• Vai jūs cenšaties apmainīt savus nesen nopirktos Ethereum žetonus, jo neviena centralizēta birža to neuzskaita?
 • Vai arī jūs meklējat retu dārgakmens marķieri, kas nav norādīts nevienā centralizētā biržā?

Viens no tiem ir saistīts ar regulatīvo spiedienu uz kriptotehnoloģijām visā pasaulē, kas izpaužas centralizētā biržā aizkavētas iekļaušanas veidā, bet otra – sliktas likviditātes dēļ.

Bet, pieaugot marķieru skaitam, parādās arī daudz jaunu novatorisku risinājumu, lai atrisinātu ar marķēšanu saistītas problēmas.

Kyber Network (KNC) ir projekts, kas unikāli un decentralizēti risina iepriekš minētās problēmas..

Šajā Kyber tīkla fundamentālajā analīzē es pieskaršos šādiem jautājumiem:

 • Kas ir Kyber tīkls
 • Kā darbojas Kyber tīkls
 • KNC utilīta
 • Kyber tīkla komanda
 • KNC žetonu piegāde & KNC tirgus ierobežojums
 • Kur nopirkt Kyber tīkla marķieri (jeb KNC)
 • Kyber tīkla marķiera (jeb KNC) maki
 • Kībera ceļvedis & Secinājums
 • Oficiālie Kyber resursi

Kas ir Kyber tīkls?

Kyber tīkls ir decentralizēta apmaiņa un starpniekservera maksājumu pakalpojums, kas ir atvērta pirmkoda, neuzticams, tūlītējs, drošs, saderīgs un ļoti likvīds kriptogrāfisko kasešu apmaiņai.

Aktīvu apmaiņa notiek ķēdē, izmantojot Ethereum viedo līgumu tehnoloģiju, savukārt pasūtījumu grāmatas tiek pilnībā noņemtas un aizstātas ar ļoti likvīdām rezervēm.

Būdams neuzticams un nodrošināts ar viedo līgumu, tas arī nodrošina iespēju pieņemt maksājumus jebkuru kriptogrāfijas marķieru veidā.

Kibera iezīmes

Motivācija izveidot šādu sistēmu ir uzskaitīta zemāk:

 • Centralizācijas risks
 • Tūlītējas apmaiņas trūkums
 • Esošās decentralizētās apmaiņas problēma
 • Daudzu digitālo aktīvu esamības problēma

Kā darbojas Kyber tīkls

Kyber tīkls decentralizēti atrisina iepriekš minētās problēmas, izmantojot viedus līgumus un bagātīgas API.

Izmantojot Kyber, ikviens var apmainīt marķieri A pret marķieri B par iepriekš zināmu cenu. Pat ja esat tirgotājs, kurš maksājumiem pieņem tikai marķieri B un klientam ir tikai marķieris A, patērētājs var rentablā veidā nosūtīt tirgotāja marķieri B caur Kyber, neuztraucoties par likviditāti vai pasūtījumu grāmatām.

Šo funkcionalitāti var paplašināt, lai to izmantotu dalībai SIO / marķieru tirdzniecībā, kur ICO / izpārdošana pieņem tikai viena veida marķieri, bet ieguldītājam ICO / pārdošanas laikā šī marķiera nav..

Lai to visu sasniegtu, kopā ir 5 galvenie Kyber tīkla dalībnieki:

Kyber-Actors

1. lietotāji: Kyber tīkla lietotāji ietver individuālus lietotājus, viedo līgumu kontus un tirgotājus, kuri sūta un saņem marķierus uz tīklu un no tīkla.

# 2 Rezerves vienība: Rezerves vienība vai organizācijas nodrošina platformai likviditāti. Tās var būt pašas Kyber rezerves vai trešās puses rezerves, kuras reģistrējuši citi tirgus veidotāji. Rezerves var klasificēt arī valsts un privātajās rezervēs, kuras veic un neuzņemas sabiedrības ieguldījumu.

# 3 Rezerves dalībnieki: Atbalstītāji nodrošina kapitālu rezervējošajai vienībai un dala platformas peļņu. Šis dalībnieks pastāv tikai valsts rezervēs un pieņem sabiedrības ieguldījumu rezerves izveidošanai.

