Kā nolīgt Ethereum izstrādātājus (Ultimate Guide)

Ir milzīgs pieprasījums pēc kvalitatīviem Ethereum izstrādātājiem un Ethereum izstrādātāju nolīgšanas, un tas ir pamatots.

Blokķēde un ICO telpa pēdējos pāris gados ir eksplodējusi. Arvien vairāk cilvēku mēģina iekļūt un nosaukt savu vārdu šajā telpā. Tomēr, lai gūtu panākumus, viņiem ir svarīgi, lai viņiem būtu spēcīga un laba komanda. Blockchain izstrādātāji un, precīzāk sakot, Ethereum izstrādātāji ir viskritiskākais šīs komandas komponents.

Tātad šajā rokasgrāmatā mēs daudz atvieglosim jūsu dzīvi. Mēs jums parādīsim, kā jūs varat precīzi noteikt un izvēlēties ražas krējumu.

Pirms mēs tomēr pieņemam darbā ethereum izstrādātāju, ir svarīgi zināt, kādus cilvēkus mēs pieņemam darbā.

Kas padara lielisku Ethereum izstrādātāju?

Prasmē, kas ir tikpat niša kā “Ethereum Developer”, ir svarīgi zināt, kādas ir pamata īpašības, kas vislabāk nošķir pārējās? Lieliskam izstrādātājam jābūt ne tikai kodētājam ar blokķēdes kodēšanas prasmēm. Mēs nesakām, ka vienkāršie kodētāji nav vērtīgi, tomēr, lai izveidotu impēriju, jums ir nepieciešams piemērots izstrādātājs. Tātad, kādas ir galvenās īpašības, kuras meklējat?

 • Spēcīga ticība decentralizācijai: Šie cilvēki tic, ka decentralizācija izglābs cilvēci. Tie ir cilvēki, kurus tradicionālās korporācijas nepieņems darbā, jo uzskata, ka tādām institūcijām kā sabiedrībām, korporācijām un valdībām jābūt decentralizētām.
 • Kriptogrāfijas meistarība: Blockchain izstrādātājiem jābūt meistarībai kriptogrāfijas ekonomikā. Kriptogrāfijas ekonomikai, kriptogrāfijai un ekonomikai ir divas daļas. Tāpēc izcilam Ethereum izstrādātājam vajadzētu būt nemitīgai ziņkārībai pēc kriptogrāfijas.
 • Ekonomikas meistarība: Kriptoekonomikas otrā puse ir “Ekonomika”, tāpēc izstrādātājam ekspertam vajadzētu būt pamatīgām zināšanām arī par ekonomiku un spēļu teorijas mehāniku. Ja veidojat blokķēdes platformu, kodam jāpārliecinās, vai visi dalībnieki ir ekonomiski stimulēti.
 • Galējā zinātkāre: Lai būtu tik humongous zināšanu bāze, šie cilvēki pēc būtības ir ārkārtīgi ziņkārīgi. Tie ir cilvēki, kuri līdz vēlai naktij iet cauri video, forumiem, wiki, lai saprastu konkrētu problēmu.

Tātad, tagad mēs zinām, kādus cilvēkus mēs meklējam. Tāpēc ir jēga sākt no nulles, izmantojot dažus Ethereum pamatus.

Kāpēc mēs to darām?

Tā kā katram Ethereum izstrādātājam, kura vērts sāli, vajadzētu pilnībā pārzināt šos jēdzienus.

Kas ir Ethereum?

Ethereum vietne sevi definē šādi:

“Ethereum ir decentralizēta platforma, kas vada viedos līgumus: lietojumprogrammas, kas darbojas tieši tā, kā ieprogrammētas, bez dīkstāves, cenzūras, krāpšanas vai trešo personu iejaukšanās iespējas. Šīs lietotnes darbojas ar pielāgotu bloku ķēdi – ārkārtīgi spēcīgu kopīgu globālo infrastruktūru, kas var pārvietot vērtību un pārstāvēt īpašuma tiesības. ”

Bet vienkāršāk sakot, Ethereum plāno kļūt par galveno nākotnes programmatūras platformu. Ja nākotne ir decentralizēta un dAPP kļūst par ikdienu, tad Ethereum ir jābūt tās priekšgalā un centrā.

