Strādājot ar Bitcoin, jums jāizvēlas labākais Bitcoin maks, lai jūsu monētas būtu drošībā. Atkarībā no tā, ko vēlaties darīt ar savām monētām, jums vajadzētu izvēlēties vispiemērotāko maku. Ja jūs vēlaties ilgi turēt monētas, Blockchain.info, iespējams, nav labākais risinājums, jo tas ir tiešsaistes seifs, un, lai arī jūs vienīgais turat slepenās atslēgas, tas nav vispiemērotākais variants tiem, kas vēlas uzglabāt Bitcoin ilgtermiņa turēšanai.

Šajā ceļvedī mēs iepazīstināsim ar Blockchain.info tīmekļa maku, sniegsim pārskatu par tā iespējām un paskaidrosim, kādi ir labākie šī tīmekļa maka izmantošanas veidi..

Kas ir Blockchain.info?

Blockchain.info ir pasaulē vadošā programmatūras platforma digitālajiem aktīviem, kas piedāvā lielāko ražošanas bloku ķēdes platformu pasaulē. Papildus tīmekļa Bitcoin un Ethereum seifam tas arī piedāvā rīkus izstrādātājiem un reāllaika darījumu datus lietotājiem, lai analizētu augošo digitālo ekonomiku. Uzņēmuma programmatūra ir nodrošinājusi vairāk nekā 100 miljonus darījumu un ļāvusi lietotājiem 140 pasaules valstīs ātri un bez dārgiem starpniekiem veikt darījumus..

Kā izveidot Blockchain.info maku

Maka izveidošana, izmantojot Blockchain.info, ir ārkārtīgi vienkārša. Zemāk, jūs atradīsit virkni darbību, kas palīdzēs jums izveidot tiešsaistes Blockchain.info Bitcoin maku.

1. darbība:  Klikšķis šeit piekļūt vietnei Blockchain.info

2. darbība: Kad esat sasniedzis vietni, noklikšķiniet uz "Iegūstiet bezmaksas maku" labajā augšējā stūrī.

Jūs tiksiet novirzīts uz lapu Izveidot savu maku

3. solis: Aizpildiet savu informāciju, proti: e-pasts un parole – noteikti izmantojiet e-pastu, kuram varat piekļūt tikai jums.

un izmantojiet stingru paroli. Kad esat izveidojis savu maku, jums tiks piešķirts Maka ID. Šis ID jums būs jāglabā, jo tas ir vienīgais veids, kā piekļūt savam makam. Lai saglabātu drošību, jums jāizmanto paroles frāze un jāpieraksta tā uz papīra un jānoliek drošā vietā.

Kā pārvaldīt maku?

Pārvaldīt savu maku ir pavisam vienkārši. Būtībā drošības iestatījumi ir visilgākā un blāvākā maka pārvaldības daļa. Neskatoties uz to, mēs jums iepazīstināsim ar ceļvedi, kas koncentrējas uz seifa interfeisu.

Informācijas panelis

Piesakoties makā, jūs nonākat informācijas panelī. Informācijas panelis ir vairāk kā vadības telpa, no kuras jūs piekļūsit visām seifa funkcijām. Ekrāna labajā pusē atradīsit vispārīgo izvēlni. Izvēlnē varat atrast vairākas iespējas, piemēram, pārejot no sava Bitcoin maka uz Ether maku. No augšas uz leju jūs varat atrast pirkumu & Pārdod Bitcoin, Exchange, drošības centru, iestatījumus un FAQ (kas ir diezgan noderīgi).

Pērciet & Pārdod Bitcoin: Izmantojot šo opciju, jūs piekļūsit jaunai izvēlnei, kurā varēsit pirkt un pārdot Bitcoin un izsekot savu pasūtījumu vēsturi.

Apmaiņa: Tas ļaus jums apmainīt Bitcoin pret Ēteru un otrādi.

Drošības centrs: Drošības centrs ļauj ērti piekļūt drošības iestatījumiem

Iestatījumi: Iestatījumi ļaus jums pārvaldīt un piekļūt vispārējai informācijai, kas saistīta ar jūsu maku un darījumiem. Šo opciju varat izmantot arī, lai pārbaudītu un pārvaldītu adreses un drošību. Iestatījumos lietotājam ir arī iespēja savienot pārī savu Blockchain.info maku ar mobilo tālruni.

Informācijas panelī ir atrodami arī FAQ un opcija Sūtīt un pieprasīt Bitcoin.

Kā nodrošināt savu Maka / Maka drošību

Drošība ir vissvarīgākais aspekts, uz kuru jums būs jākoncentrējas visvairāk, tāpēc, izveidojot savu Blockchain.info maku, noteikti pievienojiet sava mobilā tālruņa numuru un aktivizējiet otrā faktora autentifikācijas (2FA) funkciju. Lai iestatītu 2FA, varat izmantot īsziņu opciju vai lietotni Google Authenticator, kuru iesakām izmantot. Ņemiet vērā, ka jums vienmēr jāpievērš uzmanība slepenajām atslēgām, jo ​​tās ir vienīgā lieta, kas jums ļaus piekļūt monētām.

