Šis ir sponsorēts ceļvedis un neatspoguļo CryptoCompare ieguldījumu ieteikumus. Lūdzu, veiciet pienācīgu rūpību, strādājot ar jebkuru sākotnējo monētu piedāvājumu, un nekad neieguldiet vairāk par to, ko varat atļauties zaudēt.

90. gadu sākumā spēļu tirgus knapi atradās 100 miljonu ASV dolāru diapazonā, kurā tikai duci miljonu spēlētāju un Mīnu traleris bija visveiksmīgākā spēle. Tomēr šodien spēļu industrija jau ir 100 miljardu dolāru vērta ar 2,3 miljardiem spēlētāju visā pasaulē, un pats galvenais, 1,4 miljardi reģistrētu lietotāju ir apvienoti ap desmit konkurētspējīgākajiem nosaukumiem. Astoņas no tām ir komandas balstītas spēles, piemēram, Counter-Strike, League of Legends, Dota2 un Overwatch, kuras visas spēlēja 5×5 vai 6×6. Un, lai gan esporta tirgus ieņēmumi strauji pieaug un jau ir sasnieguši $ 1 miljardu atzīmi, lielākajai daļai cilvēku joprojām ir jāspēlē solo, jo spēlētājiem, kuri vēlas izveidot komandu un sākt karjeru, kļūst ļoti grūti.

Ņemsim par piemēru Leģendu līgu. To spēlē vairāk nekā 250 miljoni cilvēku, un viņi vēlas izveidot komandu vai pievienoties tai. Bet šajā spēlē ir tikai 100 Esports klubu, turpretī futbolā visā pasaulē ir 300 miljoni spēlētāju 300 000 klubos.

Viens no iemesliem šādai atšķirībai starp spēlētāju un klubu attiecību Esportā ir šķērslis iekļūšanai komandas veidošanā un vadībā. Visā pasaulē šobrīd jābūt aktīviem vismaz 50 miljoniem komandu, taču tā nav realitāte. Ir tikai 1 miljons komandu. Tam ir iemesli. Esošie rīki un vietnes piedāvā pārāk neskaidru piedāvājumu, to dizains ir slikts, un to piedāvājums visiem Esports spēlētājiem – gan amatieriem, gan profesionāļiem – ir ierobežots, un praktiski nav iespējams izveidot komandu, neieguldot vairākus mēnešus un tūkstošiem dolāru!

Cits jautājums ir pašreizējie mediji & sponsorēšanas ainava. Regulāri sporta mediji & sponsorēšanas ieņēmumi pārsniedz 90 miljardus USD, un Esports ir niecīgi 0,4 miljardi USD. Bet, ja paskatās uz auditorijas lielumu, plaisa nav tik liela – Sports ir 5 miljardi auditorijas, bet Esports – 0,4 miljardi. Tas nozīmē, ka ARPU parastajos sporta veidos ir aptuveni 18 ASV dolāri un Esportā tikai 1 ASV dolārs. Visi šie dati liek DreamTeam uzskatīt, ka pašreizējā Esports nozare ir liela potenciāla tirgus ar ierobežotu izaugsmi nestrukturētu un nedrošu tirgus apstākļu dēļ.

Ar bloķēšanas ķēdes atbloķēšanu & viedo līgumu tehnoloģijas, DreamTeam ir unikāla iespēja piedāvāt visu vienā risinājumu un uz vienas platformas veidot vairāku miljardu dolāru ekonomiku.

Kas ir DreamTeam un kas pie tā strādā?

DreamTeam ir infrastruktūras projekts Esports un Gaming ekosistēmām. Tas risina 250 miljonu spēlētāju problēmu, kuri vēlas veidot, augt, vadīt un gūt peļņu no savām komandām. Atbrīvojot blokķēdes un viedo līgumu tehnoloģijas, DreamTeam gatavojas izveidot vienreizēju platformu un maksājumu vārteju spēlētājiem, komandām, turnīriem un sponsoriem. Beta versija (https://dreamteam.gg) tika uzsākta oktobra vidū un jau ir sasniegusi 1 lietotāja / minūtes reģistrācijas līmeni.

