Jaunākais virsgrāmatas aparatūras maku papildinājums Virsgrāmata Nano X, pakalpojumu sniedzēju lietotājiem viegli lietojams veids, kā droši uzglabāt kriptonauda bezsaistē, un tam ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar citām saldētavas metodēm.

Mūsu pārskatā par Nano X ir redzams, ka tā patiešām ir viegli lietojama ierīce, kas satur informāciju, kas jaunpienācējiem palīdzēs būt viņu pašu bankai, vienlaikus nodrošinot vairāk pieredzējušu lietotāju vajadzības, kuri, iespējams, vēlēsies, piemēram, dažādot savus portfeļus. vai nopelnīt lielus kriptogrāfijas komplektus.

Kas ir aparatūras maki

Pirms apskata aparatūras maku, vispirms iepazīsimies ar aparatūras maku un atšķirību starp aukstu un karstu maku. Auksts maks ir tas, kas nav savienots ar internetu un pēc noklusējuma ir drošāks, jo tādējādi ierīce nav neaizsargāta pret tipiskām uzlaušanas metodēm, kas var ietvert injicētu ļaunprātīgu programmatūru, taustiņinstrumentus utt..

Savukārt karsts maks ir kriptovalūtas maks, kas ir savienots ar internetu – parasti lietotāja mobilajā ierīcē vai personālajā datorā – un tiek izmantots ikdienas darījumiem. Labs veids, kā to iedomāties, ir tas, ka jūsu aukstais maks ir līdzīgs jūsu bankas kontam, savukārt karstais maks ir tas seifs, kurā glabājat skaidru naudu pie rokas.

Aparatūras maks ir saldētavas glabāšanas veids, tāpat kā papīra maks, taču tam ir vairākas priekšrocības. Aparatūras maks, piemēram, Ledger Nano X, ļauj lietotājiem viegli kontrolēt savus līdzekļus, izmantojot saskarnes, un to ir viegli droši nēsāt līdzi. Papīra seifs, kaut arī lētāks, ir mazāk drošs, jo papīrs var viegli sabojāties vai kļūdaini izmest, un tas nav labākais risinājums, lai nēsātu līdzi.

Par virsgrāmatu

Ledger ir franču kriptovalūtas maka ražotājs, kuru, pēc Crunchbase datiem, ir saņēmis vairāk nekā 85 miljoni USD finansējuma no dažiem pasaules labākajiem investoriem un darbojas kopš 2014. gada.

Saskaņā ar uzņēmuma vietni, viņi ir pārdevuši vairāk nekā 1 miljonu Ledger Nano S ierīču klientiem vairāk nekā 165 valstīs, un 2018. gadā tā saņēma Gada balva Startup no pasaules grāmatvedības giganta Ernsta & Jauns Ildefransa reģionam.

Virsgrāmata Nano X vs Nano S

Salīdzinājumā ar iepriekšējo Ledger Nano S modeli, X ir dažas papildu funkcijas, kas iepriecinās lietotājus, sākot ar lielāku ekrānu, kas atvieglo tajā esošā lasīšanu un ierīces nozaudēšanu – kaut arī to var piesaistīt jūsu atslēgu piekariņam.

Starp uzlabojumiem ir atbalsts Bluetooth. Lietotāji, izmantojot Ledger Live, var savienot savus makus ar mobilo ierīci, lai pārvaldītu savus kriptokastes, ļaujot viņiem pārvaldīt savus portfeļus, atrodoties ceļā..

Navigācija ir atvieglota arī ar pogām ierīces priekšpusē. Nano X Ledger pievienoja vairāk krātuves lietotnēm un iebūvētu akumulatoru, lai tas darbotos bez savienojuma ar datoru.

Jaunā iespēja, kas, visticamāk, izceļas visvairāk, ir atbalsts simtiem kriptogrāfisko kasešu. Saskaņā ar aparatūras seifa ražotāju, Ledger Nano X ir iespējams pievienot 100 lietotnes, kas nozīmē, ka vienā ierīcē var uzturēt (ļoti) daudzveidīgu portfeli.

