Labākais VPN bez žurnāliem un uzlabotas privātuma piedāvājuma [2021]

Labākais VPN bez žurnāliem

Vai meklējat VPN pakalpojumu, kas piedāvā lielāku privātumu? Tad jums noteikti jāizvēlas VPN pakalpojums, kas nereģistrē žurnālus.

Viena no kļūdām, ko lielākā daļa no mums pieļauj, izvēloties VPN pakalpojumu, ir tā, ka mēs nepārbaudām, vai VPN pakalpojumu sniedzējs uztur visu pārlūkoto vietņu žurnālu. Ja viņi to dara, no VPN pakalpojuma izmantošanas ir maz ieguvumu.

Labākais veids, kā nodrošināt, ka pārlūkošana paliek anonīma un paliek bez pēdām, ir izmantot bez žurnāla VPN.

It īpaši, ja jūs domājat par Bitcoin, kriptovalūtām vai kādu citu “Infosec” veida lauku, jums nav citas izvēles kā izmantot bez žurnālu VPN pakalpojumu.

VPN palīdz jums apiet valdības un ISP cenzūru. Īpaši ceļojot uz tādām valstīm kā Ķīna, kur Google pakalpojumi ir bloķēti, varat izmantot VPN, lai bez ierobežojumiem izveidotu savienojumu ar šiem pakalpojumiem..

Līdztekus žurnālu neuzglabāšanai vēlaties pārliecināties, ka izvēlētais VPN pakalpojums piedāvā killswitch funkciju. Par killswitches varat lasīt šeit.

Šeit, šajā amatā, esmu izveidojis sarakstu ar dažiem labākajiem bez reģistrēšanās VPN pakalpojumiem, kurus varat izvēlēties.

Piezīme. Visi turpmāk uzskaitītie VPN pakalpojumi neuztur nekādu sērfošanas žurnālu, un tie visi nodrošina jūsu privātumu. Tomēr daži no viņiem saglabā piekļuves žurnālus, līdz pārtraucat savienojumu. To, kādus žurnālus viņi glabā, es katra nosaukumā esmu īpaši pieminējis. Tikai viens no tiem izseko joslas platuma lietojumu, kas automātiski tiek atiestatīts ik pēc 30 dienām. No privātuma viedokļa tam nevajadzētu jūs ietekmēt, bet mans pienākums ir jūs par to informēt.

Padoms: Izvairieties no ASV / Lielbritānijā balstītu pakalpojumu izmantošanas šo valstu uzraudzības programmu dēļ. Valsts drošības vēstules un pavadošie rīkojumi aizliedz uzņēmumiem un saņēmējiem runāt par pieprasījumu. Pat ja uzņēmumam ir lūgts nodot datus par jūsu interneta lietošanu, viņi to nevar publiski atklāt.

Pēc Snoudena atklāšanas FBI vērsās Lavabit (drošs e-pasta pakalpojums), lai sniegtu viņiem SSL atslēgu, kas FBI būtu devusi piekļuvi Snoudena un visu citu klientu e-pastiem. Vēlāk Levisona izpilddirektors pagrieza SSL atslēgas un pārtrauca pakalpojumu.

Pēc tam ASV valdība draudēja Levisonam arestēt, sakot, ka dienesta pārtraukšana ir tiesas rīkojuma pārkāpums. Ja vēlaties, varat lasīt par šo padziļināto šeit. Pēc šī incidenta labāk izvēlēties pakalpojumu, kas atrodas ārpus ASV jurisdikcijas. Tas ir viens iemesls, kāpēc esmu uzskaitījis tālāk uzskaitīto VPN pakalpojumu bāzes valsti, kas nereģistrē jūsu pārlūkošanas darbības.

Apskatīsim to labāko VPN pakalpojumu sniedzēju sarakstu, kuri nav reģistrējušies.

Labākie bez žurnālu VPN pakalpojumi 2021. gadā:

1. VPNArea 

VPNArea

Šis ir godalgots VPN pakalpojums. Viņi piedāvā koplietotus IP un neveic žurnālus, lai nodrošinātu savu klientu privātumu.

Viņi darbojas Bulgārijas jurisdikcijā un darbojas VPN biznesā kopš 2012. gada.

Izmantojot vienu kontu VPNArea, jūs varat pievienojiet līdz 6 ierīcēm. Tie piedāvā neierobežotu joslas platumu un tiem ir kill switch sistēma, kas novērš IP noplūdi VPN savienojuma krituma gadījumā.

Viņi pieņem maksājumu, izmantojot PayPal, kredītkartes / debetkartes, Bitcoin un Payza.

VPNArea plāni

Viņiem ir arī 7 dienu atmaksas politika, kurā jūs varat atcelt savu kontu un saņemt pilnu atmaksu 48 stundu laikā.

