Tutellus ir pirmā decentralizētā un tokenizētā izglītības platforma, kas maksā lietotājiem par mācīšanos, pamatojoties uz NEM Blockchain!

1. daļa – problēma

Kaut arī ir tendence saistīt blokķēdi ar riskantiem, tomēr potenciāli ar lielu atdevi, šīs tehnoloģijas atšķirīgās iezīmes var izmantot, lai radikāli pārveidotu sabiedrību daudzos veidos. Papildus cenu darbībai ir iespēja dot iespēju vienkāršiem cilvēkiem, novēršot finanšu starpniekus un centralizētās iestādes, kas darbojas kā šķērslis starp lietotājiem, tādējādi izveidojot kopienas, kurās bagātību var pārdalīt, ievērojot taisnīgus, publiskus, nemainīgus noteikumus.

Viena no daudzajām jomām, kuru pilnībā var izjaukt, izmantojot blokķēdi, ir Izglītība, kritiski svarīga nozare, kas cieš no vairākām problēmām, kuras var atrisināt vai vismaz mazināt ar tehnoloģijām, kas piemērotas sadarbības kopienām. Šo problēmu novēršanai nākamajās paaudzēs var būt neizmērojami pozitīvi rezultāti. Šeit ir dažas no šīm problēmām:

  • Daudziem cilvēkiem ekonomiskās pūles, kas nepieciešamas, lai piekļūtu vajadzīgajām zināšanām, ir pirmais un pēdējais šķērslis. Tas ir īpaši slikti valstīs, kurās ir problēmas ar fiat naudas izmantošanu, sākot ar aptuveni 2500 miljoniem cilvēku, kuriem nav piekļuves bankas kontam. Izglītībai jābūt universālai.
  • Tiem, kuri var atļauties izglītību, motivācijas trūkums parasti ir neveiksmes cēloņu priekšgalā. Pareiza izglītība prasa laiku un pūles, un ir nepieciešams stimulēt studentus, kuri daudzkārt cīnās, lai ticētu, ka izglītības galīgais mērķis, kas bieži vien ir darbs, kļūs par realitāti.
  • Arī pašu skolotāju vidū bieži trūkst motivācijas. Jābūt iespējamam stimulēt un atalgot skolotājus, kuri patiesi apņemas strādāt, ļaujot viņiem novērtēt sava darba augļus gan studenta, gan viņu pašu labā..
  • Visu šo problēmu pamatā ir milzīga atvienošana starp darba tirgu un izglītības tirgu. Tas ir īpaši sāpīgi tehnoloģiskajā jomā, kur paradoksāli pastāv milzīga vajadzība pēc pienācīgi apmācītiem darbiniekiem ar lielu skaitu studentu, kuri pēc absolvēšanas ir bezdarbnieki..

2. daļa Tutellus: risinājums

Tutellus.com ir tiešsaistes sadarbības platforma, kas darbojas kopš 2013. gada, un tajā ir 1 miljons lietotāju vairāk nekā 160 valstīs un 130 000 video kursu. Tā ir vadošā EdTech platforma spāniski runājošajā tirgū. Tutellus.io ir decentralizētas platformas Tutellus.com attīstība, kurā lietotāji var nopelnīt naudu atkarībā no viņu aktivitātes: jo vairāk viņi mācās un māca, jo lielāka ir viņu atlīdzība.

Tas tiek panākts, izveidojot neatkarīgu finanšu ekosistēmu, kas balstīta uz NEM blokķēdi, izmantojot divu marķieru sistēmu. Marķieri TUT un STUT nodrošina plašu funkciju klāstu, ko pilnībā atbalsta drīzumā iznākošā jaunā NEM galvenā dzinēja versija Catapult 2.0

  • STUT marķieris izsaka izglītības vērtību, ko lietotājs piešķir pārējai kopienai. To nopelna, veicot darbības, kas pierāda, ka lietotājs māca vai mācās, vai palīdzot citiem lietotājiem to darīt. Sistēmas “mācīšanās pierādījums” un “mācīšanas pierādījums”. Tas ir veidots uz iekšēju, privātu NEM blokķēdi, kas ļauj veikt ārkārtīgi ātrus darījumus – tūkstošus sekundē – par nulles izmaksām. Lieliska atbilstības, reputācijas vai piepūles pierādīšanas sistēmas iespēja. STUT marķierim trūkst darījuma vērtības, un to izmanto, lai novērtētu lietotāja vērtību kopienai. To nevar nopirkt vai pārdot, nopelnīt tikai ar pūlēm.
  • The TT TT žetons ir pilnībā tirgojams marķieris, kas darbojas uz decentralizētas, atvērtas, pašpietiekamas NEM blokķēdes, kas darbojas kā atlīdzības punktu sistēmas valūta. Sistēma pārdalīs kopienas bagātību, veicot maksājumus TT marķieros, sadalot starp lietotājiem atkarībā no turēto STUT žetonu skaita. Tādā veidā tie, kuri platformā ir ieguldījuši visvairāk, tiks apbalvoti par viņu rīcību. TTO žetonus var iegādāties ICO laikā, un vēlāk tie būs pieejami Biržās. Galu galā tirgus piedāvājuma un pieprasījuma likums izlems, cik nozīmīga ir atlīdzība.

Papildus pamatstruktūrai, kas atalgo skolotājus un studentus, tiek pievienotas divas funkcijas

  • Stipendiju shēmā tiks izmantota tā pati infrastruktūra, ziedojumi tiks ievadīti modificētā atlīdzības sistēmas versijā. Ziedojumu avots būs NVO un fondi, kā arī iekšējs fonds, lai stimulētu konkrētas tēmas vai vietas ar ekonomiskām problēmām. Tā kā tas seko publiskai blokķēdei, viss process būs pilnībā pārbaudāms, atvērts un drošs.
  • Visbeidzot, sistēma tiks izmantota, lai novērstu plaisu starp izglītības un darba tirgiem. STUT marķieris būs saistīts ar prasmēm vairākos līmeņos, sniedzot tik detalizētu informāciju, cik nepieciešams, izmantojot NEM Catapult galvenā dzinēja iespējas. Uzņēmumi varēs izmantot blokķēdi, lai iegūtu ļoti pielāgotus profilus, un tie ir ideāli piemēroti jebkurai darba pozīcijai. Viņi arī varēs izvēlēties vairākas mikro prasmes un izveidot fondu, lai tajās apmācītu cilvēkus.

Tas ir risinājums, ko mēs piedāvājam hroniskām problēmām, kuras izglītība ir izturējusi daudzus gadus. Mēs ticam, ka blokķēde būs pagrieziena punkts šīs nozares vēsturē, starp daudziem citiem, un ir pienācis laiks aktīvi piedalīties gaidāmajā evolūcijā! Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map