Lai gan viens no lielākajiem Bitcoin sasniegumiem ir lietotājiem dot iespēju būt pašiem savai bankai un tieši kontrolēt savas finanses, šī spēja ir jāmaksā. Ar tēvoča Bena nemirstīgajiem vārdiem: “Ar lielu spēku nāk liela atbildība”

Tāpēc monētu turēšana biržā nav ieteicama. Jūs atdodat kontroli pār savu BTC trešajai pusei, un apmaiņa, kā zināms, ir “uzlauzama”, un, ņemot vērā to, ka tām ir daudz līdzekļu, tie ir galvenie kibernoziedznieku mērķi. Tomēr naudas līdzekļu drošība var būt arī izaicinājums.

Lai gan ir aparatūras maki, kurus var izmantot, lai palielinātu jūsu drošību, tie var nebūt pieejami visiem. Arī citiem saldētavas risinājumiem nepieciešama otra ierīce. Tomēr parasts papīrs var būt tāls ceļš, nodrošinot, ka jūs kontrolējat savus līdzekļus un ka nevar sasniegt privāto atslēgu.

Papīra maki ir vienkārši. Būtībā tās ir privāta atslēga un publiska atslēga, kas iespiesta vai pat pierakstīta uz papīra. Kad vēlaties saņemt Bitcoin, vienkārši pārbaudiet, vai papīra lapiņā ir jūsu publiskā atslēga. Kad vēlaties nosūtīt Bitcoin, jūs pārbaudāt privāto atslēgu un parakstāt ar to darījumu un pārraidāt minēto darījumu (lai pārliecinātos, varat pat parakstīt darījumu bezsaistē un pārraidīt tiešsaistē).

Šajā ceļvedī mēs iemācīsim jums izveidot vienkāršu papīra maku un kā to izmantot darījuma nosūtīšanai. Mēs izmantosim Bitaddress, lai izveidotu savu papīra maku. Bitaddress “pirms pirmās adreses ģenerēšanas savāc peles kustības datus sēklas baseinā”. Lasīt vairāk 

1. daļa – izveidojiet papīra maku

1. darbība: Klikšķis šeit lai dotos uz Bitaddress

2. darbība: Pārvietojiet peli apkārt vai ierakstiet dažas izlases rakstzīmes šajā tekstlodziņā. Tas maciņa ģenerēšanas procesam pievienos entropiju un padarīs to drošāku

3. solis: Jūs varētu izdrukāt seifu tādu, kāds tas ir, taču mēs to aizņemsim mazliet laika, lai to uzlabotu. Klikšķis “Papīra maks

4. solis: Tagad jūs varat izvēlēties, cik makus vēlaties ģenerēt un vai vēlaties saglabāt Bitaddress sniegto mākslas darbu

5. darbība: Ja mainījāt iestatījumus (seifu un / vai mākslas darbu skaitu), noklikšķiniet uzĢenerēt

6. solis: Tagad noklikšķiniet uzDrukāt

7. solis: Tagad vienkārši izdrukājiet dokumentu atbilstoši savām vēlmēm

Diezgan vienkārši vai ne? Alternatīvi, jūs pat varat ģenerēt maku ar Bitaddress un vienkārši pierakstīt taustiņus. Vai arī varat izmantot, piemēram, coinb.in, ko izmantosim darījumu veikšanai rokasgrāmatas nākamajā daļā.

2. daļa – Darījuma veikšana

Lai veiktu darījumu, jums, protams, būs nepieciešami līdzekļi, un, lai nosūtītu monētas, jums būs nepieciešams arī programmatūras rīks. Mēs izmantosim coinb.in. Coinb.in ir vienkārši lietojams tīmekļa maks, ko var izmantot, lai atsevišķi parakstītu un apraidītu darījumus. Tas nozīmē, ka mēs varam lejupielādēt lapu un parakstīt darījumu bezsaistē un pēc tam to pārraidīt tiešsaistē. Ja jūs uztrauc drošība, tas ir ideāli. Ja ērtības labad izmantojat tikai papīra maku, abas darbības varat veikt tiešsaistē.

1. darbība: Klikšķis šeit lai dotos uz Coinb.in

Tagad jūs varat lejupielādēt lapu, vietnes apakšdaļā noklikšķinot uz “lejupielādēt”.

Ar vietni jūs lejupielādēsit .zip failu. Viss, kas jums jādara, ir izvilkt failu un atvērt “index” htlm failu, un jūs redzēsiet lapu tieši tā, kā tā darbojās tiešsaistē. To var izmantot tikai, lai parakstītu darījumu, nevis lai to apraidītu vai izveidotu seifu. Ja gatavojaties parakstīt darījumu lokāli, izslēdziet internetu.

2. darbība: Klikšķis “Jauns

3. solis: Pēc tam noklikšķiniet uzDarījums

4. solis: Ievadiet adresi (1) uz kuru vēlaties nosūtīt BTC un summu (2) kuru vēlaties nosūtīt

5. darbība: Tagad ievadiet seifa adresi, no kuras sūtāt (publiskā atslēga jūsu pavisam jaunajā papīra makā)

6. solis: Klikšķis “Slodze

Jūs redzēsiet, ka ievades informācija attiecībā pret adresi būs “importēti”Darījumā

7. solis: Tagad noklikšķiniet uzIesniegt

Tagad jums tiks parādīts neparakstīts darījums. Lai parakstītu darījumu un pēc tam to pārraidītu, tas būs jākopē. Tagad jūs varat parakstīt darījumu tiešsaistē vai bezsaistē, kā mēs iepriekš runājām.

8. solis: Parakstīsim darījumu. Ritiniet uz augšu un noklikšķiniet uz “Parakstieties

9. solis: Ielīmējiet savu privāto atslēgu no papīra maka (1) un neparakstīts darījums (2)

10. solis: Tagad noklikšķiniet uzParakstieties

Jums tiks parādīts parakstīts darījums, jums tas būs jākopē / jāsaglabā. Mēs gandrīz esam pabeiguši! Ir pienācis laiks to pārraidīt tīklā.

11. solis: Tagad noklikšķiniet "Raidījums" nosūtīt darījumu

12. darbība: Ielīmējiet parakstīto darījumu

13. solis: Klikšķis “Iesniegt

Tieši tā! Jūsu darījums tagad tiks apstrādāts. Varat arī izmantot citas lietotnes, piemēram, Electrum, lai parakstītu darījumus. Izklaidējieties ar papīra makiem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me