Kas ir kastē

Atbloķēšana Virsgrāmata Nano X ir augstākā līmeņa pieredze, gandrīz kā augstas klases viedtālruņa izņemšana no kastes. Šķiet, ka izpakošanas pieredze ir bijusi izslēgta, un lodziņā ir gandrīz viss nepieciešamais, lai nezaudētu kriptogrāfijas valūtas turējumus:

  • Virsgrāmata Nano X
  • USB C kabelis
  • Atslēgu piekariņš
  • 3 lapas, lai pierakstītu atkopšanas frāzi
  • Instrukcijas

Uzstādīt

Ledger Nano X ir diezgan viegli iestatīt. Ieslēdzot ierīci, mēs iegūstam vispārīgu informāciju, ar pašu Virsgrāmatu lūdzot mums doties Ledger.com/start lai saņemtu padomus par ierīces iestatīšanu.

Šajā lapā mums ir detalizēts ceļvedis par to, kā iestatīt mūsu Ledger Nano X. Pirmais solis ir lietotnes Ledger Live lejupielāde – ir svarīgi atzīmēt, ka to nevajadzētu lejupielādēt tikai no Ledger vietnes. Šajā pārskatā mēs lejupielādējam Windows Ledger Live lietotni, taču lietotne ir pieejama arī Mac, Linux, iOS un Android ierīcēm.

Pēc tā lejupielādes mums jāizvēlas motīvs un pēc tam mums jājautā, vai mēs iestatām jaunu ierīci vai atkopjam maku – kas būtu piemērojams, ja, piemēram, mēs jauninātu no Ledger Nano S uz Ledger Nano X.

Pēc tam ir pienācis laiks izvēlēties mūsu ierīci, lai sāktu iestatīšanas procesu. Pēc Nano X izvēles mums tiek doti daži soļi, lai sāktu konfigurāciju. Mums ir jāizmanto nodrošinātais kabelis, lai savienotu virsgrāmatu ar klēpjdatoru, lai sāktu tā konfigurēšanu.

Pirmā lieta, kas mums tiek prasīta, ir PIN. PIN nodrošinās, ka mēs vienīgie varēsim piekļūt mūsu ierīcei, tāpēc liks jums atcerēties iestatīto PIN. Ja to aizmirsīsit, iespējams, būs jāatiestata ierīce, lai pēc tam importētu maku, izmantojot sēklas frāzi.

Tagad ir daļa pierakstīt sēklas frāzi. Mums ir paredzēta vieta, kur tos pierakstīt no lodziņa, tāpēc viss, kas mums jādara, ir jāatrod pildspalva un jāiziet cauri tai. Pēc tā pierakstīšanas mums ir jāapstiprina visi 24 vārdi ar secību, kas var būt nedaudz apgrūtinoša, taču atkopšanas frāze ir ārkārtīgi svarīga, tāpēc ir saprotams, kāpēc virsgrāmata to pieprasa.

Visbeidzot, drošības pārbaude, lai pārliecinātos, ka ierīce ir īsta, vai mēs paši izvēlējāmies savu PIN un vai paši pierakstījām sēklu. Pēc šīm pārbaudēm mēs varam – ja vēlamies – iestatīt paroli, lai tikai mēs varētu piekļūt Ledger Live lietotnei.

Pēc šo darbību veikšanas Ledger maks ir gatavs lietošanai. Nākamais solis ir instalēt lietotnes kriptovalūtām, kuras mēs vēlamies nodrošināt bezsaistē. Šajā piemērā izmantotais ir Bitcoin (BTC). Pēc tā instalēšanas mums jāpievieno konts. Pēc tam mums tiek sniegts pārskats par mūsu maku: tagad mēs varam nosūtīt un saņemt līdzekļus.

Mūsu portfeļa uzraudzība ir vienkārša: mums vienkārši jāpievieno līdzekļi adresei, kas pieder mūsu kontam, vai jāizmanto Ledger Live lietotne, lai apskatītu, cik esam ieguvuši. Lai pārvietotu līdzekļus, drošības nolūkos fiziskajai ierīcei jābūt savienotai ar ierīci.

No Ledger Live lietojumprogrammas ir iespējams arī iegādāties kriptonauda, ​​izmantojot dažādus partnerus – tostarp ShapeShift, Simplex un citus.

Nano X savienošana pārī ar viedtālruni

Sākotnēji mēs būtu varējuši tieši savienot ierīci pārī ar viedtālruni, līdzīgi kā parādīts iepriekš. Tā kā mēs jau esam izveidojuši savienojumu ar mūsu galddatoru, man atliek tikai pāriet uz manu Ledger Live lietojumprogrammu un eksportēt kontu.