4. rezervju pārvaldnieks: Rezervju pārvaldnieks ir tas, kurš uztur rezerves vienību un līdzdalībniekus, lai noteiktu valūtas maiņas kursus un piegādā likmes Kyber tīklam.

# 5 Kyber tīkla operators: Šis operators ir atbildīgs par rezerves entītiju pievienošanu un noņemšanu, žetonu pāru uzskaitīšanu / atcelšanu tīklā. Sākotnēji Kyber komanda darbosies kā Kyber tīkla operatori, lai sākumposmā sāktu platformu. Vēlāk tiks izveidota pienācīga decentralizēta pārvaldība, lai pārņemtu uzdevumu.

Iepriekšminētajā scenārijā vienkāršības labad esmu ņēmis vērā tikai vienu rezervi, taču patiesībā būs daudz publisko un privāto rezervju, kas garantēs likviditāti. Tāpēc, saņemot tirdzniecības / konvertēšanas pieprasījumu, Kyber Network iegūs konversijas kursus no visām rezervēm, kuras var apstrādāt pieprasījumu, un pēc tam izvēlēsies labākās likmes pieprasījuma izpildei..

Katrs sistēmas dalībnieks mijiedarbojas tikai ar viedo līgumu starpniecību, kuriem ir atoms un ķēde, un pastāv niecīga cilvēcisku kļūdu iespēja.

Piezīme: Kyber tīkls jebkurā šī cikla laikā netur žetonus, ja vien viņi neizmanto kādu no rezervēm.

Visbeidzot, par labu decentralizētai apmaiņai, piemēram, Kyber Network, ir tā, ka tā nekad nekontrolē jūsu līdzekļus, un jūs vienmēr esat atbildīgs par fonda privātajām atslēgām. Arī šeit jūs kontrolējat savus līdzekļus Kyber, izmantojot:

 • Virsgrāmata Nano S
 • Trezors
 • MetaMask
 • Keystore fails vai privātās atslēgas

KNC utilīta

Lai veicinātu operācijas Kyber tīklā, tas izmanto savu vietējo marķieri ar nosaukumu KNC. Šis KNC marķieris ir ERC20 marķieris un nekādā veidā nav drošības marķieris vai dividenžu izmaksas marķieris.

 • KNC tiek izmantots, lai samaksātu partneriem, piemēram, makiem, blokķēdes pētniekiem utt., Kuri ieved / novirza jaunus lietotājus Kyber tīklā.
 • Pirms darbības rezervēm ir iepriekš jāpērk KNC žetoni, kurus tālāk izmanto katrā tirdzniecībā par iepriekš noteiktu likmi kā maksu Kyber Network. Šī maksa tiek iekasēta par Kyber tīkla piekļuves tiesībām, un tā ir lietotāju bāze, no kuras vadītāji gūs lielāku peļņu.

Šo iekasēto maksu Kyber Network turpina sadedzināt pēc tam, kad ir atskaitītas darbības izmaksas, lai pienācīgi atalgotu KNC HODLers, kā arī sistēmas dalībniekus.

Piemēram, par 10 ETH tirdzniecības apjomu ar 0,01% maksu izvēlēto rezervi Kyber Network samaksās atbilstošu 0,001 ETH vērtībā KNC kā maksu par rezerves informācijas paneļa izmantošanu un piekļuvi tīkla lietotājiem. Pieņemsim, ka KNC kurss tirdzniecības laikā ir 1 KNC par 0,1 ETH, rezervei ir jāmaksā 0,01 KNC Kyber platformai. Seifs / vietne, kas palīdzēja lietotājam sākt tirdzniecību, saņems, domājams, 5% no nodevas jeb 0,0005 KNC. Atlikušie 95% no nodevām jeb 0,0095 KNC tiks sadedzināti uz visiem laikiem.

Kyber tīkla komanda

Kyber tīkla komanda sastāv no augsti mācītiem cilvēkiem, divi no līdzdibinātājiem ir kriptogrāfijas pētnieki un PHDians.

Arī viņu padomdevēju grupa ir iespaidīga, un uz kuģa lepojas ar tādiem pionieriem kā Vitāliks Buterins. Skatīt pilnu konsultatīvo padomi šeit.

KNC žetonu piegāde & KNC tirgus ierobežojums

Kyber Network pabeidza savu ICO 2017. gada septembrī, kur viņi izplatīja sabiedrībai aptuveni 61% no visiem kaltajiem žetoniem.

