Co je UTRUST

Kryptoměny prošly dlouhou cestou od jednoduchého experimentu mezi technicky zdatnými po globální fenomén a široce používaný platební systém. Měny založené na blockchainu řeší mnoho problémů nalezených ve starších systémech, jako je nedostatek soukromí, vysoké poplatky a cenzura. U bitcoinů a dalších kryptoměn byly tyto problémy poněkud zmírněny.

S novými technologiemi však přicházejí nové problémy, které je třeba řešit. Decentralizovaná a pseudonymní povaha kryptoměn z nich dělá hlavní cíl pro podvodníky, kteří mohou jednoduše brát prostředky a zmizet bez dokončení transakce. Zájmem jsou také propracovanější schémata, jako je Man-in-the-Middle.

I když existují služby úschovy, které lze použít, jsou často nespolehlivé a drahé, což komplikuje to, co by jinak mělo být jednoduchým transakčním procesem.

Nedostatek spolehlivých a účinných řešení tohoto problému se stal obrovským kamenem úrazu v hnutí za přijetí kryptoměny. Spolu s faktem, že kryptoměny mají nízkou vstupní bariéru, kde si může kdokoli koupit malé nebo velké částky, tento problém proměnil kryptoměnu ve vysoce spekulativní prostor s více investory než skutečnými uživateli.

Úvod do UTRUSTU

S ohledem na tento problém skupina nadšenci a odborníci se rozhodli vybudovat efektivní řešení, které dokáže prolomit bariéry v prostoru kryptoměn. Toto řešení se nazývá UTRUST, platební platforma, která umožňuje uživateli platit za zboží a služby svými oblíbenými mincemi a zároveň si užívat zabezpečení, které se stalo standardem v tradičních platebních procesorech. Obchodník obdrží platbu fiat, což mu umožňuje zajistit se proti volatilitě kryptoměn.

Jak funguje Utrust?

Díky využití klíčových bodů tradičních platebních procesorů a technologie blockchain bude Utrust intuitivní platformou se známými vlastnostmi. Umožňuje uživateli nakupovat zboží nebo služby s jeho oblíbenou mincí, zatímco obchodník sám dostává fiat. Vytváří se tak ekosystém, kde uživatelé nejsou nuceni vyměňovat si své mince a prodejci nejsou nuceni vypořádat se s krypty a jejich neslavnou volatilitou..

Hlavní silnou stránkou společnosti UTRUST je program ochrany spotřebitele. Je využíván centralizovaný systém úschovy, který zajišťuje, že jsou prostředky v bezpečí, dokud kupující neobdrží svůj předmět nebo službu. Po dokončení transakce budou finanční prostředky odeslány. V případě sporu podnikne kroky tým pro řešení sporů Utrsut.

Tento automatizovaný systém umožňuje uživatelům využívat výhod kryptoměny bez obav o další úschovy nebo multi-sigy.

Kromě interoperability mezi kryptoměnami a jejím systémem ochrany spotřebitele nabízí UTRUST také model konkurenceschopného poplatku, kde je za nákup účtován poplatek 1%, překonání Paušální poplatek PayPal 2,9% + 0,30 USD, a umožnění menších transakcí na platformě.

Token UTRUST (UTK)

Platforma UTRUST má vlastní ERC20 token založený na blockchainu Ethereum. Zkušení pozorovatelé se mohou ptát sami sebe, proč tato platforma vůbec potřebuje token, vzhledem k tomu, že výše uvedený model se bez ní dokonce jeví jako úplný. To je druh otázky, která vás udrží v bezpečí v současném šílenství prodeje tokenů. Tým však používá token UTK společností UTRUST. Bílá kniha zní:

“Rozhodli jsme se jít o krok dále a chtěli jsme nabídnout šanci komukoli na světě stát se podporovatelem, využít sílu Initial Coin Offering (ICO) a vydat náš vlastní token UTRUST vedle platformy UTRUST.” Token UTRUST bude v zásadě fungovat jako investiční vklad od našich podporovatelů, jako transakční token, který mohou kupující používat v samotné platformě UTRUST spolu s dalšími významnými mincemi, a jako finanční mechanismus propojující hodnotu tokenu UTRUST s hodnotou platformy UTRUST. – náš strategický mechanismus propojení hodnot. “

Token UTK, distribuovaný během nadcházejícího pre-ICO 28. srpna a v září ICO, umožní, aby se projekt stal soběstačným, a zároveň z UTRUST vytvoří komunitní projekt, který může podporovat jeho uživatelská základna. Výhody poskytované držitelům UTK jsou jednoduché:

  • Při použití tokenu UTK nejsou účtovány žádné poplatky.
  • Část zisků generovaných 1% poplatkem bude použita na zpětný odkup a spálení tokenu UTK, čímž se v průběhu času sníží jeho celková nabídka. Token je nakupován z burz za jeho tržní cenu.

Závěr

Ačkoli použití rušivých technologií, jako jsou DAO nebo decentralizované úschovy, je zajímavým nápadem, jednoduše nejsou připraveny na běžné použití. Platforma UTRUST se místo toho zaměří na uvedení své vize do života pomocí obchodně orientovaného modelu. Část zisků generovaných platformou si proto ponechává společnost UTRUST a používá se k dalšímu postupu a uvedení platformy na trh..

Model poskytovaný společností UTRUST je jednoduchý a efektivní, který kupujícím umožňuje používat jejich krypta beze strachu a současně poskytuje stabilitu obchodníkům. Chcete-li se dozvědět více o UTRUST, navštivte oficiální stránku webová stránka a bílý papír.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map