Šis ir sponsorēts ceļvedis un neatspoguļo CryptoCompare ieguldījumu ieteikumus. Lūdzu, veiciet pienācīgu rūpību, strādājot ar jebkuru sākotnējo monētu piedāvājumu, un nekad neieguldiet vairāk par to, ko varat atļauties zaudēt.

Dažu pēdējo gadu laikā mēs esam redzējuši, ka virtuālās realitātes attīstība ir guvusi lielisku pieredzi un virzījusies uz mobilajām platformām.

Izstrāde galvenokārt ir bijusi vērsta uz spēļu pieredzi datoros un konsolēs, bet rezultātā VR komplektiem ir liels akumulatora patēriņš un mobilā lietotāja termiskie ierobežojumi.

Dažiem lietotājiem atkārtota problēma ir platformu, programmu un austiņu nesaderība. Lai gan viss ir atrisināms, process vidusmēra VR austiņu īpašniekam varētu būt nogurdinošs.

Lielākajai daļai VR lietojumprogrammu, spēļu un motoru ir jāpievieno katra piegādātāja API, kas nozīmē, ka katra VR ierīce var palaist tikai tās lietotnes, kas ir pārnestas uz tās SDK (Source Developers Kit), tādējādi ierobežojot savietojamību.

Daži uzņēmumi cenšas piedāvāt lietotājiem citu pieeju VR, padarot to plaši pieejamu sabiedrībai un nodrošinot jaunākus satura veidus, piemēram, filmas un pirmās personas pieredzi. Tas ir piemērs ar CEEK kas cenšas nodrošināt saviem klientiem augstas kvalitātes VR pieredzi vienotā VR platformā.

CEEK VR – slavenību monētu dalībnieki un viedās virtuālās realitātes žetoni

CEEK ir slavens aparatūras un programmatūras izstrādātājs, kas ražo un nodrošina VR aprīkojumu un mobilo VR pieredzi. Viņi izstrādā tehnoloģiju, ko sauc par “Omni-channel”, virtuālās realitātes (VR) pieredzes izplatīšanas platformu, kas rada, šķiro un izplata VR saturu neatkarīgi no austiņu šķirnes.

CEEK platforma sastāv no diviem slāņiem, lai darbotos kā aģenti starp lietojumprogrammām ar dažādiem izstrādes komplektiem un apvienotu dažādas VR austiņu ierīces SDK (Source Development Kits), sniedzot austiņu īpašniekiem vienmērīgāku un uzticamāku pieredzi neatkarīgi no platformas vai aprīkojuma, ko valkā.

Platforma “Omni-channel” pašlaik darbojas viņu virtuālās realitātes ekosistēmā “CEEK PILSĒTA”, Kas piedāvā visaptverošu pieredzi, piemēram, teātri, koncertu arēnu, sporta kompleksu, Hangout atpūtas telpu un daudz ko citu. CEEK ir arī “TOP Artist koncerti, tostarp Keitija Perija, Lady Gaga, U2, Eltons Džons, The Killers un citi”.

Lai dotu iespēju māksliniekiem un izklaides industrijai kopumā, CEEK piedāvā pielāgotu kalšanas rīku, kas pazīstams kā CEEK monētu cast. Tas ļauj māksliniekiem un izklaidētājiem “izveidot virtuālas biļetes, norises vietas monētas, personīgo zīmolu žetonus un jebkāda veida virtuālās preces”, piedāvājot lētāku alternatīvu (10x lētāk nekā Ethereum’s Gas) ICO, kas vērsta uz virtuālās realitātes izklaides industriju..

Kā darbojas CEEK?

CEEK virtuālās realitātes vide jāpārvalda ar Ethereum viedajiem līgumiem.

Viņi izmantos sistēmu, ko sauc par ChainLink kā blokķēdes starpprogrammatūru, kas ļauj Ethereum Smart Contracts CEEK platformā izveidot savienojumu ar ārējiem, ārpus ķēdes resursiem, izmantojot ārējus datu plūsmas trigerus, izmantojot Tendermint kā drošu protokolu tīklu. Tendermint ir sinhronais protokols, kas iegūts no DLS (Depth-Limited-Search) algoritma.

Izmantojot šīs tehnoloģijas, CEEK spēj piedāvāt pakalpojumus, kurus var iegādāties tieši ar viedu līgumu, piemēram, “ķēdes” abonementus, tādējādi palielinot pārredzamību, samazinot maksas un ļaujot piekļūt kritiskiem ārzonas resursiem, kuru rezultātā mērogojams, drošs un pārbaudāms datu pievienošanas veids, izslēgts ķēdes maksājumus un API viedajā līgumā.

Lai tiktu galā ar mērogojamību, CEEK izmanto paņēmienu ar nosaukumu ‘Sharding’, kas datu bāzi sadala gabalos un katru daļu ievieto citā serverī.

Sadrupināšanas mērķis ir atteikties no “pilnu mezglu” pieprasīšanas, kas glabā tīkla pilnīgu stāvokli un katru notiekošo darījumu. Tā vietā katrs mezgls saglabā šo datu apakškopu un pārbauda tikai šos darījumus. Ja mezglam ir jāzina par darījumiem vai blokiem, kurus tas neglabā, tas atrod citu mezglu ar nepieciešamo informāciju. Šis paņēmiens ļaus CEEK projektam augt bezgalīgi.

CEEK žetons & ICO

Lai finansētu platformas izstrādi un mārketingu, CEEK organizē marķieru pārdošanu, kurā atbalstītājiem tiks izplatīts CEEK, ERC20 marķieris, kura pamatā ir Ethereum blokķēde..

Žetonu turētāji varēs piedalīties visaptverošā virtuālās realitātes VR pieredzē, kas viņiem piešķir īpašu piekļuvi marķētai atlīdzību apmaiņai, kas lietotājiem ļauj iegādāties virtuālos aktīvus, kalt virtuālās preces, balsojot starp daudzām citām iespējām.

CEEK rīkos savu ICO 2018. gada 15. februārī. ICO marķieru piegāde veido 50% no kopējās marķieru piegādes, tāpēc piedāvājumā būs pieejami kopumā 500 000 000 marķieri par 0,20 USD. ICO finansējuma mērķis ir 35 000 000 USD, finansējuma ierobežojums ir 50 000 000 USD, un paredzams, ka tas beigsies 2018. gada 15. martā vai kad tiks sasniegta finansējuma maksimālā robeža. Visi nepārdotie / atlikušie žetoni tiks sadedzināti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me