Nexo ir viena no vadošajām digitālo aktīvu finanšu institūcijām pasaulē. “Tas nav jaunuzņēmums. Šī ir komanda, kurai ir veiksmīgi sasniegumi vairāk nekā 12 gadu laikā FinTech un vairāk nekā USD 2 + miljardi, kas apstrādāti tikai ar Nexo, ”sacīja Antoni Trenčevs, Nexo līdzdibinātājs un vadošais partneris, vienlaikus aprakstot uzņēmumu. Tātad, kas ir bizness, kas atrodas aiz nosaukuma Nexo? Turpiniet lasīt, lai uzzinātu.

Nexo īsumā: utilītas ieviešana kriptogrāfijas aktīvos

Līdz šim kriptogrāfijas investoriem pieejamās iespējas baudīt un palielināt savu bagātību ir bijušas ārkārtīgi ierobežotas. Vienīgā iespēja bija pārdot viņu kriptogrāfiju, tiklīdz tā bija novērtējusi vērtību. Nexo nodrošina šīs problēmas risinājumu, ļaujot lietotājiem aizņemties pret viņu kriptogrāfiju, nevis to pārdot.

Nexo tūlītējās kriptogrāfijas kredītlīnijas ļauj lietotājiem ņemt fiat aizdevumu, savā Nexo makā ievietojot dažādas atbalstītās kriptovalūtas, lai tās kalpotu kā nodrošinājums. Pieņemto nodrošinājumu sarakstā pašlaik ir iekļauti Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Stellar, Bitcoin Cash, EOS un citi, Nexo komandai nepārtraukti strādājot, lai padarītu vairāk aktīvu pieejamus Nexo platformā. Kad nodrošinājums ir noguldīts, klientiem ir tūlītēja piekļuve viņu kriptogrāfijas vērtībai 40+ valūtās 200+ jurisdikcijās. Nav slēptu maksu vai nodokļu, un visu procesu var izdarīt ar dažiem vienkāršiem klikšķiem.

Kas padara Nexo unikālu bloku ķēdes telpā, ir tas, ka viņu tūlītējās kriptogrāfijas kredītlīnijas ir dinamiskas, tas nozīmē, ka, ja jūsu aktīvu vērtība būtu vērsta, jūsu kredītlimits proporcionāli pieaug. Klienti var arī izņemt no kredītlīnijām tik daudz vai maz, cik vēlas, uzkrājot procentus tikai par summu, ko viņi faktiski izmanto.

Nexo ir arī uzņēmuma marķieris: NEXO marķieris ir pirmais pasaulē atbilstošais, dividendes maksājošais, ar aktīviem nodrošināts marķieris. Izmantojot savu simbolu, Nexo dala 30% no peļņas ar NEXO žetonu turētājiem dividendes veidā. Līdz šim NEXO Тoken īpašniekiem tika sadalīti gandrīz 3,5 miljoni ASV dolāru divos dividenžu sadalījumos 2018. gada decembrī un 2019. gada augustā..

NEXO īpašnieki var izmantot arī savus žetonus kā ķīlu aizdevumiem, dodot viņiem atlaides procentiem, izmantojot Instant Crypto Credit Lines.

Šeit ir tuvāk apskatīts NEXO Тokens:

Kripto telpas lielāko problēmu risināšana

Trīs lielākās problēmas kriptogrāfiskajā telpā ir šādas:

 • Lēna piekļuve aktīvu likviditātei.
 • Aktīvu lietderības funkciju trūkums
 • Uzticības un pārredzamības trūkums.

Lēna piekļuve aktīvu likviditātei

Piekļuve kriptogrāfijas likviditātei var būt lēns process, kas, protams, rada daudz problēmu kriptogrāfijas īpašniekiem un kavē kriptogrāfijas pieņemšanu. Ir daudz dažādu biržu, un jūs interesējošais aktīvs var nebūt pieejams visās biržās. Turklāt prasības, procedūras un izņemšanas ierobežojumi atšķiras no apmaiņas uz citu. Tā var paiet vairākas dienas, līdz jūs likvidējat savus žetonus.

Nexo to ir identificējis kā vienu no lielākajiem iemesliem lēnai kriptogrāfijas pieņemšanai. Viņi dod saviem klientiem iespēju saņemt skaidru naudu visā pasaulē un uzreiz, lai viņi varētu gūt labumu no dažādām investīciju iespējām, izmantojot Instant Crypto Credit Lines, nekavējoties atbrīvojot likviditāti aiz viņu kriptogrāfijas..

