Sociālo mediju un forumu ziņās par EOS klājas ļoti labu iemeslu dēļ. Viņu gadu ilgais ICO sagrāva visus ierakstus, savācot satriecošus 4 miljardus dolāru. Turklāt visa drāma ap viņu mainnet izlaišanu noteikti ir likusi viņus uzmanības centrā. EOSIO Dawn 4.0 radīja daudz interesantu jauninājumu un sarunu punktu. Šajā ceļvedī mēs dziļi ienirsim visas šīs interesantās funkcijas.

Kas tad ir EOS?

EOS mērķis ir kļūt par decentralizētu operētājsistēmu, kas var atbalstīt rūpnieciska mēroga decentralizētas lietojumprogrammas.

Tas izklausās diezgan pārsteidzoši, bet tas, kas patiešām ir piesaistījis sabiedrības iztēli, ir šādi divi apgalvojumi:

 • Viņi apgalvo, ka viņiem ir iespēja veikt miljoniem darījumu sekundē.
 • Viņi plāno pilnībā atcelt darījumu maksu.

Tātad, kā viņi plāno ieviest visus šos jauninājumus? Jūs varat apskatīt mūsu padziļināto ceļvedi, lai iegūtu visu informāciju, tomēr šeit mēs tos īsumā apskatīsim.

Komanda aiz EOS

Kas ir EOS? (Ceļvedis iesācējiem) 1. daļa

Attēlu kredīts: Vidējs

EOS galvenā komanda ir “Block.one”, kas atrodas Kaimanu salās. Izpilddirektors Brendons Blumers ir iesaistījies blokķēdē kopš 2014. gada. Viņš iepriekš ir bijis iesaistīts uzņēmumos, kas nodarbojās ar valūtas maiņu MMORPG un nekustamajā īpašumā.

Dan Larimer, ir CTO. Viņš ir deleģēto akciju pierādījumu un decentralizēto autonomo organizāciju jeb DAO veidotājs. Viņš ir arī vīrietis aiz BitShares un Steem.

Tagad, kad mēs zinām par komandu, kas ir projekta aizmugurē, apskatīsim, kā tā plāno sasniegt divas lielākās pretenzijas.

Miljoniem darījumu sekundē

EOS mērogojamību panāk, izmantojot deleģēto likmju pierādīšanas (DPOS) vienprātības mehānismu, kas ir tradicionālās likmju pierādīšanas variācija.

Šādi darbojas tradicionālais likmju pierādījums (POS):

 • Validatori piedalās, bloķējot dažas savas monētas kā likmi.
 • Pēc tam viņi sāks apstiprināt blokus. Nozīme: kad viņi atklāj bloku, kuru, viņuprāt, var pievienot ķēdei, viņi to apstiprinās, izdarot likmi uz to.
 • Ja bloks tiks pievienots, tad validētāji saņems atlīdzību, kas proporcionāla viņu likmēm.

Tātad, kā DPOS atšķiras no tradicionālās POS?

Pirmkārt, ikviens, kam ir žetoni bloku ķēdē, kas integrēta EOS programmatūrā, var izvēlēties bloku ražotājus, izmantojot nepārtrauktas apstiprināšanas balsošanas sistēmu. Ražotāju bloku vēlēšanās var piedalīties ikviens, un viņiem tiks dota iespēja ražot blokus proporcionāli kopējam saņemtajam balsim attiecībā pret visiem pārējiem ražotājiem.

Kā tas darbojas?

 • Bloki tiek ražoti 21. kārtā.

 • Katras kārtas sākumā tiek izvēlēts 21 bloka ražotājs. 20 labākie tiek izvēlēti automātiski, bet 21. tiek izvēlēti proporcionāli viņu balsu skaitam attiecībā pret citiem ražotājiem.

 • Pēc tam ražotāji tiek sajaukti, izmantojot pseidorandomu numuru, kas iegūts no bloķēšanas laika. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu līdzsvara savienojamību ar visiem pārējiem ražotājiem.

 • Lai nodrošinātu regulāru bloku ražošanu un bloķēšanas laiku līdz 3 sekundēm, ražotājus soda par nepiedalīšanos, atceļot tos no izskatīšanas. Ražotājam ir jāražo vismaz viens bloks ik pēc 24 stundām, lai to ņemtu vērā.

