• Vai jūs zināt, ka dažus blokķēdes ir grūti nogalināt?

Viena no šādām blokķēdēm, kas ir saskārusies ar visām izredzēm un turpina izdzīvot, ir Ethereum Classic. Tiem no jums, kuri nezina par Ethereum Classic (aka ETC), šeit ir mazliet kaut kas lasāms.

Ethereum Classic ir cieta Ethereum dakša. DAO uzlaušanas laikā Ethereum kopienas vairākums atbalstīja Ethereum ķēdes cieto dakšiņu. Bet mazākums lietotāju bija pret cieto dakšiņu, tāpēc viņi turpināja veco blokķēdi un sauca sevi par “Ethereum Classic”. Ethereum Classic blokķēde visādā ziņā ir tāda pati kā Ethereum’s līdz 192000 blokam, kur tika uzlikta cietā dakša.

Lasiet arī:

 • Ethereum Classic (ETC): viss, kas jāzina iesācējiem
 • Ethereum vs Ethereum Classic: Viss, kas jums jāzina

Bet tagad, kad tas ir izturējis laika pārbaudi, ir svarīgi to saglabāt drošā makā, kas ir izveidojies laika periodā.

Turklāt ETC bija kā brīva nauda, ​​kas netika nomainīta cietās dakšas dēļ, tāpēc lielākā daļa investoru joprojām tur ETC un gaida tā brīdi “To The Moon”.

Labākā aparatūra un tiešsaistes maki Ethereum Classic (ETC)

1. Virsgrāmata Nano X

Ledger-Nano-S-Wallet

Ledger Nano S ir labākais aparatūras maks, ko var pieprasīt šobrīd.

To izstrādā un uztur franču jaunuzņēmums, kas arī attaisno tā gludo dizainu. Visi galvenie USP, ko vēlaties drošā seifā, ir pieejami Ledger Nano S, no kuriem daži ir:

 • OLED ekrāns ar fiziskām pogām
 • Rezerves sēklas atslēgas & PIN koda funkcija
 • Bezsaistes privātās atslēgas
 • HD maks
 • Paroles frāze
 • Izmantojams inficētos datoros
 • Vairāku monētu atbalsts [vairāk nekā 22 valūtās Ieskaitot ETC]

Virsgrāmata bija viens no pirmajiem makiem, kas atbalstīja Ethereum Classic dakšu, tiklīdz tā iznāca. Jūs joprojām varat droši uzglabāt savu ETC Ledger Nano S.

Harsh ir izveidojis dažus video ceļvežus par Ledger Nano S, kas jums jāpārbauda. Tas palīdzēs jums uzzināt vairāk par Ledger Nano S.

Pērciet Ledger Nano S tūlīt

2. Trezors

Trezor-Maks

Trezor, pats pirmais aparatūras maks kriptogrāfiskajā telpā, ir nopelnījis diezgan milzīgu ventilatoru. Un tas nav pārsteigums, ņemot vērā, ka tieši pionieris atbalsta vairākas valūtas ar visām nepieciešamajām funkcijām, kuras vien var pieprasīt. Dažas no šīm funkcijām ir:

 • OLED ekrāns
 • Rezerves sēklas atslēgas & PIN koda funkcija
 • Bezsaistes privātās atslēgas
 • Paroles frāze
 • HD maks
 • Izmantojams inficētos datoros
 • Vairāku monētu atbalsts [vairāk nekā 7 valūtās Ieskaitot ETC]

Trezor var izmantot ar tādām lietotnēm kā TREZOR maks, Mycelium un Multibit HD.

Tagad tas ir pieejams operētājsistēmām Windows (7. un jaunāka versija), OS X (10.8 un jaunāka versija) un Linux. Varat to izmantot arī savās Android ierīcēs.

Tas ir pieejams 3 krāsās – balta, pelēka un melna – un maksā 99 USD.

Šeit ir video pamācību sērija par to, kā sākt lietot Trezor, ko veicis mūsu izpilddirektors Harsh Agrawal.

Pērciet Trezor tūlīt

3. Atomu maks

Atomic Wallet ir drošs un uzticams seifs, kas nav apcietinājums. Seifs gūst arvien lielāku popularitāti kriptogrāfisko HODLeru vidū, pateicoties skaidram un vienkāršam interfeisam. Seifs no blokķēdes paņem visu informāciju par jūsu bilanci un darbojas, parakstot darījumus ar privāto atslēgu, kas tiek ģenerēta no mnemotiskas sēklas. Atomic ir pilnīgi decentralizēts risinājums, kas uztur jūsu līdzekļus drošībā un ļauj pilnībā kontrolēt līdzekļus.

Vēl ievērojamāk ir tas, ka Atomic mēdz kļūt par visaptverošu lietojumprogrammu, kas ļauj “uzglabāt”, pārvaldīt, apmainīties un iegādāties kriptonauda. Dažām kriptovalūtām seifs nodrošina Atomic Swaps – tehnoloģiju, kas ļauj pilnībā decentralizēti apmainīties ar kriptovalūtu.

Pašlaik Atomic Wallet ir pieejams tikai kā vairāku platformu darbvirsmas lietojumprogramma. Ir paredzēts, ka mobilā Android lietotne tiks izlaista līdz 2018. gada beigām. IOS lietojumprogramma noteikti tiks palaista nedaudz vēlāk.

Lejupielādējiet Atomic Wallet

4. Guarda ETC maks

Vai jūs meklējat maku, kur glabāt savu Ethereum Classic (ETC)? Tad Guarda maks varētu noderēt. Guarda atbalsta vairāk nekā 40 blokķēdes platformas un vairāk nekā 10 000 žetonu. Guarda maks ir pieejams mobilajā, galddatorā un tīmeklī. Ir arī pārlūka paplašinājums, kas paredzēts hroma cienītājiem pirkt un pārdot viņu pārlūkprogrammās.