Iegūstiet VPN no VPNArea

2. Uzrakstiet

Windscribe

Windscribe ir populārs freemium VPN pakalpojums, kurā varat izmantot bezmaksas bez reģistrēšanās VPN ar līdz pat 10 GB datu.

Jūs vienmēr varat jaunināt uz vienu no apmaksātajiem plāniem, lai noņemtu visus ierobežojumus attiecībā uz joslas platumu un vienlaicīgo savienojumu skaitu.

Viņi nesaglabā pārlūkošanas žurnālu, IP laika zīmogus vai reģistrus par apmeklētajām vietnēm. Vienīgais, ko viņi reģistrē, ir joslas platuma izmantošana, kas tiek atiestatīta pēc katra mēneša.

Es nedomāju, ka tas ir slikti, un tas atbilst mūsu top VPN kritērijiem, kuri neveic žurnālus.

Uzņēmums atrodas ārpus Kanādas, un Bittorrent ir atļauts visos serveros, izņemot Indiju.

Windscribe plāni

Viņi pieņem maksājumus, izmantojot PayPal, kredītkarti, Bitcoin (izmantojot BitPay) un Payment Wall.

Viņi par galveno kritēriju uzskata privātumu, un tāpēc viņu darbvirsmas lietojumprogrammai ir iebūvēts ugunsmūris. Viņi apgalvo, ka tas ir pārāks par kill slēdzi, jo ugunsmūri pēc noklusējuma bloķē visu ārējo savienojumu, ja savienojums nokrītas.

Vēl viena forša lieta par Windscribe ir tā, ka jūs varat iegūt papildu 5 GB bezmaksas datu, tikai par tiem čivinot. Tam var piekļūt, izmantojot konta informācijas paneli.

Kopumā Windscribe ir uzticams bezmaksas / apmaksāts VPN pakalpojums bez reģistrēšanās.

Iegūstiet bezmaksas VPN no Windscribe

3. Mulvads

Mulvads

Mullvad ir uzņēmums, kas atrodas Zviedrijā un kas VPN sāka piegādāt politisku iemeslu dēļ.

Īpašnieki ir bullish par savu politiku. Viņi saka: “Mēs drīzāk slēgtu uzņēmumu, nevis sniegtu sensitīvu informāciju valdībai vai jebkurai aģentūrai.” Bet, tā kā viņi neglabā žurnālus, nav informācijas, ko sniegt valdībai vai aģentūrai.

Viņi pieņem maksājumus, izmantojot bankas pārskaitījumu, Swish, PayPal, Bitcoin un skaidru naudu. Viņi mudina jūs palikt anonīmi un maksāt ar Bitcoin vai skaidru naudu. Piezīme: ja maksājat ar Bitcoin, tas ir par 10% lētāk.

Darba sākšana ar Mullvad ir vienkārša, jo viss, kas jums jādara, ir ģenerēt konta numuru. Jūs saņemat trīs stundu bezmaksas izmēģinājumu, un, lai to izmantotu pēc tam, jums vienkārši jāpapildina sava konta numurs.

Cena ir tikai € 5 mēnesis.

Izveidojiet kontu vietnē Mullvad

4. Anonimizētājs 

Anonimizētājs

Šiem puišiem ir vairāk nekā 20 gadu stāžs un stingra “bez žurnāliem” politika.

Visa satiksme ir atļauta, ja vien tā atbilst viņu EULA un pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Vienīgais, kas man viņos nepatīk, ir viņi darbojas ASV jurisdikcijā. Es arī neesmu pārliecināts, vai tie pieļauj Bittorrent / P2p datplūsmu.

Tie ir vieni no nedaudzajiem beznodokļu VPN pakalpojumiem, kas pieņem skaidras naudas norēķinus. Viņiem nav iespēju veikt maksājumus Bitcoin vai kriptovalūtās.

Anonymizer piedāvā 14 dienu izmēģinājuma kontu, neprasot nekādu maksājuma informāciju.

Tomēr, kad es mēģināju izmantot viņu 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu no Indijas, tas teica, ka tas nav pieejams no manas atrašanās vietas. Bet es vienkārši izmantoju citu VPN pakalpojumu, lai mainītu savu atrašanās vietu, un pēc tam piedalījos izmēģinājumā.

Darba sākšana ar Anonymizer manā Mac OS bija vienkārša, un 2 minūšu laikā pēc reģistrēšanās es biju izveidojis un palaidis viņu VPN..

Darba sākšana ar Anonymizer

Saņemiet 2 nedēļu ilgu anonimizētāja VPN izmēģinājumu

5. IPvanish

IPvanish

Šis ir vēl viens populārs VPN pakalpojums, kas neveic žurnālus un piedāvā pilnīgu anonimitāti.

Šī pakalpojuma mīnuss ir tas, ka viņi atrodas ārpus Floridas, ASV, tāpēc tie nav visvairāk ieteicamie VPN pakalpojumi šajā sarakstā.

