Sveiki! Lai filtrētu e-pastu, es izmantoju jaunu e-pasta filtrēšanas pakalpojumu ar nosaukumu BitBounce. Lai nogādātu e-pastu uz manu iesūtni, lūdzu, noklikšķiniet uz tālāk redzamās pogas un samaksājiet nelielu kriptovalūtas maksu. Paldies!

10,05 ASV dolāri piegādāt jūsu e-pastu.

Mēs nekad neesam tikušies – es samaksāšu jūsu maksu.

Es tevi pazīstu – pievienojiet mani savam baltajam sarakstam.

Vai nesen esat saņēmis šādus ziņojumus uz savu e-pastu?

Es jautāju, jo esmu sācis to saņemt no dažiem maniem e-pasta adresātiem katru reizi, kad es viņiem sūtu e-pastu.

Kas mani noveda pie jautājuma – kas tas ir?

Man par pārsteigumu es atklāju, ka tas ir kriptogrāfiskā e-pasta filtrēšanas pakalpojums – Bitbounce

Mēs visi esam tikai sapņojuši filtrēt surogātpasta e-pastu gabalus, kas atrodas mūsu iesūtnē, tikai vēl nekad to nevarējām izdarīt.

Arī ideja par maksājumu izmantošanu e-pasta surogātpasta problēmu risināšanai nav tas, ko mēs iepriekš nezinājām.

Bet nesen, kad ieradās kriptogrāfijas žetoni un monētas, kas ir ātrākas un lētākas darījumos, tas tagad ir iespējams. Tas ir tāpēc, ka tagad mikromaksājumi par USD 0,1 ir iespējami, izmantojot blokķēdes žetonus un monētas.

Tāpēc ir īstais laiks atrisināt e-pasta pieejamības un e-pasta surogātpasta risinājumu un Bitbounce dara tieši to.

Tiem no jums, kas nezina, kas ir Bitbounce, šeit ir neliels paskaidrojums.

Kas ir Bitbounce?

BitBounce ir bezmaksas e-pasta surogātpasta risinājumu programmatūra, kas maksā par e-pastu saņemšanu.

Bet tie nav tikai kādi e-pasta ziņojumi. Tie ir e-pasta ziņojumi, kas iekļauti baltajā sarakstā no cilvēkiem, kurus pazīstat. Cilvēki, kuri jūs nezina, saņem šāda veida automātiskā atbildētāja e-pasta ziņojumus, lai ar jums sazinātos vai iekļūtu baltajā sarakstā.

Kas ir Bitbounce

Īsāk sakot, jūs varēsiet gūt peļņu no sava e-pasta vietas un laika, ko ieguldījāt, lai lasītu savus e-pastus, un patērētu tikai filtrētus e-pastus, kas jums ir svarīgi. Ja kāds vēlas jūsu uzmanību, viņam ir jāmaksā un jāpērk jūsu laiks, lai patērētu jūsu e-pastu.

Kā darbojas BitBounce

BitBounce nav krāpniecība. Tā vietā ir kontrolēt e-pasta surogātpastu, ko katru dienu saņemam iesūtnē.

BitBounce var integrēt jūsu e-pastā, un tas lūgs jūsu atļauju piekļūt jūsu e-pasta kontaktiem.

Pēc integrācijas jums būs jānosaka minimālā summa USD, kuru sūtītāji maksās, lai saņemtu jūsu atbildi vai e-pastus.

Kā darbojas BitBounce

Pieņemsim, ka esat iestatījis atbildes uz e-pastu cenu 10 USD un sūtītājs maksā 10 USD. Tad šo summu reģistrēs BitBounce patentētā programmatūra, līdz sūtītājs saņems atbildi no saņēmēja.

BitBounce

Ievietojiet atbildi. Sūtītājam tiks ieskaitīti 70% no šīs informēšanas maksas, un 30% BitBounce ņems sava biznesa vadīšanai..

Tātad, ja esat integrējis BitBounce, katru reizi, kad kāds nepazīstams jums nosūta nevēlamu e-pastu, jums ir iespēja nopelnīt Credo žetoni (vietējais BitBounce marķieris), kuru vēlāk varat tirgot ar citām valūtām vai izmantot to, lai vēl vairāk sazinātos ar cilvēkiem, kurus nepazīstat.

Turklāt jūs varat izsekot sava BitBounce veiktspēju no tā informācijas paneļa, kas izskatās šādi:

BitBounce informācijas panelis

BitBounce lietošanas gadījumi

Šie ir daži no BitBounce lietošanas gadījumiem, kas mudinās jūs izmēģināt viņu pakalpojumus (Avots: BitBounce Whitepaper):

 • Mēstuļu filtrs: Pirmais BitBounce izmantošanas gadījums ir darboties kā efektīvākam surogātpasta filtram, kas atrisina surogātpasta problēmu.
 • Veicināta reakcija: Otrais BitBounce izmantošanas gadījums ir stimulēt saņēmēja atbildi, kas atrisina e-pasta piekļuves problēmu.
 • Autopilots: Trešais BitBounce izmantošanas gadījums ir automātiska samaksa Credo par e-pastu piegādi adresātiem.
 • Stimulēta e-pasta kampaņa: Ceturtais BitBounce izmantošanas gadījums ir stimulētu e-pasta mārketinga kampaņu sastādīšana un nosūtīšana.

