VXT līdzdalības iegūšana sākas 14. septembrī

Pievienojieties oficiālajam VirgoX nesaskaņu serverim!

Iepazīstieties ar VirgoX oficiālo kopienu vietnē Discord – pavadiet laiku kopā ar 206 citiem dalībniekiem un izbaudiet bezmaksas balsi un tekstu … discord.com

Iepriekšējā rakstā VirgoX skaidri norādīja, ka VXT būs vārtejas marķieris Stablecoins un DeFi protokoliem. VirgoX ekosistēmas izklāsts ir parādīts zemāk:

Turklāt lasītāju labā zemāk tiek atkārtoti publicēts arī VXT marķieru piešķiršanas modelis.

VXT marķieris

Tieši 50% no marķiera tiks nopelnīti, veicinot likviditāti VirgoX ekosistēmā. Šajā rakstā mēs iepazīstinām ar pirmo veidu, kā lietotāji var nodrošināt likviditāti VirgoX un nopelnīt VXT.

2020. gada 14. septembrī papildus tam, lai būtu bāzes procentu maksājumi, jūs arī varēsiet nopelnīt VXT, piedaloties elastīgajos uzkrājumos vai termiņnoguldījumos ar sešiem piemērotiem aktīviem: USDT, USDC, PAX, DAI, BTC, ETH ( “Atbilstošie aktīvi”)

VXT marķieris

Noteikumi ir parādīti zemāk:

1) VXT bonusa piešķiršanas formula (piemērs)

VXT marķieris

Pārsūtot jebkuru no piemērotajiem aktīviem uz jebkuru VirgoX elastīgu uzkrājumu vai termiņnoguldījumu plānu, lietotāji ir tiesīgi nopelnīt VXT. Bonuss sastāv no divām daļām:

a) Bonuss par dalību elastīgos uzkrājumos vai termiņnoguldījumos:

VirgoX piešķirs Atbalstāmos aktīvus, kas tika pārskaitīti uz VirgoX finanšu produktiem, dažādiem kanāliem, tostarp kriptogrāfijas aizdevumiem un DeFi ienesīguma lauksaimniecībai. Neto peļņa no elastīgiem uzkrājumu vai termiņnoguldījumu plāniem nekavējoties tiks pārsūtīta atpakaļ uz platformu, lai lietotājiem varētu sadalīt procentu maksājumus un neto peļņa, kas pārsniedz publicētās procentu likmes (“Pārpalikuma neto peļņa”), tiks izmantota VXT atpirkšanai..

70% no ikdienas pārpalikuma neto ienesīguma no elastīgiem uzkrājumu un termiņnoguldījumu plāniem tiks izmantoti VXT iegādei un piešķirti kā bonuss, kas tiek sadalīts visiem dalībniekiem attiecīgajos plānos. Visi izplatīšanai iegādātie VXT tiks proporcionāli sadalīti katram lietotājam, pamatojoties uz katra lietotāja% ieguldījumu šī konkrētā kriptogrāfiskā īpašuma veida kriptogrāfisko aktīvu kopējā elastīgo uzkrājumu un termiņnoguldījumu plānos..

Piemēram, ja jūs tajā dienā noguldāt 100 USDT un elastīgajos uzkrājumu plānos kopumā ir 100 USDT un termiņnoguldījumu plānos ir 600 USDT, tad jūsu daļa no baseina būs 1/7. Rezultātā, ja bonusa fonds šajā datumā bija 7000 VXT, tad jums ir tiesības saņemt 1000 VXT.

b) Bonuss par VXT turēšanu:

30% no ikdienas pārpalikuma neto ienesīguma no elastīgiem uzkrājumiem un termiņnoguldījumu plāniem tiks izmantoti VXT iegādei un attiecināti uz VXT turētājiem, kuri piedalījās VirgoX elastīgajos uzkrājumos vai termiņnoguldījumos. % VXT, kas jums ir tiesības, nosaka pēc šādas formulas:

VXT proporcija no jums izmaksājamās prēmiju kopas = ½ * (Jums piederošā VXT summa / VXT kopējā summa, kas pieder visiem lietotājiem, kuri piedalās elastīgo uzkrājumu vai termiņnoguldījumu plānos) + ½ * (Jūsu ieguldījums īpašais kriptogrāfisko aktīvu kopums / kopējais ieguldījums konkrētajā kriptogrāfisko aktīvu fondā)

Piemēram,

1) ja jums ir elastīgi uzkrājumi 100 USDT un elastīgajos uzkrājumos kopā ir 100 USDT un termiņnoguldījumos – 600 USDT

2) Ja jums pieder 100 VXT un tajā pašā dienā visi iesaistītie lietotāji ir 1000 VXT

Jūsu% no VXT īpašnieku bonusa fonda ir

½ (100/700) + ½ (100/1000) = 12,14%

Rezultātā, ja bonusa fonds šajā datumā bija 3000 VXT, tad jums ir tiesības saņemt 364,28 VXT.

Modeļa filozofija ir tāda, ka jo vairāk jūs ieguldāt platformas likviditātē un jo vairāk VXT jums pieder, piedaloties atbilstošā finanšu produktā, jo vairāk VXT jūs nopelnīsit savu ieguldījumu rezultātā.

Tā pati formula attiecas arī uz citiem piemērotajiem aktīviem.

2 of Piešķiršanas laiks

VXT katru dienu tiks sadalīts atbilstošajos dalībnieku kontos.

Elastīgiem krājkontiem lietotāji katru dienu saņem procentu maksājumus par tiem piešķirtajiem kriptogrāfijas aktīviem + VXT

Termiņnoguldījumu kontos lietotāji termiņa beigās saņems procentu maksājumus par tiem piešķirtajiem kriptogrāfijas aktīviem, bet katru dienu saņems VXT

VirgoX plāno piedāvāt vairāk iespēju lietotājiem nopelnīt VXT par viņu dalību. Galīgais mērķis ir nodot ekosistēmas izaugsmes priekšrocības lietotāju rokās. VXT kā pārvaldības marķierim būs liela nozīme, apbalvojot lojālos lietotājus un ļaujot lietotājiem izteikt savu viedokli.

Mēs ceram dzirdēt jūsu atsauksmes!

Lūdzu, pievienojieties mūsu zemāk redzamajai nesaskaņu saitei:

Pievienojieties oficiālajam VirgoX nesaskaņu serverim!

Iepazīstieties ar VirgoX oficiālo kopienu vietnē Discord – pavadiet laiku kopā ar 206 citiem dalībniekiem un izbaudiet bezmaksas balsi un tekstu … discord.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me