Ethereum cenu prognoze 2021. gadam [ko mēs zinām līdz šim]

Ethereum cenu prognoze 2021. gadam

Ethereum ir pieaudzis no 127 līdz 570 dolāriem, pieaugot par gandrīz 350%. Tomēr, tuvojoties 2020. gadam, izskatās, ka mēs esam uz masveida 2021. gada robežas. Tātad, pirms mēs sakām Ethereum cenu prognozi, apskatīsim galvenos faktorus, kas noteiks cenu darbību.

Divi spēles mainīgie faktori, kas noteiks Ethereum sniegumu, ir – Ethereum 2.0 jauninājums un DeFi.

Ethereum 2020. gadā: lēciens uz Ethereum 2.0

Viedo līgumu eksperts Džozefs Čovbests atšķirību starp ETH 1.0 un ETH 2.0 apraksta kā tādu pašu starp ceļu un šoseju. ETH 2.0 ievērojami uzlabos visa tīkla mērogojamību, caurlaidspēju un drošību, nenovēršot datu vēsturi vai darījumu ierakstus.

Nozīmīgākās izmaiņas, ko ieviesīs ETH 2.0, ir pāreja no darba POW pierādīšanas uz paketes POS bloku ķēdes pierādījumu. Darba pierādījums ir drošs, tomēr ļoti izšķērdīgs process, kas neļāva ETH blokķēdes lietojumprogrammām palielināt. Izmantojot POS, ETH2 varēs visu kalnrūpniecības procesu padarīt virtuālu. Tā vietā, lai paļautos uz viņu procesora izturību, pierādījumi par likmēm būs atkarīgi no likmes, ko lietotājs fiksēs platformā. Jo vairāk ir likmes, jo vairāk ir viņu “jaukšanas spēks”.

Līdztekus šīm vienprātības izmaiņām ETH 2 0 ieviesīs tādus jauninājumus kā šķembu sagriešana, zk apkopojumi uc.

Ethereum 2 0 tiks palaists, izmantojot četras fāzes – 0. fāze, 1. fāze, 1.5. Fāze un 2. fāze.

 • 0 fāze: Šajā posmā Ethereum uzsāks bākas ķēdi un aktivizēs pos ieviešanu. Bākas ķēde sāk likmes ieviešanas pierādījumu un tiek palaista, kad – depozīta līgumā ir piesaistīti 524 288 ETH žetoni un reģistrēto validatoru skaits ir pārsniedzis 16 384. Katram validatoram depozīta līgumā jāiekļauj 32 ETH, lai veiksmīgi piedalītos sistēmā.
 • 1. fāze: Šajā posmā galvenā blokķēde tiek sadalīta 64 lausku ķēdēs, kas iet paralēli viena otrai. Tīkla apstrādes jauda tiek vienlaicīgi novirzīta pāri šīm šķembu ķēdēm.
 • 1.5. Fāze: Starp 1. un 2. fāzi sākotnējā POW ķēde tiek apvienota ar bākas ķēdi, lai izveidotu hibrīda vienprātības sistēmu. Sākotnējā POW ķēde kļūst par vienu no 64 sadalītajām blokķēdēm.
 • 2. fāze: Pēc POS pārejas ETH 2.0 ieviesīs citas funkcijas, piemēram, apkopojumus un papildu 2. slāņa precizēšanu.

Pašlaik Ethereum 2.0 pirmo reizi ir ētera (ETH) vērtība vairāk nekā 1 miljarda ASV dolāru vērtībā. Blokķēdē ir vērojams noguldījumu pieaugums, jo ETH skaits pagājušajā mēnesī pieauga no 98 000 līdz pašreizējiem 1,5 miljoniem ETH.