Kaut arī Bitcoin ir pirmais blokķēdes tehnoloģijas pielietojums, tā joprojām ir tikai valūta. Ethereum nes sev līdzi visu, kas varētu būt iespējams blokķēdes tehnoloģijā.

Kā saka Ethereum līdzdibinātājs Dr Gavins Vuds:

“Bitcoin vispirms ir valūta; tas ir viens konkrēts blokķēdes pielietojums. Tomēr tas nebūt nav vienīgais pielietojums. Ņemot iepriekšējo līdzīgas situācijas piemēru, e-pasts ir viens īpašs interneta lietojums, un tas noteikti palīdzēja to popularizēt, taču ir daudz citu. ”

Kā darbojas Ethereum ieguve?

Pašlaik Ethereum izmanto to pašu Proof-of-Work protokolu, kuru izmanto Bitcoin. Tomēr Ethereum drīz plāno pāriet uz likmju pierādīšanu, un viņi izmantos Casper protokolu, lai veiktu šo pāreju.

Tātad, kāda ir atšķirība starp likmju un darba pierādījumiem? Tas faktiski ir kaut kas, ko jūs varat lūgt cilvēkiem, ka jūs potenciāli intervējat. Zināt, kā darbojas darba pierādījums un likme, ir absolūti kritiska.

Darba pierādījums: Šis ir protokols, kuru līdz šim ievēroja lielākā daļa kriptovalūtu, piemēram, Ethereum un Bitcoin. Tas nozīmē, ka kalnrači “izraksta” kriptonauda, ​​risinot kriptogrāfijas mīklas, izmantojot īpašu aparatūru.

Likmes pierādījums: Šis protokols padarīs visu kalnrūpniecības procesu virtuālu. Šajā sistēmā kalnraču vietā mums ir validatori. Tas darbojas tā, ka kā validatoram vispirms būs jāaizliedz daļa sava ētera. Pēc tam jūs sāksit pārbaudīt blokus, kas būtībā nozīmē, ka, ja redzat blokus, kurus, jūsuprāt, var pievienot blokķēdei, varat tos apstiprināt, izdarot likmi uz to. Kad un ja bloks tiks pievienots, jūs saņemsiet atlīdzību, kas proporcionāla ieguldītajai likmei. Tomēr, ja jūs derēsit par nepareizu vai ļaunprātīgu bloku, ieguldītā likme jums tiks atņemta.

Lai ieviestu “likmju pierādīšanu”, Ethereum izmantos Casper konsensa algoritmu. Sākumā tā būs hibrīda stila sistēma, kurā lielākajai daļai darījumu joprojām tiks veikts darba stila apliecinājums, savukārt katrs 100. darījums būs pierādījums par likmi. Tas darīs to, ka tas nodrošinās reālās pasaules pārbaudi, lai pierādītu, ka Ethereum platformā ir akcijas. Bet ko tas nozīmē Ethereum un kādas ir šī protokola priekšrocības? Apskatīsim.