Lietojumprogramma parāda, kā to izdarīt, un mums būtībā būs tikai jāskenē QR kods.

Tas ir viss – tagad mēs varam pārvaldīt savu portfeli, atrodoties ceļā, izmantojot lietojumprogrammu Ledger Live, kas pieejama gan Android, gan iOS ierīcēm. Pēc esošā konta importēšanas mums vienkārši jāiestata parole lietotnei Lever Live. Ja viedtālrunī ir pirkstu nospiedumu sensors, varat to atbloķēt šādā veidā.

Atbalstītās kriptovalūtas

Ledger Nano X, kā redzams iepriekš, var atbalstīt vairāk nekā 100 kriptokomplektus, tostarp galvenās kriptovalūtas, piemēram, BTC, BCH, ETH, XRP un LTC. IT atbalsta arī bitcoin dakšas, piemēram, bitcoin zeltu, un ētera dakšas, piemēram, ethereum classic.

Tiek atbalstītas arī tādas populāras kriptovalūtas kā privātums, kas vērstas uz privātumu, piemēram, Zcash (ZEC) un DASH. Lai darbotos, lielākajai daļai populāro ERC-20 žetonu – galvenokārt tiem, kas tiek izdoti, izmantojot sākotnējos monētu piedāvājumus – var būt nepieciešama papildu programmatūra, kas savienota ar virsgrāmatas ierīci, lai nodrošinātu stabilu kriptovalūtu, piemēram, Tezos (XTZ) un TRON (TRX), nodrošināšanu lietotājiem, tāpēc lietotāji var aizsargāt savus līdzekļus, vienlaikus nodrošinot savus tīklus.

Ātri apskatīt Atbalstīto kriptokasešu virsgrāmatas lapa ļaus jums viegli redzēt, vai jums būs nepieciešama papildu programmatūra.

Cena

Jauno Virsgrāmata Nano X atmaksās jums 119 EUR (129 USD) ar PVN. Vecākā Nano S cena ir 59 eiro (64 ASV dolāri), un pievienotās izmaksas būtībā kompensē lielāku ekrānu, lielāku ietilpību un iebūvēto akumulatoru, kā arī Bluetooth atbalstu.

Ja vēlaties iegūt virsgrāmatas dublējumu, varat iegādāties Nano X un Nano S par kopējo summu 149 € (162 USD), lai pārliecinātos, ka kriptogrāfijas kases vienmēr ir drošas..

Secinājums – vai Nano X ir tā vērts?

Tā visa beigās mums jājautā sev, vai Nano X ir savas cenas vērts. Manuprāt, jā – Bluetooth savienojums ir lieliska dzīves kvalitātes uzlabošana, un virsgrāmata ir padarījusi ierīci diezgan viegli lietojamu, pat ja jūs īsti nezināt daudz par kriptogrāfiju, jums vienkārši jāievēro norādījumi.

Kaut arī aparatūras seifiem ir alternatīvas, piemēram, papīra maki vai metāla maki, iespēja ērti kontrolēt savus līdzekļus no lietojumprogrammas, kaut arī tie tiek droši glabāti bezsaistē, atvieglo kriptogrāfisko kasešu piederēšanu. Lai ietaupītu – sakraujiet sats – viss, kas mums jādara, ir jāsaņem mūsu adrese no lietotnes un jānosūta tur tur esošie līdzekļi, un jāgaida apstiprinājumi, līdz līdzekļi tur parādīsies. Izmantojot papīra vai metāla maciņus, mums būs jāpārbauda blokķēde tiešsaistē un, iespējams, jāatsedzas.

Ir grūti pateikt, vai virsgrāmatas ierīce palīdz ieviest kriptonauda vispārpieņemtā veidā, jo ir grūti izskaidrot kādam, kurš pieradis glabāt savus līdzekļus bankā, kurai nepieciešama ierīce, lai tā būtu viņu pašu banka. Tomēr tas ir lielisks gadījums pašpārvaldei kriptogrāfijas telpā.

The Ledger Nano X ir pieejams Ledger vietnē. Mēs neiesakām to iegādāties nevienā citā neoficiālā platformā, jo krāpnieki var apdraudēt ierīces un pēc tam tās pārdot, lai nozagtu jūsu kriptogrāfijas kasetes.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me