Kā teikts nosaukumā, CryptoCompare komandas dalībnieki ir izvēlējušies Ledger maku, lai turētu savu privāto kriptogrāfijas saimniecību, tostarp mūsu satura vadītājs un satura komandas dalībnieki. Šajā ceļvedī mēs vēlamies jums pastāstīt, kāpēc tas tā ir.

Kriptovalūtu pasaule turpina attīstīties un sevi nostiprināt kā daļu no pašreizējās finanšu paradigmas, mēs turpinām redzēt vairākus jaunus programmatūras un aparatūras risinājumus, kuru mērķis ir uzlabot lietotāju drošību un kontroli pār viņu kriptogrāfiskajiem aktīviem. Tas ir ārkārtīgi svarīgs kriptovalūtas infrastruktūras aspekts, jo jaunajiem lietotājiem būs jājūtas droši, lai pilnībā izmantotu kriptonauda.

Vairāki uzņēmumi visā pasaulē katru dienu cenšas kavēt ikviena cilvēka dzīvi, kurš nelikumīgi mēģina pārņemt kontroli pār jūsu privātajām atslēgām un monētām. Lai labāk izprastu šos risinājumus un to piedāvājumu, mēs īsi apspriedīsim dažus pašreizējo kriptovalūtu maka risinājumu drošības aspektus. Turklāt mēs runāsim arī par mūsu iecienītākajiem risinājumiem, lai jūsu monētas būtu drošas Virsgrāmatas maks un Trezor maku.

1. daļa: Kriptovalūtas maki un to trūkumi

Tīmekļa maki – Kā norāda nosaukums, tīmekļa maki ir maki, kuriem var piekļūt, izmantojot tīmekli. Parasti tās ir vispazīstamākās un lietotākās to intuitīvo funkciju un ērtas piekļuves dēļ, ņemot vērā, ka lietotājiem vienkārši jāpiekļūst seifa lapai un jāizveido konts, lai sāktu tās izmantot. Tomēr ar šo vieglo piekļuvi parasti notiek kompromiss starp vienkāršību un drošību. Piemēram, ar daudziem tīmekļa seifiem jūsu privātās atslēgas tiek glabātas trešās puses serverī (tas nozīmē, ka jūs esat atteicies no kontroles pār saviem kriptogrāfiskajiem aktīviem, jūsu privātās atslēgas ir jūsu identitāte blokķēdē). Lai gan dažos tīmekļa makos tiek izmantotas modernas metodes, piemēram, šifrēšana un multi-sig tehnoloģija, jūs joprojām esat paļāvies uz trešo personu.

Protams, tīmekļa maki var būt ideāli dažiem iesaistītajiem lietotājiem, jo ​​tie parasti ļauj lietotājiem atjaunot savu kontu, ja tiek pazaudēta privātā atslēga vai sēkla, bet drošības ziņā tie ir sliktākais risinājums.

Darbvirsmas maki – Darbvirsmas seifa gadījumā jūsu drošība vienmēr būs atkarīga no konkrētās izmantotās programmatūras, jo atslēgas var glabāt datorā (ar vai bez šifrēšanas) vai programmas serverī. Jebkurā gadījumā atslēgas var nozagt vai nu no uzņēmuma servera, vai no sava datora. Privāto atslēgu glabāšana datorā noteikti ir labāka nekā to glabāšana trešās puses serverī, taču vienmēr ir iespēja kādam piekļūt jūsu datoram vai nu attālināti, vai fiziski un nozagt šīs privātās atslēgas. Gadījumos, kad privāto atslēgu glabā lietotājs, seifa atgūšana privāto atslēgu nozaudēšanas vai zādzības gadījumā nav iespējama.

Viedtālruņu maki – Šajā gadījumā mēs varam norādīt divus svarīgus faktorus: Tīmekļa seifu lietotāja saskarne radīs tādas pašas problēmas kā iepriekš minētie tīmekļa maki, un autonomajiem makiem galu galā ir tādas pašas ievainojamības kā darbvirsmas makiem..

USB zibatmiņa – To var viegli sajaukt ar aparatūras maciņiem, taču tie ir diezgan atšķirīgi. Dažos gadījumos jūs varat aizsargāt informāciju ar tapu, šifrējot disku, kurā ir jūsu privātās atslēgas. Tomēr, ja jūsu dators ir apdraudēts, hakeri var viegli nozagt jūsu privātās atslēgas no atbloķētas ierīces vai izmantot seifu, kad to atbloķējat. Turklāt, pazaudējot ierīci, jūs varat uz visiem laikiem zaudēt visus saglabātos aktīvus.

Papīra maks – Tos var uzskatīt par vienu no drošākajiem ķekariem, bet arī par visērtākajiem. Tas, ka jums ir jāraksta sava privātā atslēga ikreiz, kad vēlaties parakstīt un pārraidīt darījumu, maigi izsakoties, ir neērti. Turklāt, izmantojot privāto atslēgu, lai piekļūtu savam makam, jūs joprojām jutīsieties pret hackiem..

Aparatūras maki – Tagad mēs runāsim par aparatūras seifiem, kas noteikti ir labākais risinājums, lai droši uzglabātu jūsu personiskos aktīvus. Aparatūras maki, piemēram, Virsgrāmatas maks un Trezor seifs ļauj monētām viegli piekļūt, izmantojot fizisku ierīci (parasti aizsargātu ar PIN), vienlaikus aizsargājot arī jūsu privātās atslēgas. Ņemot vērā to, ka darījumi tiek parakstīti ierīcē, privātā atslēga nekad nenonāk pie datora un tādējādi ir pasargāta no hakeriem.