Kā nolīgt Perfect Ethereum izstrādātāju

Īpašuma apliecināšanas priekšrocības

 • Pazemina kopējās enerģijas un naudas izmaksas: Pasaules bitkoinu kalnrači elektrībai tērē aptuveni 50 000 USD stundā. Tas ir 1,2 miljoni USD dienā, 36 miljoni USD mēnesī un ~ 450 miljoni USD gadā! Vienkārši ielieciet galvu ap šiem skaitļiem un izšķērdēto enerģijas daudzumu. Izmantojot “Proof-of-stake”, jūs padarāt visu procesu pilnīgi virtuālu un samaziniet visas šīs izmaksas.
 • Nav ASIC priekšrocību: Tā kā viss process būs virtuāls, tas nebūtu atkarīgs no tā, kam ir labāks aprīkojums vai ASIC (lietojumprogrammas integrētā shēma).
 • Liek 51% vairāk uzbrukt: 51% uzbrukumu notiek, ja kalnraču grupa iegūst vairāk nekā 50% pasaules jaukšanas spēka. Izmantojot pierādījumus par likmēm, šis uzbrukums tiek noliegts.
 • Validatori bez ļaunprātīgas programmatūras: Jebkurš vērtētājs, kura līdzekļi ir bloķēti blokķēdē, pārliecinātos, ka ķēdei nepievieno nepareizus vai ļaunprātīgus blokus, jo tas nozīmētu, ka viņiem tiek atņemta visa ieguldītā daļa.
 • Bloķēt izveidi: Paātrina jaunāku bloku un visa procesa izveidi.
 • Mērogojamība: Padara blokķēdi mērogojamu, ieviešot jēdzienu “šķelšanās” (Vairāk par to vēlāk.)

Kaut arī iepriekš ir bijuši dažādi vienkāršoti pierādījumi par likmēm, Kasperu no pārējiem atšķir tas, ka tas stimulē godīgos kalnračus un soda negodīgos. Ja savu likmi esat ielicis ļaunprātīgā blokā, tad likme jums tiks atņemta. Tas sodīs ikvienu, kurš nespēlē pēc noteikumiem.

Vitaliks to izskaidro šādi:

“Iedomājieties 100 cilvēkus, kas sēž ap apļveida galdu. Vienai personai ir pakete papīru, katram no kuriem ir atšķirīga darījumu vēsture. Pirmais dalībnieks paņem pildspalvu un paraksta, pēc tam to nodod nākamajai personai, kura izdara līdzīgu izvēli. Katrs dalībnieks saņem USD 1 tikai tad, ja viņš paraksta darījumu vēsturi, kuru beigās paraksta lielākā daļa dalībnieku. Ja jūs parakstīsit vienu lapu un vēlāk parakstīsit citu lapu, jūsu māja izdegs. ”

Tad viņš piebilda, ka tas, iespējams, ir labs stimuls parakstīt pareizo papīra lapu!

Kas ir viedie līgumi?

Viedie līgumi ir automatizēti līgumi. Viņi izpilda paši, uz tā koda ierakstot īpašas instrukcijas, kuras tiek izpildītas, kad tiek izvirzīti noteikti nosacījumi.

Kā nolīgt Perfect Ethereum izstrādātāju

Vairāk par viedajiem līgumiem varat uzzināt mūsu padziļinātajā ceļvedī šeit.

Viedie līgumi ir tas, kā lietas tiek veiktas Ethereum ekosistēmā. Kad kāds vēlas veikt noteiktu uzdevumu Ethereum, viņš uzsāk viedo līgumu ar vienu vai vairākiem cilvēkiem.

Viedie līgumi ir virkne instrukciju, kas rakstītas, izmantojot programmēšanas valodu “solidity”, kas darbojas, pamatojoties uz IFTTT loģiku jeb JA-ŠĪ-TAD-TĀ loģika. Būtībā, ja tiek izpildīts pirmais instrukciju kopums, izpildiet nākamo un pēc tam nākamo funkciju un turpiniet atkārtot, līdz esat sasniedzis līguma beigas.

Labākais veids, kā to saprast, ir iztēloties tirdzniecības automātu. Katrs solis, ko sperat, darbojas kā ierosinātājs nākamajam solim, lai veiktu sevi. Tas ir kaut kas līdzīgs domino efektam. Apskatīsim darbības, kuras veicat, mijiedarbojoties ar tirdzniecības automātu:

1. solis: Jūs dodat tirdzniecības automātam nedaudz naudas.

2. solis: Jūs iesitat pogu, kas atbilst vēlamajam vienumam.

3. solis: Priekšmets iznāk, un jūs to savācat.

