.

Tagad ir jūsu kārta man paziņot, kāda ir jūsu pieredze ar Grid tirdzniecību. Turklāt, ja jūs zināt kādu citu Grid tirdzniecības botu, dariet man to zināmu, izmantojot komentāru sadaļu zemāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me