Katru dienu pieaugot kriptovalūtu skaitam, palielinās arī mūsu iedarbība uz monētām. Nav nekas neparasts, ka daudzi iesācēju kriptogrāfijas investori noteiktā laikā iegulda vairāk nekā 30 monētās.

Kad sāku ieguldīt kriptos, mans mērķis bija būt ilgtermiņa HODLer. Es atklāju daudzus lieliskus projektus, kas deva daudzsološus rezultātus, bet drīz vien bija ārpus tirgus. Īsāk sakot, man pietrūka peļņas rezervēšanas, un, tā kā mans portfelis nebija diversificēts un līdzsvarots, es galu galā zaudēju daudz naudas.

Vai tas izklausās pēc jūsu stāsta?

Vai arī jums ir arī daudz investīciju kriptogrāfijā un vēlaties būt disciplinētākiem?

Nu, risinājums ir dažādošana un līdzsvarošana.

Šodienas ierakstā es runāšu par līdzsvarošanu, kuru esmu pārbaudījis kādu laiku, un es varu droši teikt, ka tas ir vilku izmantotais jēdziens, lai pārvaldītu risku un palielinātu portfeli tirgus svārstībām..

 • Skatiet arī: Labākā kriptonauda & AltCoins portfeļa pārvaldības lietotnes

Kriptogrāfijas portfeļa līdzsvarošanas priekšrocības:

 1. Uzturiet stabilu riska līmeni
 2. Saglabājiet atšķirīgo portfeļa procentuālo daļu dažādām aktīvu kategorijām
 3. Rezultāti ir vairāk saskaņoti ar mērķiem un cerībām

Labi, tāpēc es pieņemu, ka jūs zināt mazliet par portfeļa līdzsvarošanu, un tagad jūs esat gatavs kļūt disciplinētāks un palielināt savus ieguldījumus, pareizi pārvaldot risku.

Pats pirmais solis ir sava portfeļa dažādošana. Jums ir jādefinē, kuru aktīvu vēlaties ieguldīt. Varat dažādot, pamatojoties uz dažādiem faktoriem, piemēram:

 • Ilgtermiņa aizturēšana (piemēram: BTC, BNB, ETH, WRX)
 • Top 10 CMC monētas + ICO
 • Monētas, kuru pamatā ir kategorizēšana (Vērtības krājums + Anonīms / Konfidencialitāte + Masternode + Viedie līgumi)
 • Tirgus ierobežojums
 • Hibrīds
 • Ilgtermiņa aizturēšana + vidēja aizturēšana + Īstermiņa aizturēšana

Neatkarīgi no izvēlētās stratēģijas nosaka, cik daudz laika un pūļu tas jums prasītu. Piemēram, ilgtermiņa turēšanas portfelis no jums neprasīs lielu iejaukšanos, kamēr nenotiks kas būtisks, piemēram, monētas vērtības eksponenciāls pieaugums īsā laikā.

Pārbalansēšanas cikls:

Nākamā galvenā lieta ir izvēlēties līdzsvarošanas ciklu. Kripto pasaulē jums var būt līdzsvarošanas cikls, kas ir īss no pāris stundām līdz dažām nedēļām vai mēnešiem. Manā gadījumā es gribētu to turēt katru mēnesi vai bieži, pamatojoties uz tirgus apstākļiem.

Tagad ir pienācis laiks apskatīt rīkus, kas palīdzēs jums līdzsvarot kriptonauda portfeli.

Labākie kriptogrāfijas līdzsvarošanas rīki:

1. 3Komandas:

Kādu laiku esmu lietojis 3Commas, taču tikai nesen uzzināju par tā līdzsvarošanas funkciju. Faktiski šī funkcija ir paslēpta, un daudzi lietotāji to pat nenojauš, kamēr viņi neizmanto portfeļa funkcijas.

3Komandas

Kad izveidojat jaunu portfeli vai kopējat kāda cita uzvarētāju portfeli, varat izmantot līdzsvarošanas funkciju. Jūs varat izlemt, cik bieži vēlaties līdzsvarot savu portfeli. Manā gadījumā es izvēlējos 12 stundas.

Tagad pēc katrām 12 stundām 3commas automātiski līdzsvaro manu kontu un pērk / pārdod monētas, pamatojoties uz manu definēto portfeļa diversifikāciju.