Kopējais pieejamais fiksētais piegāde tajā laikā bija 226 000 000 Kyber Network Crystal žetonu (KNC), un marķieru izplatīšanas attiecība bija:

 • Uzņēmumam piešķirti 19,47%
 • 19,47% piešķirti dibinātājiem, padomdevējiem un sākotnējiem investoriem
 • No privātas pārdošanas un publiskas pārdošanas sabiedrībai piešķirti ne vairāk kā 61,06%. Nepārdotie žetoni bija sadedzis.

Kyber-ICO

Pēc CoinMarketCap, kopējā apgrozībā esošā piegāde ir 134 132 697 KNC, un katras vienības pašreizējā cena ir 0,38 USD. Tādējādi tā tirgus ierobežojuma vērtība ir aptuveni 51 miljons ASV dolāru (šī raksta rakstīšanas laikā).

Kur nopirkt Kyber tīkla marķieri (jeb KNC)?

Šeit ir dažas no apmaiņām, kurās varat iegādāties KNC žetonus:

 • Binance: atbalstītie pāri ir KNC / BTC, KNC / ETH
 • Huobi: atbalstītie pāri ir KNC / BTC, KNC / ETH
 • Gate.io: Atbalstītie pāri ir KNC / USDT, KNC / ETH
 • Livecoin: Atbalstītie pāri ir KNC / BTC, KNC / ETH, KNC / USD

Piezīme: KNC pirkšana tādās valūtās kā USD, EUR vai GBP tagad ir izaicinājums.

Kyber tīkla marķiera (jeb KNC) maki

KNC ir ERC20 marķieris, tāpēc jums ir daudz iespēju droši uzglabāt KNC žetonus. Dažas no šīm opcijām ir uzskaitītas zemāk un palīdzēs jums saglabāt KNC drošību.

Kībera ceļvedis & Secinājums

Kyber tīkls šeit neapstājas, jo tuvākajā nākotnē tam ir daudz ko piedāvāt. Šeit ir neliela ieskats viņu ceļvedī 2018. – 2019.

Pašlaik Kyber pilnveido ERC20 žetonu un Ethereum apmaiņu, bet līdz gada beigām tas sāks tirgot modernus finanšu instrumentus, piemēram, forvardus un opcijas, lai lietotāji varētu ierobežot savas cenas.

Ar ķēdes relejiem un atomu mijmaiņas tehnoloģiju attīstību un termiņu Kyber tīkls ļaus Ethereum kontiem saņemt maksājumus no dažādām kriptovalūtām. Tas izskaudīs daudz berzes.

Šie ir iemesli, kāpēc Kyber tīkls izskatās labāk nekā daudzi citi līdz šim redzētie decentralizētie apmaiņas un maksājumu risinājumi. Šeit ir ātrs Kyber salīdzinājums & citi:

Kyber-vs-citi

Turklāt, pieaugot kriptogrāfisko aktīvu skaitam, ir nepārspējama vajadzība pēc to likviditātes, jo centralizētās biržas tik viegli neuzrāda marķierus.

Kaut arī Kyber šobrīd viss ir gludi, viņiem būtu stingri jāpārbauda sava viedā līguma koda kvalitāte, kas, ja to kādreiz izmantos, nodarīs lielu kaitējumu decentralizēto biržu kopējam tirgum..

Atjaunināt: Kyber Swap tagad darbojas tiešsaistē, kur jūs varat integrēt dažādus seifus un sākt apmaiņu starp dažādiem ERC20 žetoniem. Šeit ir pirmais mijmaiņas saskarnes izskats:

Piezīme: Mēs neesam jūsu finanšu konsultanti, un tas nav finanšu padoms.

Oficiālie Kyber resursi

Dažas oficiālas saites, kas palīdzēs jums atjaunināt informāciju par Kyber Network jaunumiem:

Šeit ir daži citi ar rokām izvēlēti raksti, kurus jums vajadzētu izlasīt tālāk:

 • Komodo kriptonauda: Viss, kas jāzina iesācējiem
 • QTUM kriptovalūtas detalizēta analīze – iesācēju ceļvedis
 • CIVIC kriptonauda: Viss, kas jums jāzina
 • Iesācēja ceļvedis par 0x protokolu (ZRX)
 • Top 10 kriptovalūtas ar ātru darījumu ātrumu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me