Šis ir sponsorēts ceļvedis un neatspoguļo CryptoCompare ieguldījumu ieteikumus. Lūdzu, veiciet pienācīgu rūpību, strādājot ar jebkuru sākotnējo monētu piedāvājumu, un nekad neieguldiet vairāk par to, ko varat atļauties zaudēt.

Pieaugošais digitālo plašsaziņas līdzekļu patēriņš, ko nodrošina viedierīču (IoT) pieejamība un sociālo mediju popularitāte, uzņēmumiem radīja milzīgas iespējas sasniegt digitālās reklāmas mērķauditoriju tiešsaistes vidē. Tomēr ir programmatūra, kas šos uzņēmumus vajā un attiecīgi maksā miljardiem: reklāmu bloķēšana.

Saskaņā ar ziņojumu 2005 PageFair, globālais galddatoru un mobilo ierīču skaits, kas izmanto reklāmu bloķēšanas pakalpojumus, līdz 2016. gada beigām sasniedza 615 miljonus ierīču, un sagaidāms, ka nākamajos gados tas turpinās pieaugt. Līdz ar to šī tendence ir ietekmējusi izdevējus, tirgotājus, aģentūras un citus uzņēmumus, kas ir atkarīgi no reklāmas ieņēmumiem.

Kas ir SocialMedia.Market

Lai apietu adblock, uzņēmumi / aģentūras ir pētījuši digitālā mārketinga alternatīvas. Nesen, SocialMedia.Market, mārketinga platforma par savu stratēģiju pieņēma Influencer Marketing. Mērķis ir panākt, lai zīmoli un produkti tiktu organiski iekļauti reālu cilvēku saturā. Tas nodrošina satura autentiskumu, jo reāli cilvēki atbalsta produktus vai pakalpojumus auditorijai, kura iepriekš ir abonējusi vai sekojusi.

Definētais mārketings ir “mārketinga veids, kurā uzmanība tiek koncentrēta uz ietekmīgiem cilvēkiem, nevis uz mērķa tirgu kopumā”. Sabiedrība ir redzējusi slavenības, emuāru autorus un žurnālistus, kuri dalās ar savu saturu, vienlaikus veidojot stabilu līdzīgi domājošu lietotāju bāzi. Līdz ar to reklāmdevēji ir atraduši iespējas izmantot digitālos ietekmētājus, kas varētu motivēt sekotājus nozarē, kur tie skar viņu pirkšanas lēmumus..

SocialMedia.Market mērķis ir savienot izdevējus un reklāmdevējus vienā platformā. Projekts izmantos Ethereum blokķēdi, lai izveidotu decentralizētu ekosistēmu, kas atklās, izveidos, veiks un analizēs reklāmas kampaņas ar sociālo mediju ietekmētājiem jebkurā sociālo mediju platformā. Blokķēdes tehnoloģija ļaus izveidot publisku un veiklu platformu ar reklāmas tirgu, kas pieejams visiem, pat topošajiem ietekmētājiem, jaunizveidotajiem uzņēmumiem un mazajiem uzņēmumiem.

Kā tas darbojas?

Platformas SocialMedia.Market mērķis ir automatizēt procesus, kas saistīti ar Influencers mārketinga darbību atlasi, izveidi un pārvaldību. Papildus blokķēdes tehnoloģijas izmantošanai platforma izmantos arī mākslīgo intelektu, mašīnmācīšanos, viņu pašu Influencers datu bāzi un Big Data Analytics. Šie komponenti kopumā ļaus automatizēt procesus, bez nepieciešamības sazināties starp pusēm. Platforma ir paredzēta arī, lai automātiski atrastu atbilstību starp ietekmētājiem un zīmoliem, kā arī apkopotu kampaņas statistiku par lietotāja uzvedību un ietekmētāju ieguldījumu atdevi (IA)..

SocialMedia.Market komanda nodrošinās saskarni ar veidnēm un padomiem, kas atvieglos reklāmdevēju uzdevumu izveidi un ietekmētāju mārketinga kampaņas. Turklāt, tiklīdz ir izveidota mārketinga kampaņa, reklāmdevējiem kampaņai jāizvēlas ietekmētājs. Reklāmdevējs var vai nu publicēt kampaņu platformā, padarot to redzamu ietekmētājiem, kas atbilst mērķauditorijai, vai arī izvēlēties ietekmētāju no platformas datu bāzes, izmantojot uzlaboto meklētājprogrammu un filtrus.

Ietekmētāju dati tiks saglabāti, un kopā ar lielo datu analīzi platforma ļaus atrast perfektu atbilstību starp zīmoliem un ietekmētājiem. Kad spēle ir atrasta, ietekmētāji saņem kampaņas paziņojumu ar noteikumiem un nosacījumiem, kas jāpieņem, lai piedalītos. Kad pozīcija ir apstiprināta, automātiski tiek izveidots viedais līgums ar kampaņas termiņu. Ja ietekmīgais izpilda nepieciešamo uzdevumu noteiktajā laika posmā, līdzekļi automātiski tiek ieskaitīti viņa kontā, pretējā gadījumā Viedais līgums tiek atcelts. Gadījumā, ja viedais līgums tiek izpildīts, atlīdzība tiks nosūtīta sociālo mediju žetonos (SMT).

Turklāt platformā būs arī decentralizēta strīdu risināšanas sistēma. Kā norāda nosaukums, tā ir sistēma, lai atrisinātu strīdus starp reklāmdevējiem un ietekmētājiem bez trešās puses līdzdalības. Šajā sistēmā platformas ekspertiem būs pieejams strīdīgo līgumu saraksts, lai tos varētu pārskatīt un atrisināt (risinātājiem ir jābūt noteiktam skaitam SMT žetonu, lai tam kvalificētos), un apmaiņā pret tiem tiks apbalvoti ar SMT žetoniem..

SMT marķieris & ICO

SMT marķieris ir ERC-20 marķieris, kura mērķis ir radīt pašpiedziņas ekonomiku, kuras pamatā ir pastāvīga sadarbība starp ietekmētājiem, reklāmdevējiem, mārketinga aģentūrām un aģentiem. Papildus iepriekš minētajām funkcijām to izmantos arī kā apmaiņas līdzekli, lai apbalvotu viņu kampaņas.

SocialMedia.Market sadalīs savu ICO divās fāzēs. Pirmais posms notiks 2017. gada 7. decembrī, un paredzams, ka tas beigsies 2017. gada 14. decembrī. Pirmās fāzes marķējums nodrošina 20% no kopējās marķieru piegādes, tātad kopā būs 10 000 000 marķieru. pieejami par 0,00125 ETH katrā pirmajā posmā. Otrais posms notiks 2018. gada 9. februārī, un paredzams, ka tas beigsies 2018. gada 23. februārī. Otrās fāzes marķējums nodrošina 60% no kopējās marķieru piegādes, tātad kopā būs 30 000 000 marķieru piedāvājuma laikā pieejams par 0,00143 ETH.

Lai uzzinātu vairāk par SocialMedia.Market ICO, noklikšķiniet šeit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me