Viņi pieņem maksājumus, izmantojot Bitcoin, PayPal un kredītkartes. Satiksmes ziņā nav ierobežojumu, un, ja vēlaties, noteikti varat lejupielādēt straumējumus, izmantojot IPVanish.

Viņiem ir arī killswitch funkcija, kas pārtrauc interneta savienojumu, kad savienojums ar VPN pazeminās, lai novērstu jūsu IP informācijas noplūdi.

Vēl viena lieliska IPVanish iezīme ir tā, ka viņi automātiski nejaušina jūsu IP adresi izvēlētos laika intervālos. Piezīme. Jums ir jāiespējo šī funkcija.

Iegūstiet IPVanish VPN

6. AirVPN

AirVPN

Šis ir viņu uzraksts: “Gaiss, lai elpotu īstu internetu.”

Šis pakalpojums, kas atrodas ārpus Itālijas, nereģistrē nevienu jūsu pārlūkošanas informāciju.

Lai izveidotu savienojumu starp datoru un viņu serveriem, AirVPN izmanto OpenVPN. OpenVPN ir visuzticamākais un drošākais risinājums šifrētiem tuneļiem.

AirVPN ļauj izmantot torrentu trafiku, failu koplietošanas trafiku un visus citus trafika veidus. Nekādu ierobežojumu nav.

Lai nodrošinātu anonimitāti, viņi pieņem maksājumus Bitcoin un plašā skaitā citu kriptovalūtu, izmantojot CoinPayments.

Izmantojot vienu AirVPN savienojumu, jūs varat vienlaikus pievienojiet līdz 3 ierīcēm.

Pievienojieties AIRVPN

7. NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas ārpus Panamas, un, būdams Panamas uzņēmums, no viņiem varat sagaidīt maksimālu privātumu.

Tie pieļauj visa veida trafiku, ieskaitot P2P trafiku. Viņi arī pieņem maksājumu ar Bitcoin.

Jūs varat pievienojiet līdz 6 ierīcēm vienlaicīgi ar vienu NordVPN kontu.

NordVPN konts

Šis ir viens no nedaudzajiem piedāvātajiem VPN pakalpojumiem dubultā VPN. Lietotājs izveido savienojumu ar pirmo mezglu, kurā dati ir šifrēti. Pēc tam šifrētie dati ieplūst otrajā mezglā un atkal tiek šifrēti, un tikai pēc tam tie nonāk internetā.

Viņiem ir 30 dienu naudas atmaksas garantijas politika un viņi piedāvā trīs dienu izmēģinājumu.

Pievienojieties NordVPN

Citi VPN pakalpojumi, kas nereģistrē žurnālus

  • ExpressVPN – Lielbritānijas Virdžīnas salas uzņēmums, kuram nav datu saglabāšanas likumu. Tie atļauj visu datplūsmu, ieskaitot BitTorrent / P2P trafiku.
  • IPredeator – Atrodas ārpus Kipras, viņu sesiju datu bāzē nav iekļauta izcelsmes I.P. lietotāja adrese. Pēc izveidotā savienojuma pārtraukšanas informācija par sesiju tiek dzēsta no sesijas datu bāzes. Viņi pieņem maksājumu, izmantojot PayPal, Bitcoin, Payza un Payson. Vienīgā trafika, ko viņi filtrē, ir SMTP 25. ostā. Kanāriju orderis.
  • BolehVPN – BolehVPN atrodas ārpus Seišelu salām. Tie ir vēl viens populārs VPN pakalpojums, kas neveic nekāda veida žurnālus. Lielākā daļa viņu serveru atbalsta P2P trafiku, izņemot noteiktus sērfošanas / straumēšanas nodrošinātājus ar stingrām DMCA prasībām. Viņi pieņem maksājumu, izmantojot PayPal, Payment Wall, CoinPayments, PayDollar, Molly un arī Bitcoin / Dash.

Nu, ir vēl daži VPN pakalpojumi, kas nereģistrē jūsu darbības. Tomēr tie, kurus esmu uzskaitījis iepriekš, ir labākie bez reģistrēšanās VPN pakalpojumi.

Kā jau minēju iepriekš, mēģiniet turēties tālāk no VPN pakalpojumiem, kas atrodas ārpus ASV / Lielbritānijas vai “5 acu valstis“.

VPN pakalpojuma iegādei nav problēmu izmantot PayPal vai kredītkarti, tomēr, kad vien iespējams, pirkuma veikšanai izmantojiet Bitcoin vai citu kriptovalūtu. Kriptovalūtas izmantošana piedāvā lielāku privātumu jūsu tiešsaistes dzīvei.

Vai vēlaties ieteikt citu žurnālu mazāk VPN pakalpojumu? Informējiet mani zemāk komentāru sadaļā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map