DPOS sistēmā nav dakšas, jo tā vietā, lai sacenstos par bloku atrašanu, ražotājiem tā vietā būs jāsadarbojas. Dakšas gadījumā vienprātība automātiski pāriet uz garāko ķēdi.

Darījumu maksu atcelšana

EOS darbojas pēc īpašumtiesību modeļa, saskaņā ar kuru lietotājiem pieder un ir tiesības izmantot resursus proporcionāli viņu daļai, nevis maksāt par katru darījumu. Tātad, būtībā, ja jums ir N EOS marķieri, jums ir tiesības uz N * k darījumiem. Tas būtībā izslēdz maksu par darījumiem.

Izstrādātājam, kurš vēlas pārbaudīt savu lietojumprogrammu blokķēdē, Ethereum lietojumprogrammu palaišanas un mitināšanas izmaksas var būt augstas. Agrīnā attīstības stadijā iesaistītā gāzes cena var būt pietiekama, lai izslēgtu jaunus izstrādātājus.

Būtiskā atšķirība starp Ethereum un EOS darbību ir tā, ka, kamēr Ethereum iznomā savu skaitļošanas jaudu izstrādātājiem, EOS piešķir viņu resursu īpašumtiesības. Tātad, būtībā, ja jums pieder 1/1000. daļa no EOS daļas, jums piederēs 1/1000. daļa no visas EOS skaitļošanas jaudas un resursiem.

Kā savā rakstā norāda ico-reviews:

“EOS īpašumtiesību modelis nodrošina DAPP izstrādātājiem paredzamas mitināšanas izmaksas, pieprasot, lai viņi uzturētu tikai noteiktu procentuālo daļu vai līmeni. likme, un ļauj izveidot freemium lietojumprogrammas. Turklāt, tā kā EOS marķieru īpašnieki varēs tos īrēt / deleģēt  resursu daļu citiem izstrādātājiem, īpašumtiesību modelis sasaista EOS žetonu vērtību ar joslas platuma un krātuves piedāvājumu un pieprasījumu. ”

Tātad, šie divi ir lielākais EOS USP. Tagad, kad mēs esam ieguvuši mazliet izpratni par to, ko EOS plāno darīt, apskatīsim dažas funkcijas, kuras Dawn 4.0 plāno ieviest.

EOS Dawn 4.0

EOS Dawn 4.0 ir jaunākā testnet versija, kuru izlaida Block. Viens pirms viņu mainnet palaišanas. Pateicoties palaišanai, ir parādījušies daudz interesantu sarunu punktu. Viena no lielākajām izmaiņām, ko Dawn 4.0 nes, ir pašreizējā laika maiņa no “galvas bloka laika” uz “pašreizējā bloka laiku”. Līdz ar šīm izmaiņām visi ar laiku saistītie jautājumi tiek novērsti vienlaikus.

Līdz ar to dažas citas aizraujošas funkcijas, kuras EOSIO piedāvā vai uzlabo, ir:

 • RAM tirgus laukums

 • Nākotnes paralēlisms DPOS

 • Tikai galvenes apstiprināšana

 • Bloķēt producentu atlīdzības

 • Balsojuma sabrukšana

 • Pēdējais neatgriezeniskā bloķēšanas algoritms

Kā jūs varat iedomāties, ir daudz satura, kas jāietver, un tāpēc mēs uzskatījām, ka ir saprātīgi sadalīt šo ceļvedi divās daļās. Tādā veidā mēs varam piešķirt jūsu pareizo vērtību, neapdraudot satura garuma dēļ. Tātad, bez jebkādām papildu pārdomām, sāksim!

# 1 RAM tirgus laukums

Tāpat kā mēs jau iepriekš minējām, kad jūs savietojat savus EOS marķierus, jums ir tiesības pretī saņemt pašu resursus, piemēram, RAM, tīkla joslas platumu un procesora joslas platumu. Tātad būtībā jūs varat izmantot EOS žetonus ne tikai kā vienkāršu maksājuma marķieri, bet arī kā abonentu, kas dod jums tiesības uz noteiktiem resursiem. To sakot, šie resursi ir ļoti ierobežoti, un tāpēc jūs varat turēties pie EOS žetoniem, tos neizmantojot, tikai 3 gadus. Īpašniekiem, kuri izmanto savus žetonus, tiks pārtraukta konta darbība.

