Šis ir sponsorēts ceļvedis un neatspoguļo CryptoCompare ieguldījumu ieteikumus. Lūdzu, veiciet pienācīgu rūpību, strādājot ar jebkuru sākotnējo monētu piedāvājumu, un nekad neieguldiet vairāk par to, ko varat atļauties zaudēt.

Izklaides industrija ir pastāvīgi mainīga ekosistēma, kurā netrūkst pēkšņu pavērsienu. Sen ir pagājuši ierakstu pārdošanas un Blockbuster video veikalu laiki, kas tagad ir devuši vietu ērtākiem un efektīvākiem straumēšanas risinājumiem, piemēram, Netflix, Spotify un daudziem citiem. Neskatoties uz sasniegto tehnoloģisko progresu, šo vietu joprojām ļoti ierobežo satura un intelektuālā īpašuma (IP) centralizācija.

Plašsaziņas līdzekļu un izklaides telpā dominē lielas ražošanas mājas, tādējādi mazāki un neatkarīgi iestudējumi paliek nepamanīti un plašākai sabiedrībai neredzami. Šo jautājumu galvenokārt izraisa arhaiskā starpnieku sistēma, kas joprojām darbojas citādi ļoti attīstītajā telpā. Tu42, jauns blockchain izklaides uzņēmums, kura mērķis ir pilnībā to mainīt. Noskaidrosim, kā!

Kas ir Tu42 un kā tas darbojas?

Tu42 ir sociālās izklaides blokķēdes platforma, kuras mērķis ir revolucionizēt plašsaziņas līdzekļu nozari, noņemot starpniekus, kuri to pašlaik kavē. Bez nepieciešamības pēc studijas vai etiķetes, lai mazinātu plaisu starp satura veidotāju un tā mērķauditoriju, mākslinieki varēs sazināties tieši ar saviem faniem daudz efektīvāk un saturīgāk. The Jūs42 baltais papīrs skan:

“You42 ir revolucionāra sociālās izklaides platforma, kas māksliniekus un līdzjutējus kontrolē kā nekad agrāk, ļaujot atklāt un atklāt jaunus panākumus. Platforma kalpo kā izplatīšanas, satura veidošanas, sadarbības un patēriņa vieta. ”

Platforma You42, kas ir pieejama vairākās ierīcēs un operētājsistēmās, koncentrēsies uz atvērtas piekļuves satura izplatīšanu vairākās izklaides vertikālēs. Platformā ir arī unikāls sociālais komponents, kas lietotājiem ļauj kurēt saturu un saņemt atlīdzību par klausīšanos, skatīšanos, komentēšanu un / vai dalīšanos ar saturu, kas viņiem paticis.

You42 nodrošina satura veidotājiem un īpašniekiem iespēju viegli gūt peļņu no saviem multivides līdzekļiem, izmantojot reklāmas un dinamiskas komercijas iespējas, kas ļauj viņiem augšupielādēt, izplatīt, straumēt un pārdot savu saturu, izmantojot savu profilu / lapas. Viņi varēs izveidot un personalizēt savu tirgu ar iespēju ieviest jaunus produktus, pakalpojumus un zīmolus, vienlaikus iesaistoties faniem un atalgojot par viņu mijiedarbību..

Lai gan māksliniekiem ir iespēja viegli nopelnīt savu darbu, to joprojām var būt grūti atklāt tik milzīgā telpā kā izklaides industrija bez spēcīgas etiķetes vai studijas. Tāpēc, lai mazinātu plaisu, ko atstāj šo starpnieku prombūtne, You42 lielā mērā koncentrējas uz tā satura atklāšanas un izplatīšanas mehānismu. Platforma sniedz satura veidotājiem rīkus, lai sasniegtu savus fanus dažādos jauktā multivides veidos. Šī koncepcija ir izdevīga gan māksliniekam, gan fanam. You42 ir labs piemērs tam, kā tas izskatīsies baltā grāmata:

“Piemēram, populāras mūzikas mākslinieka You42 fani var pāriet auditorijā no spēles, kura notiek arī vietnē You42, kad viņi uzzina, ka mākslinieks ir piedalījies spēles skaņu celiņā.”

U42 marķieris

You42 platforma izvirza revolucionāru koncepciju, kas ir iespējama, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Kaut arī blokķēde netiek izmantota jebkura veida decentralizētai uzglabāšanai, tā tiek izmantota platformā kā stimuls un monetizācijas slānis. Jūs42 izsniegsiet U42, ERC-20 marķieri, kura pamatā ir Ethereum blokķēde. Šis marķieris platformā tiks izmantots trīs dažādos veidos:

Reklāma: You42 platforma ļauj satura veidotājiem sasniegt savu mērķauditoriju, reklamējot savu saturu platformā. Turklāt jūs42 ļaus trešo pušu zīmoliem reklamēties konkrētā saturā, veicinot satura veidotāju monetizāciju. Šī funkcionalitāte tiek apmaksāta, izmantojot U42 žetonus.

Apbalvojumi: Lietotāji var sastādīt satura sastādīšanu, saņemt atlīdzību par satura klausīšanos, skatīšanos, komentēšanu un / vai koplietošanu ar XP (pieredzes punkti). Iegūstot XP, viņi paaugstināsies un saņems žetonus, lai sasniegtu nākamo līmeni.

Padomi: Ventilatori var atalgot radītājus par viņu darbu, padodot tos ar UCoins, iekšējo valūtu, kuru var iegādāties ar U42 marķieri.

U42 ICO

Lai finansētu platformas You42 izstrādi un mārketingu, pašlaik notiek sākotnējais monētu piedāvājums (ICO). You42 ICO sākās 2. jūlijā un ilgs līdz 2018. gada 31. augustam. ICO marķiera piešķiršana veido 60% no kopējā marķiera piegādes un būs pieejama par 0.00097 ETH bāzes cenu. ICO finansējuma mērķis ir 30 miljoni ASV dolāru, un maksimālā robeža ir 50 miljoni ASV dolāru. Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par ICO.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me