Vai jūs zināt, kas ir interesants?

Savā grāmatā “Izdzīvo tikai paranojas: kā izmantot krīzes punktus, kas izaicina katru uzņēmumu”Autors Endrjū Grovs (bijušais Intel izpilddirektors) runā parfleksijas punkts”Kur tehnoloģija pilnībā sagrauj nozares visu nakti. Man ir pārliecinoši pierādījumi, ka kriptogrāfija darīs to pašu.

Atcerieties Kodak kameru?

Pīķa laikā tā vērtība bija 31 miljards ASV dolāru, un tagad tā ir tā bijušā sevis čaula.

Kā ar Blockbuster?

Uzņēmumam pīķa laikā bija 9000 veikalu.

Tagad?

Uz planētas ir palicis tikai 1 veikals Blockbuster … (un jā, Netflix nogalināja Blockbuster)

Kriptonauda ir un izjauks vecās nozares.

Izpilddirektoriem paliks kasīt galvas, jautājot: “Mēs bankrotēsim! Uh, kas notika? ”

Ar nelielu iztēli mēs varam prognozēt 3 nozares, kas tiks traucētas nākamajos 5-10 gados, pateicoties spilgtākajiem prātiem, kas strādā kriptonauda telpā.

1. Naudas pārvedums Rūpniecība

Pārskaitījumi ir 500 miljardu ASV dolāru nozare. Strādājošie viesstrādnieki katru mēnesi sūta naudu ārzemēm savām ģimenēm, un viņiem ir nepieciešami uzņēmumi, kas naudu sūta mājās. Tādi uzņēmumi kā Western Union, MoneyGram un RIA plaukst naudas pārvedumu tirgū, un jā, viņi iekasē lielu maksu.

Piemēram, ja es izmantotu Money Gram un vēlētos nosūtīt starptautisku naudas pārskaitījumu uz Meksiku, 5000 USD nosūtīšana maksātu 101 USD.

Ai. Tas ir dīvaini, ja jūs domājat par to: vai tas nedrīkst maksāt tikpat, ja es nosūtu 10 vai 10 000 ASV dolāru uz Meksiku?

Jo vairāk naudas es sūtu, jo lielāka maksa.

Kāda ir alternatīva?

Ievadiet kriptogrāfiju. Ja es vēlos nosūtīt USD USD USDT savam draugam Meksikā, tas maksātu 0,10 USD.

Cik tas maksā, ja es vēlos pārskaitīt 5000 USD savam meksikāņu draugam?

0,10 ASV dolāri.

(Jā, es zinu, ka USD konvertēšana USDT ir dārga, bet es stingri runāju par maksu par naudas nosūtīšanu)

Sākot ar 2021. gadu, šķiet, ka viesstrādnieki izmanto PAXFUL un citas P2P apmaiņas, lai apietu Western Union vai MoneyGram.

Tā kā tirgus ir inteliģents un pāriet uz visu, kas ir finansiāli jēgpilns, mantotie uzņēmumi, piemēram, Western Union vai MoneyGram, pārtrauks darbību (ja neizdosies pieņemt un samazināt pakalpojumu maksu)

Pēc 5-10 gadiem es paredzu, ka tehnoloģiski prasmīgi viesstrādnieki vienkārši nosūtīs naudu mājās, izmantojot USDT.

2. Mikromaksājums

Vai jūs zināt, kas ir kaitinošs??

Tirgotāja maksas.

Tāpēc, dodoties uz veikalu un izmantojot savu kredītkarti, tā ir zīme, kas saka: “Jūsu pirkumam ir jābūt virs 10 USD”, jo veikala īpašniekam par katru darījumu jāmaksā 2,3%. Ai.

Lielo pieskaitāmo izmaksu dēļ mikrotransakcijai nav finansiālas jēgas. Bet kriptonauda ir ļāvusi pasaulei veikt mikrouzņēmumus. Tā vietā, lai maksātu 2,3% maksu par pirkumu 10 ASV dolāru apmērā, iedomājieties, ka maksājat pensas daļu.

Šobrīd to var izdarīt ar stabilām monētām.

Stabila monēta tiek atbalstīta ar USD 1: 1. Tirgū var iegādāties dažādas stabilas monētas, piemēram, USDT, BUSD, PAX utt.

Jebkurā gadījumā stabilas monētas ļauj tiešsaistes uzņēmumiem iegūt maksājumu, nenodarot kaitējumu viņu peļņas normai, veicot maksājumu apstrādi. Piemēram, tiešsaistes biļetenu vietne var iekasēt no lietotājiem 0,10 ASV dolārus par katra raksta skatīšanu, nevis ikmēneša dalības maksu 10 ASV dolāru apmērā.

Vēl viens piemērs: jums patīk skatīties pirmdienas vakara futbolu. Bet jūs skatāties tikai reizi nedēļā, un jūs nevēlaties maksāt 60 USD par kabeļu paketi dažādiem sporta kanāliem. Tā vietā kabeļtelevīzijas uzņēmums var iekasēt jums 2 USD par skatīšanās stundu, un viss!