Lielākās izmaiņas – pāreja no PoW uz PoS

Pašlaik Ethereum darbojas pēc tā paša protokola kā Bitcoin – darba pierādījums (PoW). PoS darbojas šādi:

 • Kalnrači risina kriptogrāfijas mīklas, lai “raktuvētu” bloku, ko pievienot blokķēdei.
 • Šim procesam nepieciešams milzīgs enerģijas daudzums un skaitļošanas izmantošana. Mīklas ir veidotas tā, lai to apgrūtinātu un uzliktu nodokļus sistēmai.
 • Kad mīnētājs atrisina mīklu, viņi savu bloku uzrāda tīklam pārbaudei.
 • Pārbaudīt, vai bloks pieder ķēdei vai ne, ir ārkārtīgi vienkāršs process.

Kaut arī PoS nodrošina milzīgu sistēmas drošību un stabilitāti, tai ir trīs galvenie jautājumi:

 • Pirmkārt un galvenokārt, darba pierādīšana ir ārkārtīgi neefektīvs process, ko rada milzīgais enerģijas un enerģijas daudzums, ko tas apēd.
 • Tas ir lēns, un tā pamatā esošo protokolu padara ārkārtīgi nesamērīgu.
 • Cilvēkiem un organizācijām, kas var atļauties ātrāku un jaudīgāku ASIC, parasti ir lielākas izrakteņu ieguves iespējas nekā citiem. Teorētiski runājot, šie lielie ieguves baseini var vienkārši apvienoties savā starpā un sākt 51% no bitcoīna tīkla.

Ethereum uzlabos viņu protokolu, pārejot no PoW uz PoS. ETH izmantos Casper protokolu, lai ieviestu savu PoS mehānismu. Šādi darbotos PoS vadībā Casper:

 • Validatori daļu no viņu ēteriem uzliek kā likmi.
 • Pēc tam viņi sāks apstiprināt blokus. Nozīme: kad viņi atklāj bloku, kuru, viņuprāt, var pievienot ķēdei, viņi to apstiprinās, izdarot likmi uz to.
 • Ja bloks tiks pievienots, tad validētāji saņems atlīdzību, kas proporcionāla viņu likmēm.
 • Tomēr, ja apstiprinātājs rīkojas ļaunprātīgi un mēģina izdarīt “neko uz spēles”, viņiem nekavējoties tiks izteikts rājiens, un visa viņu daļa tiks sagrauta.
 • Kā redzat, Casper ir paredzēts darbam neuzticamā sistēmā un vairāk izturīgs pret Bizantijas defektiem.
 • Ikviens, kurš rīkojas ļaunprātīgi / bizantiski, tiks nekavējoties sodīts, samazinot viņu daļu. Šeit tas atšķiras no vairuma citu POS protokolu. Ļaunprātīgiem elementiem ir ko zaudēt, tāpēc nav iespējams neko apdraudēt.

Vai Ethereum iet uz augšu 2021. gadā?

# 1 DeFi izmantošana

Ethereum izmantos ETH 2.0 atjauninājumus un nostiprinās savas pozīcijas kā DeFi tirgus līderis. Lai saprastu, kāpēc tā ir galvenā lieta, parādīsim divus skaitļus.

Pirmā lieta, ko mēs izskatīsim, ir kopējais tirgus ierobežojums. Kā redzat, visā 2020. gadā kopējais tirgus ierobežojums pieauga no 191,50 miljardiem līdz 672,75 miljardiem. Tas ir novērtējuma pieaugums par 250%.

image2.png

No otras puses, apskatīsim citu skaitli. Šī ir diagramma, kas parāda kopējo vērtību, kas bloķēta DeFi lietojumprogrammās. Saskaņā ar DeFi Pulse diagrammu DeFi līgumos fiksētā summa ir pieaugusi no 675 miljoniem līdz 13,43 miljardiem. Satriecošs 1900% pieaugums.

image3.png

Tātad, ko tas mums saka?

DeFi globālais tirgus ierobežojums pieaug daudz straujāk nekā pasaules kriptonauda. Tas parāda, ka DeFi telpa aug gandrīz eksponenciāli. Tagad kāpēc tas tā ir?

Labi vai slikti, DeFi lietotnes ir visspēcīgākie un izplatītākie blokķēdes tehnoloģijas DeFi lietojumu izmantošanas gadījumi mūsdienās. 3 galvenie DeFi lietošanas gadījumi pašlaik ir šādi:

 • Aizņemšanās un aizdošana.
 • Monetārie banku pakalpojumi.
 • Decentralizēti tirgus laukumi.