Izpilddirektors & DreamTeam dibinātājs ir Aleksandrs “ZeroGravity” Kokhanovskyy – viņam ir 17 gadu pieredze Esports nozarē. Viņš uzcēla Na`Vi (Natus Vincere) – vienu no populārākajām un veiksmīgākajām Esports komandām pasaulē. Un 2016. gadā viņš kļuva par ESForce līdzīpašnieku – 3. lielāko Esports vienību, ko finansēja USM Holdings (uzņēmuma akcionārs Mail.ru, VK .com, Megafon) ar 100 miljonu ASV dolāru investīcijām pēdējā kārtā.

DreamTeam partneri un konsultatīvā padome sastāv no Esports nozares līderiem un kriptogrāfijas / investīciju profesionāļiem. Detalizēts mūsu partneru un padomdevēju saraksts būs pieejams nākamajās dienās, jo DreamTeam pašlaik ir līgumu parakstīšanas procesā. Ņemiet vērā, ka DreamTeam atjauninās šo sarakstu ik pēc 2-3 dienām, jo ​​valdei pievienosies vairāk padomdevēju. No šī brīža DreamTeam var dalīties stratēģiskajā partnerībā ar ESL & StarLadder, labākie esporta pasākumu organizatori pasaulē. No juridiskā viedokļa DreamTeam strādā ar Cooley un Latham & Votkinsa juridiskais birojs, lai nodrošinātu pilnīgu atbilstošo likumu ievērošanu.

Kā darbojas DreamTeam?

Komandas izveide un attīstība

Platforma piedāvā ikvienam spēlētājam ātru komandas izveidi un vienkāršāko ceļu no iesācēja līdz amatierim un, ja vēlaties, līdz profesionālam spēlētājam. Platformas galvenais mērķis ir apvienot konkurētspējīgus spēlētājus, palīdzēt viņiem atrast un veidot komandas. Pašlaik to fanu skaits un centība, kuri vēlas kļūt par amatieriem vai profesionāļiem, patiešām ir izcili. Gandrīz puse no visiem spēlētājiem nodarbojas ar konkurētspējīgām aktivitātēm, piemēram, rangu mačiem (mačiem ar īpašu rangu sistēmu) vai dažiem mini / amatieru turnīriem un vēlas uzzināt vairāk par profesionālo spēļu realitāti – spēlētājiem, komandām un turnīriem. Saskaņā ar ResearchNow “Esports Gaming study”, 4 no 5 League of Legends spēlētājiem un faniem vēlas kļūt par profesionāliem spēlētājiem. Un ar DreamTeam komandu atrast un sākt kļūt par profesionāli var izdarīt ar peles klikšķi.

Sapņu komanda palīdzēs komandām arī attīstīties, apkopojot visus ienākošos un izejošos datus no platformas un ar to saistītajiem avotiem: turnīru statistika, atvērto avotu API, ziņu vietnes utt. Tas viss tiks automātiski apstrādāts, lai nodrošinātu augstas kvalitātes rezultātu. Piemēram, ja lietotāji vēlas iegūt sīkāku informāciju par savu auditoriju, viņi var veikt īpaši mērķtiecīgu aptauju, aptverot visus nepieciešamos jautājumus, un saņemt tiešu atbildi. Kas attiecas uz mašīnmācīšanos, DreamTeam plāno izveidot sistēmu, kas prognozē spēlētāju rangu, pamatojoties uz iepriekšējo lietotāju pieredzi, un automātiski saskaņo vai iesaka spēlētājus komandām un otrādi. Par visiem šiem lielo datu pakalpojumiem, kā arī par visiem citiem pakalpojumiem var apmaksāt tikai ar DreamTeam žetoniem.