Pārbaudiet: 7 labākās Bitcoin maksājumu vārteja tirgotāja kontam & Pakalpojumi

Kriptovalūtas mikrotransakcijas piemērs:

Brave ir interneta pārlūks ar kriptovalūtu ar nosaukumu BAT (Basic Attention Token). Ja izmantojat pārlūku Brave, varat izvēlēties, lai skatītu reklāmas. Ja jūs to izdarīsit, Brave apbalvos jūs ar BAT, kuru jūs varat izpirkt par fiat.

Man šī ideja patīk, jo šķiet taisnīga: uzņēmums atdod jums kaut ko pretī par jūsu datu / jūsu uzmanības savākšanu.

Kriptonauda ļauj apiet tradicionālos starpniekus (maksājumu apstrādātājus), tas nozīmē, ka ietaupījumus nodod gan tirgotājiem, gan klientiem.

Turpmākajos gados es domāju, ka uzņēmumi pieņems kriptogrāfijas mikro darījumus, jo jaunākā paaudze ir daudz tehnoloģiskāka (un būs tirgus pieprasījums)

3. Banku nozare

Iedomājieties, ka jūs glabājat 100 000 USD skaidrā naudā internetā, bet bez bankas.

Izklausās dīvaini?

Jūs to varat izdarīt, pateicoties stabilām monētām.

Kas ir stabila monēta?

Tā ir monēta, kas ir piesaistīta 1: 1 ar valūtu.

Piemēram, jūs varat apmainīt 1 USD USD (stabila monēta) ar 1 USD fiat dolāru.

Forši ir tas, ka ir stabilas monētas, kas piesaistītas jenai, juaņai, mārciņai, eiro utt.

Kāpēc izmantot stabilu monētu?

Tā kā blokķēdē varat uzglabāt fiat 1 000 000 USD vērtībā. Pieņemsim, ka vēlaties pārskaitīt 1 000 000 ASV dolāru uz ārzemēm … to varat izdarīt, noklikšķinot uz pogas, nesadarbojoties ar banku.

USD 1 miljons nonāks citā makā 15 minūšu laikā vai mazāk.

Pārbaudiet: labākie USDT maki

Šobrīd jūs varat kļūt par savu banku, izmantojot dažādas stabilas monētas, piemēram, PAX, USDT, TUSD, BUSD utt.

Vienīgais jautājums ir privātums, jo ikviens var uzzināt naudas summu, kas jums ir Etheruem tīklā. Vai izstrādātājs var izgatavot stabilu monētu ar iespējotu privātumu, lai nepieļautu, ka ziņkārīgie skatās mana konta atlikumu?

Tas būtu lieliski.

Vai vēlaties ienirt dziļāk stabilajā monētas trušu caurumā?

Lasīt par DAI marķieris, kas ir piesaistīts 1: 1 ar USD un kā nodrošinājumu izmanto ETH. Man tas ir tikai prātu plosošs.

Jautrs fakts: izmantojot Binance, jūs varat noguldīt USDT un nopelnīt procentus!

Jūs varat pieteikties aizdevumam Binance un izmantot BTC kā nodrošinājumu.

Super interesanti!

Kopš 2021. gada ir miljardi cilvēku, kuriem nav banku. Bet, pateicoties kriptovalūtai, viņi var droši uzglabāt savu fiat blokķēdē, nevis slēpt skaidru naudu zem matrača. Turklāt cilvēki, kas dzīvo Venecuēla var izvairīties no hiperinflācijas vietējā valūtā, uzglabājot savu bagātību USDT.

Kļūt par savu suverēnu banku izklausās futūristiski. Ja jūs kādam to sacītu 1980. gados, viņš jums neticētu. Ātri virzieties uz priekšu līdz 2021. gadam, paturot savu kriptogrāfiju blokķēdē, ir realitāte.

Jūs vai nu braucat ar traucējumiem, vai arī paliekat aiz muguras

Kas attiecas uz kriptovalūtu, es varu paredzēt naudas pārvedumu nozares darbības traucējumus, pārveidojot tiešsaistes reklāmas segmentu, izmantojot mikro maksājumus, un dodot iespēju pasaules nabadzīgajiem kļūt par savu banku.

Biznesa pasaule ir sašutusi, un uzņēmumi nāk un iet. Var teikt, ka tas ir “evolūcijas process” biznesa pasaulē. Uzņēmumi, kas tika uzskatīti par “titāniem”, piemēram, Blockbuster, Kodak, Blackberry, Sears, nomirst, jo nozari izjauca jaunā tehnoloģija.

Un kriptonauda iznīcinās vai pārveidos daudzas vecās mantotās nozares, radot jaunus un inovatīvus uzņēmumus. Tās ir labas ziņas parastiem cilvēkiem, piemēram, jūs un es. Kāpēc? Tā kā šie jaunie uzņēmumi piedāvā labāku vērtību un ērtības!

Es aicinu jūs piedalīties kriptogrāfijas pārtraukšanā, sūtot naudu uz ārzemēm, izmantojot kriptonauda, ​​atveriet savu “bankas kontu” vai sāciet pieņemt kriptogrāfiju savos tiešsaistes veikalos..

Kriptovalūtas traucējumi ir mūsu rīcībā! Piedalīsimies visi šajā vēsturiskajā brīdī.

Paldies, ka izlasījāt šodienas rakstu. Kāda ir jūsu ideja par nākamo nozari, kuru kriptogrāfija izjauks? Atstājiet savas domas komentāru lodziņā zemāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me