# 1 Aizņemšanās & Kreditēšana

Atvērta un decentralizēta aizņemšanās un kreditēšana ir vispopulārākās lietojumprogrammas DeFi ekosistēmā. Starpnieku trūkums samazina darījumu partnera risku, padarot aizņemšanos un kreditēšanu lētāku, ātrāku un pieejamāku. Decentralizētai aizņēmumiem un aizdevumiem ir šādas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālo kredītu sistēmu:

 • Tūlītējs darījuma norēķins.
 • Spēja nodrošināt ķīlu ciparu aktīvos.
 • Nav kredīta pārbaudes.
 • Potenciāla standartizācija nākotnē.

# 2 Monetārie banku pakalpojumi

Monetārie banku pakalpojumi ir dabisks DeFi lietojumprogrammu izmantošanas gadījums. Stablecoins, hipotēku un apdrošināšanas emisija ietilpst šajā kategorijā. Stablecoīnu emisija ir kļuvusi par nozīmīgu diskusiju punktu kriptogrāfijas nozarē. Stablecoins ir digitālas žetoni, kas paredzēti, lai nodrošinātu izmērāmu stabilitāti un drošību. Nespeciālistiem runājot, to vērtība paliek nemainīga un stabila.

# 3 Decentralizētie tirgus laukumi

Tas ir vēl viens strauji augošs sektors DeFi telpā. Šeit, iespējams, visdaudzsološākās ir decentralizētās apmaiņas (DEX). Regulārā apmaiņā jums jāuzticas starpniekam (biržai), kas glabā jums līdzekļus. Decentralizētā apmaiņā varēsiet sazināties ar citiem vienaudžiem un tieši veikt darījumus. Tā kā attiecīgā uzturēšana ir krasi samazināta, DEX parasti ir zemākas tirdzniecības maksas nekā centralizētajām biržām.

Izņemot DEX, citi kosmosā iesaistītie projekti ietver atvasinājumu, sintētisko aktīvu, decentralizētu prognožu tirgu izveidi un daudz ko citu..

Kādas ir DeFi priekšrocības?

 • Tradicionālās finanses ir ļoti atkarīgas no starpniekiem. Tomēr DeFi lietojumprogrammām nav nepieciešamas trešās puses. Šis starpnieku trūkums padara lietojumprogrammas daudz beržīgākas.
 • Tā kā DeFi lietojumprogrammas ir decentralizētas un nekontrolē centralizēta vienība, tā novērš atsevišķus neveiksmes punktus un ir izturīga pret cenzūru.
 • Tā kā pamatā esošais ietvars un projekts jau ir izveidots, lietojumprogrammu izveide var būt diezgan vienkārša.
 • DeFi lietojumprogrammas ir daudz pieejamākas visā pasaulē. Tradicionālās finanses ir atkarīgas no starpniekiem, kuri savus pakalpojumus nedrīkst darīt pieejamus teritorijās ar zemiem ienākumiem.

Ko tas viss nozīmē Ethereum cenu darbībai??

Ethereum je ne sais quoi ir tas, ka tas ir programmējams protokols. Jo vairāk lietojumprogrammu izstrādātāji izveido, pamatojoties uz protokolu Ethereum, jo ​​vairāk lietotāju tas piesaista. Saskaņā ar Metcalfe likumu šī pieaugošā lietderība ļoti pozitīvi ietekmēs Ethereum vērtējumu. Pieaugošā tīkla aktivitāte izraisa paaugstinātu ETH darījumu maksu un spēcīgu pieprasījumu pēc monētas.

