Pilna mezgla vadīšana ir svarīga jebkuras kriptogrāfijas valūtas ekosistēmas sastāvdaļa, jo tā palīdz saglabāt sistēmu decentralizētu un drošu. Bet kā lietotājam ne visiem ir resursi, lai pārraidītu un saglabātu blokķēdi savā datorā, kas ir stingri nepieciešams, palaižot Ethereum pārlūks, migla vai kādi citi pilna mezgla maka risinājumi. Miglu var izmantot kā vienkāršu maku, lai nosūtītu un saņemtu maksājumus, taču tas prasa, lai lietotāji palaistu pilnu mezglu, un sinhronizācija prasa kādu laiku. Ja vēlaties izveidot jaunu seifu bez nepieciešamības lejupielādēt blokķēdi vai vienkārši ilgu laiku neesat to izdarījis un nevēlaties lejupielādēt lielu tā daļu, varat vienkārši izmantot tīmekļa lietojumprogrammu, MyEtherWallet

Mana ētera maks nav standarta tīmekļa maks. Tas neļauj jums izveidot kontu un saglabāt savu ēteru viņu serveros, viņi vienkārši ļauj jums izveidot seifu, kuru jūs glabājat un glabājat drošībā, kā arī pārraidīt savus darījumus blokķēdē, izmantojot pilnu mezglu. Šajā ceļvedī mēs parādīsim, kā izveidot jaunu maku, dublēt to un kā nosūtīt darījumu gan tiešsaistē, gan bezsaistē.

 

1. daļa – izveidojiet seifu

1. solis: Ja iepriekš esat izmantojis miglu, esat izveidojis seifu un sava maka privāto atslēgu esat glabājis savā datorā, atrodiet atslēgu krātuvi un varat pāriet uz 2. daļu. Ja jums ir nepieciešams izveidot jaunu maku, varat izmantot MyEtherWallet tā darīt. Vienkārši apmeklējiet MyEtherWallet, ievadiet stingru paroli un ģenerējiet maku.

2. solis: Saglabājiet savu privāto atslēgu. Jums ir 3 veidi, kā to izdarīt. Jūs varat lejupielādēt .JSON failu ar šifrētu privātās atslēgas versiju, kas ir saderīga ar geth, mist un myetherwallet un kuras atšifrēšanai nepieciešama parole (Keystore). Jūs varat arī saglabāt savas privātās atslēgas nešifrētu versiju, lejupielādējot to .JSON failā vai kopējot, ielīmējot to no vietnes. Mēs iesakām izmantot Keystore (šifrētu) funkciju, kas jūsu makam nodrošina papildu drošības slāni.

3. solis: Saglabājiet seifa adresi vai QR kodu. Lai saņemtu darījumus, jums jāsniedz sūtītājam publiska atslēga, uz kuru viņš var nosūtīt ēteri, varat nokopēt teksta formātu vai QR kodu. QR kodu var izmantot arī papīra maka izgatavošanai.

 

2. daļa – nosūtiet darījumu

1. solis: Kad esat ieguvis maku, tagad varat nosūtīt un saņemt darījumus. Viss, kas jums jādara, ir augšupielādēt privātās atslēgas failu, kuru esat izveidojis, izmantojot vietni MyEtherWallet vai mist / geth. Vienkārši noklikšķiniet "Nosūtīt darījumu", atlasiet izmantojamās privātās atslēgas veidu (Keystore, Json fails vai Plain Text) un noklikšķiniet uz "Atlasiet seifa failu". 

2. solis: Atlasiet seifu, kuru vēlaties izmantot. Varat pārbaudīt, vai seifa adrese pieder atslēgai, apskatot faila nosaukumu un pievienojot "0x" adreses sākumā. Miglas seifa privātās atslēgas parasti tiek glabātas .folder. Kad esat izvēlējies pareizo privāto atslēgu, ierakstiet paroli un noklikšķiniet "Atbloķējiet maku

3. solis: Tagad jums atliek tikai aizpildīt Seifu, uz kuru vēlaties nosūtīt Eteri, un to, cik daudz vēlaties nosūtīt. Klikšķis "Ģenerēt darījumu" un tad "Nosūtīt darījumu".  

4. solis: Parādīsies pēdējais apstiprinājuma logs, noklikšķiniet "Jā, es esmu pārliecināts"

 

3. daļa – Veiciet bezsaistes darījumu

1. darbība: Ja vēlaties veikt darījumu bez nepieciešamības pakļaut savu privāto atslēgu interneta savienojumam, varat izmantot MyEtherWallet. Iet uz "Bezsaistes darījums" un ievietojiet maku, no kura sūtāt Eteri. Klikšķis "Ģenerēt informāciju" un uzglabāt informāciju par gāzes cenu un nons.

2. darbība:  Lejupielādējiet vietni šeit un pārvietojiet failus un izvelciet tos bezsaistes datorā.

3. solis: Dubultklikšķi "index.html" un izvēlies "Bezsaistes darījums". Tīmekļa vietne izskatīsies tāpat kā tiešsaistes versija.

4. solis: Ievadiet ētera daudzumu, kuru vēlaties nosūtīt, un adresi, uz kuru vēlaties to nosūtīt. Ievietojiet Gas and Nounce, kas iepriekš parādīts 1. solī.

5. darbība: Augšupielādējiet Keystore failu un atbloķējiet to, izmantojot savu paroli.

6. solis: "Noklikšķiniet uz Ģenerēt parakstītu darījumu" un saglabājiet parādītos datus

7. solis: Tagad jūs varat apraidīt darījumu uz blokķēdi, apmeklējot MyEtherWallet datorā ar interneta savienojumu, dodieties uz "Bezsaistes darījums" vēlreiz ielīmējiet informāciju un noklikšķiniet "Nosūtīt darījumu"

8. solis: Parādīsies pēdējais apstiprinājuma logs, noklikšķiniet "Jā, es esmu pārliecināts"

Un viss! Tagad dažu sekunžu laikā varat izveidot ētera maku un viegli nosūtīt darījumu bez nepieciešamības lejupielādēt un pārraidīt blokķēdi! Jūs pat varat pasargāt sevi no nejaukiem hakeriem un ļaundariem, ģenerējot darījumu bezsaistē un pārraidot to tiešsaistes datorā.

Paturiet prātā, ka MyEtherWallet tiek pastāvīgi atjaunināts, lai atbalstītu marķierus, piemēram, TheDAO vai DigixDAO, un tam ir arī "palīdzība" lapa, kas aptvers jebkuru citu tēmu, kas mums nebija. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me