5 labākās alternatīvas CoinMarketCap [CoinSutra’s Picks]

Ja jūs jautājat cilvēkiem, kurai vietnei viņi dod priekšroku monētu un cenu izsekošanai, 99 no 100 teiktu “CoinMarketCap”.

Ko tas norāda, jūs varat jautāt.

Nu, tas nozīmē, ka CoinMarketCap ir tiesības ietekmēt kriptogrāfijas tirgu. Tas var vai nu radīt, vai arī sagraut tirgus uzticību. Tāpēc pārmērīga paļaušanās uz centralizētu cenu pārbaudes sistēmu decentralizētam tirgum nav laba.

Kad nesen CoinMarketCap mainīja aprēķinu modeli un atņēma Korejas apmaiņu no izskatīšanas, tirgus cenas kritās.

Bet tas nebija reāli, jo gandrīz visas valūtas Korejas biržās tirgojās ar prēmiju, un, izslēdzot to no aprēķina, radās kļūdains iespaids, ka monētas krīt, izraisot milzīgu pirkšanas / pārdošanas haosu tirgū. (Tas jo īpaši attiecās uz XRP).

Neskatoties uz to, tas ir mazs piemērs tam, kā pārmērīga decentralizētas ekosistēmas paļaušanās uz centralizēto ekosistēmu var izraisīt sistēmisku risku / paniku visā tirgū. Un tāpēc mums tirdzniecības laikā ir jāizmanto gudrība, atsaucoties uz citām CoinMarketCap alternatīvām.

Šeit ir dažas CoinMarketCap alternatīvas, lai sāktu:

5 Coinmarketcap alternatīvas

1. Kriptogrāfijas salīdzinājums

Kriptogrāfijas salīdzinājums

CryptoCompare sākās 2014. gada sākumā ar nosaukumu www.cryptocoincomparison.com, lai kļūtu par vietni reāllaika salīdzināšanai kriptogrāfijā, kā arī par platformu dažādu kriptovalūtu cenu izsekošanai un pārbaudei ar sarežģītām diagrammām..

Vēlāk vietne tika atvērta 2015. gada jūlija sākumā pēc ilga izstrādes posma no nulles ar nosaukumu CyptoCompare.com. Kopš tā laika tā ir kļuvusi par vietni, lai izsekotu kriptogrāfijas cenas un citus tirgus mainīgos, piemēram, apjomu, piegādi, tirgus ierobežojumu utt..

Tas arī nodrošina iespēju redzēt cenas tādās valūtās kā USD, EUR, GBP, JPY un dod piekļuvi izstrādātāju API tālākai attīstībai.

Papildus tam tas nodrošina arī bezmaksas beta versijas platformu portfeļa pārvaldībai un arī vairākas citas funkcijas, piemēram, apmaiņas apjoma analīzi, kriptogrāfijas forumu, seifa pārskatus, apmaiņas pārskatus un arī monētu ieguves analīzi..

2. CoinGecko

MonētaGecko

CoinGecko ir vēl viena reāllaika cenu izsekošanas un monētu pārbaudes vietne kriptovalūtām. Dažus gadus tā darbojas arī šajā telpā, un tai ir vislielākā komanda cenu nišā.

Izmantojot CoinGecko, jūs varat redzēt un izsekot 100 un 1000 kriptovalūtu cenas fiat un BTC ar pievilcīgām dažādu intervālu diagrammām. Var redzēt arī CoinGecko lietotāja saskarni 15 dažādās valodās, izņemot angļu valodu, kas ir milzīgs plus punkts jebkurai šīs nišas vietnei..

Turklāt tas nodrošina arī logrīkus un API dažādiem lietotājiem, un nesen ir palaists kalnrūpniecības kalkulatora beta versija dažādām kriptogrāfijas valūtām.

Dažas citas ievērojamas funkcijas ir ICO kalendārs, kriptogrāfijas forums, ieskats sociālajos tīklos par katru monētu un detalizēta apmaiņas apjoma analīze atbilstoši dažādām šajā biržā tirgotajām monētām..