Lietderības funkciju trūkums

Pašlaik kriptovalūtām trūkst lietderības, un kriptogrāfijas ieguldītājiem nav daudz iespēju, kā nopelnīt naudu no saviem aktīviem. Biežāk viņiem nāksies pārdot savu kriptogrāfiju par fiat valūtām. Diemžēl tas nozīmē, ka, ja viņu aktīvu vērtība pieaug, viņi nevarēs baudīt nevienu peļņu.

Izmantojot Nexo, klienti saglabā 100% savas kriptogrāfijas. Viņiem nav jāpārdod savi aktīvi; viņi var vienkārši izmantot Nexo Instant Crypto Credit Lines, lai aizņemtos pret viņu kriptogrāfiju, nezaudējot īpašumtiesības uz to. Tas ļauj Nexo lietotājiem piekļūt vajadzīgajai likviditātei, vienlaikus saglabājot viņu kriptogrāfijas pozitīvo potenciālu.

Uzticības un pārredzamības trūkums

Līdz šim bija grūti saņemt aizdevumus, izmantojot kriptogrāfijas aktīvus, jo netika ievēroti nepieciešamie drošības standarti un pārredzamība. Kriptogrāfijas aizdevumi parasti tika veikti, izmantojot P2P aizdevumus, kas bieži noveda pie krāpšanas un apšaubāmām procentu likmēm. Tā kā noteikumi netika stingri izpildīti, kriptogrāfijas kreditēšanu nevarēja apstiprināt, izmantojot likumīgas metodes.

Nexo izmanto pārredzamus aizdevuma līgumus, lai nodrošinātu un garantētu īpašumtiesības uz digitālajiem aktīviem. Sīkāka informācija par līgumiem tiek glabāta blokķēdē un ir publiski pieejama. Ir svarīgi atzīmēt, ka, izmantojot Nexo pakalpojumus, Nexo lietotāji saglabā īpašumtiesības uz visu savu kriptovalūtu.

Kā darbojas Nexo?

Nexo Instant Crypto Credit Line dzīves ciklu var sadalīt šādās darbībās.

1. darbība: Lai sāktu izmantot tūlītējās kriptogrāfijas kredītlīnijas, klients pārsūta savus kriptogrāfijas aktīvus drošajā Nexo kontā. Nexo Orākuls pēc tam automātiski aprēķina pieejamo kredītlīnijas summu un izveido aizdevumu, tiklīdz ir saņemti attiecīgie nodrošinājuma aktīvu blokķēdes apstiprinājumi. Aizdevuma limits ir balstīts uz kriptogrāfisko aktīvu, kas ieķīlāti kā ķīla, tirgus vērtību. Tā kā kredītlīnija ir dinamiska, Nexo Oracle palielina aizdevuma limitu, ja klienta aktīvu vērtība pieaug. Vēl viena unikālā tūlītējās kriptogrāfijas kredītlīniju iezīme ir tā, ka lietotāji var izmantot dažādu kriptovalūtu grozu, lai atbalstītu savus aizdevumus, padarot tos mazāk neaizsargātus pret kriptogrāfijas tirgus svārstībām. Attiecībā uz drošību visi Nexo makā ievietotie brīvības atņemšanas aktīvi tiek turēti saldētavā III klases banku glabātuvēs ar SOC 2 2. tipa sertificētu vadošo kriptogrāfijas glabātāju BitGo.

2. darbība: Klients uzreiz saņem aizdevumu vienā no vairāk nekā 40 fiat valūtām, izmantojot bankas pārskaitījumu vai bezmaksas Nexo karti. Pēc tam viņi jebkurā laikā var izņemt daļu vai visu aizdevumu vienā darījumā vai vairākos mazākos izņemšanas gadījumos, uzkrājot procentus tikai par to, ko viņi faktiski iztērē.

3. solis: Kad runa ir par aizdevuma atmaksu, Nexo piedāvā vairākas iespējas. Aizdevumus var atmaksāt, izmantojot vienkāršu bankas pārskaitījumu fiat valūtā vai ar kriptovalūtu. Nexo Oracle reģistrē darījumu blokķēdē un uzreiz atjaunina aizdevuma limitus, tiklīdz ir saņemta atmaksa. Ja lietotāja kontā ir pietiekami daudz NEXO žetonu, lai segtu uzkrātos aizdevuma procentus, Nexo nodrošina 50% atlaidi šai kopējai summai. Tomēr klientam ir jāieliek šie NEXO žetoni savā Nexo kontā visu aizdevuma laiku, lai saņemtu pilnu atlaidi. Lietotāji var arī atmaksāt aizdevumus, daļēji pārdodot kriptogrāfijas aktīvus savā Nexo kontā. Kamēr atlikušais atlikums ir pieejamā aizdevuma limita robežās, Nexo neprasa ikmēneša atmaksu. Ja aizdevums ir pilnībā atmaksāts, klients var izņemt visus kriptogrāfijas aktīvus no sava Nexo maka vai sākt jaunu kredītlīniju pret to pašu nodrošinājumu.

