Kā pieprasīt savas bezmaksas dakšas Litecoin naudas monētas (LCC)

Kā pieprasīt dakšas Litecoin naudas monētas

Šoreiz bija kārta Litecoin uz dakšiņu, un tā ir veiksmīgi izveidojusies no Litecoin sākotnējās blokķēdes.

Dakša notika 2018. gada 18. februārī Litecoin bloka augstumā 1371111, tāpēc ikvienam, kurš tur Litecoin blokā 1371111, būs 10x vairāk Litecoin Cash (jeb LCC), ja vien viņiem būs sēklas / privātās atslēgas.

Tā ir draudzīga dakša, un tajā ir atkārtota aizsardzība, tāpēc jums nav jāuztraucas par faktisko LTC monētu izmantošanu.

Visu LCC stāstu lasiet šeit:

https://coinsutra.com/litecoin-fork-litecoin-cash-lcc/

Arī 5,5 USD par monētām ir diezgan pienācīgi par brīvu naudu, jo dakšu attiecība ir 1:10, kas nozīmē, ka par katru 1 LTC jūs saņemsiet 10 LCC.

Un visbeidzot, mēs vienmēr esam ieteikuši CoinSutra saglabāt jūsu kriptovalūtas savā kontrolē tur, kur jums pieder un kam ir piekļuve privātajām / sākotnējām atslēgām.

Arī šoreiz tie no jums, kas pievērsa uzmanību mūsu padomam un glabāja savu LTC tādos makos kā Ledger Nano STrezorsMicēlijs, Jaxx vai citi līdzīgi maki tagad var pretendēt uz LCC.

Soli pa solim ceļvedis, lai pieprasītu savu bezmaksas Litecoin Cash (LCC)

Tagad, kad atrodamies vienā lapā, redzēsim, kā pieprasīt un piekļūt savam BEZMAKSAS LCC izmantojot Coinomi maks.

Pirmās lietas vispirms – atjauniniet / instalējiet maku

Mēs gatavojamies atgūt LCC no Coinomi Android maka.

Coinomi-Wallet-Update

  • Ja jums jau ir Coinomi, lūdzu, atjauniniet savu Coinomi maku uz jaunāko versiju. Atveriet lietotni Play veikals, noklikšķiniet uz augšējās kreisās izvēlnes, atlasiet “Manas lietotnes & spēles ”un pēc tam noklikšķiniet uz pogas“ Atjaunināt ”blakus“ Coinomi Wallet ”.
  • Ja jums nav Coinomi, lūdzu, instalējiet jaunāko versiju no šeit, savā Android ierīcē.

Kad ierīce ir gatava, rīkojieties šādi:

# 1. Piekļūstiet savam LTC seifam, kur dakša laikā jums bija LTC. Maki, piemēram, Jaxx, Mycelium, Ledger, Blockchain.info, Exodus vai jebkurš cits maks, kas atbalsta BIP44 tipa atslēgu ģenerēšanu. Veiciet vienkāršu Google meklēšanu, lai pārbaudītu, vai jūsu BTC maks ir atbalstīts BIP44.

# 2. Tagad no šiem maciņiem izņemiet savus sēklas vārdus. Sākotnējie vārdi (vai atkopšanas frāzes) ir 12, 18 vai 24 vārdu garas frāzes, kuras esat dublējis, uzstādot maku..

# 3. Tagad izmantojiet savu Coinomi maku kopā ar šiem sēklas vārdiem / taustiņiem, lai atjaunotu savu LTC maku Coinomi.

# 4. Kad jūsu LTC seifs ir atjaunots Coinomi, izmantojot šos sākuma taustiņus, jūs varēsit redzēt LTC atlikumu, kāds jums bija dakšas laikā..

# 5. Tagad savā Coinomi seifā noklikšķiniet uz augšējās kreisās izvēlnes, nospiediet pogu “+ MONĒTAS” un atlasiet “Litecoin Cash” no prātam neaptveramā Coinomi 86 atbalstīto monētu un 214 žetonu saraksta.

Izvēlieties LCC-COinomi

# 6. Tiks parādīts uznirstošais dialoglodziņš ar jautājumu, vai būtu jāpievieno Litecoin Cash (LCC). Rezultāts“PAPILDUS IESTATĪJUMI” pogu. Ja tā vietā noklikšķinājāt uz “Pievienot”, jums ir jāizdzēš Litecoin Cash (LCC) maks un jāpievieno jauns. Laukā “Atvasināšanas ceļš” ievadiet: M / 44H / 2H / 0H 

LCC-Derviation-Path

Piezīme: Raksts pirms “H” ir skaitlis nulle, nevis burts O.

# 7. Tagad noklikšķiniet uz “PIEVIENOT”.

# 8. BOOM,&# 127775; ⚡&# 128165;&# 127775; ⚡&# 128165;&# 127775; ⚡&# 128165;

Jūsu $ LCC maks ir gatavs, un jūs varat redzēt gan savu LTC, gan LCC atlikumu.

Dažas svarīgākas lietas, kas jāņem vērā …

  • Ja jūsu Coinomi kontā ir vairāki Litecoin maki un vēlaties pieprasīt līdzvērtīgu LCC, jums būs jāatkārto iepriekš minētais process, katru reizi nomainot pēdējo nulli ar (uz nulles bāzes) konta indeksu. Tātad otrajam seifam tas būtu M / 44H / 2H /1H, un par trešo maku tas būtu M / 44H / 2H /2H, un tā tālāk.
  • Coinomi vēl neatbalsta SegWit adreses, kas sākas ar “3”, tāpēc, izmantojot šo metodi, jūs nevarēsit pieprasīt savu LCC, ja dakša brīdī jums bija LTC uz SegWit adreses..
  • Tas nenozīmē, ka SegWit adrese HODLers nevarēs pieprasīt LCC; drīzāk šiem lietotājiem ir jāgaida, līdz iznāks vai nu LCC oficiālais maks, vai arī Coinomi sāks atbalstīt SegWit adreses.
  • Sargieties no SCAM makiem / vietnēm, kas ieskauj Litecoin Cash, kas varētu laupīt nenobriedušus lietotājus, lai saņemtu viņu sēklas atslēgas. Nelietojiet sākotnējos vārdus / privātās atslēgas sadalīšanas rīkos vai trešo pušu makos, ja vien neesat par to 100% pārliecināts.

Skatiet Coinomi oficiālo dakšu pieprasīšanas ceļvedi šeit.

Piezīme: Coinomi maciņš tagad tiek atjaunināts LCC, un caur to varēsiet pieprasīt savu LCC, tiklīdz tas notiks.

Ir pienācis laiks no jums dzirdēt: Ko jūs darīsit, kad varēsit pieprasīt savu bezmaksas LCC? Vai jūs esat HODLer vai FUDster? Dariet man zināmu savas domas zemāk esošajā komentāru sadaļā.

Ja jums patika šī apmācība, lūdzu, kopīgojiet to ar draugiem vietnē Twitter & Reddit!

Šeit ir daži citi raksti, kurus varat lasīt tālāk:

  • Kas ir Litecoin Cash (LCC)? [Pamati, apmaiņa & Maki]
  • Kā konvertēt Litecoin (LTC) uz Bitcoin (BTC)
  • Kur nopirkt Litecoin kriptonauda: labākās vietnes & Apmaiņa
  • Top 8 labākie Litecoin maki ērtai piekļuvei & Drošība
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map