Tagad, runājot par tādiem resursiem kā CPU un tīkla joslas platums, apmaiņa ir diezgan vienkārša. Ja plānojat tos pārdot un paņemt atpakaļ savus piesaistītos žetonus, jūs saņemsit tieši tādu pašu žetonu daudzumu.

Tomēr, runājot par RAM, tas nav tik vienkārši.

Redziet, kaut arī šo resursu ir maz, operatīvā atmiņa tomēr ir vēl mazāka un dārgāka. Šeit ir kicker, kaut arī RAM ir maz, vienmēr ir liels pieprasījums pēc RAM.

Augsta veiktspēja un mērogojamība ir divas no karstākajām tēmām blokķēdes telpā. Tāpēc RAM ir ārkārtīgi spēcīgs un kritisks resurss blokķēdēm. Pirms dodamies tālāk, iepazīsimies ar vienu no mikroekonomikas, piedāvājuma un pieprasījuma pamatjēdzieniem.

Būtībā, jo vairāk pieprasījums un samazinās piedāvājums, jo lielāka būs produkta cena. Piedāvājuma un pieprasījuma grafiks izskatās šādi:Kas ir EOS? (Ceļvedis iesācējiem) 1. daļa

Saldā vieta, kur abas līknes krustojas, ir līdzsvars.

Apskatīsim, kas mums šeit ir, ierobežots aktīvs, kas vienmēr būs ļoti pieprasīts. Tas noteikti ietekmēs cenu, precīzāk sakot, tas noteikti palielinās aktīva, t.i., RAM cenu.

Tomēr EOS, ja esat piesaistījis noteiktu daudzumu resursu un ieguvis proporcionālu daudzumu resursu, varat tos pārdot un atgūt precīzu piesaistīto žetonu daudzumu. Šeit mēs sasniedzām savu pirmo ceļa izciļņu. Šis mehānisms ekonomiski nedarbosies RAM.

Padomājiet par to, ka agrīnie EOS adoptētāji acīmredzami iegūs RAM diezgan lēti, tomēr, pieaugot tīklam un arvien vairāk izstrādātāju ienākot blokķēdē, lai uz tā izveidotu savus Dapps, pieprasījums pēc RAM šautu caur jumtu. Tagad atcerieties divas lietas:

 • RAM jau ir ierobežots resurss, tāpēc piedāvājums būs mazs.

 • Palielinoties pieprasījumam, RAM cena pieaugs.

Ekosistēmā, kur kriptoekonomikas vajadzības ir pilnībā saskaņotas, agrīnajiem virzītājiem vajadzētu būt iespējai pārdot savu RAM par paaugstinātu cenu, tomēr EOS vēl nesen RAM izturējās kā pret jebkuru citu resursu.

Tagad, ja atceraties, EOS īpašnieki nevar vienkārši turēties pie žetoniem un neko nedarīt ilgāk par 3 gadiem, tāpēc vienā brīdī šiem cilvēkiem būtu jāpārdod žetoni un resursi bez ekonomiska stimula to darīt.

Kopā ar to Block.One atpazina vēl vienu šķērsli. Dažādos testos tika secināts, ka veids, kā EOSIO sistēmas līgums piešķīra RAM ieinteresētajām personām, neizbēgami novedīs pie deficīta..

Bija vajadzīgs risinājums.

Ievadiet RAM tirgus laukumu.

Izmantojot Bancor algoritmu, EOSIO izmanto tirgus principu RAM piešķiršanai. Tā tas darbosies:

Pieņemsim, ka kāds vēlas pirkt vai pārdot RAM, gan pircēja, gan pārdevēja pusē tiks iekasēta 0,5% maksa. Ieviešot šo maksu, tas dod pienācīgu ekonomisku stimulu RAM pārdevējiem. Turklāt EOS plāno arī ierobežot spekulatīvo mārketingu un inflāciju, jo iekasētās maksas tiek sadedzinātas.

Dens Larimers parādīja, kā aprēķins darbosies pie viņa vidējs amats:

“Mūsu matemātika norāda, ka, ja 1 TB RAM tiktu piešķirts proporcionāli žetonu īpašniekiem, tad maksa par baitu būtu 0,018 USD (pieņemot, ka USD 20 / žetons). Realitāte ir tāda, ka lielākajai daļai marķieru īpašnieku faktiski nav aktīva vajadzība izmantot operatīvo atmiņu, uz kuru viņiem varētu būt tiesības; tāpēc mēs sākotnēji nosakām RAM cenu 0,000018 USD par baitu (pieņemot, ka USD 20 / žetons). Jauniem kontiem ir nepieciešama apmēram 4 KB RAM, kas nozīmē, ka tie maksās aptuveni 0,10 USD. Tā kā RAM ir rezervēts, cena automātiski pieaugs tā, lai cena tuvotos bezgalībai, pirms sistēmā atmiņa ir beigusies. ”

Piezīme: aprēķinos viņš strādāja ar 1% maksu gan pārdevēja, gan pircēja pusē, nevis 0,5%.

