Paytomat – burbuļa iztukšošana

Šis ir sponsorēts ceļvedis un neatspoguļo CryptoCompare ieguldījumu ieteikumus. Lūdzu, veiciet pienācīgu rūpību, strādājot ar jebkuru sākotnējo monētu piedāvājumu, un nekad neieguldiet vairāk par to, ko varat atļauties zaudēt.

Tā kā kriptogrāfijas tirgū cenas turpina pieaugt, kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju nākotne šķiet gaiša. Tomēr kriptovalūtu panākumi ilgtermiņā lielā mērā ir atkarīgi no to ilgtermiņa pieņemšanas kā globālas maksājumu sistēmas. To var viegli izmērīt pēc Bitcoin un kriptovalūtas darījumu skaita un lieluma. Diemžēl deviņus gadus pēc sākotnējā Bitcoin baltā papīra izlaišanas kriptovalūtas joprojām parāda ļoti ierobežotu lietojumu reālajā dzīvē, neskatoties uz to lielo potenciālu.

Šis lēnais adopcijas līmenis ir diezgan manāms, kad salīdzinot visu laiku Bitcoin blokķēdes darījumus augsts, 490 644 apstiprināti darījumi 2017. gada 14. decembrī ar Visa Inc. ikdienas darījumu apjomu 150 miljoni darījumu. Ņemot to vērā, un pat ņemot vērā citus kosmosa jautājumus, piemēram, regulējuma trūkumu un augstu svārstīgumu, blokķēde joprojām ir pārsteidzoša tehnoloģija, kas var pārveidot mūsu finanšu sistēmas darbību nākamajām paaudzēm.

Saskaņā ar Paytomat komanda, reālās dzīves darījumi, izmantojot kriptovalūtas, ir veids, kā elpot kriptogrāfijas sektoru un tajā pašā laikā atgriezt to pie sākotnēji paredzētā – droša, caurspīdīga un viegli lietojama maksāšanas līdzekļa..

Tātad, kas tieši ir Paytomat? Paytomat ir platforma, kas stimulē kriptovalūtu darījumu izmantošanu, izmantojot iebūvēto infrastruktūru un pakalpojumus. Komandas mērķis ir sākt kripto masveida ieviešanu, atvieglojot tirgotājiem kriptovalūtas maksājumu pieņemšanu un nodrošinot klientus ar papildu stimuliem. Šī līdzība, kas ņemta no Paytomat’s balts papīrs, lieliski raksturo viņu mērķi:

“Tāpat kā slimības novājinātajam ķermenim, blokķēdes ekonomikai joprojām ir pietiekama iekšējā imūnsistēma, lai pakāpeniski cīnītos pretī, norautu toksiskos aktīvus un izslēgtu no sistēmas bagātības, ātras un aizmiršanas iespējas. Tomēr, lai sasniegtu šo mērķi, tai jāsaņem pastāvīgs un pietiekams uzturs, jo apputeksnējas ar reālo ekonomiku. Tāpēc Paytomat mēs katru dienu strādājam, lai reālos darījumos nonāktu pie jūsu bloku ķēdēm un lēnām, bet izlēmīgi “iztukšotu burbuli”.

Kā tas strādā

Paytomat ir izveidojis paplašinājumus, lai saņemtu maksājumus kriptogrāfiski, izmantojot esošos POS (tirdzniecības vietas) risinājumus. Paytomat inženieri strādā arī pie “Point-of-Sale as Proof-of-Stake (POS as PoS) protokola”, ļaujot jebkurai personai savā tīklā kļūt par PTM Blockchain galveno maģistrāli. Paytomat POS risinājumu Ukrainas tirgū jau izmanto desmitiem tirgotāju.

Paytomat ekosistēmā, ja tirgotājs vēlas pieņemt kriptonauda kā maksājuma veidu par precēm un / vai pakalpojumiem, viņš var sazināties ar savu POS nodrošinātāju un lūgt iespējot kriptovalūtas maksājumus, izmantojot Paytomat. Ja Paytomat neatbalsta konkrēto POS, tirgotājs var vai nu izmantot mobilo atsevišķo POS, vai arī lūgt pārdevēju integrēt kriptogrāfiju savā sistēmā. Kad tirgotāja POS ir pieejams paplašinājums, klienti var veikt pirkumus, izmantojot savas iecienītās kriptovalūtas.