Kas var izmantot Nexo?

 • Investori, kuri vēlas nopelnīt naudu no kriptogrāfijas īpašumiem, nezaudējot īpašumtiesības uz viņu aktīviem
 • Visu izmēru uzņēmumi
 • Kalnrači
 • Riska ieguldījumu fondi, kuri vēlas izmantot jaunas ieguldījumu iespējas, izmantojot savus kriptogrāfijas portfeļus
 • Pensiju fondi

Nexo tehnoloģija

Nexo izmanto progresīvas tehnoloģijas ar komandas 12 gadu pieredzi FinTech, lai izstrādātu augstas kvalitātes risinājumu, kas nodrošina dinamiskas kredītlīnijas ar digitālo līdzekļu palīdzību.

Apskatīsim dažas no Nexo galvenajām tehnoloģijām

Nexo Oracle

Nexo Oracle atrodas Nexo platformas kodolā. Šī diagramma parāda, kā darbojas Oracle:

Kas ir Nexo?

Nexo Oracle ir atbildīgs par šādām funkcijām:

# 1 Aizdevuma līgumu izstrāde

Sākot kredītlīniju, Nexo Oracle automātiski rūpējas par skaidras naudas izmaksu, aktīvu uzturēšanu, paziņojumiem un vispārēju aizdevuma pārvaldību..

# 2 Reāllaika datu apkopošanas izstrāde

Oracle vāc datus no vairākām apmaiņām, lai veiktu precīzu, reāllaika aktīvu novērtēšanu. Saskaņā ar dokumentāciju, Nexo Oracle uztur reālu datu apkopošanu no vismaz sešiem neatkarīgiem avotiem (apmaiņas), kas samazina kopējo risku gan Nexo, gan klientam.

Nexo Oracle arī atklāj aktīvu vērtības izmaiņas un pārrēķina aizdevuma limitus. Ja aktīva cena pieaug, aizdevuma limits tiek automātiski un uzreiz palielināts.

# 3 Attīstības analīzes moduļa izstrāde

Nexo Oracle automātiski reģistrē atmaksas un uzskaita visus klientu veiktos darījumus. Sistēma automātiski uztur procentu atmaksu, nesamaksātos atlikumus un atjauninātus aizdevumu limitus.

# 4 Automatizētu paziņojumu izstrāde

Tā kā aizdevuma uzturēšanu automātiski veic Nexo Oracle, manuāla iejaukšanās nav nepieciešama, un visi paziņojumi tiek automātiski ģenerēti Nexo lietotājiem.

# 5 Modelēšanas un algoritmu izstrāde

Nexo ietver Nexo Oracle lielo datu analīzi, pašregulējošus algoritmus un prognožu modelēšanu, lai nodrošinātu pareizu sistēmas darbību. Tas nodrošina, ka informācija, kas iegūta no dažādiem ārējiem datu avotiem, tiek izmantota atbilstošai savlaicīgai biznesa lēmumu pieņemšanai.

Aizdevuma līgumi un viedie līgumi

Kas ir gudrs līgums?

Padomājiet par to, kas ir līgums un kā tas darbojas tradicionālajā nozīmē. Līgums ir juridiski saistošs dokuments starp divām pusēm, kuru pārrauga trešā persona, parasti advokāts. Viedais līgums darbojas līdzīgi, izņemot divas modifikācijas, kas maina spēli: tas tiek izpildīts pats, un tā uzraudzībai nav nepieciešama trešā puse.

Pēc formālās definīcijas viedais līgums ir datorprotokols, kas paredzēts, lai digitāli atvieglotu, pārbaudītu vai izpildītu sarunas un līguma izpildi. Tas ļauj divām pusēm tieši mijiedarboties savā starpā, neizmantojot trešo personu.

Terminu “gudrs līgums” jau 90. gados izdomāja kriptogrāfs Niks Szabo rakstā “Viedie līgumi: digitālo tirgu bloki.”Lai saprastu viņu darbības filozofiju, ņemsim piemēru no Szabo tirdzniecības automāta.

