Co je Eloplay – Inteligentní turnaje pro eSports

Toto je sponzorovaný průvodce a nepředstavuje investiční radu od CryptoCompare. Proveďte prosím náležitou péči při jednání s jakoukoli počáteční nabídkou mincí a nikdy neinvestujte více, než kolik si můžete dovolit ztratit.

eSports je forma konkurenčního hraní. Je to relativně nový fenomén, ale ten, který opravdu vzplanul a podařilo se mu založit vzkvétající průmysl. Stala se tak populární, že již byla přidán k Asijským hrám 2022 a dokonce se o tom mluví zahrnuty do olympijských her v roce 2024.

Pokud jde o příjmy, eSports roste mílovými kroky. Jen v roce 2017 eSports vygeneroval odhadem 696 milionů dolarů – což je nárůst o více než 41% oproti předchozímu roku. S tím, jak se počet online herních platforem neustále zvyšuje, se předpokládá, že celkové příjmy odvětví do roku 2020 dosáhnou 1,5 miliardy USD.

Publikum eSports se také rozšiřuje a téměř v roce 2017 se na události naladilo téměř 400 milionů lidí, z nichž 191 milionů se považuje za oddané nadšence. To je obzvláště působivé, když vezmete v úvahu, že baseball, basketbal a fotbal (americký), tři z 10 nejlepších světových sportů, mají publikum 500, 400 a 390 milionů lidí.

Co je Eloplay

Turnaje jsou nejzajímavějšími událostmi eSports. Celkový prize pool na významných událostech, kde výherní fondy přesahují 5 000 $, dosáhl v roce 2016 93,3 milionu $. Velké turnaje pořádají a financují globální značky a vývojáři her, ale o tyto prize pooly může soutěžit jen hrstka elitních hráčů. Tato situace vytváří rozdíly v eSports a nedává amatérům žádnou šanci soutěžit o hlavní prize pooly.

Eloplay zavádí Chytré turnaje s decentralizovanou cenou pořádanou jednotlivými hráči, organizacemi nebo značkami. Tyto turnaje fungují na inteligentních kontraktech Ethereum. Tým také implementoval Eloplay Tokens (ELT) na podporu ekosystému Smart Tournaments.

Toto řešení umožňuje zvětšit celý ekosystém přilákáním velkého publika nadšenců na turnaj eSports a otevírá bránu pro expanzi platformy na nové trhy..

Jak to funguje?

Eloplay je platforma eSports, která umožňuje hráčům organizovat a účastnit se turnajů s decentralizovanými výherními fondy. Společnost Eloplay, která je již téměř dva roky na trhu, učinila nedávné rozhodnutí zavést technologii blockchain do svého ekosystému. Tým přišel s tím, čemu říkají Inteligentní turnaje, což jsou v zásadě pravidelné turnaje s decentralizovanými výherními cenami shromážděnými samotnými hráči nebo sponzory turnaje, kterého se v tomto případě může účastnit zdarma.

Mezi další možnosti platformy EloPlay s povoleným blockchainem patří sázení, statistiky hráčů a reklama. Ty však ještě nebudou nasazeny. Mezi hry dostupné na Eloplay patří Counter Strike: Global Offensive, Hearthstone, Dota 2 a další populární hry.

V současné době jsou inteligentní turnaje jedinou příležitostí pro amatérského hráče bojovat o hlavní prize pool, který lze škálovat od 5 000 do 1 000 000 dolarů atd..

Cenové fondy od 5 000 $ a vyšší jsou považovány za hlavní. Aby bylo možné získat takové prostředky pro turnaj 1024 hráčů, musel by jeden hráč zaplatit pouze 4,88 $. Pořadatel by měl 8% z tohoto fondu, tj. 400 $. Je však důležité si uvědomit, že ceny v USD slouží pouze k vysvětlujícím účelům a ve skutečnosti budou všechna vypořádání provedena v tokeny Eloplay.

Implementace inteligentních smluv na Eloplay je primárně zaměřen na poskytování hráčům zcela novou příležitost pro nezávislé vytváření prize poolov. Tyto turnaje zajistí vysoký stupeň hráčů zapojených do projektu a sportovních akcí tím, že budou nezávislí na třetích stranách. Každý bude moci zorganizovat turnaj nebo se ho zúčastnit, aby získal skvělou cenu.

Na Eloplay hrají měsíčně stovky hráčů. Brzy se k Eloplay přidají sponzoři turnajů a inzerenti, kteří budou generovat hlavní příjmy projektu. Všichni budou potřebovat Eloplay Token, aby si mohli užít všechny funkce platformy.

Eloplay token a ICOEloplay tokeny jsou hlavní účetní jednotkou na platformě. Jsou základem pro ekonomický a bonusový systém Eloplay. Držitelé tokenů je budou používat na turnajích, ale budou mít také možnost změnit tokeny na etherové, bitcoinové nebo fiat peníze.

Eloplay Token je kompatibilní s peněženkami, akciemi a je přenosný aktivní. ELT umožňuje svým držitelům organizovat a účastnit se inteligentních turnajů, inzerovat na Eloplay a také nakupovat herní inventář a další virtuální zboží v Eloplay Store.

Eloplay Token (ELT) bude na platformě implementován do 3 měsíců po Prodej tokenů končí.

Chcete-li se dozvědět více o Ilo Eloplay, klikněte sem nebo si přečtěte Bílý papír.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map