# 2 Institucionālais ieguldījums

Līdz 2020. gadam institucionālo investoru skaits, kas iegulda Ethereum, ir pieaudzis par milzīgu summu. Maikls Sonensheins, rīkotājdirektors Pelēktoņu investīcijas LLC, kriptogrāfiskā uzticība ir guvusi milzīgu uzmanību, pateicoties viņu ieguldījumiem, intervijā Bloomberg sacīja:

“2020. gada laikā mēs redzam jaunu investoru grupu, kas vispirms ir Ethereum un dažos gadījumos tikai Ethereum. Ethereum kā aktīvu klasei ir arvien lielāka pārliecība. ”

Saskaņā ar Sonnenshein teikto, pirms 2020. gada investori pārsvarā sāktu ar Bitcoin, taču pēdējos 12 mēnešos otrais lielākais kriptogrāfijas aktīvs pēc tirgus ierobežojuma ir piesaistījis lojālu sekotāju.

Tātad, kāpēc investori plūst Ethereum, kad viņi varētu vienkārši ieguldīt BTC? Nu, tas ir vienkārši – DeFi. DeFi ir karstākais sektors kriptelpā, un Ethereum neapšaubāmi ir tirgus līderis.

Pelēktoņu portfelī tiek pārvaldīti aktīvi aptuveni 14 miljardu USD vērtībā. Kaut arī viņu Bitcoin Trust joprojām ir vispopulārākais piedāvājums, un ieguldījumi pēdējo 12 mēnešu laikā nedēļā vidēji ir USD 39,5 miljoni, tā Ethereum Trust ir arī ieguvis lielu popularitāti. Sonnenshein atklāja, ka lielie spēlētāji ir palielinājuši kapitāla sadalījumu:

“Pelēktoņu Ethereum Trust ir izpelnījies jaunu, uz Ethereum orientētu institucionālo sadalītāju segmenta uzmanību. 3. ceturkšņa laikā vairāk nekā 17% no pelēkās krāsas Ethereum Trust ieplūdes radīja jauni institucionālie investori. ”

2020. gada 3. ceturkšņa laikā Grayscale Ethereum Trust ir ieplūdis nedēļā 15,6 miljonu ASV dolāru apmērā, salīdzinot ar 2. ceturkšņa neto ieplūdi 10,4 miljonu ASV dolāru un Q1 ieplūdes 8,5 miljonu ASV dolāru apmērā. Saskaņā ar Sonnenshein teikto, katru dienu pieaug to investoru skaits, kuri pieprasa pakļaut Ethereum iedarbībai:

“2020. gada laikā mēs redzam jaunu investoru grupu, kas vispirms ir Ethereum un dažos gadījumos tikai Ethereum. Ethereum kā aktīvu klasei ir arvien lielāka pārliecība. ”

Vai Ethereum atkal sasniegs 1000?

Ethereum 2018. gada 13. janvārī sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 1 432,88 USD. Pēc 2018. un 2019. gada lāču tirgus ETH ir pieaudzis vairāk nekā 2020. Visā šajā gadā viedo līgumu līderu cena ir pieaugusi par 500%, pieaugot no 125 USD. līdz 630 USD. Tātad, vai ETH sasniegs 1000 USD un vairāk?

Tehniskā analīze saka, ka tā būs.

image1.png

Ethereum veic W modeļa kartēšanu ikmēneša diagrammā. Ja cena atbilst šim modelim, cena sasniedz 1100 USD. Tas ir par 75% lielāks nekā pašreizējais stāvoklis.

Secinājums: cik daudz Ethereum būs vērts pēc 5 gadiem?

Ethereum cena nākamajos 5 un 10 gados galvenokārt būs atkarīga no progresa, kas panākts pieņemšanā un DeFi izstrādē. Tomēr perspektīva noteikti ir ļoti pozitīva. Ark Capital LLC dibinātāja risinājumu vadītājs Braiens Šusters prognozē, ka pēc 10 gadiem ETH sasniegs diezgan augstus 100 000 USD par monētu.

Dan Morehead, uzņēmuma vadītājs Pantera galvaspilsēta, uzskata, ka ETH 10 gadu laikā sasniegs sešus ciparus. Visbeidzot, DeVEre Group dibinātājs Naidžels Grīns uzskata, ka buļļu tirgus laikā, kas notiks pēc notiekošā, Ethereum no 2500 līdz 100 000 ASV dolāru.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map