Jūs izlasījāt nosaukumu pareizi, neuztraucieties. Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem kļūdu un vienprātības neatbilstības dēļ Ethereum galvenā izstrādes komanda beidzot ir nolēmusi turpināt pasakaino Konstantinopoles blokķēdes jaunināšanu. Šis ir pirmais projekta nosauktais jauninājums vairāk nekā gada laikā, uzsverot tā nozīmi. Šeit ir BlockGeek jaunināšanas sadalījums, ieskaitot deets un to, ko tas nozīmē populārajam kriptogrāfijas projektam.

Iepazīstieties ar Konstantinopoli 

Tiem, kuri nokavēja piezīmi, šeit ir sniegts jauninājumu sadalījums, kas jāaktivizē gaidāmajā Konstantinopoles jauninājumā, un tie tiks publicēti ar bloku 7 280 000 (paredzēts, ka tie tiks apstrādāti ceturtdien, 28. februārī), atbilstoši datiem no Ethereum.org. Un tikai atsauces nolūkā EIP nozīmē Ethereum Improvement Priekšlikums.

  • EIP 145 – Šis protokols ieviesīs Ethereum virtuālajā mašīnā ievadi pa bitiem, kas nozīmē, ka dažas ķēdes funkcijas būs lētākas un vieglāk izpildāmas nekā iepriekš.
  • EIP 1014 – Tā sauktais “Skinny CREATE2” priekšlikums ļaus viedajiem līgumu izstrādātājiem mijiedarboties ar vēl tikai izveidojamām Ethereum adresēm.
  • EIP 1052 – Šis EIP ir nedaudz līdzīgs 145, jo tas arī samazina Ethereum gāzes daudzumu, kas nepieciešams noteiktu darbību veikšanai.
  • EIP 1234 – Tā neapšaubāmi ir Konstantinopoles ‘lielā kahuna’. Šis priekšlikums aizkavē “grūtības bumbu” (arī “ledus laikmetu”), kas laika gaitā palielina bloku skaitu, samazinot ētera atlīdzību no 3 ETH / blokā līdz 2 ETH / blokā.
  • EIP 1283 noņemšana – 1283 ir līdzīgi 145 un 1052, taču šis EIP būs jānoņem, pateicoties revolūcijas atklātai revolucionārai kļūdai. Pastāv liela varbūtība, ka 1283 (vai kaut kas, kas balstīts uz priekšlikumu) atgriezīsies pie Ethereum galvenās ķēdes … galu galā.

Vai jums vajadzētu kaut ko darīt?

Ja jūs neizmantojat pilnu mezglu, ētera ieguvi vai kaut ko līdzīgu kalibru, pastāv liela varbūtība, ka jums nav jāpārvieto ETH vai jādara kaut kas ar savu maku / pakalpojumu sniedzēju.

Pasaulē lielākās kriptogrāfijas biržas, piemēram, Bitfinex, Coinbase, Binance, ir paziņojušas par atbalstu Konstantinopolei, kas nozīmē, ka visi Ethereum procesi, kas saistīti ar šo jaunināšanu, tiks galā ar viņu inženieru komandām. Kā teiktu Changpeng Zhao, “līdzekļi ir SAFU”. Tīmekļa seifu, piemēram, MetaMask un MyEtherWallet, vieglo seifu, piemēram, Coinbase Wallet un Trust Wallet, lietotājiem un aparatūras ierīcēm, piemēram, Ledger Nano S, arī jābūt pilnībā A-OK, jo šie starta uzņēmumi arī atjauninās savus mezglus, lai nodrošinātu, ka tie ir lasāt pareizo ķēdi.

Citiem vārdiem sakot, 90% no jums, lasītāji, jums vienkārši būs jāsēž cieši un jāskatās, kad Konstantinopole sitīs.

Kas ir tālāk Ethereum?

No cenu viedokļa daudzi apgalvo, ka arī šis jauninājums ir izteikti straujš, īpaši sakarā ar emisijas maiņu (kritums no 3 ETH / bloks uz 2 ETH / bloks), kas notiek līdzās Konstantinopolei.

Šodien: 4238 bloki + 218 onkuļi = 13 717 jauni ETH dienā

5 dienu laikā: 6100 bloki + 350 onkuļi = ~ 12 725 jauni ETH dienā

– Ēriks Konners (@econoar) 2019. gada 23. februāris

Ņujorkā dzīvojošais pētnieks Alekss Krēgers dažus mēnešus atpakaļ izvērsa šo ideju. Ņemot vērā vienkāršās piedāvājuma un pieprasījuma teorijas, vienlaikus aplūkojot arī Bitcoin pre- un post-block atlīdzības maiņu cenu darbību, Krēgers atzīmēja, ka viņš bija vērojams. Viņš apgalvoja, ka ilgtermiņā tā dēvētā bloku atlīdzības “trešā daļa” būs “izteikti bullish”.

Krēgers paskaidroja, ka, ja Ēteris turpinās turēties 150 USD robežās, Konstantinopole minimāli ietekmēs kalnrūpniecības ekosistēmu. Viņš paskaidroja, ka tikai “profesionālie kalnrači”, kas maksā 0,075 USD par KWH, zaudēs rentabilitāti, kas ir tālu no “nāves spirāles”, ko daži ciniķi gaidīja. Analītiķa acīs hobiji-kalnrači, maksājot 0,075 USD + par KWH vai citādi, turpinās jaukt.

Tehniski Ethereum atbalstītājiem ir domāšanas process, ka Konstantinopole nosaka projekta nākotnes jauninājumus, lai gūtu panākumus. Kā jau minēts, šajā jauninājumā iekļautie protokoli palīdzēs nomierināt īstermiņa mērogošanas problēmas, vienlaikus pārvietojot blokķēdi par vienu (lielu) soli tuvāk mierīgumam, kad sagaidāms, ka likmju pierādīšana (PoS) un sadrupināšana radīs revolucionāru Ethereum no zemes. uz augšu.

Nosaukuma attēls Pieklājīgi no Descryptive.com Izmantojot Unsplash

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me