3Commas piedāvā 10 USD kā pievienošanās bilanci, kas ir pietiekami laba, lai palīdzētu jums sākt darbu. Kad esat redzējis portfeļa veidošanas un līdzsvarošanas funkcijas rezultātu, varat paķert jebkuru no tā abonementiem.

Atbalstītās apmaiņas:

 • Binance
 • Bittrex
 • Bybit
 • Bitfinex (izveidojot savienojumu ar Bitfinex, radās kļūda)
 • HitBTC
 • CEX
 • YoBit
 • Poloniex

Saņemiet bezmaksas izmēģinājumu ar 3commas

2. Garneles

Es atklāju Shrimpy no viņu vidējā ziņojuma par portfeļa diversifikāciju un līdzsvarošanu. Patiesībā viņu gadījumu izpēte par portfeļa līdzsvarošanu bija tik pārliecinoša, es beidzot to pārbaudīju, un rezultāti izrādījās labāki nekā gaidīts.

Ja vēlaties, varat izlasīt abus tālāk sniegtos ceļvežus:

Tas, kas jums patiks garnelēs, ir pilnīgi bezmaksas rīks.

Garneles monētas

Atbalstītās apmaiņas ir:

 • Binance
 • Bitfinex
 • Bittrex
 • Poloniex
 • Dvīņi
 • OkEx

Jums ir arī iespēja manuāli līdzsvarot vai atspējot automātisko līdzsvarošanu.

Sāciet bez maksas

3. Holderlab:

Holderlab ir vēl viens populārs kriptogrāfijas līdzsvarošanas rīks. Tas ir apmaksāts rīks, taču jūs varat bez maksas izmantot viņu testēšanas rīku.

Jums ir iespēja izvēlēties no iepriekš definētas stratēģijas vai arī varat izveidot savu stratēģiju. Manuprāt, labāk ir izveidot savu portfeli un noteikti pievienot tajā stabilu monētu, piemēram, USDT vai USDC, lai jūsu portfelis būtu līdzsvarots.

Kad esat pabeidzis stratēģijas atkārtotu pārbaudi, izmantojot Holderlab backtesting rīku, varat ievietot vēlamo svara līdzsvarošanu un sākt līdzsvarot savu kriptogrāfijas portfeli.

Šis rīks piedāvā gan bezmaksas, gan apmaksātu plānu, un jūs varat izvēlēties vienu, pamatojoties uz jūsu prasībām.

Izveidojiet bezmaksas Holderlab kontu

Vairāk kriptogrāfijas līdzsvarošanas rīku:

3Commas un Shrimpy var paveikt darbu jūsu vietā, ja jūsu konts atrodas biržā, kuru viņi atbalsta.

Ja nē, šie papildu rīki palīdzēs jums labāk pārvaldīt savu portfeli:

Es esmu optimistisks, ka ar laiku mums būs vairāk kriptogrāfijas līdzsvarošanas rīku. Pašlaik jums vajadzētu izvēlēties vienu atbilstoši savām prasībām. Es ieteiktu 3commas, jo tas piedāvā funkcijas, kas palīdzēs jums nopelnīt vairāk naudas no kriptogrāfijas tirdzniecības.

Tomēr Garneles kā bezmaksas iespēja patiešām ir lieliska, un, ja līdzsvara līdzsvarošana ir vienīgā prasība, labāk to izmantojiet. Es vēl neesmu pārbaudījis šo rīku uz vietas, taču tas izskatās daudzsološi, kā redzat no iepriekš redzamā ekrānuzņēmuma. Varat arī izmantot viņu demonstrācijas funkciju, lai redzētu, kā tā darbojas.

Ja glabājat savas monētas aparatūras maciņā, varat izmantot kādu no portfeļa līdzsvarošanas Excel lapām un manuāli sabalansēt portfeli.

Šeit ir daži ar rokām izvēlēti ceļveži, kurus varat lasīt tālāk:

 • Top 3 veidi, kā nopelnīt viedo pasīvo ienākumu no kriptovalūtām
 • 11 kriptogrāfijas tirdzniecības rīki, ko ļoti ieteica CoinSutra (ekspertu izvēle)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me