Lūk, kā jūs parasti mijiedarbojaties ar tirdzniecības automātu:

 • Jūs izvēlaties vienumu, kuru vēlaties.
 • Iekārtā ievietojat nedaudz skaidras naudas.
 • Iekārta dod jums priekšmetu.

Diezgan vienkārši, vai ne? Tomēr visā šajā mijiedarbībā jums jāņem vērā divas lietas:

 • Katru darbību nevar izpildīt, kamēr nav izpildīta iepriekšējā darbība. Piem. Jūs nevarat ielikt naudu, kamēr neesat atlasījis vēlamo. Arī mašīna nevar dot jums priekšmetu, kamēr neesat ievietojis naudu.
 • Visas šīs mijiedarbības laikā jūs un mašīna tieši mijiedarbojat viens ar otru. Starp jums abiem nav nevienas trešās personas, piemēram, veikalnieka.

Šeit ir viedo līgumu pamatprincipi:

 • Abas viedajā līgumā iesaistītās puses var tieši mijiedarboties.
 • Katru viedā līguma soli var izpildīt tikai pēc iepriekšējās darbības izpildes.

Runājot par aizdevuma līgumiem Nexo, šeit ir daži padomi:

 • Aizdevuma līgumi tiek saglabāti un atkārtoti blokķēdē, kas padara tos nemaināmus un pārbaudāmus.
 • Aktīvi tiek droši uzglabāti, un Nexo tiem nav piekļuves, ja vien klients nepilda aizdevumu.
 • Nexo Oracle, izmantojot ārējos datu avotus, pastāvīgi novērtē aizdevuma līgumā ierakstītos iepriekš noteiktos nosacījumus.
 • Oracle nosaka reāllaika aktīvu vērtību vairākās biržās, lai mazinātu risku abām pusēm.
 • Aizdevuma līgums tiek izpildīts kā automatizēta darbība, tiklīdz ir izpildīts iepriekš uzrakstīts nosacījums.
 • Kredīta limits automātiski palielinās, kad klienta kriptogrāfijas aktīvu vērtība pieaug.

Kā Nexo pārvalda risku

Nexo biznesa modelis izmanto nepietiekamu sviras efektu, lai aizsargātu gan uzņēmumu, gan klientus. Vienkārši sakot, Nexo platforma ļauj klientiem aizņemties noteiktu procentuālo daļu no viņu kriptogrāfijas vērtības. Tas pasargā klientus no kriptogrāfijas cenu ikdienas svārstībām, ļaujot viņu kredīta un vērtības attiecībai palikt neskartai, tādējādi padarot mazāk ticamu, ka klients galu galā zaudēs savu kriptogrāfiju, un nodrošinot, ka Nexo ir aizsargāts, ja lietotājs nepilda aizdevumu. Turklāt Nexo Oracle reālā laikā izseko kriptovalūtu cenu izmaiņas, iegūstot datus no vairākiem avotiem, lai novērstu cenu neatbilstības.

Šādi Oracle pielāgojas, kad aktīvu cenas svārstās:

 • Ja lietotāja nodrošinājuma vērtība palielinās, Oracle palielina klientam pieejamo fiat daudzumu.
 • Ja aktīvu cena nokrītas zem nepieciešamās aizdevuma un vērtības attiecības, Oracle mazina risku, ka, iespējams, būs jāpārdod neliela daļa klienta aktīvu, nosūtot aizņēmējam trīs paziņojumus, aicinot tos vai nu nomaksāt daļu. no sava aizdevuma vai pievienojiet vairāk kriptogrāfijas

Ņemsim hipotētisku piemēru, lai saprastu, kā tas viss darbojas.

Kliente Alise izveido savu Nexo kontu un piekrīt noteikumiem un nosacījumiem. Pēc tam viņa pārsūta savus kriptogrāfijas aktīvus uz Nexo maku un izņem no savas pieejamās kredītlīnijas fiat. Dažas dienas vēlāk Alises aktīvu vērtība samazinās zem minimālās nepieciešamās robežas. Tā rezultātā tiek nekavējoties pārrēķināts pieejamais aizdevuma limits, un Alise saņem tūlītējus paziņojumus, izmantojot vairākus kanālus, tostarp savu Nexo kontu, SMS un e-pastu.

