Storecoin nes masveidā marķētus datus, paziņo par jaunāko uz atskaites punktu balstītu marķieru piedāvājumu

“Ja mums ir taisnība par mūsu disertāciju, parādās jauna skaitļošanas platforma – tāda, kuru nodrošina atvērti un tokenizēti dati. Izstrādātājiem tiek maksāts ne tikai tad, kad pasaules Google vēlas vaicāt / pārmeklēt / meklēt savus datus (un izstrādātāji var pat dalīt šos datu ieņēmumus ar lietotājiem), bet izstrādātāji var veidot, izmantojot citu izstrādātāju (kas: saņemt samaksu, kad izstrādātāji piekļūst viņu datu straumei; 1 MB datu = 1 datacoin). Es domāju, ka tas var mainīt pasauli. Tā ir jauna skaitļošanas platforma, kuras pamatā ir atvērtie dati. Storecoin to tikai stimulē. ”

– Kriss Makkojs, Storecoin izpilddirektors

Storecoin nes masveidā tokenizētus datus, paziņo par jaunāko uz atskaites punktu balstītu marķieru piedāvājumu

2019. gada 14. jūnijs

Ar katru politikas maiņu, katru deplatformēšanu un datu pārkāpumu mūsu ticība Big Tech mazinās. Vašingtonā pretmonopola bungas sit arvien skaļāk.

Bet tas, ko patiesi vēlas patērētāji, ne vienmēr ir sadalījums mūsdienu tehnoloģiju uzņēmumos: viņi vēlas alternatīvas. Alternatīva pieeja datiem, kas piešķir prioritāti privātumam un patērētāju kontrolei. Alternatīvi biznesa modeļi, kas ļauj cilvēkiem sadarboties jaunos veidos un izmantot savus datus kā aktīvu.

Storecoin ir nulles maksas maksājumi un peer-to-peer mākoņdatošanas blokķēde, kas ļaus šādu alternatīvu, palīdzot pārveidot datus naudā.

Lūk, kā tas darbojas.

Storecoin projekts sākas ar nulles maksu norēķinu slāni. Tā pamatā ir Blockfin, mūsu bez vadītāja līdera Bizantijas defektu toleranta (BFT) konsensa algoritms, kas atrisina mērogojamību un decentralizāciju. Pateicoties Blockfin un ticami zemai inflācijas politikai, $ STOR darbojas kā pamatota nauda visai Storecoin ekosistēmai.

Tā kā drošība ar mērogojamību ir pierādīta, Storecoin atvērs kalnraču (vai, kā mēs tos saucam par “dWorker’s”) dalību ikvienam pasaulē. Turpmāk drošo norēķinu slānis var pārtapt par p2p mākoņu platformu datu decentralizēšanai un jaunu bez nulles maksas marķētu lietotņu (tApps) izveidošanai..

Īsāk sakot, mēs uzskatām, ka daudzas lietojumprogrammas vēlas eksperimentēt ar saviem vietējiem marķieriem, lai stimulētu darbu un citas darbības, koordinētu savas grupas un eksperimentētu ar vēl nesapņotiem lietošanas gadījumiem..

Pirmās paaudzes ICO marķieru problēma ir tā, ka tie ir vienkārši maksājumu marķieri, kas ir slikts naudas aizstājējs, ko neatbalsta nekas cits, izņemot spekulatīvu pārliecību. Storecoin ekosistēmas lietojumprogrammu izstrādātāji var izsniegt tikai marķierus, kurus atbalsta dati, kurus viņu lietojumprogramma rada, piešķirot tām patieso vērtību, pamatojoties uz trešo personu pieprasījumu pēc šiem datiem. Tā kā dati ir jaunās ekonomikas eļļa, tas Storecoin ekosistēmas darbiniekiem rada iespēju saņemt atlīdzību par lietojumprogrammu tīkla apkalpošanu un drošību, vienlaikus nodrošinot izdevīgāku mitināšanas risinājumu

nevis mūsdienu centralizētās alternatīvas, piemēram, AWS.