Blokķēdes un viedo līgumu tehnoloģijas

DreamTeam ir viss vienā risinājums spēlētājiem, kuri vēlas veidot, augt, vadīt un gūt peļņu no savas komandas. Un šī ir vienīgā platforma, kurā varēsiet atrast sponsorēšanu & mediju tiesību pārdošana, naudas balvas, algas un spēlētāju pārskaitījumi vienā vietā. Komandas, spēlētāji un treneri var saņemt visu veidu samaksātas algas un prēmijas (komandai spēlētājam, komandai trenerim; spēlētājam personīgajam trenerim un tā tālāk), izmantojot mūsu platformu ātri un droši. Sponsoriem DreamTeam ir vieta, kur vienkārši rīkoties tāpēc, ka platforma piedāvā pārredzamību, izvēloties partnerus un parakstot līgumus, nodrošina piekļuvi grūti atrodamām “pamata” komandām un paver pieeju standartizētai ziņošanai un plašsaziņas līdzekļu vilcei. Šis nepārspējamais produkts ļaus komandām meklēt arī sponsorus. Izmantojot viedos līgumus, parakstīšanas process, izpildes kontrole un maksājumi tiek veikti tieši tā, kā iepriekš noteikts. Platforma nodrošina vienotu risinājumu visām šīm vajadzībām droši un profesionāli, ko personai ir viegli saprast.

Platforma izmanto blokķēdi & viedie līgumi, lai nodrošinātu finanšu darījumu aizsardzību un regulētu šīs nākamās paaudzes finanšu ekosistēmu. DreamTeam mērķis ir nodrošināt pilnīgi drošu pieredzi visiem spēlētājiem. Komandas var iestatīt savus KPI komandas vadītājam un komandas trenerim, un tās savukārt katram spēlētājam nosaka personīgos KPI. Tad pēc kāda laika (piemēram, pēc mēneša) visi tiek automātiski pārbaudīti ar viedajiem līgumiem, un atkarībā no rezultātiem visi procesa dalībnieki saņem savu algu un prēmijas. Tas pats attiecas uz turnīra balvu izmaksu, pirms turnīra sākuma tiek noslēgts gudrs līgums, un pēc turnīra katra komanda nekavējoties saņems samaksu atbilstoši viņu izvietošanas rezultātiem.

Ņemot vērā platformas globālo sasniedzamību, DreamTeam gūst peļņu no noteiktās komisijas maksas, kas tiek ņemta par katra darījuma apstrādi. Šī iemesla dēļ ir vajadzīgas DreamTeam Tokens un blockchain tehnoloģijas. 2018. gadā DreamTeam arī pakāpeniski integrēs žetonus visā spēļu un Esports ekosistēmā, “virtuālajā” segmentā (tirgus vietas, spēles iekšējie elementi utt.) Un “fiziskajā” (aparatūra, preces). DreamTeam marķieri var izmantot tirdzniecības vietās spēļu privilēģiju (piemēram, ādas) tirdzniecībai, un, attīstoties blokķēdei, pat spēļu varoņi un citi priekšmeti.

Žetonu izpārdošana

13.-19.novembrī Dream Team rīkos savu iepriekšpārdošana. Pieņemamās ieguldījumu valūtas ir BTC un ETH, un katrs DreamTeam marķieris tiks pārdots par 0,0005 ETH ar minimālo ieguldījumu USD 50 000. Iepriekšpārdotā cena ir USD 10 000 000, un priekšlaicīgi pircējiem būs 7% bonuss. Pulkstenis notiks 20.-24. Novembrī ar minimālo ieguldījumu 0,1 ETH, un tam būs 5% prēmija pirmajā dienā un 3% prēmija ICO otrajā dienā.

Plašāka informācija par DreamTeam Token iepriekšpārdošanu un pārdošanu ir atrodama šeit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me