Šajā situācijā Alisei ir šādas iespējas:

I variants: pievienojiet vairāk kriptogrāfijas

Alise var pārskaitīt papildu kriptogrāfijas aktīvus uz savu kontu, lai līdzsvarotu aizdevuma un vērtības attiecību. Šajā gadījumā Nexo Oracle automātiski aprēķina papildu kriptogrāfijas aktīvus, kurus Alise būs pievienojusi savam kontam. Kad pārskaitījums ir veikts, viņas aizdevuma limiti tiek nekavējoties atjaunināti. Ikreiz, kad Alise atmaksā aizdevumu vai ja viņas kontā ir iesaistīts kāds kripto pārpalikums, viņa var droši izņemt savus aktīvus jebkurā laikā.

II variants: daļēja atmaksa

Alisei ir arī iespēja atmaksāt starpību starp aizdevuma limitu un pašreizējo neatmaksāto summu. Ja viņa izvēlas šo opciju, Nexo Oracle aprēķina nepieciešamo segšanai nepieciešamo summu. Alise to var atmaksāt ar fiat vai kriptogrāfiju. Lai segtu šo starpību, Alisei ir jāveic maksājums ātri, un Oracle veic visas nepieciešamās darbības, lai informētu viņu to izdarīt nekavējoties, izmantojot vairākus paziņojumus.

Uzturlīdzekļu līdzsvarošana

Tomēr, ja viņa neveic maksājumu, Oracle automātiski līdzsvaro starpību starp kredītlīnijas limitu un pašreizējo neatmaksāto aizdevumu, pārdodot nelielu daļu Alises nodrošinājuma. Nexo Oracle “līdzsvarošanas uzturēšanas” funkcija nosaka labāko iespējamo aktīvu cenu un pārdod kriptogrāfijas aktīvus, lai līdzsvarotu aizdevuma un vērtības attiecību.

Papildu funkcijas: Nexo App

Izmantojot Nexo lietotni, lietotāji var jebkurā laikā un jebkurā vietā piekļūt savam Nexo makam, izņemt līdzekļus vai atmaksāt aizdevumus no savas Instant Crypto kredītlīnijas un saņemt, tērēt un maksāt ar kriptogrāfiju. Lietotne jau darbojas, un tā ir pieejama gan Android, gan iOS.

Nexo priekšrocības

Nexo tūlītējās šifrēšanas kredītlīnijas piedāvā lieliskas priekšrocības, piemēram:

 • Droša glabāšana un 100 miljonu ASV dolāru apdrošināšana brīvības atņemšanas aktīviem ar BitGo
 • Automatizēta un garantēta tūlītēja apstiprināšana bez kredīta pārbaudēm
 • Labākās procentu likmes tikai 5,9% gadā un tikai par to, ko jūs faktiski izmantojat.
 • Nav obligātu aizdevuma atmaksas.
 • Tajā pašā / nākamajā dienā bezmaksas vietējās bankas izmaksas.
 • Pieejams visā pasaulē vairāk nekā 200 jurisdikcijās.
 • Pieejams vairāk nekā 40 valūtās, ieskaitot USD, EUR, JPY utt.
 • ZeroFees – nav ierosināšanas un likvidācijas maksas, nav valūtas komisijas.

Secinājums

Nexo ir viens no aizraujošākajiem kriptosfēras uzņēmumiem, kas kriptovalūtu tirgū ienes reālu lietderību. Kripto uzņēmējs un bijušais bērnu aktieris Broks Pīrss faktiski ieķīlāja māju Amsterdamā, izmantojot Nexo kredītlīniju 1,2 miljonu ASV dolāru apmērā. Pīrsam nebija jāveic viena atmaksa, jo Bitcoin cena kopš aizdevuma ņemšanas ir nepārtraukti pieaugusi. Šādi gadījumi ir reāli piemēri tam, cik izdevīgi Nexo pakalpojumi ir gan uzņēmumam, gan tā klientiem.

Pirmajos divos gados kā viena no vadošajām finanšu institūcijām digitālo aktīvu jomā, Nexo jau ir veikusi divus dividenžu maksājumus USD 3,5 miljonu apmērā, kas ir vēl viena pazīme uzņēmuma spēcīgajai uzticībai lojālajiem klientiem.

Būs interesanti redzēt, kā attīstās Nexo produkti, paplašinot savu biznesu, iekļaujot arvien fantastiskākus pakalpojumus. Nexo šobrīd ir pasaulē progresīvākais tūlītējo kredītlīniju nodrošinātājs, un vairāk nekā USD 2 miljardi jau ir apstrādāti 700 000+ lietotājiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me