Iedomājieties nepatikšanas, kad vēlaties visus savus kriptogrāfijas aktīvus pārvietot uz jaunu maku? Guarda padara procesu vienkāršu. Tā “importēšanas” funkcija ļauj bez grūtībām pārvietot ETC vai citas monētas no vecā maciņa. Guarda ir integrēts arī ar bankas kartēm.

Izmantojot Guarda maku, jūsu privātās atslēgas tiek glabātas jūsu ierīcē, ļaujot jums pilnībā kontrolēt savus aktīvus. Lai gan var būt nedaudz grūti paturēt savu kriptogrāfisko atslēgu, ja neesat ģimenes loceklis ar šo vietu, ir vērts pacensties.

Guarda ir pilnīgi bez maksas lejupielādēt un lietot. Un tas ir pieejams jūsu iecienītākajā ierīcē, neatkarīgi no tā, vai tas ir darbvirsmā, mobilajā ierīcē, tīmeklī vai kā Google Chrome paplašinājums.

Lejupielādējiet Guarda ETC maku

5. Coinomi

ETC-Coinomi

Coinomi ir vēl viens uzticams seifs, kas atrodas ārpus Lielbritānijas un ir nopelnījis lielu cieņu šajā telpā, it īpaši par atbalstu dakšu monētām. (Ignorējiet dažus nelielus satraukuma stāstus ap šo maku)

Tas ir populārs daudzvalūtu HD maks, kas atbalsta pārpilnību kriptogrāfijas, ieskaitot Ethereum Classic un Ethereum Classic žetoni.

Coinomi ierīcē privātās atslēgas nekad neatstāj ierīci, un tādas funkcijas kā sēklas atslēgas ļauj jums atjaunot savus līdzekļus, kad vien nepieciešams.

Vēl viena iezīme, kas, manuprāt, padara šo maku unikālu, ir tās iebūvētā monētu apmaiņas integrācija ar abām Changelly, ko es neesmu redzējis nevienā citā makā.

Pašlaik tas ir pieejams tikai Android ierīcēm, taču drīz gaidiet iOS atbalstu.

Lejupielādējiet Coinomi mobilo maku

6. Jaxx Liberty

Izveidojis, attīstījis un uztur Canda balstīts jaunuzņēmums Decentral, Jaxx liberty ir vēl viens populārs vairāku valūtu seifs, kas atbalsta daudzas kriptovalūtas, tostarp Ethereum Classic.

Tai ir pārsteidzoša attīstības kopiena, kas rūpējas par jauninājumiem un produkta uzturēšanu.

Tā kā neesat mitināts HD seifs, tas nozīmē, ka jūsu privātās atslēgas Jaxx ir jūsu kontrolē, un tāpēc jūs esat atbildīgs par tā 12 vārdu sēklas frāzes kopšanu.

Atbalstītās platformas Darbvirsma (Windows, Mac OS, Linux), paplašinājums (Chrome, Firefox), mobilais / planšetdators (Apple, Android)
Privātums Nav nepieciešama reģistrācija vai personas informācija
Viedo līgumu atbalsts

Jaxx ir pieejams operētājsistēmām Android, iOS, Mac OS, Windows, Linux. Nākamajos mēnešos viņi izlaiž arī aparatūras makus.

Izmantojiet Jaxx maku

7. Uzticieties Maka [Mobilais maks]

Uzticības maks ir vēl viens vairāku valūtu seifs ETC lietotājiem, taču šis maks neatbalsta Bitcoin.

Uzticamais maks ir seifs Ethereum un Ethereum balstītiem ERC20 žetoniem un ERC223 žetoniem. Šajā makā jūsu privātā atslēga tiek glabāta tikai lokāli un aizsargāta ar daudziem drošības līmeņiem.

Izmantojot šo seifu, nosūtiet, saņemiet, uzglabājiet un izsekojiet Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Callisto (CLO) un vairāk nekā 30 000 atbalstīto ERC20 žetonu, tostarp EOS, OmiseGO, Qtum, Kyber Network, EOS, BAT, TenXPay un Augur.

Uzticības maks darbojas arī kā Web3 pārlūks, kas ļauj mijiedarboties ar decentralizētām lietojumprogrammām (DApp) tieši no lietotnes.

Atbalstītās platformas Mobilais maks
Privātums Nav nepieciešama reģistrācija vai personas informācija
Viedo līgumu atbalsts DApp atbalsts

Lejupielādējiet Trust Wallet

Ethereum klasisko seifu top 6

Ethereum Classic faktiski ir minoritātes blokķēde, un, tā kā kopš tās palaišanas ir pagājuši tikai divi gadi, maka ekosistēmai pašlaik ir ierobežotas iespējas.

Bet es esmu ļoti pārliecināts, ka tehnoloģijai nobriestot, jauni Ethereum Classic / ETC maki un tie būs pieejami katram lietotāja tipam. Meklējiet aizraujošas Ethereum Classic ziņas!

Es ceru, ka šis Ethereum Classic maku saraksts palīdzēs jums izdarīt pareizo lēmumu, izvēloties, kur glabāt savus Ether Classic žetonus.

Es labprāt dzirdētu jūsu pieredzi, ja esat izmantojis kādu no iepriekš minētajiem makiem vai kādu citu Ethereum Classic maku. Dariet man zināmu savas domas zemāk esošajos komentāros!

Un, ja jums šķiet, ka šī ziņa ir noderīga, kopīgojiet to ar saviem draugiem Facebook & Twitter!

Vai jums patika šis raksts? Šeit ir vēl daži raksti, kurus nevajadzētu palaist garām:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me