Turklāt šī datu marķēšana rada jaunas iespējas risināt patērētāju problēmas, kā nekad agrāk. Pirmkārt, uzņēmīgi izstrādātāji, kuri vēlas piedāvāt kaut ko citu, varētu izmantot datu marķēšanas priekšrocības, lai palīdzētu patērētājiem izvēlēties viņu uzņēmējdarbības modeļus, atrast jaunu saskaņošanu un sinerģiju ar lietotājiem. Pat ja lietotājiem netiek maksāts par viņu datiem, per se tokenizācija padara datus daudz izsekojamākus un pārredzamākus, sniedzot lietotājiem jaunu ieskatu par to, kā tiek izmantoti viņu dati, un nodrošinot viņiem lielāku spēku, lai cīnītos pret to, kas viņiem nepatīk.

Tas viss ir kopīgs drošības tīkls, kurā Storecoin sistēmas kalnrači vai darbinieki strādā ar to, ka viss tīkls ir pasargāts no ļaunprātīgiem uzbrukumiem.

Storecoin ir obligāti nepieciešams, lai šī jaunā datu paradigma vienkārši neaizstātu to

tomēr starpnieks ar citu. Tāpēc visu projektu pārvaldīs, izmantojot sistēmu, kas nostiprina kontroli un līdzsvaru, kā arī varas dalīšanu. Mūsu pārvaldības sistēma neļauj vienai grupai – izstrādātājiem, kalnračiem vai bezpeļņas organizācijai – deformēt sistēmu, lai gūtu labumu no tām pār citām.

Paziņo par nākamo Storecoin starpposma marķiera piedāvājumu

Storecoin ceturtdien, 20. jūnijā, plkst. 12.00 PT uzsāk savu ilgi gaidīto starpposma marķiera piedāvājumu. Šīs D un Noteikumu S vērtspapīru piedāvājuma mērķis ir piesaistīt projektam vairāk nekā 500 jaunus maciņus un līdz 4,97 miljoniem ASV dolāru Valsts kases.

Kopš darbības sākuma Storecoin ir ieņēmis stingru nostāju pret ICO un tā vietā ir apņēmies palielināt Valsts kasi, pamatojoties uz galveno projekta atskaites punktu sasniegšanu. Šie globālie vidējā termiņa mērķi koncentrē Storecoin uz caurspīdīgu projekta izpildi, vienlaikus veidojot ilgtermiņa uzticību augošajai kopienai.

Pārdošana tiks piedāvāta kā trīs pakāpju cenu kārtas. Katrs pārdošanas posms tiks piedāvāts, pamatojoties uz pirmo reģistrāciju un finansēšanu. Kad fāze ir pilnībā reģistrēta un finansēta, tiks atvērta nākamā fāze un piedāvāta nākamajam reģistrētajam pircējam.

Ieņēmumi no šīs pārdošanas tiks izmantoti vairākām būtiskām projektu veidošanas darbībām,

tostarp:

● Atbrīvojot alfa tīklu BlockFin, mūsu vienprātība ir paralēla un vadīta

dzinējs

● Vairāki mūsu BlockFin BFT konsensa algoritma drošības auditi

● Sāciet rīkot STORE sanāksmes visā pasaulē

● Pārvaldības, ekonomikas un drošības dokumentu izlaišana publiskai salīdzinošai pārskatīšanai

● Visu pirmo Storecoin konferences, pētniecības un pārvaldības globālas sanāksmes rīkošana

Esošo Storecoin investoru vidū ir Ari Paul no BlockTower, Anthony Pompliano, Matt Ocko,

AlphaBit fonds, Ari Nazir no neirāla kapitāla un citi.

Reģistrējieties pārdošanai vietnē:

http://sale.storecoin.com.

Saites

E-pasts: [email protected]

Vietne: http://storecoin.com

Telegrammu grupa: http://t.me/storecoin

Twitter: http://twitter.com/storecoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map