Tagad apskatiet visus šos soļus un padomājiet par to. Vai kāda no darbībām darbosies, ja iepriekšējā netika izpildīta? Katrs no šiem soļiem ir tieši saistīts ar iepriekšējo darbību. Ir jādomā vēl par vienu faktoru, un tā ir viedo līgumu neatņemama sastāvdaļa. Redzi, ka visā mijiedarbībā ar tirdzniecības automātu jūs (pieprasītājs) strādājāt tikai ar šo mašīnu (pakalpojumu sniedzēju). Trešās personas nebija iesaistītas.

Tātad, kā šis darījums būtu izskatījies, ja tas notiktu Ethereum tīklā?

Pieņemsim, ka jūs tikko iegādājāties kaut ko no tirdzniecības automāta Ethereum tīklā, kā tad izskatīsies soļi?

1. darbība: Jūs piešķirat tirdzniecības automātam nedaudz naudas, un to reģistrē visi mezgli Ethereum tīklā, un darījums tiek atjaunināts virsgrāmatā.

2. solis: Jūs iesitat pogu, kas atbilst vienumam, kuru vēlaties, un ierakstiet to, kas tiek atjaunināts Ethereum tīklā un virsgrāmatā..

3. solis: Vienums iznāk, un jūs to savācat, un to reģistrē visi mezgli un virsgrāmata.

Ikviens darījums, kuru veicat ar viedo līgumu starpniecību, tiks reģistrēts un atjaunināts tīklā. Tas nozīmē, ka tas liek ikvienam līgumā iesaistītajam atbildēt par savu rīcību. Tas novērš cilvēku ļaunprātību, padarot katru veikto darbību redzamu visam tīklam

Labi, tāpēc līdz šim mēs esam apskatījuši, kas ir Ethereum, kas ir kalnrūpniecība un kādi ir gudri līgumi. Ja jūsu kandidāts nevar apmierinoši atbildēt uz kādu no šiem, tad ļaujiet viņiem doties tieši tajā brīdī. Tas nav jūsu laika vērts.

Viedā līguma kodeksa apgūšana

Acīmredzot tam vajadzētu būt visu izcilo izstrādātāju maizei. Viens no veidiem, kā jūs noteikti varat saprast izstrādātāja zināšanas, ir lūgt viņiem izskaidrot, kā darbojas konkrētais līgums. Šeit mēs parādīsim divus stingrības kodus. Jūs varat palaist šo kodu viņiem un lūgt tos sadalīt un paskaidrot jums, kas notiek katrā solī.

1. koda piemērs

Kods un paskaidrojums ir ņemts no toptāls.

pragmas cietība 0.4.18;

importēt "./Vehicle.sol";

līgums VehicleOwner {

uzrunāt valsts īpašnieku;

kartēšana (baiti32 => adrese) sabiedriskie transportlīdzekļi;

notikums NewVehicleAdded (adrese indeksēta newVehicle, uint256 timestamp);

funkcija VehicleOwner () public {

īpašnieks = ziņojuma sūtītājs;

}

/ **

* @dev Throws, ja to izsauc kāds cits konts, nevis īpašnieks.

* /

tikai modifikators Īpašnieks () {

pieprasīt (msg.sender == īpašnieks);

_;

}

funkcija createNewVehicle (virknes modelis, virknes izgatavošana, baiti32 vin) only publicOWner {

adrese newVehicle = jauns transportlīdzeklis (modelis, marka, vin);

transportlīdzekļi [vin] = newVehicle;

NewVehicleAdded (newVehicle, tagad);

}

}

Tātad, ejam pa rindām un pa rindām un saprotam, kas šeit notiek.

Kods: pragmas stingrība 0.4.18;

Analīze: norāda izmantotā kompilatora versiju. Šajā 0.4.18

Kods: imports “./Vehicle.sol”;

Analīze: importē viedo līgumu, kas tiek izmantots jaunu transportlīdzekļu pārstāvēšanai.

Kods: līgums VehicleOwner {

Analīze: paziņo par transportlīdzekļa īpašnieka līgumu.