3. CoinCap

Monētu vāciņš

CoinCap ir viena no manām iecienītākajām reāllaika cenu un izsekošanas vietnēm kriptogrāfiskajā telpā. Tajā ir viss nepieciešamais, lai analizētu monētas tirgus apstākļus, piemēram, cenu marķieri, apjoma rādītāji, tirgus ierobežojuma rādītājs, monētu piegāde utt..

Tomēr viena lieta, kuras tam trūkst, ir pareiza kartēšanas sistēma, kas var parādīt ieguldītāju diagrammas dažādos intervālos. Nu, tā nav milzīga problēma, jo jūs iegūstat vēl vienu labu datu nesēju, lai norādītu kriptogrāfijas cenas un apjomu.

Tas arī dod iespēju apskatīt lietotāja saskarni vēl 20 valodās, izņemot angļu valodu, un parāda cenas 18 fiat valūtās. Daļa, kas padara to par izcilu iespēju, ir tā, ka tā ir mobilajām ierīcēm piemērota platforma ar iOS un Android lietotnēm, kas pieejamas tirgū lietotājiem, kuri vienmēr ir ceļā!

4. LiveCoinWatch

LiveCoinWatch

LiveCoinWatch ir labākā reāllaika kriptogrāfisko cenu indeksa vietne ar grafikiem un vēsturiskiem datiem par vairāk nekā 1000 monētām, ieskaitot Bitcoin, Eethereum un altkoīnus no galvenajām kriptovalūtas biržām..

Izmantojot LiveCoinWatch, jūs varat iegūt precīzu cenu izsekošanu un apjoma kustību dažādu kriptovalūtu tirgos. Tas arī izseko apjomus vairāk nekā +120 biržās, un tam ir unikāla iespēja ieslēgt / izslēgt Korejas tirgu iekļaušanu aprēķinos.

Lai tam pievienotu vairāk, tas spēj parādīt cenas vairāk nekā 30 fiat valūtās un reģistrējoties piedāvā portfeļa pārvaldības rīka beta versiju.

5. CoinLib

CoinLib

CoinLib ir diezgan jauns dalībnieks šajā klubā, taču klājas diezgan labi. Tas ir arī diezgan lietotājam draudzīgs. Tas nodrošina reāllaika, kā arī vēsturiskus datus par kriptonauda cenu un apjomu, diagrammas un kriptogrāfisko monētu klasifikāciju ar portfeļa izsekošanas rīka beta versiju un integrētu cenu brīdināšanas mehānismu..

Tas arī parāda intuitīvas kopējās tirgus ierobežojumu diagrammas ar Bitcoin dominēšanas diagrammām 8 fiat valūtās. Izmantojot CoinLib, varat arī salīdzināt līdz pat 4 dažādām monētām pēc to specifikāciju, tirdzniecības apjoma, cenu rādītāju un tirgus ierobežojumu kritērijiem. Pēc reģistrēšanās CoinLib, izmantojot savu personīgo informāciju, varat izbaudīt arī viņu bezmaksas portfeļa pārvaldnieka versiju.

Secinājums

Piešķirot jums alternatīvas, es nevēlos braukt mājās, ka CoinMarketCap nav lielisks. Tā vietā es vēlos dot galvu, pirms mēs kļūstam atkarīgi no citas centralizētas sistēmas.

Nekādā gadījumā citas alternatīvas nav ideālas, tāpat kā CoinMarketCap. Tāpēc vienmēr izmantojiet gudrību un veiciet savstarpēju pārbaudi starp 2-3 kriptogrāfijas cenu indeksiem tirgū.

Ja jums patīk raksts, lūdzu, dalieties tajā ar draugiem un ģimeni!

Populārākās ziņas vietnē CoinSutra, lai lasītu tālāk:

  • Populārākā bezmaksas bloku ķēde & Kriptovalūtas kursi / sertifikāti [megu saraksts]
  • Zcash kriptovalūta: viss, kas jums jāzina
  • Decentralizētas šifrēšanas biržas vs centralizētās biržas, piemēram, Binance, Bittrex
  • Labākās vietnes, lai pārdotu Bitcoin Indijā [ekskluzīvs saraksts]
  •  Labākās Bitfinex alternatīvas kriptovalūtu pirkšanai / pārdošanai
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map