Paytomat ekosistēmā veiktie darījumi ietver nelielu pakalpojumu maksu, kas pēc tam tiek sadalīta visiem tīkla dalībniekiem, ieskaitot tirgotājus, decentralizēto franšīzes ņēmēju (katrs individuālais uzņēmējs vai uzņēmums var sevi pārstāvēt kā Paytomat izplatītāju), masternodes, DAO budžetu (fonds atbalstam) jauni projekti, kas uzlabo platformu), galvenā komanda un POS risinājumu piegādātāji (POS programmatūras un aparatūras izstrādātāji un īpašnieki).

Paytomat platforma arī atvieglo klienta pieredzi, padarot to intuitīvu un vienkāršu. Tas tiek panākts ar ērtu klientu pieredzi, kurā palīdzība tiek sniegta visu galveno saskarsmes punktu laikā.

Paytomat lojalitātes programmas pēdējais posms ir veicināšanas sistēma. Tirgotāji tiek stimulēti ar lojalitātes monētu (PTM), lai iespējotu kriptogrāfijas maksājumus, un gala klientiem – ar lojalitātes marķieri (PTX), lai tērētu savu kriptovalūtu Paytomat ekosistēmā..

Tirgotāji, kas pieņem kriptogrāfiju kā maksājuma veidu, tiek apbalvoti ar PTM monētu, kas ir PTM blokķēdes pamatvalūta. Izveidoto žetonu skaits būs proporcionāls maksājuma summai. Pēc tam tirgotājs var tirgot vai atkārtoti izmantot atalgotās PTM monētas Paytomat ekosistēmā, jebkurā gadījumā tās tiks sadedzinātas atpirkšanas un sadedzināšanas sistēmā, kurā Paytomat iznīcina žetonus, lai palielinātu to trūkumu..

Savukārt gala klienti tiek apbalvoti ar PTX žetoniem, kas ir aktīvu marķieri, kas atrodas virs PTM blokķēdes. PTX marķieri var iztērēt tikai citiem ekosistēmas dalībniekiem (tirgotājiem vai klientiem), tas nozīmē, ka gala rezultāts būs iepriekš minētā PTM dzīves cikla atkārtošanās.

Rezultāts ir arvien vairāk reālās dzīves darījumu, kas saistīti ar dažādām kriptovalūtām, un tādējādi kripto ieviešanas attīstība kopumā!

Žetons

Paytomat platforma darbojas ar divu marķieru sistēmu, un trešais marķieris ir izsniegts tikai marķieru tirdzniecībai – uz viļņiem balstīta PTI pagaidu marķieris. Tās vienīgā funkcija ir jāpārdod Paytomat žetonu pārdošana un pēc tam jāmaina pret PTM, tiklīdz jaunā Paytomat blokķēde ir pilnībā darboties spējīga.

Kā jau iepriekš teikts, PTM monēta tiek izmantota, lai stimulētu tirgotājus pieņemt maksājumus kriptogrāfijā, nodrošinot elastīgu lojalitātes programmu un papildu vērtību tirgotājiem. Visbeidzot, PTX marķieris, kas ir digitālais aktīvs virs PTM blokķēdes, kas piešķirts galalietotājiem, lai stimulētu viņus maksāt ar kriptogrāfiju Paytomato ekosistēmā.

Lai finansētu viņu centienus, Paytomat 2018. gada 8. maijā rīkos simbolisku pārdošanu. Marķiera piegāde veido 80% no kopējā marķiera piegādes. Žetonu pārdošanas finansējuma maksimālā robeža ir 1755,5 BTC, un paredzams, ka tā beigsies 2018. gada 25. maijā vai kad tiks sasniegta finansējuma maksimālā robeža.

Saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map