Kods:

uzrunāt valsts īpašnieku;

kartēšana (baiti32 => adrese) sabiedriskie transportlīdzekļi;

Analīze: Šeit mēs pilnveidojam savu līgumu. Šis pirmais mainīgais izsauc īpašnieku un pārstāv Ethereum, kas izveidoja jebkuru konkrētu VehicleOwner līguma gadījumu.

Otro, sauktu par transportlīdzekļiem, izmantos īpašniekam piederošo transportlīdzekļu saraksta glabāšanai, piešķirot viņu līgumu adreses norādītajiem transportlīdzekļu identifikācijas numuriem..

Kods:

funkcija VehicleOwner () public {

īpašnieks = ziņojuma sūtītājs;

}

Analīze: redziet, kā funkcijai ir tāds pats nosaukums kā līgumam? Tas ir tāpēc, ka šī konkrētā funkcija ir konstruktors. Vienīgā funkcija, ko tā veic, ir piešķirt adresi, kas funkciju izsauca kā līguma īpašnieku.

Kods:

tikai modifikators Īpašnieks () {

pieprasīt (msg.sender == īpašnieks);

_;

}

Analīze: Šis funkcijas modifikators tiek izmantots, lai pārliecinātos, ka tikai līguma īpašniekam ir piekļuve līgumam.

Redzi to “_”?

Tas dod funkcijas ķermenim, kuram vēlāk tiek piemērots modifikators.

Kods:

funkcija createNewVehicle (virknes modelis, virknes izgatavošana, baiti32 vin) only publicOWner {

adrese newVehicle = jauns transportlīdzeklis (modelis, marka, vin);

transportlīdzekļi [vin] = newVehicle;

NewVehicleAdded (newVehicle, tagad);

}

Analīze: Tādējādi tiek izveidots jauns līgums par blokķēdi, kas ir jauna transportlīdzekļa attēlojums. Transportlīdzekļa līguma konstruktoram ir trīs īpašības: modelis, marka un vin, no kuriem pēdējos var izmantot, lai identificētu konkrēto transportlīdzekli.

Jauna līguma izveidošana atgriež tā tikko piešķirto adresi. Funkcijā, izmantojot transportlīdzekļa kartēšanu, mēs saistām norādīto vin ar šo adresi. Visbeidzot, funkcija pārraida jaunu notikumu, ievadot adresi un pašreizējo laika zīmogu.

Kodu piemērs # 2

līgums BasicIterator

{

adreses veidotājs; // rezervē vienu "adrese"-tipa plankums

uint8 [10] veseli skaitļi; // rezervēt krātuves daļu 10 8 bitu neparakstītiem skaitļiem masīvā

funkcija BasicIterator ()

{

radītājs = msg.sender;

uint8 x = 0;

// 1. sadaļa: Vērtību piešķiršana

kamēr (x < veseli skaitļi.length) {

veseli skaitļi [x] = x;

x ++;

}}

funkcija getSum () nemainīga atgriešanās (uint) {

uint8 summa = 0;

uint8 x = 0;

// 2. sadaļa: Veselu skaitļu pievienošana masīvā.

kamēr (x < veseli skaitļi.length) {

summa = summa + veseli skaitļi [x];

x ++;

}

atdeves summa;

}

// 3. sadaļa: Līguma nogalināšana

funkcija nogalināt ()

{

ja (ziņ. sūtītājs == radītājs)

{

pašnāvība (radītājs);

}

}

}

Tātad, analizēsim.