Paturiet prātā arī citu problēmu, kuru Block.One vēlējās atrisināt, bija pieejamības problēma. Tirgū būs daudz darīts, lai pārliecinātos, ka RAM ir vienmērīgi pieejama. Arī RAM cena būs balstīta uz pašlaik pieejamo krājumu, un to noteiks sistēma.

Tirgus piedāvā arī citu veidu, kā ierobežot spekulācijas. Jebkurš bloka ražotājs var vienkārši pievienot vairāk RAM tirgum un palielināt piedāvājumu. Palielinoties piegādei, RAM vērtība samazināsies.

Nākotnes paplašināšanās

Lai saprastu, kā aktīvs ilgtermiņā rīkosies, jāzina par Mūra likumu. Pēc Investopedia:

Mūra likums atsaucas uz novērojumu, ko 1965. gadā veica Intel līdzdibinātājs Gordons Mūrs. Viņš pamanīja, ka kopš to izgudrošanas katru gadu divkāršojies tranzistoru skaits uz kvadrātcollu integrētajās shēmās. Mūra likums paredz, ka šī tendence turpināsies arī pārskatāmā nākotnē. Kaut arī temps ir palēninājies, tranzistoru skaits uz kvadrātcollu ir aptuveni divkāršojies aptuveni ik pēc 18 mēnešiem. To lieto kā pašreizējo Mūra likuma definīciju. ”

Kas ir EOS? (Iesācēju ceļvedis) 1. daļa

Saskaņā ar Larimera teikto saskaņā ar Mūra likumu EOS bloku ražotājiem vajadzētu būt iespējai jaunināt uz 4TB vai pat 16TB RAM. Šis piedāvājuma pieaugums samazinās operatīvās atmiņas cenu tirgū

# 2 Nākotnes paralēlisms

Viena no interesantākajām funkcijām, ko cer ieviest EOSIO Dawn 4.0, ir paralēlisms. Mērogojamība ir spēles nosaukums mūsdienās, un visi, kas ir kāds no kriptogrāfijas kopienas, ir dziļi izpētīti.

EOSIO saprata, ka, lai viņu Dapps varētu pareizi mērogot, viņiem maksimāli jāpalielina operatīvā atmiņa. Intriģējošs veids, kā viņi tam tuvojas, ir sānu ķēžu izmantošana ar neatkarīgiem atmiņas reģioniem.

Sidechains

Sidechain kā jēdziens ir bijis kripto aprindās jau labu laiku. Ideja ir ļoti vienkārša; jums ir paralēla ķēde, kas iet kopā ar galveno ķēdi. Sānu ķēde tiks piestiprināta pie galvenās ķēdes, izmantojot divvirzienu tapu

EOS izstrādātāji plāno izmantot sānu ķēdes, lai nogalinātu divus putnus ar vienu akmeni:

 • Lai palielinātu

 • Lai radītu konkurences sajūtu starp sānu ķēdēm.

Tātad, kā tas notiek??

EOS bloku ražotāji strādā pēc izvēles sānu ķēdē un izmanto marķieri, lai nopirktu RAM no sānu ķēdes. Sānu ķēdes sekos pārvaldības protokoliem, kas noteikti galvenajā EOS blokķēdē. Katrai no šīm sānu ķēdēm potenciāli var būt >1 TB viņu pašu RAM.

