CrowdCoinage OS: Finanšu ekosistēmas OS, ko nodrošina Blockchain

Šis ir sponsorēts ceļvedis un neatspoguļo CryptoCompare ieguldījumu ieteikumus. Lūdzu, veiciet pienācīgu rūpību, strādājot ar jebkuru sākotnējo monētu piedāvājumu, un nekad neieguldiet vairāk par to, ko varat atļauties zaudēt.

Lai gan blokķēdes tehnoloģija maina pasauli, tās potenciāls vēl nav sasniegts. Uzņēmējiem joprojām ir grūti uzsākt savus projektus, pateicoties milzīgajām tehnoloģiskajām zināšanām, kas nepieciešamas, lai sāktu uz blokķēdes balstītus projektus. Lai gan pēdējos mēnešos / gados ir izveidotas vairākas simboliskas emisijas un ICO platformas, tās bieži koncentrējas vai nu uz līdzekļu vākšanu, vai uz finanšu pakalpojumiem. CrowdCoinage OS ir šeit, lai to mainītu. The balts papīrs skan:

“Mēs plānojam izstrādāt daudzpusīgu operētājsistēmu, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un kas mūs atšķir no citiem līdzīgiem projektiem, kas galvenokārt ir vērsti uz vienu konkrētu kriptovalūtu jomu un izmantošanu.”

CrowdCoinage OS ir platforma “finansējuma nākotnei”. CrowdCoinage OS, kas veidota uz Ethereum tīkla, ir platforma, kas vērsta uz jaunizveidotiem uzņēmumiem un investoriem kriptogrāfijas nozarē, nodrošinot viņus ar rīkiem un pakalpojumiem, piemēram, ICO kampaņām. Turklāt CrowdCoinage OS pievērsīsies arī plaša spektra kriptogrāfisko pakalpojumu sniegšanai patērētājiem, piemēram, tirgiem, p2p kreditēšanai, norēķiniem un noguldījumu uzkrāšanai un citiem..

Kā tas strādā

ICO kampaņu kolektīvais finansējums: CrowdCoinage OS ļauj starta dibinātājiem sākt veiksmīgas ICO, pirms ICO un citas pūļa finansēšanas kampaņas, nodrošinot viņus ar automatizētiem rīkiem, lai ģenerētu žetonus un viedus līgumus. CrowdCoinage OS ļaus uzskaitīt redzamību, iespēju atrast, izmantojot noteiktus tagus vai meklēšanas parametrus, detalizētus skatus ar tekstiem, dibinātāju attēlus, videoklipus, diagrammas un grafikas. Projektu vadītāji arī varēs pieņemt darbā jaunus talantus tirgū vai OS integrētās darba dēļa funkcijas. OS arī ļauj integrēt divas galvenās apmaiņas (vēl priekšā).

Tradicionālie uzņēmumi arī varēs sākt savas kolektīvās finansēšanas kampaņas, izmantojot nelielu pakalpojumu apakškopu, kas ļauj dibinātājiem izveidot viedu līgumu, lai viņi neradītu paši savu marķieri..

Tirgus vieta: Tirgus ļaus investoriem, profesionāļiem un blokķēdes uzņēmumiem piekļūt jaunizveidoto uzņēmumu datu bāzei, ja nepieciešams riska kapitāls vai zinātība, ļaujot viņiem ieguldīt noteiktā projektā vai nodrošināt savas prasmes vai zināšanas.

P2P aizdevumi: CrowdCoinage OS nodrošinās P2P kreditēšanas platformu, ko uzlabo viedo līgumu un blokķēdes tehnoloģija. Šīs platformas mērķis ir atrisināt mūsdienu P2P kreditēšanas aktuālos jautājumus: novērtējumu un pārredzamību.

Apmaiņa un seifs: CrowdCoinage OS ir komplektā ar savu seifu un apmaiņu. Tas ļauj CrowdCoinage OS ar vislielāko ātrumu palaist tās platformā izdotos marķierus, vienlaikus nodrošinot arī pašu marķiera likviditāti. Lietotāja maks tiks izveidots reģistrēšanās laikā, un tajā tiks izmantoti gan tiešsaistes, gan bezsaistes krātuves risinājumi ar visaugstākās klases šifrēšanu. Divu faktoru autentifikācija tiks izmantota kā papildu aizsardzības slānis.

Maksājumu kartes un noguldījumu uzkrājumi: CrowdCoinage OS ļauj saviem lietotājiem izsniegt maksājumu kartes, ļaujot dibinātājiem un investoriem automātiski pārvērst savus līdzekļus fiat, pērkot preces vai pakalpojumus.

Turklāt būs pieejami krājnoguldījumi, kas ļaus investoriem uzglabāt Ether vai citus ERC20 žetonus, kuri pēc tam saņem ROI, pamatojoties uz maksām, kas saņemtas no maksājumu kartēm..

Apdrošināšana: Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju un citas jaunas tehnoloģijas, piemēram, AI un IoT, CrowdCoinage OS piedāvā apdrošināšanas pakalpojumu, kura lēmumu pieņemšanas process ir pilnībā automatizēts.

E-rezidentūras integrācija: Igaunija nodrošina e-uzturēšanās programmu, kas ļauj iedzīvotājiem attālināti dibināt un vadīt uzņēmumu. CrowdCoinage OS ļaus saviem lietotājiem izbaudīt šo Igaunijas valdības pašas piedāvāto funkciju.

CCOS žetons & ICO

CCOS marķieris ir ERC20 marķieris, kura pamatā ir Ethereum blokķēde. To izmantos darījumiem platformā.

Lai finansētu CrowdCoinage OS izstrādi un mārketingu, komanda rīkos sākotnējo monētu piedāvājuma kampaņu. CrowdCoinage OS ICO jau ir sācies 15. janvārī un ilgs līdz 2018. gada 13. martam. ICO marķiera piešķiršana veido 80% no kopējās marķiera piegādes un būs pieejama par 0,0001 ETH (0,08 eiro). SIO finansējuma mērķis ir noteikts 1900 ETH un maksimālais ierobežojums 58 000 ETH.

Žetonu rezerves sadalījums (20%):

  • 10% – komanda,
  • 5% – padomdevēji
  • 5% – Bounties

CCOS ICO piedalīsies prēmiju un atalgojuma kampaņā

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map