1. sadaļa: Vērtību piešķiršana

Pirmajā posmā mēs aizpildām masīvu ar nosaukumu “veseli skaitļi”, kurā ir iekļauti 10 8 bitu neparakstīti veseli skaitļi. Tas, kā mēs to darām, notiek, izmantojot cilpu. Apskatīsim, kas notiek kamēr cilpa iekšpusē.

kamēr (x < veseli skaitļi.length) {

veseli skaitļi [x] = x;

x ++;

}

Atcerieties, ka veselam skaitlim x mēs jau esam piešķīruši vērtību “0”. Kaut cilpa iet no 0 līdz veseliem skaitļiem. Garums. Integers.length ir funkcija, kas atgriež masīva maksimālo ietilpību. Tātad, ja mēs nolēmām, ka masīvam būs 10 veseli skaitļi, arrayname.length atgriezīs vērtību 10. Iepriekš minētajā cilpā x vērtība ir no 0 līdz 9 (<10) un piešķir pats vērtību arī masīvu skaitlim. Tātad cikla beigās veseliem skaitļiem būs šāda vērtība:

0,1,2,3,4,5,6,7,8,9.

2. sadaļa: Masīva satura pievienošana

Funkcijas getSum () iekšpusē mēs pievienosim paša masīva saturu. Veids, kā to darīt, ir atkārtot to pašu, kamēr cilpa, kā norādīts iepriekš, un izmantot mainīgo “summa”, lai pievienotu masīva saturu.

3. sadaļa: Līguma nogalināšana

Šī funkcija nogalina līgumu un nosūta līgumā atlikušos līdzekļus atpakaļ līguma veidotājam.

Tāpēc tam vajadzētu dot labu priekšstatu par to, kā izskatās stingrības līgumi, un kāda veida koda sadalījumu jums vajadzētu sagaidīt no jūsu perspektīvām.

Kāda ir atšķirība starp ēteri un gāzi?

Tas ir vēl viens pamatjēdziens, kas jūsu izstrādātājiem būtu jāpārzina.

Ēteris ir galvenais marķieris ekosistēmā. Tas stimulē spēlētājus izpildīt viedo līgumu.

Gāze ir degvielas daudzums, kas nepieciešams, lai izpildītu visas attiecīgā līguma vajadzības.

Kad kāds iesniedz viedo līgumu, tam ir iepriekš noteikta gāzes vērtība. Kad līgums tiek izpildīts, katram līguma solim ir nepieciešams noteikts gāzes daudzums.

Tas var novest pie diviem scenārijiem:

 • Nepieciešamā gāze pārsniedz noteikto robežu. Ja tas tā ir, līguma stāvoklis tiek atjaunots sākotnējā stāvoklī, un visa gāze ir izlietota.
 • Nepieciešamā gāze ir mazāka par noteikto robežu. Ja tas tā ir, līgums tiek pabeigts un atlikušā gāze tiek nodota līguma izstrādātājam.

Šis grafiks parāda vidējo gāzes cenu Vei.

Kā nolīgt Perfect Ethereum izstrādātāju

Attēlu kredīts: Etherscan

Gāze ir Ethereum dzīvības spēks.

Kalnrači apstiprina visus Ethereum darījumus. Būtībā viņiem katrs darījums ir manuāli jāievieto blokos, kurus viņi ir ieguvuši, lai darījums tiktu apstiprināts. Apmaiņā pret saviem pakalpojumiem viņi iekasē noteiktu maksu par darījumiem.

Parasti priekšroka tiek dota viedajiem līgumiem ar augstām gāzes maksām, jo ​​kalnračiem ir iespēja tur iekasēt augstākas maksas. Iegūtā maksa tomēr joprojām ir diezgan nomināla, salīdzinot ar bitcoin.

Šajā diagrammā šeit tiek salīdzinātas Bitcoin darījumu maksas ar Ethereum.

Kā nolīgt Perfect Ethereum izstrādātāju

Attēlu kredīts: Bitinfocharts

Faktiski, kā redzat, šajā 0,01 ētera darījumā kā darījuma maksa tika iekasēta tikai 0,00000000000002 ētera, kas ir <0,000001 USD.

Kā nolīgt Perfect Ethereum izstrādātāju

Attēlu kredīts: Etherscan

Tātad, kā redzat, ogļrači Ethereum, rakstot, iekasē ļoti nominālo darījumu maksu. Acīmredzot darījumu maksu iekasēšana kalnračiem ir otršķirīga loma, viņu galvenais uzdevums ir… labi … raktuves!

