TREZOR Model T CryptoCompare pārskats

Kā jau tika rakstīts mūsu iepriekšējā rokasgrāmatā par dažādiem maku veidiem, drošība ir vissvarīgākā, pārņemot kontroli pār saviem kriptogrāfijas aktīviem. Trezor laipni piegādāja mums modeļa T aparatūras maku, lai saņemtu praktisku palīdzību, un šīs rokasgrāmatas mērķis ir sniegt ieskatu ierīcē un mūsu pieredzē tās lietošanā.

Ierīces pārskats

Šobrīd modelis T atbalsta 1000+ monētu un žetonu, lepojas ar pilnkrāsu skārienekrānu, ko izmanto tapu ievadīšanai, un atbalsta bezsaistes maka atkopšanu, izmantojot 12 vai 24 vārdu atkopšanas sēklas. Drošības ziņā dažas galvenās iezīmes, ko atzīmēja Trezor, ir:

  • Programmaparatūras pārbaude – ierīce darbojas tikai tad, ja programmaparatūru pareizi parakstījis SatoshiLabs
  • Ultraskaņas aparatūras blīvējums – Trezor aparatūras korpuss tiek metināts ar ultraskaņu, padarot to grūti atjaunot pēc lūzuma.
  • Aizsargāto atslēgu darbības – darbības ar privātajām un publiskajām atslēgām ir atļautas tikai pēc lietotāja autentifikācijas, izmantojot PIN.
  • Drošas atjaunināšanas procedūra – sāknēšanas ielādētājs izdzēš programmaparatūras atjauninājuma atmiņu un atjauno to tikai tad, ja ir derīgs programmaparatūras paraksts. Pazemināšana noslauka atmiņu.
  • Papildu ieejas frāžu atbalsts – Trezor atbalsta BIP39 ieejas frāzes, kuras nekad netiek saglabātas vai atcerētas ierīcē.
  • Ar rakstīšanu aizsargāts sāknēšanas ielādētājs – sāknēšanas ielādētājs ir aizsargāts ar rakstīšanu, jo JTAG ir atspējots. MCU aizsargā atmiņas aizsardzības vienība.
  • Uzticama dublēšana & atkopšana – atkopšanas sēklas aizsargā jūs no ierīces zādzības, nozaudēšanas vai iznīcināšanas. Vienkārši atjaunojiet atkopšanas sēklas, un jūsu maks ir atgriezies.

Šis drošības funkciju saraksts ir atrodams šeit, dokumentēta konkrētāka informācija par draudiem šeit.

Rokas virsū

Ierīces iestatīšana bija samērā vienkāršs process, ko lielā mērā palīdzēja iestatīšanas process, ko nodrošina ierīču tīmekļa saskarne. Lai gan kastē, kurā ir ierīce, ir labs sākotnējais 1 – 4 soļu iesācēju ceļvedis, es iesaku vispirms pāriet uz 2. darbību, dodoties uz https://trezor.io/start un izvēlieties Model T ierīci. Iemesls tam ir aplūkot noderīgu video pārskatu par to, kā izskatās īsts TREZOR drošības zīmogs, un nodrošināt ierīces atbilstību. Tas ir ļoti ieteicams, pamatojoties uz drošības aizstāvju secinājumiem iegādāties Trezor un citus aparatūras makus tieši no to ražotāju vietnēm, lai samazinātu drošības plombu un ierīču sagrozīšanas risku.

Kripto pārsūtīšana uz ierīci arī bija ļoti raits process, kā varētu gaidīt. Jauka iezīme ir hierarhiski deterministiski maki, būtībā tas nozīmē, ka sākotnēji seifa iestatīšanai izmantoto sākumlapu var izmantot, lai ģenerētu vairākas unikālas adreses, kas ved uz to pašu seifu, ar kuru Trezor tīmekļa lietotāja interfeiss tiek labi apstrādāts un parādīts, ienesot “svaigu” adresi pēc katras maciņa saņemtās pārsūtīšanas..

Es domāju, ka ir vērts izmēģināt arī maka atjaunošanu, izmantojot tikai sēklas atslēgu. Tas atkal bija vienkāršs process, ar nelielu palīdzību no Trezor ceļvedis, un, lai gan rūpnīcas atiestatīšana bija nepatīkama, mana sēklas atslēga visu atjaunoja tāpat kā iepriekš. Ņemiet vērā, ka tas ir arī process, kas jums būs jāveic, ja aizmirstat ierīces tapu (tāpēc pieskatiet sēklas papīru!).

Papildus

Papildus modelim T SatoshiLabs – Trezor ierīču radītājs – būvē produktus papildus galvenajām šifrēšanas iespējām. Šie produkti, piemēram, paroļu pārvaldnieks un Universālais otrais faktors (U2F) kas uzlabo tradicionālo divfaktoru autentifikāciju, sniedz lielisku papildinājumu galvenajai ierīcei, kas var ievērojami palīdzēt jūsu personīgajā drošībā citos jūsu dzīves digitālajos aspektos, kas nav kriptogrāfiski aktīvi. Tā kā citas funkcijas un produkti, šķiet, tiek izstrādāti un pieejami gan Trezor One, gan T modelī, būtu vērts pārskatīt pilnu specifikāciju sarakstu Trezor vietne un to ņemt vērā, pieņemot lēmumus par to, kuru aparatūras maku izvēlēties.

Kopsavilkums

Rezumējot, ierīci ir bijis prieks izmantot no gala līdz galam. Ierīces iestatīšanas process bija vienkāršs, tāpat kā šifrēšanas līdzekļu pārsūtīšana un saņemšana. SatoshiLabs komanda šķiet ļoti aktīva projektos, pie kuriem viņi strādā, un bieži publicēt emuāra ierakstus par ierīces atjauninājumiem un vispārīgu ar drošību saistītu informāciju, kas ir patīkams pirkuma papildinājums un rada uzticību Trezor ekosistēmai. Raksta tapšanas laikā modeļa T cena bija 180,29 eiro, kas ir diezgan augstas sākotnējās izmaksas, taču, ņemot vērā drošības funkcijas, kas iekļautas Trezor One, piemēram, ierīces ierakstu tapas, tas var nopirkt vairāk vērts.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map