Bez tam, BitBounce ir apņēmies pieļaut minimālu traucējumu rašanos, izmantojot savu e-pasta klientus, un tā vietā turpina atjaunināt tā funkcijas fonā.

Lai izmantotu BitBounce, nav jāmaina savi e-pasta klienti, piemēram, Gmail vai Outlook, bet to var padarīt pārvaldītāku, izmantojot BitBounce funkciju “Baltā saraksta saraksts”, kas palīdz filtrēt.

Kā sākt darbu ar BitBounce

Lai sāktu darbu ar BitBounce, jums vienkārši jāpiesakās, izmantojot savu e-pasta ID.

Pēc tam jums jāpiešķir atļauja BitBounce šādām lietām:

Sāciet darbu ar BitBounce

Pēc tam varat iestatīt savu cenu par katru e-pasta atbildi, uz kuru vēlaties atbildēt. BitBounce gadījumā minimālā summa ir USD 0,1.

Lai izmantotu BitBounce, jums būs nepieciešami arī Credo marķieri, ja vēlaties sazināties ar kādu, kuru nezināt. (Protams, šai personai vajadzētu būt BitBounce integrācijai).

Credo tirgus vāciņš

Saskaņā ar CoinMarketCap, kopējais Credo apgrozībā esošais krājums ir 1549 891 703 CREDO, un pašreizējā katras vienības cena ir 0,022 USD. Tas novērtē tā tirgus ierobežojumu aptuveni 12 miljonu ASV dolāru apmērā (šī raksta laikā).

Credo biržas

Šajos pāros varat iegādāties Credo žetonus šādās biržās:

 • OTCBTC: CREDO / ETH
 • MonētaBene: CREDO / ETH
 • Tidex: CREDO / BTC
 • BitMart: CREDO / BMX

Credo maki

Credo ir ERC20 marķieris, kas nozīmē, ka jums ir daudz iespēju droši glabāt savus Credo marķierus. Zemāk uzskaitītās opcijas palīdzēs jums saglabāt Credo drošību.

Secinājums: e-pasts, kas maksā

BitBounce ir interesants pakalpojums.

Ja atceraties, mēs pārskatījām līdzīgu pakalpojumu Earn.com iepriekš. BitBounce tomēr ir atšķirīgs, jo tam ir sava dzimtā valūta.

Ja jums ir vietējais marķieris, jūs iegūstat vairāk ieskatu un kontroli pār savu produktu. Turklāt tas palīdz iegūt līdzekļus produkta sāknēšanas siešanai, taču šis marķieris var ātri zaudēt vērtību, ja to nedarāt pareizi.

Paturot to prātā, BitBounce ir pārņēmis sāpes rakstot savu balto papīru un pienācīgi parādījis pasaulei savu produktu.

Tas ir labi izvēlējies arī tirgū. Sākotnējo 6 mēnešu laikā tā lietošana bija strauji pieaugusi, taču, manuprāt, BitBounce ir jāpadara produkts lietojamāks un atbilstošāks plašākai sabiedrībai.

Paredzams, ka cilvēki maksās par atbildi no kāda vadītāja vai riska vadītāja amatā, bet citiem lietotājiem nav lielas jēgas.

Turklāt viņiem ir jāpadara savs balto sarakstu process racionalizētāks, jo dažiem nav iespējams katru reizi manuāli iekļaut tik daudz kontaktu baltajā sarakstā.

Esmu redzējis, ka daudzi cilvēki izmanto BitBounce, taču viņi ir ziņojuši, ka nopelnīt naudu no tā nav tik iespējams. Tas ir tāpēc, ka viņiem nav ietekmīgas pozīcijas. No otras puses, šis produkts var ļoti labi darboties stimulētā e-pasta mārketingā.

Nu, tas ir viss no manas puses šajā BitBounce projekta un Credo žetonu ievaddaļā.

Oficiālie BitBounce resursi

Dažas oficiālas saites, kas palīdzēs jums atjaunināt BitBounce ziņas:

Šeit ir daži citi ar rokām izvēlēti raksti, kurus varat lasīt tālāk:

 • Ieskats top 5 drošības žetonu izsniegšanas platformās
 • 9 labākie Ethereum platformas DApps, kurus varat izmantot tieši tagad
 • PIVX kriptonauda: Viss, kas jums jāzina
 • 9 obligāti jāskatās videoklipi Blockchain iesācējiem
 • Šeit ir galvenie kriptogrāfijas valūtas piegādes ķēdes pārvaldības projekti

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me