Jautājumi un atbildes

Tātad, pārtraucot visas šīs zināšanas, pievērsīsimies dažiem konkrētiem jautājumiem, kurus jūs varat uzdot.

 1. Q) Kā tiek definēts līguma konstruktors?
 2. A) Konstruktors ir definēts kā funkcija, kas nosaukta tieši tāpat kā līgums.
 1. J) Kur Ethereum ir reģistrēti notikumi un kāds ir to mērķis?
 2. A)  Žurnāli ir notikumi, ko rada līgumi. Šīs ir viņu darījumu kvīšu daļas un LOG opcodu rezultāti, kas tiek izpildīti Ethereum virtuālajā mašīnā (EVM).

Pasākumi galvenokārt tiek izmantoti saziņai ar priekšējiem galiem vai kā lētu datu glabāšanu. Tā kā darījumu atgriešanās vērtības ir tikai darījumu jaukšana, jo ir nepieciešams mazliet laika, lai bloku ķēde nonāktu līdz vienprātībai un darījumu apstiprināšanai, tos iegūstot jaunos blokos. Emisējot notikumus un ļaujot priekšējiem galiem klausīties (skatīties) šos notikumus, tiek panākta efektīva komunikācija.

 1. J) Kādi ir kartējumi?
 2. A) Kartēšana ir līdzvērtīga vārdnīcai vai kartei citās programmēšanas valodās. Tā ir krātuves vērtība.
 1. Q) Kāds ir modifikatoru mērķis?
 2. A) Kā norāda nosaukums; tie modificē funkcijas, kas tos izmanto. Tomēr pirms funkcijas izpildīšanas ir jāievēro modifikatora nosacījumi. Ja nē, tad modifikatori metieni kļūda.
 1. J) Kas ir Ethereum bibliotēkas?
 2. A) Ethereum bibliotēkas palīdz izolēt neatņemamus loģikas elementus. Tie ir paku grupa, kas izveidota lietošanai blokķēdēs, izmantojot Ethereum virtuālo mašīnu (EVM). Visas bibliotēkas ir izvietotas un savienojamas jūsu viedajos līgumos. Viņus var izsaukt, izmantojot DELEGATECALL.
 1. J) Kāpēc metodes izsaukšana viedajā līgumā maksā naudu?
 2. A) Kad tiek izmantotas metodes, tās maina blokķēdes stāvokli. Tā kā operācijai nepieciešama gāze, tā maksā naudu.

Kur var atrast lieliskus izstrādātājus?

Ir grūti atrast izcilus izstrādātājus tādās tradicionālajās vietās kā LinkedIn un Google. Tomēr Reddit, GitHub utt. Ir lieliskas vietas, kur atrast šos izstrādātājus.

Turklāt ir vēl viena lieta. Tā kā tas ir tik nišas talants, jums vajadzētu būt atvērtam pret to, ka viņi varētu būt jūsu pilsētā vai pat jūsu valstī. Jums jāparedz noteikumi par attālinātas atrašanās vietas darbiem, it īpaši, ja meklējat krējumu.

Tās var būt sāpes, bet šī ir viena no tām “kvalitāte pār kvantitāti” lietām.

Kā nolīgt Ethereum izstrādātājus: secinājums

Intervējot Ethereum izstrādātājus, jums jāpatur prātā viena lieta. Nav nepieciešams, lai viņi rūpīgi atbildētu uz visiem jautājumiem. Svarīgi ir viņu aizraušanās un tas, vai viņi spēja īpaši atbildēt uz jautājumiem, kas attiecas uz viņu darbu un lomu.

Jebkurā gadījumā šai rokasgrāmatai vajadzētu palīdzēt jums pārvarēt pārsteidzošos blokķēdes izstrādātājus. Tikai viens pēdējais padomu vārds. Lūdzu, nepārkāpjiet izstrādātāju kvalitāti. Atcerieties, ka kvalitāte vienmēr trumpīs daudzumu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map