Lai pārvaldītu visas drošības funkcijas, jums būs jādodas uz iestatījumiem, kas atrodas informācijas paneļa izvēlnē. Visas drošības iespējas ir ļoti vienkārši lietojamas. Drošības funkciju iestatījumos ietilpst:

Atkopšanas frāze: Lietotāji var iestatīt atkopšanas frāzi, kuru var izmantot, lai atjaunotu visus līdzekļus, ja nozaudēta parole vai pakalpojums tiek zaudēts vietnē Blockchain.info.

Paroles mājiens: Blockchain.info nekad neglabā jūsu paroli savos serveros. Šī opcija ļauj lietotājam izveidot neaizmirstamu paroles mājienu, kuru aizmirstas paroles gadījumā var nosūtīt uz pārbaudīto e-pasta adresi.

Otrā parole: Lai palielinātu drošību, varat izvēlēties otru paroli, lai aizsargātu savus līdzekļus. Šī parole tiks lūgta katru reizi, kad vēlaties iztērēt līdzekļus.

Divpakāpju verifikācija: Šī ir vissvarīgākā funkcija, lai aizsargātu jūsu kontu. 2FA aizsargā jūsu maku no nevēlamas piekļuves. Maka drošībai varat izlemt izmantot mobilā tālruņa numuru vai bezmaksas lietotni. Mēs iesakām Google autentifikatoru.

Atcerieties divpakāpju verifikāciju: Ja aktivizējat šo funkciju, katru reizi, kad izrakstāties uz īsu laika periodu, pārlūks ļaus jums pieteikties, atkārtoti neidentificējot, izmantojot 2FA. Ņemiet vērā, ka tas notiks tikai noteiktu laiku.

Blockchain.info piedāvā arī uzlabotu drošības iestatījumu kopumu pieredzējušiem lietotājiem. Šeit ir dažas no šīm papildu funkcijām: Darbību reģistrēšana, Pieteikšanās IP ierobežošana, IP baltais saraksts, Maka piekļuve caur Tor, Paroles izstiepšana (PBHDF2), API piekļuve.

Kā nosūtīt un saņemt Bitcoin?

Bitcoin sūtīšana un pieprasīšana, izmantojot Blockchain.info maku, ir arī ļoti vienkārša. Piekļūstot savam seifam un nokļūstot informācijas panelī, jūs gandrīz visas ekrāna vidū redzēsiet abas iespējas.

Kreisajā pusē ir opcija Sūtīt, bet labajā pusē ir opcija Pieprasīt.

Atlasot opciju Sūtīt, tā parādīs uznirstošo izvēlni, kurā būs jāaizpilda pareizā informācija. Izvēlnes augšdaļā varat izvēlēties nosūtīt valūtu. Zemāk jums būs jāielīmē adrese, uz kuru vēlaties nosūtīt līdzekļus, kā arī summa. Varat arī pievienot konkrētā darījuma aprakstu (tas palīdz izsekot jūsu tēriņiem) un izvēlēties darījumu maksu, kuru varat izvēlēties starp parasto un prioritāro.

 

Lai pieprasītu līdzekļus, process ir tieši tāds pats, taču šajā gadījumā viss, kas jums jādara, ir izvēlēties summu, kuru vēlaties nosūtīt jums, un atlasīt nākamo. Pēc tam tiks izveidota saite. Jūs varat izmantot šo saiti, lai nosūtītu saiti Maksājums personai vai uzņēmumam, kas jums nosūtīs līdzekļus.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot Blockchain.info?

Kā norādīts šīs rokasgrāmatas sākumā, blockchain.info ir tīmekļa maks, un tāpēc tas nav labākais risinājums tiem Bitcoin entuziastiem, kuri meklē ilgtermiņa saldētavu. Blockchain.info maks ir lieliski piemērots lietotājiem, kuri parasti lieto savas monētas regulāri. Tas ir ideāls maks tirgotājiem un visiem tiem, kuri katru dienu vai parasti izmanto savas monētas, lai dotos iepirkties vai veiktu pirkumus tiešsaistē. Blockchain.info maks ir arī ideāls uzvalks maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem ir daudz finanšu darījumu, izmantojot Bitcoin, kā arī maziem mazumtirgotājiem un citiem maziem uzņēmumiem.

Plusi un mīnusi

Plusi: Lietošana ir ļoti vienkārša un intuitīva, padarot to perfektu jauniem lietotājiem; lieliskas drošības funkcijas; ļauj tirgot Bitcoin Ether; ļauj pirkt un pārdot Bitcoin tieši virs maka un atrodoties ceļā.

Mīnusi: Tas ir centralizēts pakalpojums. Lai arī tā nesaglabā lietotāja slepenās atslēgas, sistēma tomēr var tikt izslēgta (tikai tie lietotāji, kuriem ir slepenās atslēgas, varēs atgūt savas atslēgas)

Ja jūs esat tie, kas vēlas sākt ar Bitcoin un mēģināt atrast labāko maku, ko regulāri izmantot, iespējams, jūs meklējat blockchain.info maku.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me