Iepazīstieties ar Crypto Startup Matrix

Bitmain pēdējā gada laikā ir cīnījies. Pekinas galvenā mītne redzēja, kā samazinās kara lāde, jo daudzas olas iedalīja kriptogrāfijas valūtas grozā, galvenokārt visās vietās Bitcoin Cash. Tā kā cenas ir kritušās, kalnrūpniecības gigants tika izspiests līdz savām robežām, tādējādi pagājušā gada beigās bija spiests pārtraukt saites ar savu Copernicus projektu. Kaut arī atlaistās personas, iespējams, vairākas nedēļas iegremdējās ‘kriptogrāfijas ziemas’ izraisītā depresijā, CoinDesk atskaites ka bijušie darbinieki sadodas rokās, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar nosaukumu “Matrix”.

Matrix it kā piedāvās uz iestādi vērstus produktus, piemēram, glabāšanu, ārpusbiržas tirdzniecību un aizdevumus. Avoti stāsta, ka Matrix piedalīsies galvenais Bitmain akcionārs Yuesheng Ge. Ge var pagaidām pat kļūt par starta uzņēmuma galveno vadītāju.

Dovey Wan, ievērojams Bitcoiner, kas atrodas Āzijas reģionā, nesen ievietoja čivināt, lai norādītu, ka Matrix var būt iesaistīts Džihans Vu, kas reiz bija uzņēmuma pīlārs. Wan, Primitive Ventures partneris, atzīmēja, ka neoficiāli avoti viņai teica, ka Wu ir jauna uzņēmuma dibināšanas process, līdzīgi kā Bitmain “izgriešana”.

Lai gan uzņēmuma iegūtais apraksts atšķiras no tā, kā CoinDesk aprakstīja Matrix, daži saka, ka laiks ir drausmīgs. Fakts, ka Vu mēnešiem ilgi nav publiski parādījies kamerā, Twitter vai pat nozares pasākumā, dažus ļāva secināt, ka ķīniešu Bitcoin miljonāram ir kaut kas piedurknē. Bet vēl ir jāapstiprina, vai viņš patiešām ir grūti strādājis, veidojot Matrix.

Bitmain joprojām plīvo

Lai gan šķiet, ka bijušie darbinieki atlaišanu veic mierīgi, Bitmainam, iespējams, neiet pārāk labi. Uzņēmumam vēl nav jāsniedz oficiāla, plaša atbilde par darbinieku skaita samazināšanu, taču tiek uzskatīts, ka Bitmain pieteikums tirdzniecībai Honkongas biržā ir konservēts. Bet ko mēs, sabiedrība, zinām par to, kas noticis ar kriptonauda vienradzi? Un vai viņi var laikā atgriezties kājās?

Nu, kā minēts iepriekš šajā ziņojumā, uzņēmums pēc novembra postošās cietās dakšas vispirms pameta savu Bitcoin Cash komandu, labāk pazīstamu kā Copernicus. Turpmākajās nedēļās uzņēmuma darbinieki sāka atklāt, ka tika sagriezts ne tikai Koperniks, bet arī sauja citu uzņēmuma uzņēmumu un uzņēmumu. Ievērojamais kriptogrāfijas pētnieks Alekss Krēgers atzīmēja, ka, visticamāk, ir samazināti 535 darbinieki, kuru centrā ir kalnrūpniecības baseina darbība un patentētas ieguves nodaļas. Bet tas nenozīmē, ka Bitmain ir fini.

Saskaņā ar Bitmain H1 finanšu datiem darbības kopfondi veidoja 1,5% no Bitmain ieņēmumiem. Kaut arī Bitmain ieguves kriptogrāfija sev, prakse, kuru uzskata par pretrunīgu, radīja salīdzinoši tikai 3,3% no tās kopējiem ieņēmumiem.

Tomēr tiek ziņots, ka tas viss notika, jo Bitmains piedzīvoja C-Suite sajaukšanos, kuras rezultātā iepriekšminētais Wu un viņa partneris noziegumos Micree Zhan, iespējams, atstāja savus līdzdirektora krēslus, lai uzņēmumā būtu mazāk ietekmīgi. Baumas par bloku (ķēdi) ir tādas, ka vadošais inženieris ar uzvārdu Wang ir uzņēmies galvenā izpilddirektora mantiju, jo viņa priekšgājēja mērķis ir pamest uzņēmumu.

Atgriešanās uz kājām

Tomēr šķiet, ka uzņēmums vēlas atgriezties kājās. Saskaņā ar 8BTC ziņojumu Bitmain tuvāko mēnešu laikā Ķīnas Sičuaņas provincē, kas pazīstama ar hidroelektrostacijām, vēlas izvietot 100 000 savu ASIC mašīnu. Nav skaidrs, kāpēc Bitmain uzsāk šo darbu, taču, visticamāk, uzņēmums vēlas izmantot reģiona zemās elektroenerģijas likmes, lai nostiprinātu viņu apakšējo līniju, it īpaši tāpēc, ka kriptogrāfijas valūtas ziema turpina masveidā investētājus.

Mēs esam lepni paziņot par BM1397, mūsu pilnīgi jauno 7 nm ASIC, lai iegūtu kriptovalūtas, izmantojot SHA256 PoW, līdz šim mūsu visefektīvāko ASIC. Uzzināt vairāk: https://t.co/cW3Sh2IgNL

Sekojiet @Antminer_main un seko līdzi # AntminerS17 un # AntminerT17.#BitcoinCash #Bitcoin

– BITMAIN [neatdod ETH] (@BITMAINtech) 2019. gada 18. februāris

Citā šķietamajā atgūšanas piedāvājumā Bitmain nesen iepazīstināja ar savu jaunāko pamatproduktu – uz 7 nm balstīto BM1397 -, kas būs efektīvāks, mazāks un energoefektīvāks kriptonauda, ​​piemēram, Bitcoin un Bitcoin Cash, kalnrūpniecībā, salīdzinot ar jaunākajiem brāļiem. Bet vai BM1397 pārdos? Pagaidām neviens nav pārāk pārliecināts.

Foto autors Markus Spiske ieslēgts Atvienot

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me