PIEZĪME: Dens Larimers teica savu Vidējs ziņojums:

Daži sabiedrības locekļi pauda bažas, ka daži cilvēki gūs nepamatotu peļņu, pērkot lētu RAM, pirms kāds cits var nokļūt ķēdē. Lai to mazinātu, iesakām tiem, kas uzsāk ķēdi, sākt ar ļoti ierobežotu RAM piegādi un pēc tam pirmajos pāris mēnešos pamazām palielināt RAM. Ja RAM piegāde sākas ar 32 GB un pēc tam mēnešu laikā pieaug līdz 1 TB, tad RAM cena laika gaitā var strauji pazemināties līdz 3% no sākotnējās cenas. Sākotnējo operatīvo atmiņu iegādāsies tikai tie, kuriem RAM patiešām ir nepieciešama vai kuri, nosakot cenu, ņem vērā turpmāko RAM piedāvājumu. Katrā ziņā neviens nesaņems “lētu” operatīvo atmiņu vai “bezmaksas peļņu”. “

Šīs blakusķēdes iegūs savietojamību, spējot “sarunāties” savā starpā, izmantojot starpbloku ķēdes komunikāciju (IBC). Izmantojot IBC, Daps varēs nopirkt neizmantoto RAM no citām sānu ķēdēm, kā rezultātā palielināsies RAM lietojums.

Tagad atcerieties, kā mēs teicām, ka EOS arī plāno integrēt konkurences izjūtu starp visiem šiem blakusķēdēm? Vēlaties uzzināt, kā tas to sasniedz?

RAM cena nav fiksēta visās sānu ķēdēs. Tātad, Dapp izstrādātājs var izvēlēties darboties blakusķēdē, kur viņi saņem lētāko RAM. Tas palīdzēs stimulēt blakusķēdes piedāvāt vislabākās cenas piedāvājumu.

Starpbloku ķēdes komunikācija (IBC)

Bloķēt. Viens ir stingri pārliecināts, ka jaunināšana no viena pavediena izpildes uz vairāku pavedienu ir ceļš uz mērogojamību. Lai to izdarītu, ir jāuzsāk jauna ķēde ar vairāku pavedienu atbalstu, ko izpilda tie paši bloku ražotāji. To darot, jaunajā ķēdē var veikt vairākus testus un jauninājumus, neradot risku galvenajai ķēdei.

Tāpēc IBC ir tik kritiska. Tas ļaus šīm ķēdēm sazināties savā starpā un likt pamatus eksponenciālai mērogošanai. Tas ļaus EOS paplašināt visu pieejamo resursu izmantošanu.

Lai saprastu, kā tas darbojas, jums vajadzētu būt skaidram par Merkle Roofs.

Kas ir Merkles koks?

Attēla pieklājība: Wikipedia

Iepriekš redzamā diagramma parāda, kā izskatās Merkles koks. Merkles kokā katrs mezgls, kas nav lapu lapas, ir viņu bērnu mezglu vērtību jaukšana.

Lapu mezgls: Lapu mezgli ir mezgli koka zemākajā līmenī. Tātad, uzrakstot iepriekšējo diagrammu, lapu mezgli būs L1, L2, L3 un L4.

Kas ir EOS? (Ceļvedis iesācējiem) 1. daļa

Bērnu mezgli: Mezglam mezgli, kas atrodas zem tā līmeņa un kas tajā ieplūst, ir tā mezgli. Wrt diagrammā mezgli ar apzīmējumu “Hash 0-0” un “Hash 0-1” ir mezgla bērnu mezgli ar apzīmējumu “Hash 0”.

Saknes mezgls: Augstākā līmeņa viens mezgls ar atzīmi “Top Hash” ir saknes mezgls.

Kas ir EOS? (Ceļvedis iesācējiem) 1. daļa

Tātad, kāds sakars Merkles kokam ar blokķēdēm?

Katrā blokā ir tūkstošiem un tūkstošiem darījumu. Būs ļoti neefektīvi glabāt visus datus katrā blokā kā sēriju. To darot, jebkura konkrēta darījuma atrašana būs ārkārtīgi apgrūtinoša un laikietilpīga. Tomēr, ja izmantojat Merkles koku, jūs ievērojami samazināsiet laiku, kas vajadzīgs, lai uzzinātu, vai konkrēts darījums pieder šajā blokā..

Apskatīsim to piemērā. Apsveriet šādu Merkles koku: 

Attēla pieklājība: Coursera

Tagad pieņemu, ka es vēlos uzzināt, vai šie konkrētie dati pieder blokam vai ne:

Kas ir EOS? (Ceļvedis iesācējiem) 1. daļaTā vietā, lai izietu apgrūtinošo procesu, aplūkojot katru atsevišķu jaucējkrānu un redzot, vai tas pieder datiem, var vienkārši to izsekot, sekojot jaucienu pēdai, kas ved pie datiem:Kas ir EOS? (Ceļvedis iesācējiem) 1. daļa

To darot, ievērojami samazinās patērētais laiks.

