Kriptovalūtas kredītkartes: jaunas iespējas rītdienas finanšu nozarē

Digitālo finanšu pasaulē kriptovalūtas kredītkartes vai “kriptogrāfiskās kredītkartes” kļūst par populāru veidu, kā padarīt kriptovalūtas aktīvus daudzpusīgus. Šīs kartes mainīs veidu, kādā mēs vērtējam naudas apstrādi.

Bet kādi tie ir, un kāpēc viņiem šobrīd ir karsti?

Kriptovalūtas kredītkartes būtībā atspoguļo finanšu līgumus (kartes veidā), kurus nodrošina kriptovalūtas aktīvi. Viņi paļaujas uz kriptogrāfijas monētu un žetonu caurspīdīgumu un spēju pilnveidot visu veidu finanšu procesus.

Ja tradicionālās kredītkartes nodrošina jūsu kredītreitings un sarežģīta bankas parakstīšana, kriptogrāfiskās kredītkartes nodrošina jūsu kriptogrāfijas aktīvi. Savā ziņā šāda veida problēmas vienlaikus atrisina divas problēmas: pirmkārt, nenodrošinātie aizdevumi parasti ir riskantāki. Otrkārt, pirms šāda veida jauninājumiem dažreiz bija grūti tērēt kriptogrāfiju.

Kripto kredītkartes izcelsme

Pirms vairākiem gadiem kriptonauda šķita daudz jaunāka un eksotiskāka, nekā šķiet tagad. Īpašniekiem bieži nebija vienkāršas iespējas konvertēt Bitcoin vai kādu citu kriptovalūtu par iztērējamu skaidru naudu. Viņiem bija jādodas uz noteiktu platformu un jāpārvērš kriptonauda fiat fondos, likvidējot savu daļu.

Tad fintech sabiedrībā iedegās spuldze, un cilvēki saprata, ka ar pareizu verifikācijas iestatīšanu un seifa sasniegšanu kriptovalūtas var izmantot, lai novērstu nepieciešamību pēc darbietilpīgiem apstiprināšanas procesiem. Tajā pašā laikā finanšu pasaulē notika divas galvenās pārmaiņas – decentralizētās finanses un marķētie aktīvi.

Decentralizēta finansēšana ir ideja, ka jūs varat izmantot decentralizētus kriptovalūtas aktīvus, lai ģenerētu visu veidu finanšu līgumus. Aktīvu marķēšana balstās uz līdzīgu ideju – ideju, ka tradicionālo aktīvu, neatkarīgi no tā, vai tas ir fiat nauda, ​​nekustamais īpašums vai jebkas cits, var precīzi attēlot ar kriptovalūtas viedo līgumu vai kāda veida marķieri..

Paturot to prātā, kriptovalūtas kredītkarte ir dzimusi, lai ļautu ātri un viegli piekļūt draudzīgai likviditātei, viegli pārbaudot kriptogrāfijas aktīvus.

Kriptovalūtu kredītkaršu priekšrocības

Kripto kredītkaršu lielākais kopējais ieguvums ir tas, ka tās daudz vieglāk un ātrāk padara lietas, piemēram, kredīta ņemšanu un procentu nopelnīšanu. Tiek novērsti visi šķēršļi, no kuriem daudzi ir saistīti ar iepriekšminēto parakstīšanu. Tas ietaupa laiku un papīru. Un tinte.

Tradicionālajā kreditēšanā un aizņemšanā liela daļa finanšu uzņēmumu veiktā smagā darba ir aktīvu pārbaude un autentificētas naudas pārvietošana dažādos podos. Kripto kredītkartes padara šo visu nevajadzīgu. Daudzām no šīm kartēm ir pelnīšanas funkcijas, kuru pamatā ir miets, mūsdienīgs verifikācijas process un vienkāršas kredīta iespējas tūlītējai nodrošināšanai ar kreditēšanu.

Vēl viens nozīmīgs kriptogrāfisko kredītkaršu ieguvums ir zemas maksas. Atkal, tā kā karte ir nodrošināta ar kriptogrāfiju, diez vai ir kāda no parasto kredītkaršu augstajām procentu likmēm. Kriptogrāfijas kartes ir arī unikālas, piedāvājot zemas starptautiskās konvertācijas maksas cilvēkiem, kas ceļā tērē dažādās pasaules valūtās visā pasaulē.

Vēl viens nozīmīgs kriptogrāfisko kredītkaršu ieguvums ir pelnījis zināmu uzmanību, jo tas ir vērtīgs daudziem patērētājiem. Naudas atmaksas atlīdzība un abonēšanas atmaksa ir aizraujoša sastāvdaļa, turot vienu no šīm kartēm makā. Sākot ar izklaidi un beidzot ar ceļošanu, karšu īpašnieki saņem skaidru naudu un privilēģijas, izmantojot kriptogrāfijas pārbaudes procesu.

Dažas populārākās kriptogrāfijas kartes

Dažādas populāras kriptogrāfiskās kredītkartes tiek iestatītas atšķirīgi, lai veiktu dažādas darbības. Piemēram, Nexo izveidoja kaulus par savu kriptogrāfijas nodrošināto ātro aizdevumu iespēju līdz pat 2 miljoniem ASV dolāru ar dažādiem kriptogrāfijas aktīviem. Citi piedāvājumi, piemēram, Monolīts un BlockCard piedāvā savas zemās maksas un privilēģijas, kā arī citas pievilcīgas funkcijas.

Tad tur ir Crypto.com MCO Visa karte  tas patiešām sagriež galvu nozarē.

Crypto.com MCO kredītkartē ir viss tas, ko mēs apspriedām iepriekš, un vēl vairāk – piemēram, tai ir automātiska abonēšanas naudas atmaksa Netflix un Amazon Prime, kā arī populārā mūzikas programma Spotify. Tam ir līdzīgas iezīmes gan Expedia, gan AirBnB, tāpēc arī lidojumi un brīvdienu mājas palīdz jums saskaitīt vērtības punktus.

Vēl viena svarīga lieta, ko Crypto.com ir paveicis šajā jomā, ietver jauninājumus par to, kā darbojas marķētie aktīvi. Tas bija redzams firmas MCO mijmaiņas programmā.

Sākotnēji Crypto.com izmantoja Monako žetonus “MCO” vērtībai. Bet tad piedzima CRO marķieris, un uzņēmums uzskatīja, ka CRO ir vieglāk norādīt vērtību.

Kāpēc tas ir svarīgi? Jo tas parāda, cik viegli ar pareizu tehniku ​​un uzraudzību ir mainīt tokenizēto aktīvu stratēģijas un uzlabot finanšu platformas. Neviena no tām nebija iespējama pat pirms 20 vai 30 gadiem, pateicoties digitālo finanšu straujajām inovācijām. Pati blokķēde uzsāka pilnīgi jaunas finanšu ekosistēmas attīstību, un mēs joprojām redzam potenciālu.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map