2. daļa: Virsgrāmatas raksturojumi un drošības pasākumi

Virsgrāmata Nano S ir Bitcoin, Ethereum un Altcoins aparatūras seifs, kura pamatā ir stabilas drošības funkcijas kriptogrāfisko aktīvu glabāšanai un digitālo maksājumu nodrošināšanai. Tas izveido savienojumu ar jebkuru datoru (USB) un aprīkots ar drošu OLED displeju, lai vēlreiz pārbaudītu un apstiprinātu katru darījumu ar vienu pieskārienu sānu pogām. Izmantojot Ledger Nano S, jūsu privātās atslēgas nekad netiek pakļautas: sensitīvas darbības ir izolētas jūsu aparatūras makā mūsdienīgā drošajā elementā, kas bloķēts ar PIN kodu. Darījumus nevar mainīt, jo tie tiek fiziski pārbaudīti iegultā ekrānā, vienkārši nospiežot pogu.

DROŠAIS ELEMENTS: Ledger Nano S pamatā ir divu mikroshēmu arhitektūra (ST31 / STM32, sertifikācijas līmenis: CC EAL5 +). Programmatūras integritāti garantē kriptogrāfiska atestācija.

PIN KODS: Ledger Nano S nodrošina, ka tikai jūs varat piekļūt saviem kontiem, pieprasot četrciparu PIN kodu katru reizi, kad tas tiek pievienots datoram..

Ļaunprātīgas programmatūras pierādījums: Jūsu konfigurācijas inicializēšana vai atjaunošana tiek pilnībā veikta Ledger Nano S drošajā vidē. Jūsu kriptogrāfiskie noslēpumi nekad netiek pakļauti ārējai pasaulei..

PRIVĀTUMS: Jūsu privāto atslēgu nekad netur un nezina virsgrāmata vai trešā puse: tās ir stingri bloķētas drošajā elementā. Izmantojot Ledger Nano S, jūsu maks paliek decentralizēts, jūs pats esat banka.

Ledger Nano S ietver Bitcoin, Litecoin, Ethereum un Ethereum Classic pavadoņu lietotnes un citas uz blokķēdi balstītas kriptovalūtas. Jūs varat nosūtīt un saņemt maksājumus, pārbaudīt kontus un pārvaldīt vairākas katras valūtas adreses no vienas ierīces. Nano S atbalsta arī FIDO® Universal Second Factor standartu, kas vienkāršo autentifikācijas procesu saderīgos tiešsaistes pakalpojumos, piemēram, GMail, Dashlane, Dropbox vai GitHub.

3. daļa: Pavadošie maki

Ledger Nano S vada īpašas pavadošo lietojumprogrammas. Lai izmantotu jaunākās lietotnes un drošības funkcijas, Virsgrāmatu pārvaldnieks ļauj programmaparatūras atjauninājumus un pārlūkošanu lietotņu katalogā.

Pagaidām pieejamās papildu lietojumprogrammas ir: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Fido U2f, Dogecoin, Zcash, Dash, Stratis, Ripple, Hello, Bitcoin Cash, Komodo, Ethereum Classic, Posw, Ark, Expanse, Ubiq, Pivx, Vertcoin, Viacoin , Neo, Stealthcoin, Bitcoin Gold, Stellar, Hcash, Digibyte un QTUM un citas monētas tiek nepārtraukti pievienotas (sk .: https://trello.com/b/5nQ1mdzt/ledger-roadmap)

 

Vairāk par Trezor Model T maku varat uzzināt mūsu vietnē TREZOR Model T CryptoCompare pārskats.

4. daļa: Integrācijas

Ledger Nano S darbojas ar savām kriptovalūtu maka saskarnēm: Ledger Apps (bezmaksas Google Chrome lietojumprogrammas) un darbvirsmas lietotni tiks izlaists jūlijā. Varat arī izmantot citus saderīgus programmatūras makus, piemēram, Ledger Wallet Bitcoin, Ledger Wallet Ethereum, Ledger Wallet Ripple, Copay, Electrum, Mycelium, MyEtherWallet, GreenBits vai BitGo

5. daļa: Secinājums

Vissvarīgākās funkcijas šajā ierīcē būs fakts, ka vienā aparatūras makā varat turēt dažādus aktīvus, varat izmantot papildu lietotnes, piemēram, kriptovalūtu makus, kā arī FIDO® U2F, GPG, SSH vai izveidot savas lietojumprogrammas, skatiet un apstipriniet darījumus displejā un apstipriniet ar fiziskām pogām (pretvīrusu programmatūras otrais faktors) faktu, ka Nano S virsgrāmata atbalsta FIDO® Universal Second Factor autentifikācijas standartu Google, Dropbox, GitHub vai Dashlane. Vissvarīgākais ir tas, ka jūsu konfidenciālie dati nekad netiek atklāti: tie tiek nodrošināti stingri noslēgtā vidē, kas bloķēta ar PIN kodu, bet ar iespēju atgūt atslēgas nozaudēšanas vai zādzības gadījumā jūsu kontus var dublēt atkopšanas lapā. Tā rezultātā ir viegli nomainīt jebkuru virsgrāmatas ierīci vai saderīgus makus (BIP39 / BIP44)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me