Atpakaļ uz IBC

Tātad, kā mēs redzējām, Merkle Trees ir ļoti noderīgs rādītājs, kas parāda lietotāju darbību pierādījumus vieglajiem klientiem (izmantojot Merkle Roots). IBC gadījumā viena blokķēde otrai darbojas kā viegls klients. Iedomājieties, ka ir divas ķēdes A un B. Ja ķēde A pieņem un reģistrējas darījumā, tad, izmantojot IBC, ķēde B var apstiprināt šī notikuma rašanos. Tas tiek darīts, saņemot ziņojumus no ķēdes A un sekojot tās bloka galvenēm un apstrādājot visus Merkles pierādījumus. Pierādījumiem ir noteikti kārtas numuri, kurus ķēde B var izmantot, lai pārliecinātos, ka apstrādē nav bijušas nepilnības.

IBC ietver Merkle pierādījumu pārbaudi no abām ķēdēm, kuru izmērs ir 1 KB un lielāks un kas satur daudz kriptogrāfisko jaukšanas funkciju un / vai >15 parakstu pārbaudes. Tādējādi validācijas izmaksas vienam IBC 15X un dažreiz pat 30X pārsniedz šīs vai parastās transakcijas.

Tagad jūs droši vien domājat, ka visa jēga to darīt bija palielināt, tomēr tas tiešām nešķiet diezgan mērogojams, vai ne? Par laimi izrādās, ka šos pierādījumus ir diezgan vienkārši paralēlizēt, jo tie nav atkarīgi no blokķēdes stāvokļa.

Štata vietā EOS ģenerē Merkles koku pēc secīgas darbības, citiem vārdiem sakot, tā vietā, lai veiktu katru atsevišķo darbību, viegls klients var vienkārši pārbaudīt, lai redzētu katra pierādījuma pabeigšanu un pārbaudi.

Padomājiet par to šādi. Pieņemsim, ka jūsu priekšā ir milzīga konta bilance. Tā vietā, lai rūpīgi pārbaudītu katra darījuma detaļas, pārbaudiet tikai to, vai darījums ir noticis vai nē.

Tā kā tas nozīmē, ka IBC darbojas tikai tad, ja var garantēt darījumu pilnīgumu un kārtību, EOS protokols ir izveidojis TCP līdzīgu saziņas kanālu starp ķēdēm. Izmantojot šo vienkāršo jauninājumu, var viegli noteikt trūkstošos un nederīgos pierādījumus. Lai pierādītu pilnību līdz pašreizējam brīdim, ir jāizveido darījums un pēc tam jāiegūst pierādījums, kas parāda, ka darījums tika apstiprināts ar pareizu kārtas numuru.

Attiecībā uz paralelizāciju sacīja Dens Larimers,

“Saskaņā ar EOSIO Dawn 3.0 mēs pieņēmām daudz dizaina lēmumu par nākotnes daudzu pavedienu WASM izpildes iespējām. Diemžēl, kamēr jūs faktiski neieviešat pilnīgu vairāku pavedienu ieviešanu, nav iespējams uzzināt, vai mums ir visi stūra gadījumi. Tas nozīmē, ka EOSIO Dawn 3.0 bija ļoti sarežģīta arhitektūra, kas nedeva tūlītēju labumu. ”

Būtībā, lai tas būtu pilnībā efektīvs, ir jāizlīdzina daudzas lietas.

# 3 Tikai galvenes validācija

Pēdējā iezīme, kuru mēs aplūkosim šajā daļā, ir “Tikai galvenes apstiprināšana”. Iepriekš nebija iespējams apstiprināt vienu bloka galveni, neizmantojot visu bloku. Kā jūs varat iedomāties, tas iztērēja daudz nevajadzīga laika un resursu.

Lai paātrinātu procesu un padarītu to efektīvāku, EOS Dawn 4.0 tagad atbalstīs tikai galvenes apstiprināšanu. Šī funkcija ir ārkārtīgi svarīga, jo:

 • Ļauj bloķēt izplatīšanos tīklā, negaidot pilnu verifikāciju caur katru mezglu.

 • Ļauj vienkāršu IBC izpildi

 • Novērš daudzus uzbrukuma vektorus

Mēs turpināsim ar pārējiem atjauninājumiem 2. daļā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me